Tłusta cera, zaskórniki, grudki MĘSKA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 18:10   #1
Bullecik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1

Tłusta cera, zaskórniki, grudki MĘSKA


Witam,
posiadam 18 lat i przyszedłem do Was po rady w sprawie pielęgnacji skóry twarzy, do której już nie mam siły :/

Moje problemy z zaskórnikami zaczęły się gdy byłem w 3 gimnazjum, ok 16 roku życia, obejmowały głownie nos. Teraz występują na całej twarzy, oraz widać trochę nie równości na policzkach za sprawą grudek. Czasami wyskoczy ok 2-3 pryszczy na policzkach, ale o nie to raczej się nie martwię Zamierzam walczyć z tym jak najwcześniej, bo sprawia mi to lekki dyskomfort.

Z kosmetyków stosuję mydło siarkowe z BARWY (rano, wieczorem) + tonik i peeling złuszczający z under twenty (2 razy w tygodniu), ale już widzę, że kosmetyki z under twenty, to drogeryjne za przeproszeniem gówno :/ Czasami jeszcze użyję tołpy dermo face sebio.

Moja cera jest blada i strasznie się przetłuszcza (każdy mi to mówi i pyta się czy dobrze się czuję ) byłem z tym na wszelkich badaniach i wszystko zemną jest ok
Raczej nie jem śmieciowego jedzenia, oczywiście czasami się coś zdarzy, ale ogólnie, to jestem bardzo aktywny fizycznie, ćwiczę, pije tylko wodę. Nie palę.

Zamierzam się znów wybrać do dermatologa, ale obawiam się, że wypiszę jakiś kremik i skończy się jak zawsze :/
Z kosmetyczką sprawa wygląda tak, że byłem miesiąc temu na manualnym oczyszczaniu twarzy, bo pani kosmetyczka stwierdziła, że tak będzie najlepiej, więc prawie 2godziny wycierpiałem, twarz goiła się dobrych kilka dni i boom tydzień później powrót wszystkiego (mimo starannego czyszczenia twarzy każdego dnia) i teraz mam lekki uraz do kosmetyczek, dodam, że byłem w jednym z najlepszych kosmetyczek w mojej okolicy.

Proszę o pomoc w doborze kosmetyków do pielęgnacji twarzy, oraz jakie sposoby polecacie na pozbycie się, a przynajmniej ograniczenie w pewnym stopniu zaskórników. Pytajcie niżej, postaram się wyjaśnić, bo zdaję sobie sprawę, że może być trochę chaotycznie
z góry dziękuje, za każdą próbę pomocy
Bullecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 19:10:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.