pomóżcie mi podjąć decyzję - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-22, 10:24   #211
jowitka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 63
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Dziewczyny powiedziałam mu we wtorek że to koniec a on całą noc dzwonił i smsował. W środe przysłal mi do pracy bukiet 35 róż. Powiem wam że mi łzy w oczach stanęły jak to zobaczyłam i pomyślałam sobie że szkoda że nie wpadł na to 2 lata wcześniej. Wczoraj po południu spotkałam sie z nim jeszcze raz - jak powiedziałam ostatni bo stwierdziłam że po tylu latch jedno spotkanie w tą czy w tą już nic nie zmieni. Ale ja już sama czułam jak rozmawialiśmy że nie moge mu dać nadzieii na to że jeszcze kieyś będziemy razem. jak wczoraj mnie odwiózł do domu to wyłączyłam tel bo ja słyszałam ja dzwoni to kusiło mie żeby odebrać a to nie ma sensu. Już podjęłam decyzje i musze sie jej trzymać. On przysięga że sie zmieni i że wszystko będzie ok i będziemy szczęśliwi ale ja już w to szczęście nie wierze. Miał 4 lata żeby pokazać jua mu zależy a obudził sie dopiero jak zdał sobie sprawe z tego co stracił.
jowitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:34   #212
Femme-fatale84
Raczkowanie
 
Avatar Femme-fatale84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 318
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez jowitka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedziałam mu we wtorek że to koniec a on całą noc dzwonił i smsował. W środe przysłal mi do pracy bukiet 35 róż. Powiem wam że mi łzy w oczach stanęły jak to zobaczyłam i pomyślałam sobie że szkoda że nie wpadł na to 2 lata wcześniej. Wczoraj po południu spotkałam sie z nim jeszcze raz - jak powiedziałam ostatni bo stwierdziłam że po tylu latch jedno spotkanie w tą czy w tą już nic nie zmieni. Ale ja już sama czułam jak rozmawialiśmy że nie moge mu dać nadzieii na to że jeszcze kieyś będziemy razem. jak wczoraj mnie odwiózł do domu to wyłączyłam tel bo ja słyszałam ja dzwoni to kusiło mie żeby odebrać a to nie ma sensu. Już podjęłam decyzje i musze sie jej trzymać. On przysięga że sie zmieni i że wszystko będzie ok i będziemy szczęśliwi ale ja już w to szczęście nie wierze. Miał 4 lata żeby pokazać jua mu zależy a obudził sie dopiero jak zdał sobie sprawe z tego co stracił.
to tak jak moj byly jak mnie stracil to dopiero sie ocknal itd ale dla mnie to zapozno bylo ..nie zaluje podjetej decyzji ;p
z eksem zerwalam w styczniu teraz jest maj i juz jestem zareczona z kims innym i planujemy slub ;p
Femme-fatale84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:01   #213
jowitka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 63
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Ja też nie wieże że człowiek może sie tak zmienić w ciągu jednej chwili ale powiem wam że teraz podchodzę do tego wszystkiego z dystansem bo wiem że bez względu na to co zrobi to ja i tak już zdania nie zmienię. Nawet jak sie z nim spotkam to wiem że i tak mnie nie przekona bo ja już wiem czego chce.
jowitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:01   #214
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Przed chwilą przeczytałam cały wątek i życzę wytrwania w podjętej decyzji. Jeszcze będziesz niewiarygodnie szczęśliwa, zobaczysz
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:52   #215
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez jowitka86 Pokaż wiadomość
Ja też nie wieże że człowiek może sie tak zmienić w ciągu jednej chwili ale powiem wam że teraz podchodzę do tego wszystkiego z dystansem bo wiem że bez względu na to co zrobi to ja i tak już zdania nie zmienię. Nawet jak sie z nim spotkam to wiem że i tak mnie nie przekona bo ja już wiem czego chce.
Brawo, gratuluję i życzę spotkania (za jakiś czas, aby miała też szansę się nieco wyszumieć ) wielkiej, prawdziwej, dojrzałej miłości.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 13:26   #216
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Oby trzymała się tej decyzji!
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 13:39   #217
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

