Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 14:01   #2161
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

No i może wreszcie pojawi sie jakiś forumowy dzidź
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 15:18   #2162
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez beatrice1234 Pokaż wiadomość
Viris napisz coś więcej o tych bankach mydlanych, zaciekawił mnie ten pomysł. Jak wygląda organizacja, ktos je puszcza czy jak?
Ja na pierwszy ślub zamówiłam takie pojemniczki małe w kształcie ślubnego tortu i rozdałam gościom przed Urzędem. I wszyscy którzy mieli puszczali banieczki jak Młoda Para wychodziła z Urzędu. Na ślubie Aiwlys ustaliłam z gośćmi których znałam że kupujemy i będziemy bańkować. Są różne opcje od małych pojemniczków specjalnie na ślub (poszukam zdjęć) po zwykłe "kioskowe" i teraz są takie które robią dużo baniek z kilku "otworków". Są też takie maszyny, ale wg mnie najbardziej sprawdzone są te takie zwykłe z kiosku. No i wydatek niewielki bo 3 zł około i spory efekt nawet jak kilka osób tylko robi bańki. Wg mnie to najlepsza alternatywa gdy coraz częściej są zabronione płatki kwiatów czy ryż.
Jeszcze można sypać grosikami - chociaż tu ucierpieć mogą pazurki Panny Młodej, no i czasu trzeba żeby to wyzbierać "Na Szczęście".

Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość
Viris przypomniała mi o czym, o co chciałam Was zagadnąć już dawno temu, ale wylatywało mi z głowy. Chodzi o wieczory panieńskie a nawet bardziej o kawalerskie. Otóż ja mam bardzo wrogi stosunek do tych imprez, a głównie do kawalerskich, ponieważ wszystkie, o których słyszałam w Krakowie przebiegają z obecnością prostytutek. I najzabawniejsze jest to, że nie chodzi o jakiś konkretny światek, gdzie to akurat jest standardowe zachowanie facetów, ae nawet o te bardziej "spokojen" towarzystwa. Po prostu zawsze znajdzie się dobry kumpel, który zamawia panienki. Akurat my nie mieliśmy wieczorów, więc nas to nie dotyczy. Niemniej jednak daje się zauważyć pewien trend, który mnie zdecydowanie odrzuca. A jakie są Wasze doświadczenia?
Typ imprezy zależy od Panny Młodej czy Pana Młodego, to pod jego wymagania i potrzeby ktoś ma to zorganizować. Najlepiej więc żeby była to osoba dobrze znająca upodobania itp.
Aloha Party było wieczorem panieńsko - kawalerskim, zorganizowałam to u siebie w domu, przyszła Panna Młoda powiedziała że jeśli już taka impreza to z przyszłym mężem, bo oni nie chcą imprezować osobno. No więc zaprosili gości a ja zajęłam się resztą. W salonie było pełno kolorowych balonów, dmuchana palma, słodkie drinki w wydrążonych ananasach i czekoladowa fontanna (taka mniejsza, podobna do tych co bywają na weselach). Każdy gość dostał na szyję girlandę z kwiatów a kobiety miały spódniczki ala z trawy. Zrobiliśmy konkurs tańca hula przy muzyce z Hawajów. Było bardzo miło i kulturalnie.
Wieczór panieński Ailwys organizowałam nie wychodząc z domu. Wszystkie rezerwacje i opłaty zrobiłam przez internet. Miałam trochę stresu ale na szczęście wszystko wyszło super. Wiedziałam że Panna Młoda nie chce żadnych tańczących panów itp więc zaplanowałam wieczór "dicho" bez takich atrakcji.
Spotkałyśmy się pod Kolumną Zygmunta, rozdałam kolorowe boa z piór, zrobiłyśmy trochę zdjęć i ruszyłyśmy w stronę niespodzianki - 9 metrowego czarnego hummera. Miałyśmy godzinną przejażdżkę po starym mieście w stolicy i limuzyną dojechałyśmy do klubu. W limuzynie miałyśmy swoją imprezę, muzyka do wyboru, napoje zimne itp. W klubie miałyśmy swój viproom z super kanapami, akwarium. Mogłyśmy zamawiać drinki z menu, jakieś przekąski.
Były przygotowane zabawy dla przyszłej Panny Młodej i musiała je ładnie wykonać, na zakończenie dostała certyfikat - zezwolenie na ślub z podpisami uczestniczek.
Słodkim akcentem wieczoru był czekoladowy tort z pewnym "męskim" elementem - znam Aiwlys wiele lat i wiedziałam że podejdzie do tego z humorem, więc się na to zdecydowałyśmy.
Było trochę tańców i ogólnie dużo śmiechu.

