Trampki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-01, 07:57   #31
kubya
Przyczajenie
 
Avatar kubya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 7
GG do kubya
Dot.: Trampki

No widzę ze mój temacik się coraz bardziej rozkręca:p wprawdzie pytałem o męskie trampki ale widzę że jesli chodzi o dziewczyny to wiekszośc z was lubi je nosić.Odnośnie szpilek i trampek to jasne ze szpilki sa sexi ale zaufajcie mi zgrabna laseczka w trampkach na pewno nie wyglada mniej sexi niz w szpilkach a ubrana w jakas sexowna bluzeczkę i szorty... miodzio! .Wszystko przecież zależy gdzie idziemy i po co.Ja tez swoich trampek nie założę na każda okazję ale na swobodne wypady na pewnoPozdrawiam!
kubya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 08:20   #32
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Nie uraziles, bez obaw Ale czy znasz/widujesz kobiety ktore CALY CZAS CHODZA W SZPILKACH? Przeciez to sie nie da! Osobiscie wole wygladac mniej sexi (czyzby antysexownie ) niz katowac nogi wysokimi obcasami czy obcasami w ogole

Ktora Wizazanka sie ze mna zgadza?


Jesli robie gdzies wypadzik na luzie to wskakuje w zgrabne adidaski, mysle ze nozka wyglada w nich lepiej niz w trampkach a adidaskom to jednak chyba malo kto zarzuci ze sa "antykobiece" chociaz wiadomo, kazdy ma swoje zdanie i to jest w tym wszystkim najlepsze, ze jednemu bedzie bardziej odpowiadal trampek, drugiemu adidasek i kazdy ma prawo zadecydowac w czym sie lepiej czuje no i kazdy przedstawiciel plci brzydkiem tez oczywiscie wybierze jak przyodziana dziewczyna bardziej mu odpowiada oczywiscie ja nie nosze szpilek caly czas, powiem wiecej, nosze je bardzo zadko bo mi w nich niewygodnie, ale strasznie lubie to jak wygladam w tych butkach i na specjalne okazje jednak sie przemecze
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 09:37   #33
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: Trampki

Trampki? oczywiście, że noszę, mam ich chyba z 5 par w różnych kolorach i długościach ale moje ulubione to oliwkowo-pomarańczowe do połowy łydki. Trudno, może i są niekobiece, ale ten post pisze osoba, która obcasów w ogóle nie nosi Po prostu głupio bym się czuła w obcasach z moim wzrostem (może nie jest jakiś oszałamiający, ale nie chcę być wyższa) i unikam ich.
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 11:07   #34
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Nie uraziles, bez obaw Ale czy znasz/widujesz kobiety ktore CALY CZAS CHODZA W SZPILKACH? Przeciez to sie nie da! Osobiscie wole wygladac mniej sexi (czyzby antysexownie ) niz katowac nogi wysokimi obcasami czy obcasami w ogole

Ktora Wizazanka sie ze mna zgadza?





Musze przyznac, ze jest w tym sens co mowisz .
Ja widuje tez takie, co moga caly czas w szpilkach, a to bardzo niezdrowe dla stop .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 20:54   #35
Luko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: Trampki

Witam tym razem juz na swoim loginie.
Widze ze wywolalismy mala burze postow z lalesi-ą , na temat trampkow. Ja nie wiem czy buty na szpilkach sa wygodne bo poprostu nie chodze w nich ale skoro mowicie ze sa niewygodne to Wam wierze. Ja nie mialem na mysli zeby caly czs chodzic w butach na obcasie tylko na specjalne okazje tj. imprezki, randki itp. Tak na co dzien to moga byc ladne adidasy.
p.s Kazdy nosi to co lubi. Ja pozostaje przy mojej kolejnosci obuwia tj buty na obcasie , adidasy i na szarym koncu trampki.
Luko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 21:20   #36
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez kubya
No widzę ze mój temacik się coraz bardziej rozkręca:p wprawdzie pytałem o męskie trampki...Pozdrawiam!
Nie doczytalam i myslalam, ze jestes dziewczyna W takim razie prosze nie inspirowac sie wklejonymi zdjeciami
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 21:26   #37
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez Luko
Witam tym razem juz na swoim loginie.
Widze ze wywolalismy mala burze postow z lalesi-ą , na temat trampkow. Ja nie wiem czy buty na szpilkach sa wygodne bo poprostu nie chodze w nich ale skoro mowicie ze sa niewygodne to Wam wierze. Ja nie mialem na mysli zeby caly czs chodzic w butach na obcasie tylko na specjalne okazje tj. imprezki, randki itp. Tak na co dzien to moga byc ladne adidasy.
p.s Kazdy nosi to co lubi. Ja pozostaje przy mojej kolejnosci obuwia tj buty na obcasie , adidasy i na szarym koncu trampki.
Luko! Czy te trampki az takie zle sa?
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 21:27   #38
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Trampki