jowitka, odwalilaś kawał dobrej roboty,można by rzec że jesteśmy z ciebie dumne.
uwolniłaś się z toksycznego związku. to trwało o ile dobrze pamiętam odkąd skończylas 18 lat i przyznam że to zdecydowanie za wcześnie na poważny zwiazek, sama niedługo zrozumiesz dlaczego
samotnosc nie jest taka straszna jak ją malują. a na pewno spotkasz kogoś dla kogo bedziesz księżniczką;*

dopisek: wlaśnie, pamiętaj o tym że teraz masz czas żeby się wyszumiec i zobaczyć ile radosci daje flirt z facetem,jak to jest ciągle być zdobywanąi dzikie imprezy bez nadzoru,poprostu cudowna wolnosć!

ale jak się czujesz?
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 13:55   #218
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Ciekawe czy piszesz, że zerwałaś bo nie chcesz tu wyglądać źle, a tak naprawdę dalej z nim jesteś. Moja koleżanka, która była, ups jest, w toksycznym związku, powiedziała mi, że z nim zerwała, co było kłamstwem. Dalej z nim jest. Wczoraj dzowniła w nocy do mnie zapłakana, że ją uderzył.
Wiesz takie kobiety same sobie robią krzywdę. Żeby kochać aż tak mocno..żeby dać sobą pomiatać, upokarzać, bić.. rozumiem, że przywiązanie, że x-czasu spędzonego razem, wspomnienia, ble ble ble.
Ja rok temu zakończyłam związek z mężczyzną ponieważ pił. Obiecywał mi ciągle, że przestanie. Na obiecywaniu się skończyło. Odeszłam. Bo po co w tym tkwić, skoro on się nie zmieni? Przez tydzień nie pił, potem się upił za cały tydzień.

Jowitko jestem w Twoim wieku. Nie jestem z nikim w związku, nie potrzebuję tego, nigdy nie miałam potrzeby bycia w związku. Spotykam się z kimś ciągle, ale nie spotkałam osoby, która by mnie uwiodła całym sobą, wnętrzem i zewnętrzem. Nie pakuje się w pseudo-związki, nie robię nadziei skoro wszystko od początku jest na straconej pozycji. Kilku mężczyzn próbowało mnie "ustawiać", jestem zbyt silna i niezależna na coś takiego. Po takiej odzywce przez telefon już by mnie więcej nie zobaczył.

Ludzie nas traktują tak, jak sobie na to pozwalamy. I taka jest prawda.
NIKT nie będzie mną pomiatał, wyładowywał na mnie swoje niepowodzenia, bo nie na tym związek polega. Jeżeli mu coś nie wyszło to po to jestem ja, żeby mu pomóc, wyciszyć i doradzić. Nie jestem psychicznym, a co jeszcze gorzej fizycznym, workiem bokserskim dla pseudo-drugiej połowy.


Mam nadzieję, że decyzja, którą tutaj napisałaś jest prawdziwa, i że sobie poradzisz. pozdrawiam
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 14:02   #219
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Gratuluję. Naprawdę nie myślałam, że tak szybko zrozumiesz i dojrzejesz do tej decyzji. Trzymam kciuki i daj znać, jak Ci się wiedzie.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 15:22   #220
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Najważniejsze abyś teraz była silna i niezmienna w swych postanowieniach. To jest Twoje życie i nie pozwól aby ktoś nim dysponował... Trzymam kciuki
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 15:22   #221
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Gratuluję z całego serca!
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 18:34   #222
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

esteśmy z ciebie dumne i tak trzymaj
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:31   #223
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Podziwiam Cię, naprawdę wiele musiało Cię to kosztować.

