Depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym- subiektywne odczucia ;-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 17:06   #31
lisiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 246
GG do lisiwona
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

Byłam w secesji w Bydgoszczy i bardzo polecam, miła pani i bardzo przyjemnie załatwiła mnie, a w Toruniu byłam w zoi spa i szczerze odradzam, kosmetyczka miała inny wosk,nie wiem jak to się nazywa, ale bolało strasznie i do tego nie usunęła mi wszystkich włosków na brazylijskiej już nie mówiąc o podrażnieniach itp.
lisiwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 22:36   #32
burmuszek 66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

drogie panie nic bardziej mylnego sama chodzę w Toruniu na depilację brazylijska do salonu kosmetycznego ELLA w centrum profesjonalna obsługa i dodam że za świetną cenę naprawdę polecam
burmuszek 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 11:25   #33
Piret21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

Cytat:
Napisane przez burmuszek 66 Pokaż wiadomość
drogie panie nic bardziej mylnego sama chodzę w Toruniu na depilację brazylijska do salonu kosmetycznego ELLA w centrum profesjonalna obsługa i dodam że za świetną cenę naprawdę polecam
Hejka! a gdzie dokładnie jest ten salon??? i czy naprawde robia tam całkowita depilacje brazylijska???I jaka jest cena zabiegu??? pozdrawiam
Piret21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 12:39   #34
burmuszek 66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

Cytat:
Napisane przez Piret21 Pokaż wiadomość
Hejka! a gdzie dokładnie jest ten salon??? i czy naprawde robia tam całkowita depilacje brazylijska???I jaka jest cena zabiegu??? pozdrawiam
salon znajduje się na ulicy Rynek Nowomiejski 16 Toruń wykonują całkowitą depilację chyba jako jedyni w Toruniu Pani Która to robi jest perfekcyjna zero skrępowania polecam|chodzę tam od jakiegoś roku i jestem zadowolona koszt zabiegu 50 zł jedyny warunek obsługują tylko Panie;D
burmuszek 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:44   #35
Piret21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

Cytat:
Napisane przez burmuszek 66 Pokaż wiadomość
salon znajduje się na ulicy Rynek Nowomiejski 16 Toruń wykonują całkowitą depilację chyba jako jedyni w Toruniu Pani Która to robi jest perfekcyjna zero skrępowania polecam|chodzę tam od jakiegoś roku i jestem zadowolona koszt zabiegu 50 zł jedyny warunek obsługują tylko Panie;D
dzięki wielkie do tej pory jezdzilam specjalnie do bydzi na brazylijska bo w toronto przejzalam juz wszytskie salony i niestety zaden z nich nie wykonywal calkowitej brazylijskiej. Niedlugo sie tam wybiore i zdam relacje Super ze istnieja takie fora
Piret21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:07   #36
burmuszek 66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

o ile mi wiadomo nie obnoszą się w reklamach a wszystkie panie trafiają tam przez najlepszą na świecie pocztę pantoflową mam nadzieję że się spodoba i już nie będziesz musiała jeździć do Bydgoszczy
burmuszek 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 17:01   #37
nappiteresa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

Cytat:
Napisane przez burmuszek 66 Pokaż wiadomość
salon znajduje się na ulicy Rynek Nowomiejski 16 Toruń wykonują całkowitą depilację chyba jako jedyni w Toruniu Pani Która to robi jest perfekcyjna zero skrępowania polecam|chodzę tam od jakiegoś roku i jestem zadowolona koszt zabiegu 50 zł jedyny warunek obsługują tylko Panie;D
Czy w Elle podczas brazylijskiej depilacji usuwają także włosy,które rosną między pośladkami?
nappiteresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 08:47   #38
burmuszek 66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

robią wszystko bez różnicy gdzie rośnie na życzenie depilowanej
burmuszek 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:17   #39
lalamidka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

ja sama chodze i polecam salon urody DEA na lelewela 28. Miłe kosmetyczki, depilacje woskiem robią bardzo szybko i prawie że bezboleśnie. dodam ze place 25zł za taką usługę
lalamidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 14:44   #40
nalewkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

Hej dziewczyny ja szukam salonu kosmetycznego w Bydgoszczy ktory wykonuje depilacje pasta cukrowa bikini
nalewkaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 19:10   #41
ariana28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja woskiem/pastą cukrową - Toruń

Też gorąco polecam gabinet kosmetyczny Ella i wykonywaną tam depilacje woskiem - szybko , prawie bezboleśnie i przede wszystkim bez pozostawiania kępek nieusuniętego owłosienia, co znowu nie zdarza się tak rzadko. A przy tym pani Ela przemiła kobieta.
ariana28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 10:29   #42
girl.of.glass
Raczkowanie
 
Avatar girl.of.glass
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: Depilacja woskiem-gdzie w Rzeszowie?

