Czerwona szminka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 13:49   #31
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwona szminka

moim zdaniem czerwony mat jest nafajniejszy
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 20:31   #32
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 822
Dot.: Czerwona szminka

Odkopuję stary temat, ale bardzo zastanawia mnie jedna kwestia... Gdzie chodzicie w ustach wymalowanych na czerwono? Mi w głowie ciągle siedzą opinie zasłyszane dawno temu, że to kolor na wielkie wyjścia, albo, co gorsza, dla pań lekkich obyczajów. Szalenie podobają mi się czerwone usta i nawet jakiś czas temu zaopatrzyłam się w czerwoną szminkę - nie mogłam się oprzeć Ale jak dotąd użyłam jej dosłownie kilka razy, na jakieś większe imprezy ze znajomymi typu osiemnastka itp. Szkoda mi jej, że leży sobie taka biedna, nieużywana, bo jest naprawdę piękna. Poza tym jedna ze znajomych była zachwycona i mówiła, że świetnie mi w niej, mój chłopak widział ją na zdjęciu i także mu się spodobała. Mimo wszystko mam jakieś opory przed wyjściem w niej tak po prostu, na ulicę Nie wiem, czy to kwestia właśnie tych niechlubnych skojarzeń z paniami do towarzystwa czy np. tego, że jestem niską osobą o dość dziecinnej twarzy (a w dodatku faktycznie młodą, bo co to jest 19 lat ) i obawy, że może wyglądać to dość śmiesznie na co dzień. Jestem rozdarta co do tej czerwieni
__________________
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip.
Sayven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 13:05   #33
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Czerwona szminka

Sayven, wydaje mi sie, ze bardzo duzo zalezy od odwagi kobiety Ja mocniejszych kolorow tez uzywam na jakies wiksze wyjscia, ale mam kilka takich znajomych, ktore własnie czerwone usta "nosza" na codzien, bez okazji i sa to własnie bardzo odwzne babki, ktore nie boja sie krytyki innych
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 09:51   #34
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Czerwona szminka

Ja chodzę w czerwonych ustach kiedy tylko mam na to ochotę, nastrój ... Choć faktycznie częściej sięgam po czerwienie jesienią i zima

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 11:06   #35
arllie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 101
Dot.: Czerwona szminka

Teraz, kiedy "najmodniejsze" kolory na ustach to trupia szarość, kobalt i błękit, klasyczna czerwień wydaje się niczym specjalnym Nie ma się co bać kolorów, ja też czasem ubieram moją fuksję bez okazji. Najfajniejsze jest to jak fajnie się w niej czuję, od razu plecy same się prostują i mam wrażenie, że mogę podbijać świat
arllie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 14:18   #36
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Czerwona szminka

Miewałam problemy z czerwonymi szminkami. Widać przy nich każdy nieumiejętny ruch a dodatkowo każdą suchą skórkę. Dlatego na jakiś czas kompletnie odpuściłam ten kolor, aż natrafiłam na czerwoną pomadkę emani promiscuous. To mój faworyt. W końcu szminka, która nie wysusza mi ust. To zdecydowanie mój kolor i mój kosmetyk
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 11:46   #37
karolinajot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwona szminka

Zawsze mi się wydawało, że czerwień na ustach po prostu do mnie nie pasuje i wyglądam staro, wole bardziej neutralne kolory. Kupiłam ostatnio pomadkę metal lic kolor 802 satin, wygląda bardzo elegancko i pasuje do większości makijaży.
karolinajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-03 12:46:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.