Jak często spotykacie się ze znajomymi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-03, 19:57   #1
Raybo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 4
Arrow

Jak często spotykacie się ze znajomymi?


Pytanie do osób 30-40, singli.


Imprezy rodzinne i firmowe się nie liczą, randki tak samo.
Wykluczam osoby w parach, bo w tych wypadkach wchodzą w grę inne czynniki.


Jak jest teraz, a jak było przed ,,pandemią''?


Szczegóły mile widziane, np. ok x razy chodzę na spotkania jednoosobowe np. na piwo na zmianę z trzema przyjaciółkami, y razy spotykam się w gronie 2-5 osób na domówkach, a na większe imprezy jak sylwester gdzie jest 10+ moich znajomych f razy.
Raybo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 20:29   #2
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Jak często spotykacie się ze znajomymi?

Nie jestem singielką, ale nie mam też dzieci (może to mnie nie wyklucza w takim razie). Spotykam się raz w m-cu z kumpela na kawę. Z druga jestem w regularnym kontakcie online co kilka dni (powiedzmy raz na m-c do siebie dzwonimy, tak to piszemy) bo mieszka w innym kraju.

Nie chodzę na domówki bo ludzie mają pracę/dzieci/kontakty wygasły/nikomu się nie chce.

W parach również się nie spotykamy bo nie czujemy potrzeby. Jedyne większe spędy to właśnie imprezy rodzinne typu urodziny itp.

Na co dzień spotykam ludzi w pracy więc mogę się nagadać do woli i więcej mi nie trzeba, wręcz mam poczucie marnowanego czasu, który wolę poświęcić na czytanie/joge/odpoczynek

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Zapomniałam dodać, że przed pandemią było w sumie identycznie ☺
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 13:35   #3
AnnEllenRanon
Przyczajenie
 
Avatar AnnEllenRanon
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 19
Dot.: Jak często spotykacie się ze znajomymi?

Wydaje mi się,że to zależy od poglądów. Miałam dobrą koleżankę to rozmawialysmy prawie codziennie i jedną osobę muszę taką mieć by po prostu pogadać sobie o życiu.
A reszta to rzadkosc, każdy ma swoje życie. Nie ukrywam,że fajnie byloby zeby komus zalezalo sie czesciej spotykać ale nic na siłę. Ja jestem bardzo towarzyska ale ludzie są zajęci swoim życiem
__________________
Podróżuj. Żyj. Spełniaj marzenia!
AnnEllenRanon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 12:12   #4
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Jak często spotykacie się ze znajomymi?

Mam partnera, ale do koleżanek/przyjaciółek z reguły chodzę sama, on też się sam spotyka ze swoimi znajomymi.
Tak dwa razy w tygodniu z kimś się widzę. Nie ma znaczenia, czy ci ludzie są w związkach czy to, że mają dzieci. Lubimy się, chcemy się widywać.
Przed pandemią spotkania były jeszcze częstsze, fakt.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-14, 04:49   #5
PaniVerbelowa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak często spotykacie się ze znajomymi?

Moim najlepszym przyjacielem jest mój chłopak, z którym jestem prawie 5 lat, a znam go 8 lat. Nigdy nie miałam prawdziwych przyjaciół na żywo, na nowym miejscu tak samo, ale jakoś nie czuję potrzeby, żeby ich mieć. Mój chłopak ma znajomego, ale mieszka zagranicą, mają stały kontakt przez messengera, a ja mam przyjaciółki internetowe. Ogólnie z chłopakiem jesteśmy nierozłączni, lubimy razem wychodzić na długie spacery, na których dużo dyskutujemy, razem też chodzimy na zakupy do marketu, razem gotujemy, oglądamy wspólnie filmy, seriale, chodzimy z psem na spacer. Oboje pracujemy zdalnie w domu, ja jestem copywriterem, on ma YouTube z grami. Uwielbiam spędzać z nim czas, a on ze mną. To nam w zupełności wystarcza, zwłaszcza że jesteśmy introwertykami.
PaniVerbelowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-14 05:49:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.