Brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 15:11   #1
Anna89TV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 23

Brwi


Słuchajcie. Mam taką sprawę. Chcę zrobić sobie do sesji zdjęciowej takie brwi jak w załączniku. Mam zupełnie inaczej wyregulowane, a na dodatek jasne. Nie chcę ich farbować na stałe. Macie jakieś pomysły? Czego użyć i jak się za to zabrać ? Oprócz regulacji nigdy nic nie robiłam z brwiami, więc proszę o fachową poradę.
Anna89TV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:27   #2
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: Brwi

Skoro to ma być tylko na sesję - musisz się zaopatrzyć w kredkę do brwi i/lub zestaw do stylizacji brwi.
Fajnie byłoby żebyś miała pędzelek skosny do malowania brwi cieniami. No i żel , żeby je utrwalić, lub coś takiego jak ma firma Delia w ofercie - kolorowy korektor do brwi.
Kolor brązowy, skoro twoje brwi są jasne. NIGDY czarny

Potrzebna będzie też wprawiona ręka. Potrenuj wcześniej, zobaczysz jakie fajne efekty można uzyskac
__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:12   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Brwi

do sesji... jeżeli chcesz totalnie innych kształt niż masz a nie jesteś wizażystką to się w to nie baw tylko ładnie podkreśl własne brwi kredką/cieniami/woskiem do brwi

widziałam na youtube filmiki w których dziewczyny najpierw smarowały własne brwi klejem (tak klejem.. ja sobie tego nie wyobrażam, nie nakładłabym kleju na twarz - pisze tylko co widziałam w filmikach z różnymi dziwnymi charakteryzacjami home made) następnie kryły to grubąwarstwą kamuflaży,korektorów i podkladów kryjących,pudrowały... a potem rysowały nowy łuk tam gdzie potrzebowały w takim kształcie jakiego potrzebowały
no ale to jest zabaw dla osób z wprawną ręką i odważnych (apropo tego kleju... chociaż widziałam że niektórzy np. mydłem w kostce smarowali te brwi żeby je "ułożyć".. dziwne pomysły)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 09:13   #4
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Brwi

jesli taki łuk nie będzie pasował do Twojej twarzy to nie będzie to ładnie wygladało.. Poza tym nie podobają mi się tak szczerze te brwi, wygląda jakby była zła..
Łuk dopasowuje się do twarzy a nie dlatego że nam się podoba u kogoś taki czy inny kształt
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.