Złamanie własnych zasad dla ukochanego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-11, 21:36   #1
madlika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1

Złamanie własnych zasad dla ukochanego?


Poza jednym chłopakiem przed 20 z którym do niczego większego nie doszło teraz jestem ze swoim drugim już 3 lata. Długo się o mnie starał, bo ja też miałam swoje różne wymagania. Jestem staroświecka i to nie tylko w tej kwestii. Wszystko z nim było idealnie do ostatniego weekendu. Była domówka, trochę alkoholu i jego znajomy się wygadał, że kiedyś grupą znajomych byli w klubie gogo, gdzie nawet brali prywatne tańce... Nie było tam sexu ani nic takiego, ale sam fakt, że poszli do takiego miejsca... Wrócili wtedy zza granicy i to podobno świętowali.
Nie będę owijać w bawełnę - gdybym o tym wiedziała wcześniej to w życiu bym z nim się nie związała. Brzydzę się takimi ludźmi, ale mimo że płaczę ciągle od kilku dni to nie potrafię go zostawić.
On tego niby żałuje i tłumaczy, że był sam, a my się nawet nie znaliśmy, ale to przecież dla mnie złamanie własnej bardzo ważnej zasady. Ogólnie wszyscy do tego podeszli w śmiechu, bo to był jeden jedyny raz, ale co jak np za rok pójdziemy na jakąś domówkę i ktoś o tym wspomni? Inne dziewczyny pomyślą, że nie mam szacunku do siebie, że z kimś takim jestem, albo co gorsza pomyślą, że nie mam nic przeciwko temu skoro jestem z nim i że np wtedy już byliśmy razem...
Z drugiej strony do tego weekendu każdego dnia byłam bardzo szczęśliwa, że z nim jestem. Mieszkamy od roku i to był dla mnie ten na całe życie. Wiem, że mogłam wcześniej spytać, ale nawet go o coś takiego nie podejrzewałam, bo to kompletnie do niego nie pasuje. Pewnie alkohol zadziałał, ale to żadne wytłumaczenie.
Nie potrafię go zostawić, ale ciągle przez to płaczę, bo mój ideał znikł...
madlika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 23:57   #2
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Mysle ze powinnas sie z nim rozstac
Mi ogolnie nie przeszkadzaloby ze byl w takim klubie ,mysle ze dramatyzujesz ale skoro tobie to przeszkadza to mysle ze nie ma co sie meczyc,twoj ideal nie istnieje juz nigdy nie bedzie jak przedtem
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 00:10   #3
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Chyba pierwszy raz widzę, że napisałabym mniej więcej to samo co xfrida.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 06:42   #4
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez madlika Pokaż wiadomość
Poza jednym chłopakiem przed 20 z którym do niczego większego nie doszło teraz jestem ze swoim drugim już 3 lata. Długo się o mnie starał, bo ja też miałam swoje różne wymagania. Jestem staroświecka i to nie tylko w tej kwestii. Wszystko z nim było idealnie do ostatniego weekendu. Była domówka, trochę alkoholu i jego znajomy się wygadał, że kiedyś grupą znajomych byli w klubie gogo, gdzie nawet brali prywatne tańce... Nie było tam sexu ani nic takiego, ale sam fakt, że poszli do takiego miejsca... Wrócili wtedy zza granicy i to podobno świętowali.
Nie będę owijać w bawełnę - gdybym o tym wiedziała wcześniej to w życiu bym z nim się nie związała. Brzydzę się takimi ludźmi, ale mimo że płaczę ciągle od kilku dni to nie potrafię go zostawić.
On tego niby żałuje i tłumaczy, że był sam, a my się nawet nie znaliśmy, ale to przecież dla mnie złamanie własnej bardzo ważnej zasady. Ogólnie wszyscy do tego podeszli w śmiechu, bo to był jeden jedyny raz, ale co jak np za rok pójdziemy na jakąś domówkę i ktoś o tym wspomni? Inne dziewczyny pomyślą, że nie mam szacunku do siebie, że z kimś takim jestem, albo co gorsza pomyślą, że nie mam nic przeciwko temu skoro jestem z nim i że np wtedy już byliśmy razem...
Z drugiej strony do tego weekendu każdego dnia byłam bardzo szczęśliwa, że z nim jestem. Mieszkamy od roku i to był dla mnie ten na całe życie. Wiem, że mogłam wcześniej spytać, ale nawet go o coś takiego nie podejrzewałam, bo to kompletnie do niego nie pasuje. Pewnie alkohol zadziałał, ale to żadne wytłumaczenie.
Nie potrafię go zostawić, ale ciągle przez to płaczę, bo mój ideał znikł...
Co ludzie pomyślą...
O tobie, że z kimś "takim" jesteś.
Do piekła poszli, czy co? Dramat, bo kiedyś tam, zanim cię poznał, obejrzał gołe baby, które tanczą za pieniądze.
Ja nie rozumiem, niszczyć sobie szczęśliwe życie przez fakt z przeszłosci sprzed naszej znajomości.
Ale ty sobie niszczy, zamiast sprawę zracjonalizowac i zostawić za sobą.
Twoje życie.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 06:57   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Co ludzie pomyślą...
O tobie, że z kimś "takim" jesteś.