I dalej
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 21:29   #39
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez Luko
Witam tym razem juz na swoim loginie.
Widze ze wywolalismy mala burze postow z lalesi-ą , na temat trampkow. Ja nie wiem czy buty na szpilkach sa wygodne bo poprostu nie chodze w nich ale skoro mowicie ze sa niewygodne to Wam wierze. Ja nie mialem na mysli zeby caly czs chodzic w butach na obcasie tylko na specjalne okazje tj. imprezki, randki itp. Tak na co dzien to moga byc ladne adidasy.
p.s Kazdy nosi to co lubi. Ja pozostaje przy mojej kolejnosci obuwia tj buty na obcasie , adidasy i na szarym koncu trampki.
Jestem pelna podziwa pierwszy raz od dluzszego czasu zgadzam sie z jakims facetem w 100% buziaki
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 21:30   #40
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Luko! Czy te trampki az takie zle sa?
A to sa trampki ? nie powiedzialabym
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 22:24   #41
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Trampki

Nie no te "trampki" są całkiem fajne chociaż bardziej to dla mnie balerinki ,ja miałam na myśli cały czas takie najzwyklejsze z gumowym czubkiem .
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 22:37   #42
Luko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Luko! Czy te trampki az takie zle sa?
Moim skromnym zdaniem malo powiedziane ze te trampki sa ZLE one sa poprostu ochydne kojaza mi sie ze stara babcinka przechadzajaca sie po pokoju w takich wlasnie trampkach . Przepraszam ale jakbym zobaczyl dziewczyne w takich na imprezce to pojawil by mi sie ogromny usmiech na twarzy nie z powodu ze mi sie podoba ale z takiego jak ona mogla takie cos ubrac . Moze takie trampki sa wygodniejszei lzejsze od adidasow ale wygladaja fatalnie w moim odczuciu.
Mam nadzieje ze nie urazilem zadnej z plci pieknej ale chcialem aby moja wypowiedz zabrzmiala dosc dosadnie

p.s lalesia tez masz odemnie
Luko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 22:52   #43
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Trampki

U mnie z kolei niektóre posty powodują taki właśnie, szeroki uśmiech
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 22:58   #44
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Trampki

co do trampek dla dziewczyn to bardzo podaja mi sie takie wysokie , sznurowane az pod kolanem , uwazam ze sa niesamowite.
A co do facetów w trampkach, przynajmniej troche orginalnosci i w ogóle jakiegos własnego stylu, o ile to nie sa tandetne trampole z targu za 30 zł. a facet nie ma numeru nogi 43 bo wtedy to wyglada tragiczne. Fajne trampki i fajny facet to ok
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 23:03   #45
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Trampki

A facetow tez wole w stylowych, modnych pumkach albo najkach niz w trampolach trampki kojarza mi sie z takimi zarosnietymi studenciakami, nawet pewna subkultura ale oczywiscie to moja subiektywna opinia
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 23:27   #46
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: Trampki

Jasne, każdy lubi co innego. Ja z kolei zdecydowanie wolałabym faceta w trampkach niż w "najkach" czy też innych adidaskach a czy trampki kojarzą się tylko z "pewną subkulturą" ? teraz stały się ogólnie bardzo modne i popularne wśród wszystkich. A przeciwko tej subkulturze już na pewno nic nie mam
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 23:28   #47
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
U mnie z kolei niektóre posty powodują taki właśnie, szeroki uśmiech
Z kogo/czego sie tak smiejesz ?
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 23:37   #48
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Trampki

