Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 08:25   #1381
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Jestem totalnym laikiem w fryzjerstwie, ale oglądając zdjęcia odnoszę wrażenie, że Twoje włosy nie kręcą się, możliwe, że mają tendencję do falowania. Nie usprawiedliwiam Krzysztofa z formy strzyżenia, ale moim zdaniem żadne cięcie z takiego typu włosów i z takiej długości nie stworzy burzy loków jak na zdjęciach. Tym bardziej, że wszyscy wiemy jak przygotowuje się fryzury do sesji.
ja też jestem takiego samego zdania długie włosy ciężkie i ciężko z nich zrobić loczki jak włoski tylko się falują, jak by miałaś mocny zakręt to i tak by miałaś loczki jak by zrobił wiekszę cienowanie według mnie miałabyć szope na głowie wyglądałaś jak pudelek ale to tylko moje zdanie sama się obcinam u Krzysztofa rok już czasam jestem bardzo zadowolona czasem mniej
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 10:01   #1382
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Wiecie dziewczyny, ja także nie mam wielkiego doświadczenia jeżeli chodzi o fryzjerów, ale od każdego u którego byłam – u niektórych tylko na konsultacji – usłyszałam, że tak pani włosy mają tendencję do kręcenia. Sam Krzysztof też tak stwierdził no i ja też to przecież widzę. I muszę zaznaczyć, że wbrew pozorom moje włosy są bardzo cieniutkie i lekkie, szybko schną i pewnie dlatego mają szczególną tendencją do puszenia z którą jak widać nawet fryzjerom trudno sobie poradzić. Od fryzjerów, którzy robią mi loki susząc włosy z głową w dół, wychodzę właśnie z takimi potarganymi i napuszonymi lokami, nie falami, ale właśnie lokami. Dodam, że na zdjęciu na czerwonym tle mam fale, które robią mi się po prostu po umyciu głowy, kiedy włosy schną naturalnie, bez suszarki i dodatkowych kosmetyków. Te są już dosyć rozprostowane bo właśnie takie się robią w ciągu dnia. Na pozostałych starałam się w miarę wyprostować włosy, a szczególnie na tych z już krótkimi żeby pokazać, a raczej jego brak, cieniowanie. Jak wspominałam wychodząc od Krzysztofa miałam taką burzę loków, że nie zauważyłam cięcia i byłam przekonana, że są wycieniowane. Kurczę, ja nawet nie oczekiwałam, że mi się te włosy będą się nie wiadomo jak kręciły. Po prostu chciałam je mocno wycieniować dla ładnego skrętu i żeby się ładnie układały. Jak napisałam moje włosy od wilgoci czy po zwykłym myciu głowy falowały się, ale jednak długość robiłą swoje i w ciągu dnia te fale robiły się brzydkie. Tam gdzie przy twarzy włosy były wycieniowane utrzymywał się delikatny, ładny skręt. Wiecie ja nawet tak bardzo nie żałuję tej długości chodzi mi tylko o to, że włosy nie zostały wycieniowane tak jak chciałam – mocno i na całej długości. I gdyby nawet się okazało, że pomimo tego cieniowania nie chcą się z jakiś powodów kręcić, to trudno, widocznie takie włosy. Ale mnie najbardziej wkurza właśnie to, że nie zostały wycieniowane tak jak prosiłam. Przecież nie oczekuję cudów od fryzjera, że z prostych włosów za pomocą cięcia zrobi mi loki. No i zdaję sobie sprawę, że nad lokami z sesji pracuje sztab ludzi i często są to dziewczyny z prostymi włosami ułożonymi po prostu za pomocą wałków. Ale ich włosy są przynajmniej wycieniowane. Pocieniowałam je sobie przy twarzy, bo tam były równiutko ścięte – a miało być inaczej ! Ale z tyłu przecież sama tego nie zrobię i raczej nikogo o to nie poproszę. Tłumacząc Krzysztofowi o co mi chodzi dodałam jeszcze, że chcę by włosy były tak obcięte by na czubku głowy było ich jak najwięcej i schodząc stopniowo w dół coraz mniej – czyli odwrotnie niż było. Bo wiadomo długość jednak powoduje to, że na głowie robią się szybciej przylizane, a te na dole pozostają puszyste i jest ich za dużo. Wiecie tak jak z odwróconym trójkątem. Suszarką też nie będę suszyć włosów bo nie lubię - właśnie wtedy robi mi się burza loków, ale są okropnie napuszone i nie o to mi chodzi. Jeżeli chcecie to dodam dla porównania zdjęcia z włosami wysuszonymi suszarką i takimi które schły sobie naturalnie. Ja Wam mogę tylko zazdrościć, że znalazłyście fryzjera z którego jesteście zadowolone. I podkreślam, że pal licho z długością, z tym że włosy były trochę potargane kiedy wychodziłam z APH. Ale dlaczego nie wycieniował mi ich tak jak chciałam ?? Bo ta dziwna wystająca warstewka na dole to nie jest przecież to, o co prosiłam. Tak samo moje koleżanki były bardzo zdziwione widząc takie mocne "cieniowanie". Naprawdę większość znajomych była w szoku, że dałam 150 zł za tak zwyczajne cięcie.
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 12:34   #1383
kingulec609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
GG do kingulec609 Send a message via Skype™ to kingulec609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Słuchajcie!! Jakiś czas temu sz7ukałam fryzjera , ktory zna sie na rzeczy !! i nie obetnie mnie kolejny raz tak samo!! I znalazlam zajefajna firme!! Pogotowie Kosmetyczne!! W Warszawie. Maja fryzjerke Tamare...złota kobieta i genialnie czesze, zawsze dobrze doradzi!! A co najlepsze dojezdza do domu !! Genialne!! Wiem, że oni maja jeszcze inne usługi...wpiszcie sobie w wyszukiwarke "Pogotowie Ksoemtyczne" a napewno znajdziecie...adres , o ile dobrze pamietam, to www.pogotowiekosmetyczne.pl
Pozdrawiam
Kasia
kingulec609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:38   #1384
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja też jestem takiego samego zdania długie włosy ciężkie i ciężko z nich zrobić loczki jak włoski tylko się falują, jak by miałaś mocny zakręt to i tak by miałaś loczki jak by zrobił wiekszę cienowanie według mnie miałabyć szope na głowie wyglądałaś jak pudelek ale to tylko moje zdanie sama się obcinam u Krzysztofa rok już czasam jestem bardzo zadowolona czasem mniej
Leana byłaś może u Krzysztofa na układaniu jakiejś fryzurki? Idę do niego w lutym, żeby wyczarował mi studniówkową fryzurkę, ale nie słyszałam jeszcze innych opinii niż cięcia.


