Nowa rubrika dla cudzoziemców??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-12, 21:16   #61
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Cytat:
Napisane przez Malaika1
Pani lub Pan Moderator (Anahstasia) !!!! Jestem w szoku i zaskoczona że pan uzywa moje nazwisko żeby odpowiedzieć na pana pytanie. Ja tego nie napisałam!!!! It is to abuse. Nie ma wolności słowa w tym forumie !!!! szkoda !!! Pan manipuluje ludzie powtarzam ja tego nie napisałam !!!!!!
Hmm, what's the problem? I understood nothing from your reply... Maybe you should write it once again in English? I read Anahstasia's comment in this thread one more time and I didn't notice anything wrong. What has happened Malaika? Why are you so angry?
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 21:36   #62
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Właśnie, o co tu chodzi ??? Anahstasia mozesz to wytlumaczyc ????
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 22:11   #63
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Malaiko, nie denerwuj sie i nie wyciągaj pochopnych wniosków, proszę! Z tego co zrozumiałam chodzi Ci o wypowiedź: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...51#post1296851
Jest to cytowana wypowiedź Anahstasi i dodane słowa: " Yeap i strongly agree with you !!!". Mówisz, ze nie Ty to napisalas, wiec od razu przyszlo mi na mysl, ze moze to ktos, kto z Toba korzysta z jednego komputera (moze siostra?) i po prostu bylas zalogowana.
Anahstasia nawet będąc moderatorem nie mogłaby wypowiadać się za Ciebie, bo jest to technicznie niemozliwe.
Mysle, ze ta sytuacja to po prostu niefortunna pomyłka.
PS: do cytowania bardzo pomocna jest opcja "cytat" pod wypowiedzią, którą chcesz zacytowac.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 22:28   #64
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

I think we have a simple misunderstanding in here, appearing from fact, that some of you don't know how to use quotes of another person.

I strongly recommend to read FAQ, especially learning how to use quotes to avoid such misunderstandings in the future.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 23:51   #65
Malaika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Meariel: mieszkam z siostrą która nie mówi po angliesku Tylko po francusku i po polsku. Wczoraj, u mnie nie było nikogo obcego. . Ale to jest dziwna sprawa!!! szczególnie to :
"Yeap i strongly agree with you !!! " . Są UFO

Karolina2020: Well, strange things happened in this forum. Anahstasia wrote sthg, and i dont understand from where, sbd using my nick for answering her post.

very very strange!!! Tres honteux !!! scandale.
Malaika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 07:04   #66
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Cytat:
Napisane przez Malaika1
Meariel: mieszkam z siostrą która nie mówi po angliesku Tylko po francusku i po polsku. Wczoraj, u mnie nie było nikogo obcego. . Ale to jest dziwna sprawa!!! szczególnie to :
"Yeap i strongly agree with you !!! " . Są UFO

Karolina2020: Well, strange things happened in this forum. Anahstasia wrote sthg, and i dont understand from where, sbd using my nick for answering her post.

very very strange!!! Tres honteux !!! scandale.
You see there something, what I cannot see...

Jak już napisałem, ktoś pisząc nie posługiwał się prawidłowo funkcją QUOTE. Nie widzę w tym śladu dziwności a już tym bardziej skandalu. Dziwi mnie natomiast Twoja reakcja, całkowicie niewspółmierna do sytuacji.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 08:30   #67
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

я не понимаю что вы гаварите. я не знаю английский, испанский и французский язык. я гаварю толко по-полски и немного по-русски
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 09:04   #68
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

I think that it is about this "Yeap i strongly agree with you !!! ". Malaika says that she didn't write this massage with quote of Anasthasia and this phrase "Yeap i strongly agree with you !!! ". Am I correct?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 09:18   #69
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Cytat:
Napisane przez YenneferD
I think that it is about this "Yeap i strongly agree with you !!! ". Malaika says that she didn't write this massage with quote of Anasthasia and this phrase "Yeap i strongly agree with you !!! ". Am I correct?
I agree But still - knowing there is a misuse of QUOTE function in these posts I don't understand why Malaika has reacted so hardly to it...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 10:45   #70
Malaika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Dear Sir Zlosliwiec,

" I don't understand why Malaika has reacted so hardly to it...". I don t understand neither why u can say that i am reacting so hardly. Maybe it is a normal reaction, i have been using many forum not only polish, but this never happened to me. Anyway, pls i don t want to bring any misunderstanding. I thing maybe there is not room for me in this place i took the wrong way.

