Wszystko o byciu AU PAIR, part. X - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 22:32   #4021
inthefutureaupair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Dziewczyny może żle się wyraziłam, nie chodziło mi o to że nie potrafie wpisać swoich danych bo konto miałam założone nawet dostałam matcha.Dopiero po dokonaniu zmian w swoim profilu i ponownym zalogowaniu się wyskakuje mi komunikat że moje dane są niekompletne i że mój profil nie jest widoczny dla innych użytkowników tego portalu. Próbowałam kolejny raz wpisać swoje dane niestety już mi ich nie chcą zaakceptować. Co mam w tym momencie zrobić?
inthefutureaupair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 07:46   #4022
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
W UK rodziny nie są zobligowane do niczego, bo nie ma się tutaj żadnego statusu prawnego, nie istnieje coś takiego jak program au pair.

Ceny za szkoły językowe, zależą bardzo od intenstywności kursu, ile razy w tygodniu, jaki poziom itd. Ale myślę że za miesiąc pewnie ok. 150-200 funtów będzie.

Ja aktualnie myślę zeby zapisać się na jakiś kurs online żeby IELTS zdać. Mam podręcznik i ćwiczeniówkę ale brakuje mi troche samozaparcia. Codziennie w autobusie ćwiczę z podręcznikiem przez 20-30 minut, ale no, jakoś nie widze wielkich postepów
a mogłabyś napisać jakie posiadasz książki? W przyszłości też chciałabym zdawać IELTS, a informacje zawsze będą przydatne.

Też myślałam o tym, aby pójść zamiast angielskiego na hiszpański, ale nie wiem czy dam radę ogarnąć podstawy hiszpańskiego A2, z racji, że mój angielski to B2. Chyba, że znalazłabym w Londynie jakąś polską szkołe/polskiego nauczyciela/korepetytora. Znając życie sama nie będę miała tyle chęci, żeby zabrać się za hiszpana podczas pobytu w UK.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 14:25   #4023
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

dziewczyny mam pytanie,

jak dobrze znacie język obcy jadą jako au pair? Chodzi mi o to, że bardzo chciałabym nauczyć się języka i pomyślałam, że taki wyjazd będzie ku temu świetną okazją + kurs językowy na miejscu. Kiedyś zaczęłam nawet sama się go uczyć, ale to było dawno i nie prawda. W rezultacie umiem go na 0.

Problem w tym, że mój angielski też nie jest jakiś rewelacyjny, powiedziałabym nawet, że bardzo średni.

Czy warto próbować w takim przypadku? Czy lepiej nie zawracać sobie głowy?
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 19:10   #4024
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez Malinki13 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie,

jak dobrze znacie język obcy jadą jako au pair? Chodzi mi o to, że bardzo chciałabym nauczyć się języka i pomyślałam, że taki wyjazd będzie ku temu świetną okazją + kurs językowy na miejscu. Kiedyś zaczęłam nawet sama się go uczyć, ale to było dawno i nie prawda. W rezultacie umiem go na 0.

Problem w tym, że mój angielski też nie jest jakiś rewelacyjny, powiedziałabym nawet, że bardzo średni.

Czy warto próbować w takim przypadku? Czy lepiej nie zawracać sobie głowy?

Hej
Pewnie ze warto!
Znajdz tylko rodzine, ktorej nie bedzie przeszkadzalo, ze bedziesz potrzebowala pomocy z jezykiem
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 08:32   #4025
coffee_addict
Przyczajenie
 