maxi82 - a suszysz włosy suszarką z dyfuzorem czy tak po prostu samą suszarką?
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:07   #1385
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
A może któraś z was była w pracowni fryzjerskiej Farbiarnia u Doroty Rasek? na ul. Topiel? chce sie do niej wybrać ale słyszalam tylko opinie od kolezanki. Czy znacie ten salon?
Byłam tam jakies 3 lata temu. Super kolor mi zrobiła pani Dorota. Jako pierwsza powiedziała ze nie powinnam nosić ciepłych odcieni tylko zimne.
Z fryzury byłam mniej zadowolona ale chyba nie dokonca sama wiedziałam co chcę.
Obsługa na najwyższym poziomie, choć strasznie trudno umówic się ( obłożenie).

Edytowane przez MagdalenaK2
Czas edycji: 2009-01-08 o 16:08
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:28   #1386
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

maxi - faktycznie, cięcie nie jest takie o jakie prosiłaś, hm... a szkoda, bo może Krzysztof jest dobrym fryzjerem, ale takim sposobem zniechęcił Cię. I mnie troche też, przyznam szczerze.
Uzywasz odzywek do kreconych wlosow? pianek?
Mam kolezankę, której włosy puszą się tak jak i Twoje, tylko z pianką ma loki, a nie spuszone fale.
Napewno cięcie takie, o jakie prosiłaś byłoby pomocne w uzyskaniu loków...
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 08:27   #1387
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2 Pokaż wiadomość
Byłam tam jakies 3 lata temu. Super kolor mi zrobiła pani Dorota. Jako pierwsza powiedziała ze nie powinnam nosić ciepłych odcieni tylko zimne.
Z fryzury byłam mniej zadowolona ale chyba nie dokonca sama wiedziałam co chcę.
Obsługa na najwyższym poziomie, choć strasznie trudno umówic się ( obłożenie).
Próbuję ich znaleźć w googlach ale niestety Czy masz może jakieś namiary na tego fryzjera, mi właśnie zależy na kolorze, fryzury żadnej nie chcę- długie proste wystarczą Byle ktoś mi zrobił i umiał powtórzyć ładny blond
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 08:45   #1388
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
Wiecie dziewczyny, ja także nie mam wielkiego doświadczenia jeżeli chodzi o fryzjerów, ale od każdego u którego byłam – u niektórych tylko na konsultacji – usłyszałam, że tak pani włosy mają tendencję do kręcenia. Sam Krzysztof też tak stwierdził no i ja też to przecież widzę. I muszę zaznaczyć, że wbrew pozorom moje włosy są bardzo cieniutkie i lekkie, szybko schną i pewnie dlatego mają szczególną tendencją do puszenia z którą jak widać nawet fryzjerom trudno sobie poradzić. Od fryzjerów, którzy robią mi loki susząc włosy z głową w dół, wychodzę właśnie z takimi potarganymi i napuszonymi lokami, nie falami, ale właśnie lokami. Dodam, że na zdjęciu na czerwonym tle mam fale, które robią mi się po prostu po umyciu głowy, kiedy włosy schną naturalnie, bez suszarki i dodatkowych kosmetyków. Te są już dosyć rozprostowane bo właśnie takie się robią w ciągu dnia. Na pozostałych starałam się w miarę wyprostować włosy, a szczególnie na tych z