Do piekła poszli, czy co? Dramat, bo kiedyś tam, zanim cię poznał, obejrzał gołe baby, które tanczą za pieniądze.
Ja nie rozumiem, niszczyć sobie szczęśliwe życie przez fakt z przeszłosci sprzed naszej znajomości.
Ale ty sobie niszczy, zamiast sprawę zracjonalizowac i zostawić za sobą.
Twoje życie.
Moim zdaniem dla tego faceta byloby lepiej gdyby sie rozstali ona to zameczy swoimi zalami
Dla mnie nie pojęte jak można przez taką bzdurę zniszczyc związek ale skoro ona nie może się z tym pogodzić to dla dobra wszystkich niech się rozstaną i niech szuka dalej ideału
Mnie osobiście mało obchodzi co ludzie myślał moim związku, liczy się ze ja jestem w nim szczęśliwa ale co kto lubi
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:07   #6
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Masz prawo do swoich zasad. Choćby nie wiem jak głupie by były.
Też uważam, że powinnaś się z nim rozstać. Zamęczysz chłopaka swoimi pretensjami.
Uważam, że potrzebujesz dojrzeć bo całe życie będziesz się tak rozczarowywała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:27   #7
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego psucia sobie dobrych związków bo partner w grudniu popołudniu sto lat przed poznaniem wybranki serca coś zrobił . Łatwo spaść z Twojego ideału. Natomiast dziewczyny maja rację - jeśli tego nie przeskoczysz to nie ma co się męczyć.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-12, 08:41   #8
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Zostaw go.
On dla Ciebie już jest "nie taki jak powinien", a Ty...No co tu dużo mówić- masz swoje dziwne (dla mnie wręcz kosmiczne) wymagania.
On sobie znajdzie dziewczynę, która ma podobne do niego podejście do przeszłości( wg mnie twoje jest mocno niezdrowe).
Ty może sobie kogoś w końcu znajdziesz, albo zmienisz podejście...albo zostaniesz sama ze swoimi ideałami.
Tak też może przecież być. I nie straszę cię czy coś, po prostu wg mnie będzie ci bardzo ciężko znaleźć kogoś kto ma podobne poglądy.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:44   #9
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Zostaw go.
On dla Ciebie już jest "nie taki jak powinien", a Ty...No co tu dużo mówić- masz swoje dziwne (dla mnie wręcz kosmiczne) wymagania.
On sobie znajdzie dziewczynę, która ma podobne do niego podejście do przeszłości( wg mnie twoje jest mocno niezdrowe).
Ty może sobie kogoś w końcu znajdziesz, albo zmienisz podejście...albo zostaniesz sama ze swoimi ideałami.
Tak też może przecież być. I nie straszę cię czy coś, po prostu wg mnie będzie ci bardzo ciężko znaleźć kogoś kto ma podobne poglądy.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
A ja się dowiedziałam że narzeczony gdy był na kawalerskim z 10 lat temu kolegi to widział jak goła laska tańczy 2m dalej dla pana młodego. Weź zluzuj majty autorko. Do burdelu nie poszedł przecież.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 08:55   #10
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Zostaw go.
On dla Ciebie już jest "nie taki jak powinien", a Ty...No co tu dużo mówić- masz swoje dziwne (dla mnie wręcz kosmiczne) wymagania.
On sobie znajdzie dziewczynę, która ma podobne do niego podejście do przeszłości( wg mnie twoje jest mocno niezdrowe).
Ty może sobie kogoś w końcu znajdziesz, albo zmienisz podejście...albo zostaniesz sama ze swoimi ideałami.
Tak też może przecież być. I nie straszę cię czy coś, po prostu wg mnie będzie ci bardzo ciężko znaleźć kogoś kto ma podobne poglądy.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Ciężko będzie znaleźć kogoś, kto nie wspiera seksu za pieniądze i nie traktuje kobiet przedmiotowo? No ja aż tak niskiego zdania o facetach nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 09:25   #11
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Ja bym się zastanowiła, czy faktycznie jesteś staroświecka bo tak czujesz, czy może to jakaś presja otoczenia? Czy masz jakieś powody, żeby uważać go-go za coś złego (np. Celestine podała sensowne) czy to po prosto olaboga co ludzie powiedzo, czy ważniejsze jest dla Ciebie bycie szczęśliwą, czy życie wg jakichś narzuconych zasad oraz przejmowanie się opinią innych. Jeśli dalej będziesz uważać, że facet w Twoich oczach zrobił coś złego mimo, że to było dawno i żałuje, to chyba jak dziewczyny piszą, lepiej się rozstać.
Mnie taka sytuacja w ogóle by nie ruszyła, ale rozumiem, że każdy ma inne oczekiwania, wtedy nie ma się co męczyć. A już w ogóle przejmowanie się opinią innych (nie tylko w tej sprawie) uważam za głupie, to Twoje życie i ludzi nie powinno obchodzić, jak zdecydowałaś się je przeżyć.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-12, 10:31   #12
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Olaboga poszedl do klubu :O

