Problem z paznokciem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-08, 07:55   #1
master12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7

Problem z paznokciem


witam maly problem z paznokciem u stopy tzn okolo 2 temu paznokiec zaczol byc inny gruby i zmienial barwe i strasznie kruchliwy poszedlem do dermatologa i grzybica paznokcia plesniak moja wina bo na basenie chodzilem boso po kuracji myconolakiem kol badania grzybicy nie ma paznokiec ma jasniejszy kolor lecz nadal jest gruby i ma barwe zolta dodatkowo zauwazylem pionowe takie pekniecia przerysowania nie wiem jak to nazwac czy ten paznokiec mi sie nawarstwia rozwarstwia oraz co zrobic by PAZNOKIEC MIAL NATURALNA BARWE MOZE JAKAS ODRZYWKA ZWITAKINAMI NA paznokcia .mozeciemijeszcze powiedziec jaki komplex witamin beodzie dobry o teraz jem sam cynk
master12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 10:54   #2
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Problem z paznokciem

z takimi rzeczami nie ma zartow a domowymi sposobami mozna tyulko pogorszyc sprawe!mozesz jedynie smarowac to miejsce jakims kremem- moge Ci poradzic krem z bielendy do stop/paznokci. nie znam innego kremu przeznaczonego typowo do paznokci. moze on troche zaleczy to, a dalej niech dziala lekarz- dermatolog cos ci zalecil? moze udaj sie do innego i przedstaw mu swoj problem. nie wiem niestety co pomoze przywrocic paznokciu odpowiednia naturalna barwe :/ ja kiedys przytrzasnelam sobie palec i odpadal mi paznokiec w bardzo wolnym tempie i przy okazji zmienial barwy:/ ale po czasie wszystko wrocilo do normy

Edytowane przez adri_
Czas edycji: 2014-06-08 o 10:57
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 10:14   #3
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Problem z paznokciem

Raczej nie ma możliwości, żeby przebarwiony, pęknięty paznokieć się zregenerował. Przecież on jest 'martwy'. Jeśli wyleczyłeś się z grzybicy (a na to stosuje się lakiery przeciwgrzybiczne, jakieś roztwory do smarowania, a często również tabletki), to pozostaje tylko czekać aż paznokieć odrośnie.

Ewentualnie możesz stosować zwykłą odżywkę do paznokci, żeby to rozwarstwienie 'skleić', ale to będzie tylko takie maskowanie problemu, a nie leczenie.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 18:46   #4
master12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z paznokciem

Powinien odrosnąć zdrowy ale nie odrasta , ide do dermatologa ponownie zeby jeszcze raz to obejzał , ale jesli nie jest to grzybica to co ? , jak paznokiec namoknie w wodzie to jest bardziej zolty co poradzicie zrobic bo podobno grzybica zaleczona pleśniak proszę no pomoc co muszę zrobić??
master12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 19:46:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.