już krótkimi żeby pokazać, a raczej jego brak, cieniowanie. Jak wspominałam wychodząc od Krzysztofa miałam taką burzę loków, że nie zauważyłam cięcia i byłam przekonana, że są wycieniowane. Kurczę, ja nawet nie oczekiwałam, że mi się te włosy będą się nie wiadomo jak kręciły. Po prostu chciałam je mocno wycieniować dla ładnego skrętu i żeby się ładnie układały. Jak napisałam moje włosy od wilgoci czy po zwykłym myciu głowy falowały się, ale jednak długość robiłą swoje i w ciągu dnia te fale robiły się brzydkie. Tam gdzie przy twarzy włosy były wycieniowane utrzymywał się delikatny, ładny skręt. Wiecie ja nawet tak bardzo nie żałuję tej długości chodzi mi tylko o to, że włosy nie zostały wycieniowane tak jak chciałam – mocno i na całej długości. I gdyby nawet się okazało, że pomimo tego cieniowania nie chcą się z jakiś powodów kręcić, to trudno, widocznie takie włosy. Ale mnie najbardziej wkurza właśnie to, że nie zostały wycieniowane tak jak prosiłam. Przecież nie oczekuję cudów od fryzjera, że z prostych włosów za pomocą cięcia zrobi mi loki. No i zdaję sobie sprawę, że nad lokami z sesji pracuje sztab ludzi i często są to dziewczyny z prostymi włosami ułożonymi po prostu za pomocą wałków. Ale ich włosy są przynajmniej wycieniowane. Pocieniowałam je sobie przy twarzy, bo tam były równiutko ścięte – a miało być inaczej ! Ale z tyłu przecież sama tego nie zrobię i raczej nikogo o to nie poproszę. Tłumacząc Krzysztofowi o co mi chodzi dodałam jeszcze, że chcę by włosy były tak obcięte by na czubku głowy było ich jak najwięcej i schodząc stopniowo w dół coraz mniej – czyli odwrotnie niż było. Bo wiadomo długość jednak powoduje to, że na głowie robią się szybciej przylizane, a te na dole pozostają puszyste i jest ich za dużo. Wiecie tak jak z odwróconym trójkątem. Suszarką też nie będę suszyć włosów bo nie lubię - właśnie wtedy robi mi się burza loków, ale są okropnie napuszone i nie o to mi chodzi. Jeżeli chcecie to dodam dla porównania zdjęcia z włosami wysuszonymi suszarką i takimi które schły sobie naturalnie. Ja Wam mogę tylko zazdrościć, że znalazłyście fryzjera z którego jesteście zadowolone. I podkreślam, że pal licho z długością, z tym że włosy były trochę potargane kiedy wychodziłam z APH. Ale dlaczego nie wycieniował mi ich tak jak chciałam ?? Bo ta dziwna wystająca warstewka na dole to nie jest przecież to, o co prosiłam. Tak samo moje koleżanki były bardzo zdziwione widząc takie mocne "cieniowanie". Naprawdę większość znajomych była w szoku, że dałam 150 zł za tak zwyczajne cięcie.
wiem że cena jest straszna ale nie bronąc Krzysztofa według mnie jak by mocno wycieniował to mocno narzekałabyś uwierz mi sama byłam kiedyś fryzijerką na taka jak ty masz długość można robić legkie cieniowanie albo bardzo cieńkie ale jakoś obawiam się efektu pudelka. Wiesz spróbuj specyfików z tigi na loki może nie będziesz potrzebowała mocnego cieniowania . No i suszenie dyfuzorem daje obsalutnie inne efekty nawet na moich pofalowanych włoskach wtedy mam loki