Zastanow sie autorko czmeu wlasciwie cie to zlosci.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 11:39   #13
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 770
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87581988]Ciężko będzie znaleźć kogoś, kto nie wspiera seksu za pieniądze i nie traktuje kobiet przedmiotowo? No ja aż tak niskiego zdania o facetach nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]W czasach, gdzie seks i nagość jest wszędzie no to niestety.
To tylko tańce na golasa, nie dramatyzujmy. Żadna z was nigdy nie była w klubie gdzie był na przykład chippendales?
Sama byłam. I nie traktuję w zawiązku z tym facetów przedmiotowo. Z resztą seks biznes się zmienia, oprócz ogólnej dostępności obserwuje się co raz więcej mężczyzn robiących za męskie prostytutki czy właśnie tancerzy. I co? I nic. Trzeba się z tym pogodzić i przyjąć do wiadomości, albo przyzwyczajać się do myśli, że może być problem ze znalezieniem krystalicznego partnera z podobnymi ideałami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 11:52   #14
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 091
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego psucia sobie dobrych związków bo partner w grudniu popołudniu sto lat przed poznaniem wybranki serca coś zrobił . Łatwo spaść z Twojego ideału. Natomiast dziewczyny maja rację - jeśli tego nie przeskoczysz to nie ma co się męczyć.
Zgadzam się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 12:14   #15
alittlebit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 46
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Osobiście w ogóle nie wiem gdzie tu jest problem, natomiast myślę, że skończysz ten związek, bo inaczej się zamęczysz.
Ps. A myślenie "co ludzie powiedzą" to jakaś katastrofa. W ogóle nie powinno Cię interesować co myślą inni, to jest ich sprawa, a nie twoja.
alittlebit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 12:45   #16
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Szukaj dalej swojego idealnego ukochanego, tylko uważniej przeswietlaj jego historię przed związkiem co robił, gdzie i z kim. Powiem Ci więcej uważam że traktujesz tego faceta strasznie i zupełnie bez serca. Jakby mnie partner zostawił przez jakieś wyjście do klubu w czasach gdzie byłam sama i na odchodne powiedział że to niezgodne z jego zasadami i dlatego kończy ponad roczny dobry związek to zabraklo by mi chyba nawet słów na komentarz, draństwo i tyle. Wydaje mi się że zupełnie nic do niego nie czujesz skoro tak łatwo Ci przekreslic wszystko przez jakąś urojona zasadę. Ja chcesz człowieka który spełnia wszystkie cechy ideału który sobie wymyśliłas to chyba zostaje Ci związek z obrazem w Twojej głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 12:46   #17
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