Nie masz sobie nic do zarzucenia, próbowałaś z nim rozmawiać niejednokrotnie o tym, co Cię boli w Waszym związku, ale nie chciał Cię słuchać. W końcu miarka się przebrała i bardzo dobrze zrobiłaś odchodząc. Bardzo prawdopodobne, że te wszystkie obietnice które składał, i starania które okazał to ze względu na to, że poczuł, że grunt mu się zaczyna palić. Również prawdopodobne, że gdybyś jednak wróciła to po paru dniach, tygodniach wszystko byłoby jak dawniej.
Dobrze zrobiłaś i tak trzymaj. Nie ma co się bawić w wchodzenie w związek, z motywem przewodnim "a może on się zmieni". To nie jest koleżanka, z którą możesz się nie spotkać tydzień jak Cię wkurzy. To mąż, z którym będziesz mieszkać i który Twoje życie mógłby zamienić w piekło przy jego tendencji do absolutnej kontroli Ciebie.

Musi Ci być ciężko, jesteśmy z Tobą

Fajna z Ciebie dziewczyna, na pewno ułożysz sobie życie z kimś właściwym
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:05   #224
nikitatka
Raczkowanie
 
Avatar nikitatka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Najgorsze co można zrobić, moim zdaniem, to ślub bo już jest wszystko załatwione. Jak by mi facet powiedział że nie chce ślubu ale bierze go bo jest załatwione to co to będzie za mąż? Po co brać ślub a zaraz po tem rozwód? Sama ceremonia nic nie zmieni tyle że będziecie mieli obrączki i podpisane papiery. Moim zdaniem powinnaś postawić sprawe jasno dodając oczywiście że Twój partner też Ci powiedział co o tym myśli tak to nie będzie wszystko na Ciebie
nikitatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:12   #225
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez nikitatka Pokaż wiadomość
Najgorsze co można zrobić, moim zdaniem, to ślub bo już jest wszystko załatwione. Jak by mi facet powiedział że nie chce ślubu ale bierze go bo jest załatwione to co to będzie za mąż? Po co brać ślub a zaraz po tem rozwód? Sama ceremonia nic nie zmieni tyle że będziecie mieli obrączki i podpisane papiery. Moim zdaniem powinnaś postawić sprawe jasno dodając oczywiście że Twój partner też Ci powiedział co o tym myśli tak to nie będzie wszystko na Ciebie
Jowitka już jest wolna
Gratulacje i wszystkiego dobrego.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:31   #226
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Jowitka, wszystko co najgorsze jest już za Tobą. Teraz będzie tylko lepiej. Musisz nadal być silna aby się mu nie dać. Zapewne będzie próbował Cię "podejść", ale pamiętaj wtedy, że decyzję już podjęłaś i nadal się jej trzymasz
powodzenia w nowym życiu
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:26   #227
jowitka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 63
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Teraz pisze mało bo nadrabiam stracony czas dziś byłam cały dzień u koleżanki i to było super że nie musiałam sie nikomu spowiadać po co tam ide, kiedy wróce i wogóle. Dziś widziałam sie z moim byłym ostatni raz bo przyjechał zabrać pierścionek i wiecie ja już czuje sie naprawde wolna bo nawet jak patrze na niego to już wiem że nie ma nade mną takie władzy jak miał przez ponad 4 lata. On jeszcze cały czas dzwoni i smsuje ale ja nie odpieram i nie odpisuje. Teraz zaczne żyć pełnią życia a na miłość przyjdzie jeszcze czas bo w końcu życie dopiero przede mną. dziękuje wam za wsparcie i wszystko co mi tu napisałyście

P.s. mój były powiedział że ja sobie z nikim innym życia już nie ułoże bo nikt mnie nie będzie chciał.
jowitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:31   #228
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez jowitka86 Pokaż wiadomość
Teraz pisze mało bo nadrabiam stracony czas dziś byłam cały dzień u koleżanki i to było super że nie musiałam sie nikomu spowiadać po co tam ide, kiedy wróce i wogóle. Dziś widziałam sie z moim byłym ostatni raz bo przyjechał zabrać pierścionek i wiecie ja już czuje sie naprawde wolna bo nawet jak patrze na niego to już wiem że nie ma nade mną takie władzy jak miał przez ponad 4 lata. On jeszcze cały czas dzwoni i smsuje ale ja nie odpieram i nie odpisuje. Teraz zaczne żyć pełnią życia a na miłość przyjdzie jeszcze czas bo w końcu życie dopiero przede mną. dziękuje wam za wsparcie i wszystko co mi tu napisałyście