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Viris - gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy w związku z Lublinem - to do mnie wal jak w dym. Jestem Ostrowczanką w Lublinie .
Bardzo Ci dziękuję, siostra ma ślub w sierpniu 2010, więc jak coś na pewno się odezwę bo Lublin znam słabo.

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
A ja co do wspolnej imprezy to tak srednio widze, jednak jesli TZ by chciał, to moglibysmy ja zrobic
To da się zrobić, jeśli tylko chcecie takiej imprezy to można się na prawdę fajnie zorganizować.


Pytacie o sens imprez kawalerskich czy panieńskich, ja jestem ich zwolenniczką - pod warunkiem nie przekraczania granicy dobrego smaku. Uwielbiam organizować takie spotkania, często jest to okazja zaproszenia młodych ludzi których nie można było zaprosić na wesele z jakiś powodów. I to wydaje mi się super sprawą np dla ludzi z pracy jeśli lubicie przebywać w swoim towarzystwie, ale Wasza lista gości jest przerażająco długa i nie ogarniecie kolejnej grupy osób itp.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 15:47   #2163
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Widzę, że dobrze się czujesz w roli organizatorki Viris. Super sprawa - koleżanki mogą być pewne, że jak się za coś weźmiesz, to będzie dopięte na ostatni guzik Moja koleżanka była na weselu w Bostonie u swojego kuzyna. Narzeczona to była Amerykanka polskiego pochodzenia i część znajomych na weselu było z kręgów polskich część z amerykańskich. Wieczór panienński to tez właśnie impreza w limuzynie. To się strasznie spodobało mojej koleżance, więc może jeśli i ona zdecyduje się pewnego dnia na zamęście to jej coś takiego zrobię. Ja nie chciałam, ale wiem, ze gdybym wyraziła chęć, to i ona zorganizowałąby mi coś podobnego.

Konkurencyjnym pomysłem była impreza w parku wodnym. Jedna z koeżanek wymarzyła sobie, że będziemy siedzieć z drinkami w basenie, że małe dzieciaki moich koleżanek bedą się pluskać z nami, a w sądziednim basenie faceci. Niestety ja nie specjalnie moge się kąpać w basenie, a i towarzystwo w końcu nie było w stanie zjechac do Polski. A w sumie ta opcja jeszcze mnie jakoś przekonywała. Przy czym to wcale nie musi być wieczór panieński. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś w ten sposób uda nam się wspólnie pobawić.
__________________
WB(R)

veroeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:06   #2164
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Jest wiele opcji wspólnego spędzenia czasu w towarzystwie które się lubi, a wieczór panieński czy kawalerski to po prostu dobra ku temu okazja. Można np zorganizować imprezę przebieraną, czasem by się chciało - ale tak bez okazji głupio. Dla mojej siostry właśnie zastanawiam się nad imprezą "gangsterską" ze strojami typowymi dla czasów prohibicji itp.
Można spędzić miłe popołudnie w salonie SPA czy wybrać się na piknik za miasto. To nie musi być wieczór napalonych facetów w towarzystwie prostytutki czy pijanych dziewczyn wsadzających banknoty za stringi striptizera.
Najważniejsze jednak jest tak jak powiedziałam, znać upodobania osoby dla której tą imprezę się organizuje i jeśli nie ma ochoty na żadne zabawy po prostu to uszanować


