Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-24, 13:45   #1
solgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 17

Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????


Czesc dziewczyny!!!poszukuje dobrego toniku antybakteryjnego dla naczynkowca, czyli bez alkocholu. Nie dosc ze mam rozszerzone naczynka to jeszce czasami jakas paskuda mi wyskoczy .A moze któras z Was uzywa tez fajnego zelu do oczyszczania twarzy???Bedze wdzieczna za porade.Pozdrawiam
solgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-24, 14:35   #2
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

Moge polecic dwufazowy tonik matujacy Biotherm, jest bardzo delikatny, nie wysusza. Nie wiem czy ma dzialanie antybakteryjne, ja go stosuje w polaczeniu z Effaclarem K i syfy sie trzymaja z dala
Aha, i poczytaj sobie oceny tego toniku na KWC, a moze przy okazji znajdziesz cos innego, w bazie jest pelno roznych tonikow.
Co do zelu do oczyszczania to proponuje Toleriane z La Roche Posay, ewentualnie Effaclar (ktory ma dzialanie antybakteryjne). Oba sa bardzo lagodne i dobrze czyszcza.

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-24, 16:04   #3
solgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 17
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

Dzieki svenja napewno poczytam. a co do zelu to chyba zdecyduje sie na Iwostin Puritin tylko on podobno sie nie pieni .Moze ktos jeszce zna jakis fajny tonik??
solgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-24, 16:23   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

Iwostin Purritn się pieni, delikatnie ale zawsze. Oba żele Toleriane i Effaclar działają antybakteryjnie, zgadzam się ze Svenją, że tonik Biotherm jest super - ewenement wśród wysokopółkowych działający antybakteryjnie ale bez alkoholu. bezalkoholowy jest jeszcze Clarins, ale dla mnie już gorszy.

I nieco prywaty - Svenja, przepraszam z całych sił za milczenie, wreszcie odpisuję Ci na maila (rrrroboty huk plus takie tam inne...)
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-24, 16:26   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

A no i nasze rodzime Daxy Czysta Cera! W nowej wersji Perfecta Czysta Cera oba są bez alkoholu, zresztą strasznie lubię - ja należę do tej grupy, która twierdzi iż wcale nei zmieniły sie na gorsze właśnie zaczęłam nowe opakowanko, nie używam żadnych kwasków, bo przez głupawe eksperymentowanie z wysokimi stężeniami Aha mam silne problemy naczynkowe teraz, dlatego ograniczam się do tego toniku w wersji wzmocnionej, służy mi nadzwyczaj
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-24, 17:35   #6
solgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 17
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

Dzieki Smoczyco !!!Zastanawiałam sie nad daxem ale jakos sie nie umialam do niego przekonac bo myslalam ze ma alkochol ale teraz mhm...prawdopodobnie sprobuje . Pozdrawiam cieplo i dzieki!!!!
solgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 08:48   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

Ja za Smoczycą, mogę Ci polecić Dax'a Używałam obu wersji, ale mi lepiej służy ta wzmocniona. Właśnie dziś lecę po kolejną flaszeczkę A cerę mam mieszaną, naczynkową, skłonną i do przesuszania i do wyprysków
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-25, 08:59   #8
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

dziewczyny a ten Dax to ta ceria Czysta Cera z limonką? jesli tak to czy inne produkty z tej serii sa godne uwagi? pozdrawiam
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 09:10   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

lumiaa napisał(a):
> dziewczyny a ten Dax to ta ceria Czysta Cera z limonką?
Tak, to ta seria Dokładniej nazywa się teraz Perfecta Czysta Cera
>jesli tak to czy inne produkty z tej serii sa godne uwagi?
Osobiście miałam okazję wypróbować tylko toniki, ale oceny tej serii są na KW, więc sobie zobacz. Generalnie wynika z nich, że kosmetyki są niezłe
>pozdrawiam
ja również
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 09:30   #10
solgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 17
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

MagJa dzieki!!A mam pytanie uzywasz juz tej nowej serii? sprawdzalam na stronie daxa jak one tam wygladaja ten silniejszy ma kwasy owocowe AHA?Jestem na wizazu od niedawna i sie dopiero wgryzam ale czy one nie szkodza naczynkom?
solgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 09:37   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

Gosia napisał(a):
> MagJa dzieki!!
Proszę
A mam pytanie uzywasz juz tej nowej serii?
Tak, tej nowej z limonką i miętą w zielonych opakowaniach >sprawdzalam na stronie daxa jak one tam wygladaja ten silniejszy ma kwasy owocowe AHA?
Zgadza się
>Jestem na wizazu od niedawna i sie dopiero wgryzam ale czy one nie szkodza naczynkom?
W sprawie kwasów też jeszcze wiele nie wiem, dopiero zaczynam z nimi moją przygodę, ale bynajmniej ten tnok krzywdy moim naczynkom nie czyni. On jest naprawdę delikatny, nawet oczy można przetrzeć i nic się nie dzieje (w ramach eksperymentu sprawdzałam)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-25, 09:51   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

Tak, to ta nowa seria, które zapachem przypomina nieco płyn do mycia naczyń... toniki są niezłe moim zdaniem - wiem że wiele osób twierdzi że w starszej wersji były lepsze, ale ja tam na razie się nie mogę z tym zgodzić. Ten wzmocniony z AHA to mój faworyt, jest łagodny, ale działa antybakteryjnie, ostatnio mam problemy z cerą - za dużo czekolady i coli, niestety - używam tylko tego toniku, widze poprawę stanu skóry. Naczynkowcy nie mają się czego obawiać, te kwasy to taki chyba chwyt marketingowy - jeśli złuszcza to delikatnie, nie rozjusza naczynek. Z tej serii miałam jeszcze piankę - dość dobra, nieźle czyści skórę i nie ściąga jej za bardzo ale używałam jej tylko rano bo ja dla mnie do wieczornego demakijażu się nie nadaje (ciut za słaba). Kremy z tej serii mnie nie interesują - uzywam tylko nawilżających i przeciwzmarszczkowych, żelu z drobinkami d mycia się trochę boję bo poprzedni mocno drapał skórę, maseczki nie będę próbować bo nie znoszę peel offu. Z całej serii jeszcze planuję sprawdzić żel punktowy - ten poprzedni był bardzo dobry
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 10:06   #13
solgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 17
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

no nic lece zaraz na miasto i sobie sprawdze nie ma to jak sprawdzenie organoleptyczne Pozdrawiam Was wszystkie!!!
solgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 16:37   #14
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

a może tonik AA antybakteryjny Oceanic? jest dobry, ma łagodną formułę bez alkoholu.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 16:37   #15
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Dobry tonik antybakterynjy dla naczynkowca????

a może tonik AA antybakteryjny Oceanic? jest dobry, ma łagodną formułę bez alkoholu.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.