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Leana byłaś może u Krzysztofa na układaniu jakiejś fryzurki? Idę do niego w lutym, żeby wyczarował mi studniówkową fryzurkę, ale nie słyszałam jeszcze innych opinii niż cięcia.


maxi82 - a suszysz włosy suszarką z dyfuzorem czy tak po prostu samą suszarką?
niestety nie byłam ale byłam na układaniu fryzury w .............powiem że byłam bardzo zadowolona jeszcze w obok kwiaciarni zrobiłam kwiaty we włoski takie modelowanie kosztuje tam 70 zl nie robiąc reklamy wrazie czego to na PW
Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
maxi - faktycznie, cięcie nie jest takie o jakie prosiłaś, hm... a szkoda, bo może Krzysztof jest dobrym fryzjerem, ale takim sposobem zniechęcił Cię. I mnie troche też, przyznam szczerze.
Uzywasz odzywek do kreconych wlosow? pianek?
Mam kolezankę, której włosy puszą się tak jak i Twoje, tylko z pianką ma loki, a nie spuszone fale.
Napewno cięcie takie, o jakie prosiłaś byłoby pomocne w uzyskaniu loków...
no własnie ja nie jestem pewna według mnie to barziej na puszenie ale to tylko moja opinia dobrze było by dotknąc włosy i je ocenić bo włosy a włosy różnica ale jak są cieńkie to bardziej puszenie niż loki
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 09:32   #1389
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Próbuję ich znaleźć w googlach ale niestety Czy masz może jakieś namiary na tego fryzjera, mi właśnie zależy na kolorze, fryzury żadnej nie chcę- długie proste wystarczą Byle ktoś mi zrobił i umiał powtórzyć ładny blond

Ja wpisałam w google: farbiarnia topiel warszawa i wyskoczyło trochę wyników
M.in. ten: http://www.fryzjerzy.pl/index.php?fr...6884&ch=1&ip=0
Albo ten: http://www.zumi.pl/164945,Farbiarnia...awa,firma.html
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:40   #1390
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Ja wpisałam w google: farbiarnia topiel warszawa i wyskoczyło trochę wyników
M.in. ten: http://www.fryzjerzy.pl/index.php?fr...6884&ch=1&ip=0
Albo ten: http://www.zumi.pl/164945,Farbiarnia...awa,firma.html

Dzięki nie wiem jak ja szukałam, gapa ze mnie
Dzięki raz jeszcze

Edit
Dzwoniłam tam, jakaś dziwna ta pani....tzn. rozmowa była dziwna. W każdym razie pracuje na Welli a ja szukam kogoś z Lorealem, bo Wella jest dla mnie tak bezadziejna, farba trzyma mi się 2 tygodnie Terminy też nie takie odległe, tydzień...