P.s. mój były powiedział że ja sobie z nikim innym życia już nie ułoże bo nikt mnie nie będzie chciał.
to chyba jego nikt nie będzie chciał a odwolany jest już ślub?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:33   #229
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez jowitka86 Pokaż wiadomość
Teraz pisze mało bo nadrabiam stracony czas dziś byłam cały dzień u koleżanki i to było super że nie musiałam sie nikomu spowiadać po co tam ide, kiedy wróce i wogóle. Dziś widziałam sie z moim byłym ostatni raz bo przyjechał zabrać pierścionek i wiecie ja już czuje sie naprawde wolna bo nawet jak patrze na niego to już wiem że nie ma nade mną takie władzy jak miał przez ponad 4 lata. On jeszcze cały czas dzwoni i smsuje ale ja nie odpieram i nie odpisuje. Teraz zaczne żyć pełnią życia a na miłość przyjdzie jeszcze czas bo w końcu życie dopiero przede mną. dziękuje wam za wsparcie i wszystko co mi tu napisałyście

P.s. mój były powiedział że ja sobie z nikim innym życia już nie ułoże bo nikt mnie nie będzie chciał.
Powiem Ci jak to moja ciotka przywaliła kiedyś na spotkaniu rodzinnym:

" Żadna dziwka we wsi go nie chciała, to się tego biedactwa przyczepił"

taka mała anegdotka
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 22:20   #230
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Super !!!!!

nawet nie sądziłam, że mogę się tak cieszyć szczęściem obcej bądź co bądź osoby

A życie sobie właśnie ułożysz. I to normalne. A on?

Oby nie
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 23:33   #231
Gosiaczek 82
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek 82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 220
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez jowitka86 Pokaż wiadomość
Teraz pisze mało bo nadrabiam stracony czas dziś byłam cały dzień u koleżanki i to było super że nie musiałam sie nikomu spowiadać po co tam ide, kiedy wróce i wogóle. Dziś widziałam sie z moim byłym ostatni raz bo przyjechał zabrać pierścionek i wiecie ja już czuje sie naprawde wolna bo nawet jak patrze na niego to już wiem że nie ma nade mną takie władzy jak miał przez ponad 4 lata. On jeszcze cały czas dzwoni i smsuje ale ja nie odpieram i nie odpisuje. Teraz zaczne żyć pełnią życia a na miłość przyjdzie jeszcze czas bo w końcu życie dopiero przede mną. dziękuje wam za wsparcie i wszystko co mi tu napisałyście

P.s. mój były powiedział że ja sobie z nikim innym życia już nie ułoże bo nikt mnie nie będzie chciał.
Jowitka, pisz co ze ślubem??
Gratuluje Ci tej decyzji, musisz zrozumiec ze to jest cos najlepszego co moglas zrobic, On teraz zrobi wszystko zebys do Niego wrocila, powie wszystko co chcesz usłyszec ale nie wierz u bo to tylko chwilowe, wiem to z autopsji.
Ciesze sie bardzo ze to zakonczylas, poznasz ogos kto byc moze jest bardzo blisko, bo dopiero teraz zaczniesz zauwazac innych facetow i Oni zauwaza Ciebei ze jestes juz wolna.Nie wiem czy czytasz co pisze ale ja odnowiłam kontakty zanikle na koniec podstawowki z moja pierwsza miloscia jeszcze z 5 klasy i zakonczy sie to slubem za tydzien dokładnie.
Zycze ci szczescia , miłosc(prawdziwej) i wytrwalosci w twojej najmadrzejszej decyzji
Gosiaczek 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 00:00   #232
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez jowitka86 Pokaż wiadomość
Teraz pisze mało bo nadrabiam stracony czas dziś byłam cały dzień u koleżanki i to było super że nie musiałam sie nikomu spowiadać po co tam ide, kiedy wróce i wogóle. Dziś widziałam sie z moim byłym ostatni raz bo przyjechał zabrać pierścionek i wiecie ja już czuje sie naprawde wolna bo nawet jak patrze na niego to już wiem że nie ma nade mną takie władzy jak miał przez ponad 4 lata. On jeszcze cały czas dzwoni i smsuje ale ja nie odpieram i nie odpisuje. Teraz zaczne żyć pełnią życia a na miłość przyjdzie jeszcze czas bo w końcu życie dopiero przede mną. dziękuje wam za wsparcie i wszystko co mi tu napisałyście