Up (chodzi mi o bikini)
girl.of.glass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:17   #43
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Cześć, nie znalazłam tu niczego na ten temat, więc zakładam nowy wątek...

W sobotę byłam na depilacji woskiem w salonie time for wax. Robiłam sobie całe nogi i brazylijskie bikini. Pierwszy raz miałam robione nogi płynnym woskiem, wcześniej zawsze z rolki. Wszystko było fajnie, tylko miałam chwilami wrażenie, że wosk jest trochę za gorący...
Po powrocie do domu zobaczyłam w lustrze tył swoich nóg! Wielkie czerwone plamy! Teraz (po 5 dniach!) plamy są brązowe i schodzi mi z nich płatami skóra Przy linii bikini mam to samo! Brązowe okropne plamy i łuszcząca się skóra...

Co mam zrobić, żeby nie zostały mi po tym blizny? Czy to jest normalne? Czy te plamy kiedyś znikną? I czy to jest poparzenie czy zwykłe zerwanie naskórka? Wygląda to obrzydliwie...
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:29   #44
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Współczuję :| Przykre, że oddajemy się w ręce "specjalistów", którzy wykonują usługi gorzej niż byśmy to zrobiły w domu. Myślę że może to być połączenie oparzenia (aż tak gorący był wosk?!) z uszkodzeniem naskórka. Ja na twoim miejscu poszłabym z awanturą do tego salonu. Nie po to im płacimy i cierpimy, żeby mieć skórę nie do pokazania :/ Powodzenia i zdrowiej
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:40   #45
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

wosk ma to do siebie, że zrywa wierzchnią warstwę naskórka wraz z tym co na niej jest, czyli włosami, jeśli był za gorący to nastąpiło pewnie lekkie poparzenie,które w połaczeniu z zerwaniem naskórka dało taki efekt właśnie

mogłabyś pewnie powalczyć o odszkodowanie, nie wiem czy Ci się chce

a ratunek: smaruj maścią z wit.A - za kilka dni się zagoi i odnowi naskórek
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:57   #46
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Współczuję :| Przykre, że oddajemy się w ręce "specjalistów", którzy wykonują usługi gorzej niż byśmy to zrobiły w domu. Myślę że może to być połączenie oparzenia (aż tak gorący był wosk?!) z uszkodzeniem naskórka. Ja na twoim miejscu poszłabym z awanturą do tego salonu. Nie po to im płacimy i cierpimy, żeby mieć skórę nie do pokazania :/ Powodzenia i zdrowiej
Dzięki za odpowiedź, nie wiem czy mam odwagę iść tam się awanturować, bo dziewczyna która mi to robiła była przemiła! Nie lubię robić problemów, no a z drugiej strony nie mogę nawet sukienki założyć...
Był gorący... Aż mi noga sama podskakiwała jak pani nakładała ten wosk. Byłam taka szczęśliwa, bo jak przychodziła do mnie do domu dziewczyna, to bolało jak cholera, ale nie było takich podrażnień! W salonie nie bolało, ale za to uszkodziła mi skórę


[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;29130518]wosk ma to do siebie, że zrywa wierzchnią warstwę naskórka wraz z tym co na niej jest, czyli włosami, jeśli był za gorący to nastąpiło pewnie lekkie poparzenie,które w połaczeniu z zerwaniem naskórka dało taki efekt właśnie

mogłabyś pewnie powalczyć o odszkodowanie, nie wiem czy Ci się chce

a ratunek: smaruj maścią z wit.A - za kilka dni się zagoi i odnowi naskórek[/QUOTE]

