krem na noc - pomóżcie w wyborze - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 21:45   #121
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Krem na noc- jaki?

Cytat:
Napisane przez was ukochany baczek Pokaż wiadomość
dlaczego nie powinnas sie nim smarowac na noc?
Bo w nocy skóra powinna wypoczywać i być rozluźniona a nie "blokowana" przez kremy matujące które są zresztą w nocy bezcelowe. Tak mi sie wydaje
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 23:05   #122
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Krem na noc- jaki?

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, lekko trądzikową i błyszczącą. Na dzień używam kremu Garnier czysta skóra matujący i jestem z niego zadowolona. Jednak mysle, ze na noc raczej nie powinnam się nim smarować... Co polecacie w takim razie?
Raczej poproszę coś nietłustego bo zazwyczaj wszystko w nocy przemieszcza mi się na włosy
+cena

Czekam na rady
Moja cera także jest mieszana i trądzikowa. Na noc używam kremu Physiogel, świetnie nawilża To taka kołderka otulająca dla mojej wymęczonej kwasami twarzy
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 16:20   #123
madiya
Raczkowanie
 
Avatar madiya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Krem na noc- jaki?

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Bo w nocy skóra powinna wypoczywać i być rozluźniona a nie "blokowana" przez kremy matujące które są zresztą w nocy bezcelowe. Tak mi sie wydaje

Też tak myślę. Podobno 3 kroki do pięknej cery to dokładny wieczorny demakijaż + tonik + krem nawilżający. Też mam cerę mieszaną i mam zamiar wypróbować na noc krem Ziaja pro nawilżający z kwasem hialuronowym - wyczytałam w wątku Ziaji pro, że jest to jeden z najlepszych nawilżaczy. A na dzień krem też z serii Ziaja pro - normalizujący. Oba kremy kosztuja ok 20zł za 250ml.
madiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 21:41   #124
ket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: krem na noc - do stosowania w dzień?

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czy krem przeznaczony do stosowania na noc można używać w dzień, pod filtr - chodzi mi o to, by był to krem bardziej treściwy, odżywczy (chodzi mi o krem Declare, Allergy Balance).
Witam ,mam ten sam problem .Chciałabym sie dowiedziec,czy mozna krem ,który jest na noc stosować i w dzień.Chodzi mi o krem regenerujący NIVEA VISAGE.
ket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 21:50   #125
ket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
krem na noc

Witam .Chciałabym sie dowiedziec,czy mozna krem ,który jest na noc stosować i w dzień.Chodzi mi o krem regenerujący NIVEA VISAGE.
ket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:50   #126
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: krem na noc

skoro pisze, ze na noc, to nie powinnas go stosowac na dzien... na dzien lepiej jakis z filtrem, jest taki z nivea visage polukaj
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:13   #127
Magdalena Daniluk
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Send a message via Skype™ to Magdalena Daniluk
Dot.: krem na noc

Kremy na noc nie nadają się do dziennej pielęgnacji. Nocą skóra się regeneruje, zatem potrzebuje bogatszego składu. W ciągu dnia substancje zawarte w kremie nocnym będą obciążały skórę, nie zapewniając jej właściwej ochrony (obowiązkowo spf na poziomie min. 15)
Magdalena Daniluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 12:10   #128
patussia
Raczkowanie
 
Avatar patussia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 253
Dot.: krem na noc

Mam ponad 18 lat, na dzien stosuje nivea visage odświeżający i nawilżający co cery normalnej i mieszanej. Chciałabym dobrze zadbać o skórę by długo cieszyć sie jej dobrą kondycją, ale jestem ''dziwna''. Wyskakują mi krostki, ale wtedy tylko gdy zmyję makijaż, gdy go zostawie, nic mi nie wyskakuje, nie rozumiem tego, poza tym mam wrazenie, ze mam takie ''zmarszczki'' od uśmiechu, wkurza mnie to. Wiec co mi polecacie? jaki krem na noc, cos pod oczy?
__________________
"Twój stosunek do samej siebie decyduje o tym jak widzi Cię mężczyzna."
-'Dlaczego mężczyźni kochają zołzy'


http://suwaczki.slub-wesele.pl/201205192337.html
patussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 07:38   #129
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

Up!

Mam 20 lat i szukam mocno treściwego kremu do twarzy na noc Mam skórę suchą, nadreaktywną raczej bez wyprysków za to z rozszerzonymi porami na przedniej części policzków. Cena też ma dla mnie znaczenie - powiedzmy że 40zł to górna granica.

Na dzień używam kremu z przedziału 25+, filtra SPF50+ a na noc maści Zorac.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 12:52   #130
MedilE
Raczkowanie
 
Avatar MedilE
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 36
Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

Dla cery bez problemów (typu trądzik) polecam krem Soraya Nawilżanie i dotlenianie na noc. Super nawilża, skóra jest miękka, ładnie napięta, no i jest dosyć tani - jakies 17 zł. Używałam go jeszcze przed trądzikiem - by świetny, wygładził mi nawet zmarszczkę na czole, gdzie mam bardzo suchą skórę. Na dzień używam Avene do cery od noralnej aż do wrażliwej z filtrem SPF 50, ktory też świetnie nawilża i nie pozostawia niemilych niespdzianek.

Dziewczyny, czy znacie jakiś dobry krem na noc, również do skóry 20+ , jednak z problemami trądzikowymi? Najlepiej, żeby nawilżał i odżywiał. Mam 21 lat, jednak borykam się z trądzikiem :/ Moja cera jest mieszana (nos i broda tłuste, reszta w stronę suchej, wraz z czołem ) Jestem pod kontrolą dermatologa, jednak następna wizyta dopiero za miesiąc (nie ma mnie w kraju) , a czuję, że potrzebny mi dobry krem na noc, inaczej moja skóra całkiem wyschnie i zszarzeje

Edytowane przez MedilE
Czas edycji: 2013-08-30 o 12:54
MedilE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.