Jak zwykle tragedia? CERA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-25, 13:31   #1
Nadiya_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1
GG do Nadiya_1986

Jak zwykle tragedia? CERA


Witam Wszystkich, napewno był juz poruszany ten temat ale jestem tu powiedzmy ze "nowa" i nie szukalam jeszcze takiego postu z tym problemem Chodzi mi o jakieś porady dotyczące zwalczania trądziku tyle tylko ze metodami domowymi? Może znacie jakieś skuteczne dobre metody, które przynoszą rezultaty? Próbuje juz wszystkiego ale na domowych sposobach sie nie znam Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Nadiya_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 13:37   #2
berry
Raczkowanie
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 109
Re: Jak zwykle tragedia? CERA

jedyne co Ci moge poradzic to to, co sama robie. Myje twarz, dekold i szyje zwyklym szarym mydlem lub mydlem dla dzieci (niemowlat). W moim przypadku wszystkie zele przeciw tradzikowi dzialaly moze kilka dni a potem bylo jeszcze gorzej. Ostatnio odkrylam oczyszczajacy tonik i kremy (poczytaj moj topik o preparatach z olejiem pichtowym). Pije tez ziele bratka 2 razy dziennie i staram sie nie wyciskac (wiem, strasznie ciezko czasem wytrzymac). Ja mam juz 27 lat i problemy z cera jak na zlosc zaczely sie u mnie po 18 roku zycia. Wczesniej bylo slicznie. Czy to nie wkurzajace? A mowia ze tradzik jest mlodzienczy
berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 13:41   #3
Małgosia.O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 121
Re: Jak zwykle tragedia? CERA

Pij dużo wody mineralnej, również ziółka, na twarz możesz nakładać glinkę, algi. Nie dotygaj buźki rączkami - w sensie wyciskania!!!!
Dla każdego dobre jest coś innego. Metoda prób i błędów tylko pomaga, hehe
Małgosia.O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 13:54   #4
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Jak zwykle tragedia? CERA

Po pierwsze - odrzadzam wszelkiego rodzaju zwykłe żele do bycia twarzy trądzikowej. Są one wielce drażniące, odtłuszczające i nie nadają się zupełnie do delikatne i wrażliwej skóry trądzikowej.

Też czasmai ma kłopoty z twarzą. Myję ją co drugi dzieć żelem łagodnym z mikrogranulkami Daxa Czysta Cera, a na codzień żelem do skóry delikatnej. Ogłnie rzecz ujmując staram się wybierać żele, które przede wszystkim nie wysuszają i zbytnio nie natłuszczają skóry. Polecam LA roche lub Iwostin lub zwykłą Eris dla wrażliwców lub naczynkowców lub wodę micelarną Vichy.

Kiedyś miałam manię dotykania twarzy w ciągu dnia - to był mój największy problem - oduszyłam się tego i krostki zniknęły.
Polcam przy trądziku wybrać sie do porządnego dermatologa.

ostatnio testuję papkę dr. Jadwigi. - też mogę ją polecić.

W sowjej pielęgnacji stawiam na nawilżanie i ochronę. narazie to działa.
Jeśli chodzi o takie pojedyncze wypryski polecam np. Acne-derm (by nie tworzyły się blizny) i na to coś z cynkiem: maść cynkową lub własnie tę papkę Jadwigi.
Jeszcze zwrócę po raz kolejny uwagę - używajcie kremów z filtrem.

Pozdrawiam i życzę efektów w walce z trądzikiem.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.