do Basi - szybki nawilżacz pod krem - IF - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-17, 07:44   #1
janeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 88
GG do janeczka

do Basi - szybki nawilżacz pod krem - IF


Mam pytanie - opisałaś ostatnio w Newsach niezbyt pochlebnie krem na noc i na dzień z serii OligoAquaVita Inter-Fragrance, a co sądzisz o składzie słynnego Szybkiego Nawilżacza z w/w serii, zdobywa on mnóstwo pozytywnych opinii na KW a to przecież ta sama seria kosmetyków? Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na odpowiedź [img]icons/icon40.gif[/img]
janeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-17, 07:45   #2
Justyna
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: do Basi - szybki nawilżacz pod krem - IF

To są rózne serie...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-17, 08:25   #3
janeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 88
GG do janeczka
Re: do Basi - szybki nawilżacz pod krem - IF

Oświećcie mnie, bo już się zgubiłam [img]icons/icon9.gif[/img] - na pewno są inne serie? na obrazku który otwiera się przy tej informacji jest szybki nawilżacz ...
janeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-17, 08:38   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: do Basi - szybki nawilżacz pod krem - IF

Mój błąd przepraszam. Nie zaglądałam ostatnio do newsów- zatrzymałam się na etapie serii algavit Q10,a wtym czasie przybyła seria oligoaquavita. Sorry.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-17, 15:41   #5
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: do Basi - szybki nawilżacz pod krem - IF

Janeczko, ponieważ akurat zajrzałam na forum mam okazję by odpowiedzieć na twe pytanie
Zwróć uwagę, że nie napisałam w NEWSach, że kremy te są niczego nie warte:
"Nie chcę w ten sposób dać do zrozumienia, że kosmetyki z serii OligoAquaVita, a konkretnie opisywane tu dwa kremy należą do zupełnie nie wartych uwagi produktów. Owszem spełniają one swe funkcje jako kremy nawilżające, natomiast są one przykładem kremów, których reklama jest bardzo wyolbrzymiona w stosunku do rzeczywistej zawartości i działania tych produktów i może przez to wprowadzać w błąd konsumenta, który kupując te kremy, oczekuje od nich czegoś więcej niż tylko działania nawilżającego. Jest przekonany, że wybrał kosmetyk bogaty w witaminy, minerały, związki energetyczne, a tak niestety nie jest."

Nie znam składu nawilżacza pod krem, znałam tylko te dwa kremy i dlatego tylko je opisałam. Jeśli już obszerniej wypowiadam się w NEWS'ach na temat jakiegoś kosmetyku to tylko pod warunkiem, że znam jego skład i miałam okazję go wypróbować na sobie. W przeciwnym razie podaję tylko to co producent napisał na jego temat.
Podejrzewam, że nawilżacz podobnie jak kremy, spełnia swe funkcje nawilżające, tym bardziej, że potwierdza to tak wiele pochlebnych opinii na jego temat, natomiast zapewne podobnie jak kremy nie zawiera znaczących ilości witamin, związków energizujących czy minerałów. Możesz się zresztą sama o tym przekonać, jeśli masz dostęp do jego składu, porównaj go ze składem kremów.
Pozdrawiam
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-20, 09:34   #6
janeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 88
GG do janeczka
Re: do Basi - szybki nawilżacz pod krem - IF

Dziękuję bardzo za odpowiedź [img]icons/icon7.gif[/img] - przepraszam, że dopiero teraz ale nie miałam okazji przez weekend zaglądać na www.wizaz.pl Starałam się porównać składy kremów i nawilżacza - różnią się zdecydowanie (ale przede wszystkim kolejnością składników) - niestety wiele z tych nazw zupełnie nic mi nie mówi - więc podaję skład - może bardziej wprawna w czytaniu składu wizazanka będzie w stanie ocenić co rzeczywiście zawiera w sobie szybki nawilżacz IF: Aqua, Glycerin Sodium Polyacrylate, PEG-8, Octylene Glycol, Polysorbate 20, Glycerin, Propulene Glycol, Carbomer, Diguanosine Tetraphosphate (Artemia salina Extract), Imidazolinyl Urea, Triethylene Glycol, Parabens, Dehydroecetic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Algae (Codium tomentosum), Extract, Lactose, Cellulose, Hydroxypropylcellulose, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Pardum, Matis Sal, Adenosine Triphosphate, Atelocollagen, Sodium Chondroitin Sulfate, Palysorbate 20, Parabens, Methyldibromoglutaronitil e, Phenoxyethanol, Panthenol - przepisałam pracowicie z opakowania, tylko nie wiem czy nie pomieszałam literek (większość nazw zupełnie nic mi nie mówi) [img]icons/icon12.gif[/img]
janeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.