Avatar coffee_addict
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
GG do coffee_addict
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cześć wszystkim,
Kończę w tym roku licencjat i postanowiłam rozpocząć moją przygodę jako au pair w UK. Konto na au pair world założone ale jak na razie mało sie dzieje może to dlatego że nie mam jeszcze żadnego doświadczenia jako au pair. Mam jednak nadzieję że uda mi się znaleźć jakąś rodzinkę do czerwca.
Ps. Przygarniecie mnie?
coffee_addict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 21:36   #4026
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Na au pair world szybko kigos znajdziesz ja tam znalazlam, a tez bykam bez doswiadczenia.
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 05:34   #4027
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez coffee_addict Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,
Kończę w tym roku licencjat i postanowiłam rozpocząć moją przygodę jako au pair w UK. Konto na au pair world założone ale jak na razie mało sie dzieje może to dlatego że nie mam jeszcze żadnego doświadczenia jako au pair. Mam jednak nadzieję że uda mi się znaleźć jakąś rodzinkę do czerwca.
Ps. Przygarniecie mnie?
nie dzieje się, bo za wcześnie szukasz. Optymalnym miesiące rozpoczęcia poszukiwań byłby kwiecień.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 06:03   #4028
coffee_addict
Przyczajenie
 
Avatar coffee_addict
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
GG do coffee_addict
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Masz rację za bardzo się pospieszyłam no nic pozostaje tylko czekać do kwietnia
coffee_addict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 23:25   #4029
rosenred
Przyczajenie
 
Avatar rosenred
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cześć!
Zarejestrowałam się na aupariworld kilka dni temu z nadzieją na USA. Wymieniłam jednak już kilka maili z kobitką z Kanady, dochodząc do wniosku, że w sumie Kanada nie jest gorsza od Stanów. I teraz moje pytanie - czy któraś z Was miała jakiekolwiek doświadczenie z au pair w Kanadzie? Wiem, że nie działa to tam jak w USA, ale nie mogę nigdzie znaleźć nikogo żeby mi coś poradził. Jestem zdecydowana na wyjazd.
rosenred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 19:24   #4030
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Nie no, ten post to mnie zszokował.
Nie możesz lecieć i byc au pair w USA badz w Kanadzie ot tak, bo znalazłaś rodzine, kupiłaś bilet i leciiiszzz. Rejestrowanie się na aupairworld nic Ci nie da.
Do USA - tylko przez agencje takie jak Prowork, Gawo itd. Musisz sie tam zarejestrować, zapłacić sporo kasy, znaleźć rodzine, dostać wizę w konsulacie (po wywiadzie itd.) i dopiero wtedy do USA. Fajny program i nie jest to jakieś mega skomplikowane, ale droga do niego jest trudniejsza niż znalezienie rodziny przez aupairworld.
Kanada - mniej popularny kierunek i troche trudniej niż do USA, chociaż ułatwili to w zeszłym roku. Na pewno nie przez aupairworld, że jakas kobieta jest zainteresowana. Istnieje program live-in caregivers w Kanadzie. Tutaj sa podane wymagania http://www.cic.gc.ca/english/work/ca.../apply-who.asp i sporo innych rzeczy na innych podstronach . To nie jest au pair, to jest bardziej niania i potrzebujesz doświadczenia (płatnego) w opiece nad dziećmi.

Ogółem to: wpisz w google au pair w USA, au pair w Kanadzie i wyskoczy Ci wszystko co musisz wiedzieć i procedury które trzeba spełnić... Przecież to nie jest takie proste, my nie mamy wiz do USA ani do Kanady, każdy by tak chciał sobie lecieć bo na aupairworld rodzinka była zainteresowana
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 23:52   #4031
rosenred
Przyczajenie
 
Avatar rosenred
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Z USA to wiem. W tzw. międzyczasie podliczyłam to wszystko i doszłam do wniosku, że rzeczywiście łatwiej przez agencje. A jeśli mówisz, że przez aupairworld się nie wyjedzie, to jaki jest sens tej strony? Myślę, że gdyby dobrze to ogarnąć z drugą stroną, to by dało radę. Tylko w przypadku Kanady koszty są ogromne. Dziękuję za odpowiedź, będę miała pewnie więcej pytań, bo się wkręciłam.
rosenred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 00:06   #4032
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Aupairworld to strona miedzynarodowa, wiec osoby z innych krajow moga do USA w ten sposob latac. A Polacy do europy i krajow do ktorych nie potrzeba wizy.