ja nie uwazam to za dranstwo
kazdy ma prawo dobierac partnera wedlug dla niego tylko istotnych zasad
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 13:49   #18
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Autorko wytłumacz mi jaka twoją zasadę on złamał ,bo nie rozumiem?Był w klubie go -go zanim się poznaliście i zdążyłaś mu powiedzieć ,że to niedopuszczalne dla ciebie, nie było seksu ani nic takiego ,jak piszesz więc która zasadę złamał ?

Nie będę ci tu przyklaskiwać i wspierać w bólu ,bo jeżeli to jest jedyny powód do łez to uważam ,że dramatyzujesz i przesadzasz.

Naprawdę ,jeżeli on jest dobrym partnerem dla ciebie ,kocha cię i wspiera ,możesz na nim polegać to jeden szczeniacki wybryk , kiedy nawet z tobą nie był to nie powód ,żeby przekreślać człowieka.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2020-02-12 o 13:52
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 14:45   #19
Liszja
Raczkowanie
 
Avatar Liszja
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 182
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Autorko wytłumacz mi jaka twoją zasadę on złamał ,bo nie rozumiem?Był w klubie go -go zanim się poznaliście i zdążyłaś mu powiedzieć ,że to niedopuszczalne dla ciebie, nie było seksu ani nic takiego ,jak piszesz więc która zasadę złamał ?

Nie będę ci tu przyklaskiwać i wspierać w bólu ,bo jeżeli to jest jedyny powód do łez to uważam ,że dramatyzujesz i przesadzasz.

Naprawdę ,jeżeli on jest dobrym partnerem dla ciebie ,kocha cię i wspiera ,możesz na nim polegać to jeden szczeniacki wybryk , kiedy nawet z tobą nie był to nie powód ,żeby przekreślać człowieka.
Dokladnie. Jeżeli dotychczas uważałaś ten zwiazek za udanych a teraz nagle "brzydzisz sie" bo kiedys nie bedac z toba poszedł z kumplami do klubu (do tego bez wiekszych ekscesów) to zwyczajnie dramatyzujesz i chyba nie doroslas do tej relacji.
Liszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-12, 15:44   #20
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87582647]ja nie uwazam to za dranstwo
kazdy ma prawo dobierac partnera wedlug dla niego tylko istotnych zasad[/QUOTE]

Tak, ale wydaje mi się że nie w ten sposób.
No nie mogę sobie wyobrazić nawet ze mam udany związek, wszystko jest super układa Nam się. Siedzimy na imprezie i moja koleżanka wspomina że zaliczyłam orła po 4 piwach na koncercie Kultu na studiach 3 lata przed spotkaniem tz i on mówi mi żegnaj bo nie może tego znieść. Tyle osób to widziało, ktoś może pamiętać i myśleć że związał się z alkoholiczka mimo że od lat pije tylko symboliczne toasty. I rozpad związku? Raczej brak miłości, szukanie powodu, niedojrzałość, unoszenie się jakimiś ambicjami. Powiedz mozna się czuć potraktowanym z buta przez osobę która jest Nam bliska. Dla mnie takie coś byłoby mocnym niespodziewanym ciosem i jakąś niesprawiedliwościa. I miałabym za złe że skoro stawia brak wywrotek za fundament związku to nie oznajmił mi tego na samym początku.