Z tego, że ktoś ocenia ludzi od razu, "po szmatkach" i śmieje się z tego, jak są ubrani
Bawi mnie też trochę częste w Polsce przekonanie, że dziewczyna powinna wyglądać zawsze kobieco i - hmmm - "sztampowo seksownie

Bez urazy - ale też uśmiech budzi we mnie to, że chłopak loguje się na babskim forum i na "modzie" toczy się dyskusja, w czym wyglądamy atrakcyjnie dla jakiegoś faceta, a w czym nie
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 02:22   #49
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Trampki

Masz racje Zlosnico
Watek dotyczyl meskich trampek a do czego doszlo

Luko, swoimi uwagami i komentarzami mogles kogos urazic, nastepnym razem prosze mniej "dosadnie" wyrazac swoje opinie i komentowac.

CzarownicaGosia
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-02, 09:28   #50
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez stell1985
A co do facetów w trampkach, przynajmniej troche orginalnosci i w ogóle jakiegos własnego stylu, o ile to nie sa tandetne trampole z targu za 30 zł.
Tandetne trampole na targu kosztuja ok. 8 zl . Za 30 mozna w sklepie kupic juz duzo ladniejsze i porzadniejsze.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 11:37   #51
Luko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: Trampki

Przepraszam wszystkich ktorych urazilem!
Myslalem ze na tym forum moga sie wypowiadac nie tylko kobiety (widocznie sie mylilem). Moge sie zalozyc ze sa inni faceci zalogowani na tym "babskim forum" tylko boja sie wypowidziec bo wiedza ze i tak was nie przegadaja ( wlasnie to tez stwierdzilem) . Wiec jesli nie chcecie opini plci brzydkiej to nie piszcie ze "jestescie zainteresowane opinia faceta ".

p.s Ja nie bede nikomu narzucal swojego gustu bo kazdy ma swoj i to co sie podoba komu to zalezy wylacznie od niego. Proponuje juz zakonczyc ten temat bo z niego nic dobrego nie wyniknie. Napiszcie czy chcecie abym od czasu do czasu zarzucil jakims postem bo jesli nie to nie widze sensu tu przebywac
Luko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 11:52   #52
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Trampki

Słuchaj, nie o to chodzi.Tu jest wielu facetów tak się składa i nie mamy nic przeciwko nim. Gosi chodzi tylko o to, że wyraziłeś swoja opinię zbyt ostro i tyle. Gdybyś był babą, także zwrócono by Ci uwagę, bo dbamy tu dobre stosunki pomiędzy dyskutującymi. I tyle. Weź się tak nie unoś i nie nadinterpertuj, bo i po co?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 13:27   #53
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez Luko
Przepraszam wszystkich ktorych urazilem!
Myslalem ze na tym forum moga sie wypowiadac nie tylko kobiety (widocznie sie mylilem). Moge sie zalozyc ze sa inni faceci zalogowani na tym "babskim forum" tylko boja sie wypowidziec bo wiedza ze i tak was nie przegadaja ( wlasnie to tez stwierdzilem) . Wiec jesli nie chcecie opini plci brzydkiej to nie piszcie ze "jestescie zainteresowane opinia faceta ".

p.s Ja nie bede nikomu narzucal swojego gustu bo kazdy ma swoj i to co sie podoba komu to zalezy wylacznie od niego. Proponuje juz zakonczyc ten temat bo z niego nic dobrego nie wyniknie. Napiszcie czy chcecie abym od czasu do czasu zarzucil jakims postem bo jesli nie to nie widze sensu tu przebywac
To ja napisalam i jestem faktycznie zainteresowana uwazam ze obecnosc mezczyzn na naszym babskim forum bedzie milym, przydatnym urozmaiceniem oby bylo takich wiecej przeciez maja takie samo prawo do rozmow o kosmetykach i ciuchach jak my! Niektorzy to nawet uzywaja tych wszystkich mazidel w wiekszej ilosci niz wiekszosc kobiet nie wiem jak inne ale ja serdecznie zapraszam do dyskusji wszystkich przedstawicieli odmiennej plci
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 13:48   #54
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Trampki

czarownico gosiu,skad wzielas te pierwsze zdjecia?podobaja mi sie ubrania,a nie trampki przedstawione na nich
co do trampek,sama ich nie nosze,bo niezbyt mi sie podoba moja noga w nich,ale uwazam,ze niektore trampki sa calkiem ladne.
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 03:48   #55
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez pulpet
czarownico gosiu,skad wzielas te pierwsze zdjecia?podobaja mi sie ubrania,a nie trampki przedstawione na nich
Ubrania sa ze strony www.delias.com