P.s. mój były powiedział że ja sobie z nikim innym życia już nie ułoże bo nikt mnie nie będzie chciał.
Widzę, że dobrze to przeżywasz . Tak trzymaj .

Ps.
To raczej Twój były będzie mieć z tym problemy... Ciężko mu będzie znaleźć "naiwną" do urobienia, w końcu potencjale dziewczyny są o 4 lata starsze
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:46   #233
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek 82 Pokaż wiadomość
Jowitka, pisz co ze ślubem??
Gratuluje Ci tej decyzji, musisz zrozumiec ze to jest cos najlepszego co moglas zrobic, On teraz zrobi wszystko zebys do Niego wrocila, powie wszystko co chcesz usłyszec ale nie wierz u bo to tylko chwilowe, wiem to z autopsji.
Ciesze sie bardzo ze to zakonczylas, poznasz ogos kto byc moze jest bardzo blisko, bo dopiero teraz zaczniesz zauwazac innych facetow i Oni zauwaza Ciebei ze jestes juz wolna.Nie wiem czy czytasz co pisze ale ja odnowiłam kontakty zanikle na koniec podstawowki z moja pierwsza miloscia jeszcze z 5 klasy i zakonczy sie to slubem za tydzien dokładnie.
Zycze ci szczescia , miłosc(prawdziwej) i wytrwalosci w twojej najmadrzejszej decyzji

Gosiaczek 82 gratuluję ślubu!!! byś może i ja w następnym roku lub za 2 lata też wyjdę za mąż...latka lecą a chcielibyśmy mieć dzieciaczki z moim tż


Jowitko, jak sobie radzisz?jeśli będziesz smutna czy przyjdą chwile zwątpienia czy dobrze postąpiłaś,a łzy same będą cisnęły się do oczu...to pozwól im płynąć...pozwól sobie na odkrywanie samej siebie...na miłość przyjdzie czas!!a teraz czas byś wreszcie zaczęła korzystać z życia,bawiła się,śmiała i była szczęśliwa!!!
Będzie dobrze!!!

pozdrawiam!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 14:49   #234
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Gratuluje.Koleś takimi słowami próbuje się ratować,ale wychodzi tylko na żałosnego.
Pożyj,pobaw się,a miłość przyjdzie sama
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 15:22   #235
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez jowitka86 Pokaż wiadomość
Teraz pisze mało bo nadrabiam stracony czas dziś byłam cały dzień u koleżanki i to było super że nie musiałam sie nikomu spowiadać po co tam ide, kiedy wróce i wogóle. Dziś widziałam sie z moim byłym ostatni raz bo przyjechał zabrać pierścionek i wiecie ja już czuje sie naprawde wolna bo nawet jak patrze na niego to już wiem że nie ma nade mną takie władzy jak miał przez ponad 4 lata. On jeszcze cały czas dzwoni i smsuje ale ja nie odpieram i nie odpisuje. Teraz zaczne żyć pełnią życia a na miłość przyjdzie jeszcze czas bo w końcu życie dopiero przede mną. dziękuje wam za wsparcie i wszystko co mi tu napisałyście

P.s. mój były powiedział że ja sobie z nikim innym życia już nie ułoże bo nikt mnie nie będzie chciał.
Jak fajnie. Życzę Ci więcej takich dni w najbliższym czasie.