Jasne ma prawo go zostawić, nie jestem za związkami na siłę, ale wyobrażac sobie tą sytuację strasznie mi żal tej drugiej strony. Chociaż kiedyś będzie z tego dobra anegdota.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 16:17   #21
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Tak, ale wydaje mi się że nie w ten sposób.
No nie mogę sobie wyobrazić nawet ze mam udany związek, wszystko jest super układa Nam się. Siedzimy na imprezie i moja koleżanka wspomina że zaliczyłam orła po 4 piwach na koncercie Kultu na studiach 3 lata przed spotkaniem tz i on mówi mi żegnaj bo nie może tego znieść. Tyle osób to widziało, ktoś może pamiętać i myśleć że związał się z alkoholiczka mimo że od lat pije tylko symboliczne toasty. I rozpad związku? Raczej brak miłości, szukanie powodu, niedojrzałość, unoszenie się jakimiś ambicjami. Powiedz mozna się czuć potraktowanym z buta przez osobę która jest Nam bliska. Dla mnie takie coś byłoby mocnym niespodziewanym ciosem i jakąś niesprawiedliwościa. I miałabym za złe że skoro stawia brak wywrotek za fundament związku to nie oznajmił mi tego na samym początku.

Jasne ma prawo go zostawić, nie jestem za związkami na siłę, ale wyobrażac sobie tą sytuację strasznie mi żal tej drugiej strony. Chociaż kiedyś będzie z tego dobra anegdota.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a dla mnie kazdy powod jest sensowny i nie musi byc logiczny ,mnie obrzydzaja pewne rzeczy i gdybym sie dowiedziala czegos z tych rzeczy np ze moj facet uprawial seks z facetem , wystawial gole fotki w internecie,dzwonil na sekstelefon itp to by mnie bardzo zniechecilo i nie moglabym juz na niego patrzec w taki sam sposob jak wczesniej wiec bez sensu byloby ciagniecie tego zwiazku
autorka ma takie a nie inne poglady cos jej nie odpowiada nie miesci sie w jej granicach tolerancji i ma prawo to skonczyc
zadnej niesprawiedliwosci w zakonczeniu zwiazku z jakiegokolwiek powodu nie widze
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 17:01   #22
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

A co na to matka?


Bo mam wrażenie, że to kolejny wątek tej od "delegacji."
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 16:59   #23
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87583076]a dla mnie kazdy powod jest sensowny i nie musi byc logiczny ,mnie obrzydzaja pewne rzeczy i gdybym sie dowiedziala czegos z tych rzeczy np ze moj facet uprawial seks z facetem , wystawial gole fotki w internecie,dzwonil na sekstelefon itp to by mnie bardzo zniechecilo i nie moglabym juz na niego patrzec w taki sam sposob jak wczesniej wiec bez sensu byloby ciagniecie tego zwiazku
autorka ma takie a nie inne poglady cos jej nie odpowiada nie miesci sie w jej granicach tolerancji i ma prawo to skonczyc
zadnej niesprawiedliwosci w zakonczeniu zwiazku z jakiegokolwiek powodu nie widze[/QUOTE]

__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 18:35   #24
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

To rycz dalej z takiego gównianego powodu. Zostaw go.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 19:20   #25
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

A on serio tego żałuje czy mówi to, co chcesz usłyszeć?
Lepiej poszukaj kogoś innego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 13:54   #26
Liszja
Raczkowanie
 