Nie rozumiem podliczania kosztow, agencja to JEDYNA droga dla osob posiadajacych tylko polskie obywatelstwo i zadnych ekstra uprawnien zeby wyleciec do USA. Jak inaczej chcialas to rozwiazac?
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 06:38   #4033
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

A co myślicie o Australii? Jest to miejsce, które na pewno chcę odwiedzić, jednak wiem, że wyjazdy jako au pair z Polski nie są jeszcze popularne. Ktoś był?
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 08:32   #4034
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Od niedawna jest opcja wyjazdu do Australii na wizie Working Holidays, wiec tak, mozna tu juz przyjechac jako au pair. Problem w tym, ze wiza WH ogranicza czas pracy dla jednego pracodawcy (bodajze 6 m-cy).
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 15:05   #4035
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Od niedawna jest opcja wyjazdu do Australii na wizie Working Holidays, wiec tak, mozna tu juz przyjechac jako au pair. Problem w tym, ze wiza WH ogranicza czas pracy dla jednego pracodawcy (bodajze 6 m-cy).
dzięki za informacje, 6 miesięcy -zawsze coś, mimo wszystko marzy mi się rok w Australii Poczekamy zobaczymy
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 18:16   #4036
hieroglifka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Hej, dziewczyny.
Dzisiaj natknęłam się na Wasz wątek inatchnął mnie do działania. Chciałabym zostać au pair w jakimś francuskojęzycznym kraju (najlepiej we Francji). Wasze posty trochę mnie zmobilizowały do nauki

Mam parę pytań Jeszcze się nie zarejestrowałam w tym serwisie APW, ale pewnie zrobię to pod koniec tygodnia.

1.Czy jak znajdziecie sobie tę Waszą idealną rodzinę to podpisujecie z nią jakąś umowę? Jaka jest pewność, że nie zostaniecie wystawione do wiatru?
2.Same w porozumieniu z rodziną organizujecie sobie wyjazd i czas trwania pobytu? Czy ten serwis się jakoś "wtrąca" do organizacji?
3.No i czy mogę podać krótszy czas na początek, a później bez problemu przedłużyć sobie pobyt u rodziny, jeżeli mi i im się spodoba?
4. Myślicie, że miałabym jakąś szansę jeżeli mam już 24 lata i jeszcze nie byłam au pair (i doświadczenie z dziećmi też praktycznie zerowe, jestem jedynaczką ).

Dzięki za odpowiedzi
hieroglifka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 09:23   #4037
kindzja
Przyczajenie
 
Avatar kindzja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Hej,
wystarczy już tego obserwowania, czas się odezwać.
są tu jakieś dziewczyny w Holandii?
kindzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 11:48   #4038
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

dziewczyny pilna sprawa!!
znajoma au pair jest w rodzince gdzie host zdecydowanie przekroczył granicę! to już nie propozycje a czyny, próbuje ją obmacywać, pocałować
on sie boi a ja twierdzę że trzeba to zgłaszać nie ma na co czekać!
poradzcie proszę gdzie sie udać dziewczyny, chodzi o Londyn
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 06:37   #4039
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Kurcze, nie mam pojecia! Moze napisz na forum dziewczyn z Londynu, moze sie orientuja co zrobic? Koszmar...
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 06:52   #4040
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

dziewczyny mam problem

dostałam na maila informację, że mam wiadomość od rodziny na au pair world wchodzę na konto a tam nic nie ma

czy ja jakaś ślepa czy co? nie mam pojęcia co jest.
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:52   #4041
Avarielle
Raczkowanie
 
Avatar Avarielle
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 136
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Malinki13 kali jeść, kali siku lol w sumie po 8 miesiącach nie jest lepiej, a raczej jest już gorzej z utrzymaniem lekkiej poprawy jaką uzyskałam w Anglii przez te 8 miesięcy po 5 miesięcznym pobycie w Polsce, do wakacji wrócę ponownie do poziomu zerowego Jednak muszę powiedzieć, że dzieją się ze mną dziwne rzeczy, bo kuźde tak mi się tęskni do gadania i do angielskiego, że sama zaczynam do siebie gadać po angielsku ( jest źle ).
Niemnie jednak nadal mam straszny problem, żeby coś napisać, powiedzieć po ang ? to powiem, ale pisanie to normalnie katorga ! Od tygodnia zbieram się napisać do babeczki na którą namiary podesłała mi koleżanka


Co do USA można próbować na lewo, wiadomo na zaproszenie czy turystyczną, ale po pierwsze trzeba wizę dostać, a po drugie jak ktoś Cię podkabluje to już nie będzie wesoło No i zostaje ten myk, że jak ktoś Cię wystrycha na dudka nie wrócisz już "z buta" do domu.