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-01-09 o 11:49
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 12:32   #1391
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
maxi82 - a suszysz włosy suszarką z dyfuzorem czy tak po prostu samą suszarką?
Próbowałam i tak i tak, ale wolę w ogóle jej nie używać bo z tego co zauważyłam moje włosy najmniej się puszą właśnie kiedy schną naturalnie. No i po suszarce mam tak ogromną ilość włosów, że prawie mnie nie widać

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
maxi - faktycznie, cięcie nie jest takie o jakie prosiłaś, hm... a szkoda, bo może Krzysztof jest dobrym fryzjerem, ale takim sposobem zniechęcił Cię. I mnie troche też, przyznam szczerze.
Uzywasz odzywek do kreconych wlosow? pianek?
Mam kolezankę, której włosy puszą się tak jak i Twoje, tylko z pianką ma loki, a nie spuszone fale.
Napewno cięcie takie, o jakie prosiłaś byłoby pomocne w uzyskaniu loków...
Już wyjaśniam Próbowałam wszystkiego; najróżniejszych pianek, odżywek ze spłukiwaniem, bez spłukiwania, do włosów kręconych, normalnych. No i włosy faktycznie może trochę lepiej się układają po piance, ale tylko w dniu kiedy jej użyję. Gdybym używała pianki dzień w dzień musiałabym myć też codziennie włosy co mi zupełnie nie odpowiada Bez tych wszystkich kosmetyków do stylizacji myję włosy co 2-3 dni i tak jest OK. Widzisz mi właśnie zależało na dobrym cięciu. Takim, dzięki któremu moje włosy będą się ładnie układać. Ja nawet nie marzyłam o bujnych lokach, ale raczej o ładnych falach, delikatnym skręcie, jaki mogłabym uzyskać dzięki odpowiedniemu cieniowaniu. Tak jak napisałam w poprzednich postach po naturalnym suszeniu mam takie delikatne fale i właśnie wtedy włosy najmniej się puszą. Dlatego tak marzyłam o dobrym cięciu, które ładnie podkreśli te fale/skręty.



Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
wiem że cena jest straszna ale nie bronąc Krzysztofa według mnie jak by mocno wycieniował to mocno narzekałabyś uwierz mi sama byłam kiedyś fryzijerką na taka jak ty masz długość można robić legkie cieniowanie albo bardzo cieńkie ale jakoś obawiam się efektu pudelka. Wiesz spróbuj specyfików z tigi na loki może nie będziesz potrzebowała mocnego cieniowania . No i suszenie dyfuzorem daje obsalutnie inne efekty nawet na moich pofalowanych włoskach wtedy mam loki

Możliwe, że masz całkowitą rację, szkoda tylko, że Krzysztof od razu nie powiedział , że planuje zrobić mi na głowie coś innego niż prosiłam i że np. odradza tego typu cieniowanie. Nawet gdybym faktycznie wyglądała jak ten pudelek to trudno, na własne życzenie i nie mogłabym mieć pretensji ( w sumie to wyglądam jak pudelek właśnie po suszarce ), ale Krzysztof powiedział tylko "pracujemy nad lokami". Widzisz ja naprawdę wolę nie używać suszarki i tych wszystkich produktów do stylizacji bo wolę naturalne włosy tym bardziej, że jak wspomniałam i tak robią mi się delikatne fale bez produktów do stylizacji, a sądziłam, że to cieniowanie je podkreśli i trochę wzmocni. Dzięki za polecenie Tigi, spróbuję z ciekawości, ale myślę, że raczej będę używać okazjonalnie. Chyba, że są to wyjątkowo lekkie produkty, nie obciążające i nie sklejające, a następnego dnia włosy będą dosyć świeże i nie kwalifikujące się prosto do mycia?? Tyle się naczytałam, że podstawa to dobre strzyżenie/cieniowanie. Teraz okropnie nie podobają mi się moje włosy - nie wiem dlaczego Krzysztof zostawiał taką jedną, mocno wystającą warstwę na dole Zastanawiam się czy jej po prostu równo nie ciachnąć. Żeby być obiektywną jeszcze raz podkreślę, że atmosfera w APH jest naprawdę sympatyczna, mili fryzjerzy, a Krzysztof był pierwszym fryzjerem, który przy myciu głowy zrobił mi tak fajny masaż. No, ale dziewczyny, może ja już wydziwiam, ale czy ta fryzura waszym zdaniem jest ładna, warta te 150zł????
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 12:56   #1392
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dorinka30 polecam Ci w takim razie DENIQUE w Arkadii, o którym pisałam wyżej. Robią na L'orealu,a pan Darek pięknie wyprowadził mnie z żółtego blondu na jaśniutki, naturalny (teraz już nie mam jasnego blondu, bo wracam do naturalnego mysiego )

Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2009-01-09 o 12:58
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 15:00   #1393
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
(...)