Best Regards !!!!
Malaika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 11:14   #71
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Cytat:
Napisane przez Malaika1
Dear Sir Zlosliwiec,

" I don't understand why Malaika has reacted so hardly to it...". I don t understand neither why u can say that i am reacting so hardly. Maybe it is a normal reaction, i have been using many forum not only polish, but this never happened to me. Anyway, pls i don t want to bring any misunderstanding. I thing maybe there is not room for me in this place i took the wrong way.

Best Regards !!!!
Dear Lady Malaika1

I still don't understand WHAT happened to you. Misuse of QUOTE-function? Do you report any damage to you, your rights or any law broken in here? If so, please take a while and describe it carefully so I can understand why do you think that your rights have been broken here. Without such description I don't know what are your expectations towards me

What I see is a simple mistake by using quotes in answering another post. Assuming, that it is exactly the heavy point of our discussion, I am still of the opinion that your reaction is inadequate to the mistake made by one of users. Especially when I see, that due to some mistyping you want to say good bye to us...

BTW: I have even opened a special forum for foreigners. Now I am dizzy - if our foreign-talks are going to be like this one, I was simply wrong by doing so...

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 17:52   #72
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Na, super, aber ich kann nicht Englisch sprechen hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 22:02   #73
MartaMafinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 35
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Drogi Złośliwcu, tu nie chodzi o to że ktoś źle użył funkcji cytowania. Tu chodzi o to że Malaika twierdzi że nie napisała wypowiedzi która pokazała sie pod jej nickiem. Czyli że ktoś wypowiada sie na forum podszywając sie pod nią, używając jej nicka. A chodzi właśnie o tę wypowiedź w której "niewłaściwie" zacytowane sa słowa Anahstasii + dodane słowa "Yeap i strongly agree with you !!! " - do niej Malaika sie nie przyznaje. Jeśli ktoś faktycznie podszywa sie pod nią, to według mnie ma prawo ostro reagowac i domagać sie próby wyjaśnienia sprawy. Choć rzucenie podejrzeń od razu na Anahstasię nie było właściwe.
MartaMafinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 13:42   #74
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Oho... Ich kann nur ein bisschen deutsch sprechen. Ist velleicht jemand gern?? Ihr redet und redet und ich verstehe nichts hehe Nur MonikaPogrzeba spricht deutsch. eee
Tak w ogole to chyba nie ejstem pewna, o co tu poszlo, weil ich nich englisch verstehe... kto jest za by założyc watek dla uczącyc sie niemca??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 20:37   #75
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Das ist eine gute Idee. Ich verstehe und spreche Englisch aber ich bin auch dafuer, dass wir uns ein bisschen auf Deutsch unterhalten koennten... Gruss!
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 20:41   #76
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

I would like to say hello to all the multi-cultural forum users - foreigners as well as Poles who have fun taking part in our "wizaz life"...
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 20:47   #77
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Ja ich finde auch, dass das gute idee ist Ich bin jetz zu hause, ohne laune und ich habe keine lust zu leben buuu ... Nur das kann ich sagen
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 13:46   #78
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowa rubrika dla cudzoziemców???

Cytat:
Napisane przez MartaMafinka
Drogi Złośliwcu, tu nie chodzi o to że ktoś źle użył funkcji cytowania. Tu chodzi o to że Malaika twierdzi że nie napisała wypowiedzi która pokazała sie pod jej nickiem. Czyli że ktoś wypowiada sie na forum podszywając sie pod nią, używając jej nicka. A chodzi właśnie o tę wypowiedź w której "niewłaściwie" zacytowane sa słowa Anahstasii + dodane słowa "Yeap i strongly agree with you !!! " - do niej Malaika sie nie przyznaje. Jeśli ktoś faktycznie podszywa sie pod nią, to według mnie ma prawo ostro reagowac i domagać sie próby wyjaśnienia sprawy. Choć rzucenie podejrzeń od razu na Anahstasię nie było właściwe.
Z czysto technicznego punktu widzenia, nie jest możliwe abym to ja wysłała tego posta, gdyż jako Moderator nie mam uprawnień pisania na forum poprzez konto innego użytkownika. Mogę jedynie edytować już istniejące wiadomości, a i też jedynie na forum, na którym mam uprawnienia, czyli na 'Pytaniach do Wizażystki'.


Maiaika I'm slightly disappointed with your reaction, because without any further technical knowledge, you've strongly accused me of pretending you and misusing my powers. As I wrote above, it's absolutely impossible for me to do so. While I'm in the clear, I think we should EOT


Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.