Co do słów Twojego Ex - ale to żałosne. Zachowuje się jak żmija, która po stracie głowy jeszcze próbuje kąsać.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 11:31   #236
Karolinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 228
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Jak to się dzieje ze właśnie przed ślubem puszczają wszystkim nerwy i dochodzi do sytuacji po ktorych ma sie tyle watpliwości....

Ja ze swoim TŻ jestem już 7 lat i nigdy nie było tak tragicznie jak jest od kilku tygodni... nerwy mu puszczają mówi coś za co potem przeprasza na kolanach...
ŚLUB za 10 tygodni.... rodzice wplatanie w nasze kłótnie... horror... a ja nie wiem co zrobic... KOCHAM tego łobuza... jak mu pomóc żeby tak się nie złościłi denerwował??
__________________
Gdzieś pośród sześciu miliardów głów Dwie pary rąk dwie pary nóg na zawsze
Ty i ja
I mówię ci to nie pierwszy raz
Za nami już przed nami jeszcze kupa czasu
Ty i ja

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201401430.png

Waiting for my only miracle.

Mój Aniołeczek 05.10.2009 [*]
Karolinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:02   #237
jowitka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 63
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Dziewczyny orkiestre odwołał mój były w środę a resztą ja powiedziałam że sie zajme i we wtorek pojade do lokalu, odmówie sukienkę i pójde do kościoła. Zaproszenia zaraza zniszcze i przyniesie mi to dużo radości Mój były napisał mi dziś smsa że wyjeżdza do Anglii bo tu sobie nie da rady. Może to i lepiej. Ja teraz zajmuje sie swoim życiem w poniedziałek jade do koleżanki i ciesze sie wolnością. Teraz zaplanuje sobie wakacyjny wyjazd gdzieś z siostrą i wszystko sie zacznie układać.
jowitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:05   #238
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez Karolinna Pokaż wiadomość
Jak to się dzieje ze właśnie przed ślubem puszczają wszystkim nerwy i dochodzi do sytuacji po ktorych ma sie tyle watpliwości....

Ja ze swoim TŻ jestem już 7 lat i nigdy nie było tak tragicznie jak jest od kilku tygodni... nerwy mu puszczają mówi coś za co potem przeprasza na kolanach...
ŚLUB za 10 tygodni.... rodzice wplatanie w nasze kłótnie... horror... a ja nie wiem co zrobic... KOCHAM tego łobuza... jak mu pomóc żeby tak się nie złościłi denerwował??
a co robisz ze sie denerwuje?

pierwsza mysl :siedziec cicho i nie oddychac
Stres stresem ale sa pewne granice tolerancji
Co prawda nie wiem jak to dokladnie wyglada bo napisalas ogolnie

Jowitka gratulacje,ze dałas rade
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:40   #239
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Jowitko, i tak trzymać nawet jak dopadnie Cię zwątpienie, to nie daj się i pomyśl, że wszystko co dobre jeszcze przed Tobą.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 05:35   #240
Karolinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 228
Dot.: pomóżcie mi podjąć decyzję

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a co robisz ze sie denerwuje?

pierwsza mysl :siedziec cicho i nie oddychac
Stres stresem ale sa pewne granice tolerancji
Co prawda nie wiem jak to dokladnie wyglada bo napisalas ogolnie

Jowitka gratulacje,ze dałas rade
heh
nie jestem typem siedziec cicho i nie oddychać
nie boje się jego zreszta nigdy nie zrobił mi nic, nic złego wogóle raczej złość kieruje na siebie i przedmioty obok... znam go lat 7 nigdy taki nie był ostatnie tygodnie chodzi taki zesteresowany ze szok... kończy studia pracuje dziennie i ślub za 10 tygodni...
__________________
Gdzieś pośród sześciu miliardów głów Dwie pary rąk dwie pary nóg na zawsze
Ty i ja
I mówię ci to nie pierwszy raz
Za nami już przed nami jeszcze kupa czasu
Ty i ja

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201401430.png

Waiting for my only miracle.

Mój Aniołeczek 05.10.2009 [*]
Karolinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.