Australia ! Nowa Zelandia ! Boże ostatnio sobie coś ubzdurałam ! Mam już tyle pomysłów, że mi chyba życia zabraknie Na Australię (ogólnie Oceania) trzeba mieć hajsu jak lodu.... rodzina za nic nie płaci ( bynajmniej nie jest do tego zobligowana) - chodzi mi o koszta, poza tym zmiana rodziny co 6 miesięcy lol . Widziałam nawet jakąś agencje co oferowała Australię (przy okazji innych wymian), ale hajs hajs hajs ... nie wiem czy teraz czegoś nie pomieszam, ale czy dla PL wiza typu WH nie jest ograniczona w 100 czy 200 miejscach na rok ? czy to chodzi o tą wizę ze względu na zawód i pozwolenia na pobyt muszę odświeżyć info
__________________
03-10.2014 Berkshire,UK
07-09.2015 Devon, UK
06-10.2017 East Sussex, UK
03.2018-10.2018 Connecticut, USA
11.2018-03.2020 Viginia, USA
2014-2018GP
Avarielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:42   #4042
Dada81
Raczkowanie
 
Avatar Dada81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

@ coffee_addict: moj facet jest anglikiem, mieszka z dwojka dzieci, obecna au pair wyjezdza prawdopodobnie pod koniec maja. No i postanowilam mu pomoc w szukaniu nastepnej Gdybys byla zainteresowana to napisz do mnie na priv, udziele Ci wiecej informacji, wymienimy sie emailami etc. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez coffee_addict Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim,
Kończę w tym roku licencjat i postanowiłam rozpocząć moją przygodę jako au pair w UK. Konto na au pair world założone ale jak na razie mało sie dzieje może to dlatego że nie mam jeszcze żadnego doświadczenia jako au pair. Mam jednak nadzieję że uda mi się znaleźć jakąś rodzinkę do czerwca.
Ps. Przygarniecie mnie?
@ coffee_addict: moj facet jest anglikiem, mieszka z dwojka dzieci, obecna au pair wyjezdza prawdopodobnie pod koniec maja. No i postanowilam mu pomoc w szukaniu nastepnej Gdybys byla zainteresowana to napisz do mnie na priv, udziele Ci wiecej informacji, wymienimy sie emailami etc. Pozdrawiam!
Dada81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:52   #4043
coffee_addict
Przyczajenie
 
Avatar coffee_addict
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
GG do coffee_addict
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez Dada81 Pokaż wiadomość
@ coffee_addict: moj facet jest anglikiem, mieszka z dwojka dzieci, obecna au pair wyjezdza prawdopodobnie pod koniec maja. No i postanowilam mu pomoc w szukaniu nastepnej Gdybys byla zainteresowana to napisz do mnie na priv, udziele Ci wiecej informacji, wymienimy sie emailami etc. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------



@ coffee_addict: moj facet jest anglikiem, mieszka z dwojka dzieci, obecna au pair wyjezdza prawdopodobnie pod koniec maja. No i postanowilam mu pomoc w szukaniu nastepnej Gdybys byla zainteresowana to napisz do mnie na priv, udziele Ci wiecej informacji, wymienimy sie emailami etc. Pozdrawiam!
Dziękuje za propozycje ale raczej się nie zdecyduje ponieważ mogłabym wyjechać dopiero lipiec/ sierpień bo jeszcze nie mam konkretnej daty obrony i wiadomo że z egzaminami też różnie może być
coffee_addict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:17   #4044
Dada81
Raczkowanie
 
Avatar Dada81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez coffee_addict Pokaż wiadomość
Dziękuje za propozycje ale raczej się nie zdecyduje ponieważ mogłabym wyjechać dopiero lipiec/ sierpień bo jeszcze nie mam konkretnej daty obrony i wiadomo że z egzaminami też różnie może być
OK, dziekuje za szybka odpowiedz, powodzenia w obronie, a ja szukam dalej!