Już wyjaśniam Próbowałam wszystkiego; najróżniejszych pianek, odżywek ze spłukiwaniem, bez spłukiwania, do włosów kręconych, normalnych. No i włosy faktycznie może trochę lepiej się układają po piance, ale tylko w dniu kiedy jej użyję. Gdybym używała pianki dzień w dzień musiałabym myć też codziennie włosy co mi zupełnie nie odpowiada Bez tych wszystkich kosmetyków do stylizacji myję włosy co 2-3 dni i tak jest OK. Widzisz mi właśnie zależało na dobrym cięciu. Takim, dzięki któremu moje włosy będą się ładnie układać. Ja nawet nie marzyłam o bujnych lokach, ale raczej o ładnych falach, delikatnym skręcie, jaki mogłabym uzyskać dzięki odpowiedniemu cieniowaniu. Tak jak napisałam w poprzednich postach po naturalnym suszeniu mam takie delikatne fale i właśnie wtedy włosy najmniej się puszą. Dlatego tak marzyłam o dobrym cięciu, które ładnie podkreśli te fale/skręty.

(...)
Ja przy moich kręconych włosach używam pianki codziennie i susze włosy dyfuzorem, a myję włosy co 3 dni. Grzywkę tylko muszę co 2 bo od ciągłego ogarniania jej z oczu (już jest trochę za długa) szybciej się przetłuszcza.
Ale wiem, że każde włosy są inne i niektóre trzeba być codziennie nawet bez używania kosmetyków. Ale może to było przez piankę?
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 14:35   #1394
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja polecam Paula&Aleksandro na Krakowskim Przedmieściu. Też pracują na L'orealu.Trudno mi ocenić jak z koloryzacją, ale nigdy nie byłam tak zadowolona z obcięcia, jak po wyjściu stamtąd. No i mają zniżki dla studentów
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 16:42   #1395
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ja polecam mały salonik na Bielanach - ul. Bogusławskiego 20, fryzjerzy odeszli z innego salonu i założyli własny, bardzo fajnie strzygą i dziś na moich włosach dokonali cudu dosłownie (p. Beata) - mój naturalny kolor to ciemny blond, od dawna farbowałam na bardzo ciemno, jakiś czas temu przeszłam na castingi, żeby powoli wracać do naturalnego koloru, ale cierpliwość mi się skończyła i poszłam na wspomaganie Oczywiscie wiem, że jeszcze parę wizyt przede mną, zanim efekt będzie pełny, ale póki co p. Beacie udało się na moich koszmarnych włosach - czarnych na końcach (pozostałości po farbie trwałej), brązowych na środku (wypłukujący się casting) i mysich przy nasadzie (odrosty) zrobić przepiękny, RÓWNOMOMIERNY(!) i naturalnie wyglądający balejaż, który póki co zrobił ze mnie z brunetki szatynkę ze złotymi refleksami.
do tego za bardzo, ale to bardzo drobny i gęsty balejaż + strzyżenie zapłaciłam tylko 150 zł.

fryzjerzy nie są nahalni w przeforsowywaniu własnych wizji, mówią szczerze, jeśli jakiś zabieg nie jest polecany dla włosów (np. przy moich cienkich włosach odradzili mi dekoloryzację), fajna, młoda obsługa.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 19:17   #1396
cherrykitten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

salon Tiffany, Warszawa ul. Rozbrat 34/36
naprawdę wszyscy w tym salonie wiedzą co robią, polecam.
cherrykitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 22:27   #1397
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

dla wszytkich zainterysowanych pokazuje jak miałam wymodelowane włosy przez wspomniny mną salon szczegóły na pw
Włosy są tu dosyć krótkie ale pospinane ładnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_6122.jpg (130,1 KB, 78 załadowań)
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 23:02   #1398
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
a ja polecam mały salonik na Bielanach - ul. Bogusławskiego 20,
A masz może nr telefonu do tego salonu? Mam ten sam problem co Ty i 4 min do tego miejsca Tylko nie wiem, czy chciałabym "złotawy" balejaż, ale coś naprowadzającego na naturalny mysi blond - owszem
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 08:41   #1399
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dzięki nie wiem jak ja szukałam, gapa ze mnie
Dzięki raz jeszcze