Avatar Liszja
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 182
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87583076]a dla mnie kazdy powod jest sensowny i nie musi byc logiczny[/QUOTE]

To, że dla ciebie piętnowanie kogoś nie musi byc logiczne nie jest raczej uniwersalnie przyjęta zasadą. Chociażby dlatego, że gdyby działała powszechnie mielibyśmy piekny rozpad jakichkolwiek fundamentów na których są zbudowane relacje międzyludzkie.
Liszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 15:06   #27
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez Liszja Pokaż wiadomość
To, że dla ciebie piętnowanie kogoś nie musi byc logiczne nie jest raczej uniwersalnie przyjęta zasadą. Chociażby dlatego, że gdyby działała powszechnie mielibyśmy piekny rozpad jakichkolwiek fundamentów na których są zbudowane relacje międzyludzkie.
Nic nie zrozumialam.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 15:49   #28
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez Liszja Pokaż wiadomość
To, że dla ciebie piętnowanie kogoś nie musi byc logiczne nie jest raczej uniwersalnie przyjęta zasadą. Chociażby dlatego, że gdyby działała powszechnie mielibyśmy piekny rozpad jakichkolwiek fundamentów na których są zbudowane relacje międzyludzkie.
moze napisz to mniej wyszukanym jezykiem bo nie domyslam sie co autor mial na mysli
ja nikogo nie pietnuje ,wyrazam tylko opinie ze kazdy ma prawo zakonczyc znajomosc z jak najbardziej absurdalnych powodow i nie jest to niesprawiedliwosc ani napietnowanie
mi sie zdarzylo zniechecic do kogos z powodu zasychajacej sliny w kacikach ust wiec zakonczylam relacje bo mnie to obrzydzalo
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 15:58   #29
853a0c023c8a9e5f803a016f611fdc89ff0c353a_61296e91a3ed2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Cytat:
Napisane przez Liszja Pokaż wiadomość
To, że dla ciebie piętnowanie kogoś nie musi byc logiczne nie jest raczej uniwersalnie przyjęta zasadą. Chociażby dlatego, że gdyby działała powszechnie mielibyśmy piekny rozpad jakichkolwiek fundamentów na których są zbudowane relacje międzyludzkie.
widzisz różnicę między piętnowaniem kogoś a odrzuceniem go na gruncie erotyczno-romantycznym czy nie bardzo?

osobiście nie sypiam i nie bywam w związkach z czarnoskórymi, katolikami, robotnikami fizycznymi, otyłymi, z IQ poniżej powiedzmy ok 120, ubogimi etc, a to nie oznacza ze ich piętnuję albo z nimi coś nie tak i są społecznymi pariasami. Prawdopodobnie stanę murem za każdą z tych grup gdy będzie piętnowana, szykanowana, obrażana. Po prostu nie spełnili moich związkowych kryteriów, tak jak facet autorki nie spełnił jej, to normalne i zdrowe w relacjach międzyludzkich wybierać sobie partnera według własnych standardów a nie Twoich czy jakiejś grupy społecznej

Edytowane przez 853a0c023c8a9e5f803a016f611fdc89ff0c353a_61296e91a3ed2
Czas edycji: 2020-02-14 o 16:01
853a0c023c8a9e5f803a016f611fdc89ff0c353a_61296e91a3ed2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-14, 17:55   #30
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Złamanie własnych zasad dla ukochanego?

Jednak jest trochę absurdalne to, że autorka miała zasadę "Nigdy i pod żadnym pozorem nie zadam się z facetem, któremu podejrzanej konduity baba będzie majtała nagim cycem przed nosem w celach zarobkowych" i sama ją olała, nie pytając człowieka, czy taki fakt w jego życiu miał miejsce.

A teraz nagle na wieść o zdarzeniu, wyciąga tę zasadę z kapelusza... I po co? Po to, by stać się jej zakładniczką.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-17 04:59:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.