Najlepszy krem na cellulit! pilne! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-16, 13:43   #151
Nomik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Nie uzywałam ale czekam bo wygrałam. Jestem ciekawa
Nomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 14:08   #152
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cześc laski

polecam serum z eveline!! ja uzywałąm balsamu ujędrniajaco brązującego i efekty super przez 8dni 2razy w ciągu dnia smarowałam jedną noge(dla porównania z drugą ) i efekt supeerowy.

teraz wziełam sie za piersi a szczególnie jedną mniejszą i efekt juz widoczny. tyle ze trzeba wg zalecen 2razy dziennie smarować-masowąc.
no i cena
pozdrawiam
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 11:04   #153
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

a czy oby ten zel nie powoduje ze skóra śmierdzi opaloną kaczką ?? wiele balsamów brazujach tak własnie śmierdzi
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 18:17   #154
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Aleksandra06 Pokaż wiadomość
a czy oby ten zel nie powoduje ze skóra śmierdzi opaloną kaczką ?? wiele balsamów brazujach tak własnie śmierdzi
Aleksandra jesli to pytanie do mnie to ,balsamy eveline i ujedrniająco-brazujący i sam brązujący ładnie pachną, nie zzabrudzają ubrania i szybko sie wchłaniają
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 18:44   #155
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Talking Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Chyba dam ostatnią szansę eveline serum na cellulit który jest tak zachwalany, mialam modelujący brzuch i pośladki i jak dla mnie kiepski ale może to serum będzie lepsze.
Myślę,zę w połączeniu z cla będą efekty, przydała by się siłownia ale czasu brak, buuuuuuu
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 15:50   #156
Nomik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez A.S. Pokaż wiadomość
Chyba dam ostatnią szansę eveline serum na cellulit który jest tak zachwalany, mialam modelujący brzuch i pośladki i jak dla mnie kiepski ale może to serum będzie lepsze.
Myślę,zę w połączeniu z cla będą efekty, przydała by się siłownia ale czasu brak, buuuuuuu

serum jest zwykle silniejsze w działąniu niz krem wiec moze... a próbowaąłs cellu sculp z Avonu ?
Nomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 16:20   #157
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Nomik Pokaż wiadomość
serum jest zwykle silniejsze w działąniu niz krem wiec moze... a próbowaąłs cellu sculp z Avonu ?

Nie,nie próbowałam jakoś nie mam zaufania do tej firmy... chociaż widziałam na allegro jest on dość tani i rozchwytywany.
Czy jest faktycznie dobry? Na KWC nie ma zbyt dobrych opinii.
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 11:11   #158
Nomik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez A.S. Pokaż wiadomość
Nie,nie próbowałam jakoś nie mam zaufania do tej firmy... chociaż widziałam na allegro jest on dość tani i rozchwytywany.
Czy jest faktycznie dobry? Na KWC nie ma zbyt dobrych opinii.


Tak jest bardzo dobry. na moją skóre i mój cellulit podziałał
Nomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 11:34   #159
Annes 77
Raczkowanie
 
Avatar Annes 77
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 106
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Właśnie zamówiłam przez allegro krem Avonu ...mam nadzieję,że mi podziała...ile razy dziennie trzeba smarować?
__________________
Annes77
Annes 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 21:59   #160
eufemia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

ja smaruje tym kremikiem z avonu raz dziennie i mi pomaga,a stosuje od ok.2tygodni,wczesniej uzywalam dove,ale ten wydaje sie niezly,choc tez nie przepadam za kosmetykami z katalogu,a nie na zywo
eufemia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 13:15   #161
Annes 77
Raczkowanie
 
Avatar Annes 77
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 106
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Niestety krem z Avonu uczulił moje no gi Kurczę ale jestem zła

Czy któraś z Was też tak miała?
__________________
Annes77
Annes 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 19:33   #162
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

ja używam zielonego serum Eveline od dwóch tyg i zauważyłam już efekty. skóra jest gładka, miła w dotyku, celulit nadal widoczny ale już coraz mniej. mam nadzieję że do lata się go pozbędę na tyle że nie będe sie wstydziła wyjść w moich mega krótkich spodenkach
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:17   #163
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