Edit
Dzwoniłam tam, jakaś dziwna ta pani....tzn. rozmowa była dziwna. W każdym razie pracuje na Welli a ja szukam kogoś z Lorealem, bo Wella jest dla mnie tak bezadziejna, farba trzyma mi się 2 tygodnie Terminy też nie takie odległe, tydzień...
Polecam szczerze Pana Pawła z salony Atelier Urody Joanny Wenger na Wąwozowej, przy m. kabaty. Od lat robił mi blondy i zawsze wychodziły super, później przeszłam na ciemniejsze odcienie, bo bardziej do mnie pasują, a teraz próbuję karmelowych rudych blondów i SUPER SĄ!
Nigdy nie zniszczył mi włosów, zawsze doradzał jak dbać. Ale też nie będzie Ci mydlił oczu, że jak masz super extra rozjaśniony blond na głowie i nadal chcesz taki mieć, to Twoje włosy nie odczują skutków tego:P
Widziałam ostatnio jak u niego byłam, jak przede mną miał Klientkę z blond włosami jak M. Monroe do pół pleców i wyglądały super!
Pozdr
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 08:56   #1400
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
dorinka30 polecam Ci w takim razie DENIQUE w Arkadii, o którym pisałam wyżej. Robią na L'orealu,a pan Darek pięknie wyprowadził mnie z żółtego blondu na jaśniutki, naturalny (teraz już nie mam jasnego blondu, bo wracam do naturalnego mysiego )

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
Polecam szczerze Pana Pawła z salony Atelier Urody Joanny Wenger na Wąwozowej, przy m. kabaty. Od lat robił mi blondy i zawsze wychodziły super, później przeszłam na ciemniejsze odcienie, bo bardziej do mnie pasują, a teraz próbuję karmelowych rudych blondów i SUPER SĄ!
Nigdy nie zniszczył mi włosów, zawsze doradzał jak dbać. Ale też nie będzie Ci mydlił oczu, że jak masz super extra rozjaśniony blond na głowie i nadal chcesz taki mieć, to Twoje włosy nie odczują skutków tego:P
Widziałam ostatnio jak u niego byłam, jak przede mną miał Klientkę z blond włosami jak M. Monroe do pół pleców i wyglądały super!
Pozdr
Dzięki dziewczyny namiary zanotowane, chcę na początku lutego iść i coś fajnego zrobić z moim kolorem

Chyba przejadę się na tą Wąwozową, bo jakoś do mnie bardziej przemawia, chyba dlatego że ja nie lubię sieciówek, jakoś wydaje mi się że tam nie ma indywidualnego podejścia do klienta tylko taka taśmówa, wprawdzie w tym DEnique może być inaczej ...ale zaryzykuję na początek Wąwozową
MagdalenaMonka czy możesz podać jakie tam są przedziały cenowe za farbowanie włosów ? Długo się czeka na wizytę ?

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-01-12 o 14:38
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:03   #1401
Majeczka788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: milek design !!!!!!

No właśnie ktoś coś wie na temat Franka??!! Nie będę ukrywać, że strasznie zasmuciła mnie informacja o jego odejściu zwłaszcza po tym co zrobiono mi ostatnio z włosami w Strefie Cięcia:/. Teraz boję się iść do kogokolwiek, a tylko do Franka mam zaufanie. Każde info mile widziane .
Majeczka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 07:26   #1402
buniaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: milek design !!!!!!

ja też poproszę o info!!! Chociaż ze szczerego serca polecam Grzegorza Suuuper strzyże i kolor dobiera rewelacyjnie!!!
buniaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 11:33   #1403
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Ja przy moich kręconych włosach używam pianki codziennie i susze włosy dyfuzorem, a myję włosy co 3 dni. Grzywkę tylko muszę co 2 bo od ciągłego ogarniania jej z oczu (już jest trochę za długa) szybciej się przetłuszcza.
Ale wiem, że każde włosy są inne i niektóre trzeba być codziennie nawet bez używania kosmetyków. Ale może to było przez piankę?
Nie wiem czy przez piankę, właściwie próbowałam różnych i jednak każdy kosmetyk do stylizacji w jakis sposób obciąża włosy. Chodzi też o to, że ja nie lubię za długo bawić się nad włosami. Po prostu je myję, ewentualnie jakaś odżywka od czasu do czasu, i zostawiam do wyschnięcia (a schną b.szybko). Poza tym po piance czy innym kosmetyku, włosy nie są już takie fajne w dotyku, są bardziej sztywne i poklejone. Ogólnie jestem zadowolona ze swoich włosów, chciałam je tylko podkreślić dobrym strzyżeniem/cieniowaniem.