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:42   #56
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Trampki

a ja sobie dzis kupilam błękitne trampeczki . a co do szpilek to są super no ale bez przesady .trampeczki sa wygodne .i co z tego ze ''niekobiece'' przeciez jak ktos ma ladne nozki to wyglada super nawet w trampkach a jak idzie taka lala z grubymi obrzydliwymi nogami na szpilkach to jest blee. ja tak uwazam pozdro
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:58   #57
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Trampki

a co ja mam zrobic? mam krótkie nogi, grube łydki i jestem niska. trampki uwielbiam, ostatnio kupiłam sobie takie do połowy łydki, ale moge je nosic tylko z długimi jeansami - w rybaczkach czy spodnicach wyglądam wtedy jak krótkonogi kurdupel. a z drugiej strony jak nosze długie spodnie, to nie widac, ze one sa takie fajne, długie :P

a bardzo mi sie podoba, jak dziewczyny nosza trampki do spodnic do kolan.

a co do wygodności trampek: wczoraj jechałam z kumpela na rower. rozmowa wygladała tak:
ja: dobra, to poczekaj chwile, zasznuruje trampki
ona: trampki? chcesz na rower iśc w trampkach?
ja: no...
ona: no co ty, załóz jakies sportowe, wygodne buty, nie jedziemy na pokaz mody tylko na rower!
ja: eee... jak trampki to nie są sportowe buty, to ja jestem królowa angielska...

^_^`
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:54   #58
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Nie uraziles, bez obaw Ale czy znasz/widujesz kobiety ktore CALY CZAS CHODZA W SZPILKACH? Przeciez to sie nie da! Osobiscie wole wygladac mniej sexi (czyzby antysexownie ) niz katowac nogi wysokimi obcasami czy obcasami w ogole

Ktora Wizazanka sie ze mna zgadza?





Ja, ja, ja!
Najpierw przekonałam się do płaskich (bądź prawie płaskich) butów. To mi, miłośniczce 9cm szpilek, zajęło chyba najwięcej czasu. Potem już poszło z górki. Pokochałam adidasy- jedyne buty, które mnie nie obcierają, w których nie bolą mnie nogi. Marzą mi się właśnie jakieś fajne tenisówki. Najchętniej czeszki albo trampki.
Oczywiście, na super wyjścia zakładam obcasy, ale już z tych niższych- 5 cm góra.
A, i wiecie kto mnie najbardziej zachęcał do adidasów? Mój chłopak. Bo nie mógł patrzeć na moje zmaltretowane nóżki. I sam sobie nie wyobraża, żeby miał się katować w szpilkach.
Ssswww, założyłbyś szpilki? Szczerze! Pomijając fakt, że jesteś mężczyzną. Ale wyobrażasz sobie łażenie w czymś takim na codzień?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:55   #59
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Trampki

Cytat:
Napisane przez ysabell
a co do wygodności trampek: wczoraj jechałam z kumpela na rower. rozmowa wygladała tak:
ja: dobra, to poczekaj chwile, zasznuruje trampki
ona: trampki? chcesz na rower iśc w trampkach?
ja: no...
ona: no co ty, załóz jakies sportowe, wygodne buty, nie jedziemy na pokaz mody tylko na rower!
ja: eee... jak trampki to nie są sportowe buty, to ja jestem królowa angielska...

^_^`
Dobre.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 22:12   #60
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Trampki

a najzabawniejsze jest to, że to mnie skutecznie zniecheciło do zakłądania trampek i pojechałam na rower w adidasach ^^
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-21 14:52:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.