A ja uzywam z WELEDY - birken cellulite- öl i musze powiedziec, ze jestem
zachwycona. Mialam ju cellulit widoczny golym okiem i niestety nie wygladalo
to dobrze. Stosowalam rozne kremy, rowniez te z wyzszej polki.
Olejek ma cudowny cytrusowy zapach, wsmarowuje sie go w wilgotne cialo,
wtedy lepiej sie wchlania. Co drugi dzien masuje tez nogi, masazerem Philipsa.Jest ogromna poprawa i musze powiedziec, ze jestem zdziwiona, bo wiele jest opinii, ze jednak na cellulit nic nie pomoze...
Mi pomaga
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:49   #164
Malena77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Jestem ciekawa czy któraś z Was miała cellureverse Elancyl i czy rzeczywiście działa w ciągu 14 dni?
Malena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 04:44   #165
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Ostatno ogladalam talk show..gdzie 4-ry uczestniczki wyprobowaly Nivea Good Bye Cellulite przez 4 tygodnie. I pokazali zdjecia przed i po.. i byla to szokujaca roznica. Ale one stosowaly tez plastry anti cellulitowe. Kupilam te plastry i na nich jest napisane, ze trzeba je stosowac 2-3 razy w tygodniu, a w opakowaniu jest 6 sztuk (cena ponad $12). Szkoda, ze nie powiedzieli w tym talk-show jak czesto te panie stosowaly te plastry, bo zel, to wiadomo kazdego dnia.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:42   #166
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

ja uzywam elancylu cwicze i wynajelam mojego mezusia do codziennego masowania pupy i ud...ale mam fajnnie...niebawem napisze efekty....licze ze zniknie gadzina
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:53   #167
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

wszystkie kremy z avonu (a jest ich tam sporo!!)na allegro na celulit kosztuja ok 25zl czy to nie podrobki???az taka roznica??
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:03   #168
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Hej Dziewczyny , chciałabym rozpocząc walkę z celulitem i mam pytanie, kiedyś przez zupełny przypadek kupiłam `Balsam Superujędrniający [Ujędrniający wyciąg z czewronych alg, wygładzający wyciąg z pomarańczy] WHITE TOUCH ` z under 20, czy któraś z Was go może stosowała, warto.?
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:20   #169
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Exclamation Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Witam Dziewczynki

Ja mam pytanko - czy któraś z Was używała serum antycellulitowego Tołpy? Na kwc są bardzo pochlebne opinie. Ja się zastanawiam czy tych kosmetyków mogą używać osoby ze skłonnościami do pękających naczynek na nogach i żylaków, nigdzie nie mogłam znaleźć informacji na ten temat - a jeśli któras używała to może mi powie, czy po użyciu tych kosmetyków jest takie uczucie ciepła na nogach?

Ja mam strasznie duże pajączki i boję sie kupić, jeśli nie mogłabym używac

Używała któraś?
Pozdrawiam wszystkie walczące z tym okropieństwem
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 22:17   #170
evuska
Raczkowanie
 
Avatar evuska
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

a ja kupiłam błotko z Morza Martwego teraz jeszcze folię i zrobię sobie domowe SPA podobno dobre na wygładzenie skóry - serum Eveline polecam
evuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 22:46   #171
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Thumbs up Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez evuska Pokaż wiadomość
a ja kupiłam błotko z Morza Martwego teraz jeszcze folię i zrobię sobie domowe SPA podobno dobre na wygładzenie skóry - serum Eveline polecam
Hmm, z błotkiem na pewno niezły pomysł,a le ja nie mam czasu na takie zabawy. A na mnie niestety te Eveline kosmetyki nie działają.....a szkoda, bo mają takie ładne ceny .
Jak do tej pory, ze wszystkich rzeczy, które wypróbowałam dla mnie najlepsze było Liposyne Vichy (a wczesniej D-stock tez był świetny). A teraz nastepca Lipposyne - Lipometrick juz nie działa tak fajnie i szukam czegoś w zastępstwie.........
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 13:08   #172
Oliwka :))
Przyczajenie
 
Avatar Oliwka :))
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19
Talking Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