Dzięki za radę, zaraz skoczę do apteki po maść. Ech, żeby tylko nie zostały mi takie plamy! Za dwa tygodnie jadę na intensywne słońce i plażę i chciałabym mieć raczej ładne nogi bez plam
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:58   #47
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Niekoniecznie odszkodowanie, ale myślę, że gdyby powiedziała co jej zrobiły, to z czystej przyzwoitości dałyby rabat albo coś :p Gdy dostałam uczulenia na hennę w swoim salonie, to Pani strasznie mnie przepraszała i nie wzięła kasy za tą hennę, chociaż zdążyła pofarbować rzęsy. Myślę, że to jest w porządku i dzięki temu nie mam do nich urazu
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 10:09   #48
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Niekoniecznie odszkodowanie, ale myślę, że gdyby powiedziała co jej zrobiły, to z czystej przyzwoitości dałyby rabat albo coś :p Gdy dostałam uczulenia na hennę w swoim salonie, to Pani strasznie mnie przepraszała i nie wzięła kasy za tą hennę, chociaż zdążyła pofarbować rzęsy. Myślę, że to jest w porządku i dzięki temu nie mam do nich urazu
Ale myślisz, że powinnam tam pójść czy zadzwonić ?
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:54   #49
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

może pomógł by ci pantenol w piance z apteki?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 16:33   #50
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
może pomógł by ci pantenol w piance z apteki?
Właśnie pani z apteki mi poleciła pantenol Kupiłam, ale maść.
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 18:18   #51
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

poparzyla Cie, slyszalam fatalne opinie o tej sieci "depilatorni"
zeby nie zostaly blizny musisz duzo nawilzac i natluszczac
moim zdaniem panthenol to za malo

nastepnym razem radze robic wosk lycon, ma zdecydowanie nizsza temperature, nie sposob nim popazyc
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 10:24   #52
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Cytat:
Napisane przez jojoanna Pokaż wiadomość
poparzyla Cie, slyszalam fatalne opinie o tej sieci "depilatorni"
zeby nie zostaly blizny musisz duzo nawilzac i natluszczac
moim zdaniem panthenol to za malo

nastepnym razem radze robic wosk lycon, ma zdecydowanie nizsza temperature, nie sposob nim popazyc
Jestem już 11 dni po depilacji, cały czas smarowałam tym kremem/maścią z panthenolem i innymi balsamami. Na nogach już ok, jeszcze tylko kilka skórek odstaje. Przy bikini widać lekko ciemniejsze plamki, mam nadzieję że wyblakną...

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje i chciałam jeszcze raz pójść na depilację, tylko teraz zastanawiam się gdzie!? Bo szczerze mówiąc nie za bardzo "pokorzystałam" teraz z moich gładkich nóg bo były całe w plamach i złażącej skórze! A może pasta cukrowa będzie lepszym rozwiązaniem?
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 10:38   #53
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Też o paście cukrowej pomyślałam. Jej chyba nie nagrzewa się do parzącej temperatury i ta przynajmniej skóry nie ciągnie.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 09:08   #54
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Też o paście cukrowej pomyślałam. Jej chyba nie nagrzewa się do parzącej temperatury i ta przynajmniej skóry nie ciągnie.
Właśnie przejrzałam oferty salonów robiących depilację pastą cukrową i powiem tylko jedno - CHYBA UPADLI NA GŁOWĘ Z TYMI CENAMI!
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:49   #55
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Depilacja woskiem w krakowie

Nieco już późno na odp. ale może się komuś przyda - Czarnowiejska 3 "Woskownia" - bywam regularnie, bardzo fajna młoda obsługa, niemalże bezboleśnie, niedrogo 30zł i jest naprawdę porządnie zrobione.
Reklama jakich mało, ale wierzcie mi, po tym jak z niektórych salonów wychodziłam niemalże spłakana z bólu, a w jednym policzyli sobie 90zł, naprawdę doceniłam ten salon!
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 21:23   #56
fish187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Dot.: Depilacja woskiem w salonie - schodząca skóra i brązowe plamy... co robić???

Wystarczyło powiedzieć dziewczynie, że wosk jest za gorący...
__________________

fish187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 09:30   #57
Tereto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja woskiem w krakowie

po depilacji włosy rosną grubsze i mocniejsze, problem polega na tym, że depilacja to nie, jak wszyscy myślą, wyrywanie włosków z cebulkami, tylko właśnie golenie ich, czyli usuwanie bez cebulek. Właściwa nazwa na wyrywanie włosków z cebulkami to EPILACJA, stąd ktoś może zostać źle zrozumiany.
Nomen omen, jeśli ktoś nadal szuka salonu w Krakowie, podaję salon do którego chodzę na woskowanie bikini, Gabinet Urody. Jeśli depiluje się większa powierzchnię niż tylko bikini, można chyba liczyć na jakiś rabat.
Tereto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 10:30:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.