Mam jeszcze prośbę do dziewczyn które były w APH - mogłybyście wkleić tutaj zdjęcia swoich strzyżeń/fryzur?? Chętnie bym je obejrzała, tak z ciekawości, a pozostałe osoby szukające fryzjera też miałyby jakieś porównanie. W końcu łatwiej zdecydować o wyborze fryzjera kiedy widać konkretne efekty.
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:45   #1404
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

gdzie warto iść w warszawie by nie płacić więcej niż 30zł za strzyżenie. Chodzę do APH ale ciężko jest mi płacić ciągle 60zł ;] a po 2 tygodniach musiałbym znowu iść. Może ktoś mi doradzić gdzie raz na 2 tygodnie mogę chodzić za 30zł bo nie znam się w warszawie na fryzjerach ?
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:47   #1405
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

a możecie mi polecić dziewczyny coś zamiast APH? o połowe taniej bo 60zł za strzyżenie dla mnie raz na 2 tygodnie to spora kwota.
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 15:43   #1406
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lisciuu Pokaż wiadomość
gdzie warto iść w warszawie by nie płacić więcej niż 30zł za strzyżenie. Chodzę do APH ale ciężko jest mi płacić ciągle 60zł ;] a po 2 tygodniach musiałbym znowu iść. Może ktoś mi doradzić gdzie raz na 2 tygodnie mogę chodzić za 30zł bo nie znam się w warszawie na fryzjerach ?
Ja pod koniec grudnia byłam za 35 zł (męskie strzyżenie pewnie jeszcze tańsze) w Milek Design u jednej z asystentek. Wcześniej byłam tam dwa razy u fryzjerki z doświadczeniem (za 85 zł) i teraz jestem tak samo zadowolona No i plus był też taki, że zadzwoniłam rano i tego samego dnia po południu już miałam wizytę. Na ich stronie internetowej czytałam pozytywne opinie o asystentce Kasi, ja byłam u Martyny.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-01-14 o 15:45
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 18:56   #1407
lisciuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a gdzie mogę dostać namiary
lisciuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:00   #1408
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

http://www.milekdesign.pl/

Jest tam numer telefonu, musisz tylko powiedzieć, że interesuje Cię tańsze strzyżenie u asystentki/młodszej stylistki.
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 08:09   #1409
blondchimera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Exclamation fryzjer który umie zrobić platynę-plizzzz

szukam takiego w W-wie bo mój absolutnie boski fryzjer jest do końca miesiąca na zwolnieniu a ja juz patrzeć na siebie (czyli na swoje odrosty)nie mogę. plizzz, wiem ,ze platynę zrobić trudno,wiem ale liczę na Waszą wiedzę i pomoc
blondchimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 10:26   #1410
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny namiary zanotowane, chcę na początku lutego iść i coś fajnego zrobić z moim kolorem

Chyba przejadę się na tą Wąwozową, bo jakoś do mnie bardziej przemawia, chyba dlatego że ja nie lubię sieciówek, jakoś wydaje mi się że tam nie ma indywidualnego podejścia do klienta tylko taka taśmówa, wprawdzie w tym DEnique może być inaczej ...ale zaryzykuję na początek Wąwozową
MagdalenaMonka czy możesz podać jakie tam są przedziały cenowe za farbowanie włosów ? Długo się czeka na wizytę ?

Ten salon o którym mówię, to też nie sieciówka, tak tylko dodam. I zgadzam się z Tobą co do opinii o sieciówkach. To trochę dla mnie jak fastfood ale oczywiście zdarzają się wyjątki!
Jeżeli chodzi o przedział cenowy to dokładnie nie wiem. Ale długie włosy to coś koło 180 zł. Uważam, że to niezbyt drogo, a z efektu myślę, że będziesz zadowolona

Tak czy inaczej, powodzenia z kolorkami życzę!)
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.