A dla mnie jedyny i najbardziej skuteczny sposób na pozbycie się Cellulitu to MICHEL MONTIGNAC.
Stosując diete Montignaca ściśle z zaleceniami, bez odstępstw po 1,5 tygodnia cellulitu ani śladu (mimo tego, że wcześniej nie był mały).
Nie jestem jedyna, bo moja mama (40l.) też się Montignaciem i pillingami szybko pozbyła cellulitu.
Polecam, warto siedzieć po nocach w kuchni - przyrządając i komponując posiłki na następny dzień
Pozdrawiam
Oliwka :)) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 18:50   #173
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Unhappy Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

NO ja się nie mogę odchudzać, ja raczej pilnuję, żeby nie schudnąć i ćwiczę na siłowni żeby sobie trochę ciałka dodać (i przytyłam 2 kilogramy )) dzięki temu!) ale cellulit mam od 19 r.ż. a mam już "trochę" więcej latek. I z przykrością muszę stwierdzić - cellulit mi się rozwinął w dość szybkim tempie jak zaczęłam brać pigułki antykoncepcyjne........ Mam nawet na łydkach mimo, że jestem szczupła :-(. I zaczęły mi też pękac naczynka na nogach. No ale cóż, niestety.
Dziewczyny, z mojego doświadczenia najlepiej na cellulit działa właśnie siłownia, pupa i uda się szybko ujędrniają i grudki mniej widać. Chociaż bez żelu ani rusz. Cały rok miałam zawsze testowanie róznych tańszych preparatów (systematyczność) a przed wakacjami było zawsze do biegu gotowi do apteki start - po d-stock, a potem liposyne Vichy - po niczym innym nie widziałam rezultatów .
A teraz nie wiem, czego próbować. Zamówiłam sobie parę próbek clarinsa, dam znać jak podziała.

Dziewczyny, please, niech odezwie się któraś, która używała kosmetyków Tołpy - czy rozgrzewają skórę i - co za tym idzie - czy przy skórze naczynkowej można ich używać
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:57   #174
monia1975
Przyczajenie
 
Avatar monia1975
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
GG do monia1975
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Witam!
Ja polecam krem wyszczuplający i antycellulitowy firmy floslek. Jest super i naprawdę tani (ok.30zł.), do kupienia w aptekach. Z tymi masażami to radziłabym nie przesadzać, jeśli masz kruche naczynka krwionośne, można się nabawić "pajączków" na udach. Raczej masaż kremem, ruchem "głaszczącym", następnie folia spożywcza lub specjalna, też firmy floslek np. i pod kocyk na 0,5 godzinki.
monia1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 09:15   #175
kari73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Ja mogę z całą odpowiedzialnością polecić BODY ART TRICELLUX SERUM firmy Eris. Uwieżcie mi- mam 35 lat i juz nie jeden krem stosowałam i droższy i tańszy ale ten jedyny na mnie podziałał. Jest to serum w ampułkach do zaawansowanego celulitu ( czyli takiego jak ja miałam) jedno opakowanie ( 129 zł) jest kuracją 14dniową i DZIAŁA!!!! u mnie celulit znacznie sie zmniejszył a zaznaczam ze nie robiłam nic poza systematycznym wcieraniem ampułek i to bez masażu ( nawet w instrukcji jest adnotacja o niekonieczności masażu). Dziewczyny POLECAM! ! oczywiście cudów nie ma i nie jest to tak że nie mam celulitisu wogóle ale mam go bardzo, bardzo mocno pomniejszony!
__________________
kari73
kari73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 10:18   #176
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez monia1975 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja polecam krem wyszczuplający i antycellulitowy firmy floslek. Jest super i naprawdę tani (ok.30zł.), do kupienia w aptekach. Z tymi masażami to radziłabym nie przesadzać, jeśli masz kruche naczynka krwionośne, można się nabawić "pajączków" na udach. Raczej masaż kremem, ruchem "głaszczącym", następnie folia spożywcza lub specjalna, też firmy floslek np. i pod kocyk na 0,5 godzinki.
hej! A duży miałaś cellulit, że tak zapytam? Własnie pooglądałam tę serię flosleku, co prawda na zabiegi z folią nie mam czasu kompletnie, ale na spray i krem (jest nawet do skóry z naczynkami )), może bym sie skusiła. U mnie ten cellulit jest na całych nogach i pupie, ale taki widoczny bez ściskania skóry mam tylko (na szczęście) z tyłu ud i na pośladkach.
Na razie czekam na to cudo Clarinsa. Zamówiłam na allegro, ale coś przesyłki nie widać....
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:34   #177
monia1975
Przyczajenie
 
