Do Kobiet ktore STOSOWALY krem AURIDERM XO AURIGA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 16:21   #1
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552

Do Kobiet ktore STOSOWALY krem AURIDERM XO AURIGA


Mam pytanie do kobiet ktoore stosowaly krem Auriderm xo Auriga,czy mozna ten krem stosowac na dzien nalozyc go ,a na niego jeszcze krem nawilzajacy ,czy nie zaszkodzi ,nie zmienjszy to dzialania kremu AURIDERM? czy stosujac go na dzien nie powstana przebrawienia ?? I czy mozna ten krem klasc na noc na powieki ? w celu pogrubiienia zlikwidowania zylek czerwonych na powiekach ?-CZY ON nie zaszkodzi ? czy pomoze ? a na twarz wieczorem ,klasc na niego jak wyschnie jakis krem nawilzajacy ? czy to nie oslabi dzialania kremu auriderm ? Z gory dziekuje za porady,odpowiedzi.
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 00:41   #2
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Do Kobiet ktore STOSOWALY krem AURIDERM XO AURIGA

Ja stosowalam ten krem kilka lat temu. Krem owszem wysusza lekko skore, ale dzieki niemu juz nie mam problemu z czerwienieniem sie (aczkolwiek na efekty trzeba troche poczekac). Ja go uzywalam tylko na noc. W ciagu dnia smarowalam sie kremem silnie nawilzajacym. Nie widze jednak przeszkod aby stosowac dwa kremy na raz. Dobrym rozwiazaniem tez moze byc zaopatrzenie sie we wode termalna. Naloz Auriderm, a jak poczujesz ze po jakims czasie sciagnal Ci skore to spryskasz lekko sie woda i poczujesz ulge. Woda termalna na 100% nie zaszkodzi
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 11:42   #3
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Do Kobiet ktore STOSOWALY krem AURIDERM XO AURIGA

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Ja stosowalam ten krem kilka lat temu. Krem owszem wysusza lekko skore, ale dzieki niemu juz nie mam problemu z czerwienieniem sie (aczkolwiek na efekty trzeba troche poczekac). Ja go uzywalam tylko na noc. W ciagu dnia smarowalam sie kremem silnie nawilzajacym. Nie widze jednak przeszkod aby stosowac dwa kremy na raz. Dobrym rozwiazaniem tez moze byc zaopatrzenie sie we wode termalna. Naloz Auriderm, a jak poczujesz ze po jakims czasie sciagnal Ci skore to spryskasz lekko sie woda i poczujesz ulge. Woda termalna na 100% nie zaszkodzi
A czy smarowalas ten krem pod oczami ? co sadzisz zeby smarowac nim, na noc takze powieki ?

I jaki okres czasu smarowalas sie nim ? i co sadzisz jak bede nim smarowala na noc twarz ,a jak wyschnie to naloze krem nawilzajacy ,czy nie oslabi to dzialania zadania kremu Auriderm xo ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-06-07 o 11:44
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 18:01   #4
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Do Kobiet ktore STOSOWALY krem AURIDERM XO AURIGA

Ja go na powieki nie stosowalam wiec nie wiem. Moja kolezanka jednak miala chirurgie plastyczna nosa i lekarz zalecil jej ten krem zeby nakladala go pod oczy aby jej szybciej siniaki poschodzily. Z tego co wiem ten krem ja nie podraznial, ale ona nakladala go pod oczy a nie na powieki. Mysle ze Ci sie nic nie stanie. Najlepiej naloz go odrobinke i sprawdz sama czy Cie nie uczula (kazda z nas jest inna wiec lepiej przetestuj sama). Jak nalozysz na niego krem nawilzajacy to napewno nie zniweluje dzialania Auridermu. Nakladaj jednak zwykly krem nawilzajacy (bez zadnych kwasow ani innych witamin).
Ja go stosowalam przez ok 3 lub 4 miesiace. Pamietam ze na poczatku mialam wrazenie ze on wogole nie dziala (robilam sie czerwona jak np wypilam lampke wina lub jak bylo bardzo goraco) . Teraz po kilku latach juz zapomnialam o tym problemie i nie musze powtarzac kuracji musisz byc po prostu cierpliwa a rezultaty sa wspaniale
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 18:30   #5
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Do Kobiet ktore STOSOWALY krem AURIDERM XO AURIGA

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Ja go na powieki nie stosowalam wiec nie wiem. Moja kolezanka jednak miala chirurgie plastyczna nosa i lekarz zalecil jej ten krem zeby nakladala go pod oczy aby jej szybciej siniaki poschodzily. Z tego co wiem ten krem ja nie podraznial, ale ona nakladala go pod oczy a nie na powieki. Mysle ze Ci sie nic nie stanie. Najlepiej naloz go odrobinke i sprawdz sama czy Cie nie uczula (kazda z nas jest inna wiec lepiej przetestuj sama). Jak nalozysz na niego krem nawilzajacy to napewno nie zniweluje dzialania Auridermu. Nakladaj jednak zwykly krem nawilzajacy (bez zadnych kwasow ani innych witamin).
Ja go stosowalam przez ok 3 lub 4 miesiace. Pamietam ze na poczatku mialam wrazenie ze on wogole nie dziala (robilam sie czerwona jak np wypilam lampke wina lub jak bylo bardzo goraco) . Teraz po kilku latach juz zapomnialam o tym problemie i nie musze powtarzac kuracji musisz byc po prostu cierpliwa a rezultaty sa wspaniale
Bardzo dziekuje ci za odzew ,a jeszcze tylko dopytam ,po jakim czasie widzialas juz ze cos sie dzieje?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 00:49   #6
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Do Kobiet ktore STOSOWALY krem AURIDERM XO AURIGA

Po jakims miesiacu, ale je codziennie sie nim nie smarowalam, moze z 3 lub 4 razy w tygodniu.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 19:40   #7
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Do Kobiet ktore STOSOWALY krem AURIDERM XO AURIGA

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Po jakims miesiacu, ale je codziennie sie nim nie smarowalam, moze z 3 lub 4 razy w tygodniu.
Dziekuje Tak sie zastanawiam jakby go smarowala pod oczy ,czy zlikwidowalby zmniejszyl since -fioletowo szare cienie pod oczami...
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-08 20:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.