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Elime Pokaż wiadomość
Czy jeśli chcę wyjechać w okolicy czerwca, to mogę już zacząć rozglądać się za rodziną?
Elime, a ja uwazam, ze nie jest za wczesnie. Niektore rodziny chca sobie zaplanowac z wyprzedzenienm, szczegolnie, ze znaleznienie au pair to proces czasochlonny. Jak wszystko jest zaklepane duzo wczesniej to odpada duzo stresu. No i bilet lotniczy tanszy...
Dada81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 10:32   #4045
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cześć dziewczyny, aktualnie jestem au pair w Londynie, ale niedługo zamierzam opuścić moją host rodzinę by zacząć żyć na własny rachunek Rodzice są anglojęzyczni, ale bardzo chcieliby znów dziewczynę z Polski, dlatego pomagam im znaleźć kogoś na moje miejsce. Jeśli znalazłaby się zainteresowana proszę o prywatną wiadomość
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:27   #4046
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Dziewczyny, a czy każda z Was chodzi/ła do szkoły językowej czy stwierdziłyście, że codzienne obcowanie z tym językiem wstarczy? Chodzi mi głównie o au pair w UK
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:24   #4047
coffee_addict
Przyczajenie
 
Avatar coffee_addict
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
GG do coffee_addict
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Znalazłam pewną ofertę i byłabym bardzo wdzięczna gdybyście wyraziły swoje zdanie na ten temat. Otóż oferują 70 elżbiet a oto profil rodzinki: http://www.aupair-world.net/aupair_detail?&a=2788367

Edytowane przez coffee_addict
Czas edycji: 2015-03-10 o 17:32
coffee_addict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 07:11   #4048
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez coffee_addict Pokaż wiadomość
Znalazłam pewną ofertę i byłabym bardzo wdzięczna gdybyście wyraziły swoje zdanie na ten temat. Otóż oferują 70 elżbiet a oto profil rodzinki: http://www.aupair-world.net/aupair_detail?&a=2788367

Jak dla mnie kiepsko, wyglada na prace 7 dni w tygodniu, niby tylko jedno dziecko ale rodzice pracuja w weekendy i na dodatek to jest wioska, do najblizszego miasta trzeba pociagiem dojechac- kiepsko.
Ja bym nie brala bo bym sie zanudzila tam i wyglada mi to na sporo obowiazkow...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 08:31   #4049
coffee_addict
Przyczajenie
 
Avatar coffee_addict
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
GG do coffee_addict
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie kiepsko, wyglada na prace 7 dni w tygodniu, niby tylko jedno dziecko ale rodzice pracuja w weekendy i na dodatek to jest wioska, do najblizszego miasta trzeba pociagiem dojechac- kiepsko.
Ja bym nie brala bo bym sie zanudzila tam i wyglada mi to na sporo obowiazkow...
Dziękuję za odpowiedź. Właśnie się dowiedziałam że najbliższe miasto znajduję się w odległości 6 mil więc odpada, zresztą masz racje bo po wymianie kilku wiadomości zorientowałam się że bardziej potrzebują sprzątaczki niż au pair.
coffee_addict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 12:32   #4050
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Wszystko o byciu AU PAIR, part. X

Cytat:
Napisane przez coffee_addict Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Właśnie się dowiedziałam że najbliższe miasto znajduję się w odległości 6 mil więc odpada, zresztą masz racje bo po wymianie kilku wiadomości zorientowałam się że bardziej potrzebują sprzątaczki niż au pair.

To nic, mam nadzieje ze nie zrazasz sie po tym... W koncu to juz jakies doswiadczenie w pisaniu maili z rodzinkami!
Powodzenia i mam nadzieje, ze trafisz na te idealna rodzine!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-21 14:36:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.