Avatar monia1975
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
GG do monia1975
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez redobsession Pokaż wiadomość
hej! A duży miałaś cellulit, że tak zapytam? Własnie pooglądałam tę serię flosleku, co prawda na zabiegi z folią nie mam czasu kompletnie, ale na spray i krem (jest nawet do skóry z naczynkami )), może bym sie skusiła. U mnie ten cellulit jest na całych nogach i pupie, ale taki widoczny bez ściskania skóry mam tylko (na szczęście) z tyłu ud i na pośladkach.
Na razie czekam na to cudo Clarinsa. Zamówiłam na allegro, ale coś przesyłki nie widać....
Mój cellulit jest raczej średniozaawansowany, ale po zimie niestety wygląda znacznie gorzej niż przed. Ja po prostu smaruję uda, pośladki zelem, potem kremem i owijam się w folię. Wskakuję w piżamę i oglądam film. To mój sposób na relax i pielęgnację w jednym, bo niestety również cierpię na chroniczny brak czasu...
monia1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:11   #178
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Ja dziś własnie nabyłam krem Flos lek, taki do skóry naczynkowej i zaczynam od dziś stosowanie . Chyba będę nim smarować uda i pupę a na łydki zaczełam Clarinsa próbki, w końcu mi przyszły. Na kwc Clarins Total Body Lift ma bardzo pochlebne recenzje, ja smarowałam kilka razy łydki i mogę powiedzieć, że szybciutko się wchłania, ładnie pachnie i jest kosmicznie niewydajny :-(, a w związku z kosmiczną dla mnie ceną moja przygoda z nim będzie krótka (10 próbek po 8 ml). Ale świetnie napina skórę, fakt - to już mogę powiedzieć . Na pewno chętnie bym go stosowała regularnie gdyby mnie było na niego bardziej stać.
Zobaczymy jak się będzie Flos lek sprawował, jeśli dobrze, to dokupię jeszcze spray do kremu
Pozdrawiam wszystkie walczące
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:09   #179
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cześć, poczytałam trochę tego wątku, ale w wiekszośc tego co piszcie jestem zielona poprostu. Macie jakiś sprawdzony sposób na skuteczne pozbycie się celulitu [pupa, uda] tak do wakacji.? nie chodzi mi tylko o specyfiki do masowania, ale także ćwiczenia, np. takie skakanie na skakance pomoże? proszę pomóżcie.
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:19   #180
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Smile Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Agataaa320 Pokaż wiadomość
Cześć, poczytałam trochę tego wątku, ale w wiekszośc tego co piszcie jestem zielona poprostu. Macie jakiś sprawdzony sposób na skuteczne pozbycie się celulitu [pupa, uda] tak do wakacji.? nie chodzi mi tylko o specyfiki do masowania, ale także ćwiczenia, np. takie skakanie na skakance pomoże? proszę pomóżcie.
Witaj

Skakanie na skakance na pewno złe nie jest, Twoje łydki to polubią, będą się ładnie rzeźbić ale spróbuj porobić coś jeszcze. Z mojego doświadczenia siłownia fajnie ujędrnia i szybko, co ważne i basen. Jeśli chciałabyć ciczyć w domu, to zerknij na te linki, tam coś powinnaś znaleźć dla siebie.

http://www.sfd.pl/fitness/

i na innych stronach sfd.pl - poczytaj po prostu, tam jest sporo wątków i na temat cellulitu i na temat ćwiczeń, polecam poużywać wyszukiwarki na tej stronie, bo tematów jest na prawdę dużo.Możesz też popatrzeć na stronach Shape'a, ale nie polskiego , bo tu zestawów ćwiczeń niestety nie podają....Chcą żeby po prostu go kupować . (swoją drogą fajne pisemko z ćwiczeniami, ja kupuję parę lat i proponują naprawdę dużo róznorodnych treningów)

Ale zerknij na tę stronkę:
http://www.shape.com/workouts

redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-15 12:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.