Zmykam obiad gotować bo TŻ marudzi już z głodu.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S

Edytowane przez Viris
Czas edycji: 2009-09-01 o 16:11
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:15   #2165
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Masz 100% rację, ale faceci rzadko się zastanawiają, co lubią inni, bo oceniają swoją miarą, stąd przeróżne wpadki zaliczane na kawalerskich. A to faceci spiją się do nieprzytomności, że potem na własny ślub dobudzić się nie mogą, albo właśnie wtopa z laskami, których miało nie być, a są. Ja gdy patrzę na swojego męża, to nie mogę się nadziwić tym innym facetom, że w ogóle szukają przyjemności w imprezach ze striptizerkami. Zaczęłam jednak ten temat tu na wizażu, bo ostatnio ciągle słyszę od koleżanek o wieczorach, na które byli zapraszani ich faceci i zawsze są panny. A w połowie przypaków to nie tylko tancerki. Po prostu albo ludziom brak weny twórczej albo po prostu to podoba się większosci.
__________________
WB(R)

veroeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:04   #2166
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na forum. Ta swietna stronke i jej adres dostałam od Elsi81. Troszke sie gube jeszcze ale szybko sie ucze.
Witaj widzę ,że już obczaiłaś bazę i już wiesz jak się poruszać tutaj


Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość
Zaczynam mieć wrażenie, że faktycznie jak ktoś idzie z kumplami na kawalerski to niemalże tylko po to, żeby właśnie zabawić się z laskami. Bo Ci, którym na tym nie zależy w ogóle rezygnują z takich imprez. A już szczytem idiotyzmu jest wg mnie postawa, że wieczór kawalerski jest po to, żeby ostatni raz przelecieć inna panienkę, bo po ślubie to już tylko żona pozostaje. A niestety takie postawy są wbrew pozorom bardzo częste. Mój były facet był na takim wieczorze, jeszcze w 2001 chyba. Pan młody dostał w prezencie striptiz, ale zapragnął więcej i dopłacił. W przeddzień ślubu przeleciał prostytutkę! Normalnie ekstra. Chyba wolałabym wstąpić do zakonu niż wyjść za takiego kolesia.
No niezły koleś szkoda tylko tej dziewczyny. My nie mieliśmy ani kawalerskiego i panieńskiego i jesteśmy z tego zadowoleni

Te bańki to super sprawa szkoda że wcześniej o nich nie słyszałam. U mnie rzucili tradycyjnie grosikami i ryżem choć wszem i wobec głosiłam żadnego ryżu ale widocznie do kogoś mój głos nie dotarł i miałam pełno go we włosach, mogłam go uzbierać na zupę pomidorową
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:13   #2167
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Nie spotkałam się nigdy z bańkami,ale to ciekawy pomysł U mnie podobno nie można było rzucać niczym,ale w praktyce przyszły jakieś dzieci i rzucały płatkami kwiatów żeby dostać cukierki.W sumie ładnie to wyszło A potem jeszcze ciocia rzuciła nam grosikami,które wyzbieraliśmy ładnie co do jednego
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 17:34   #2168
grunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ostrowiec/łódz
Wiadomości: 369
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Moim zdaniem pomysł z tymi bańkami jest bardzo oryginalny

Dziewczyny mam pytanko nie znacie może jakiegoś domowego sposobu na rozbicie butów- kupiłam sobie w zeszłym roku półbuty tylko że prawą noge mam większą od lewej i prawy but jest na mnie za ciasny. do szewca nie zaniose bo nie są ze skóry i jak się pytałam to on nic nie da rady zrobić. prosze o rade
grunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:49   #2169
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Ja jak chciałam rozbić buty to napychałam do środka skarpet Są też jakieś spraye specjalne chyba,bo kiedyś mi w sklepie pani pokazywała.Więcej sposobów niestety nie znam
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:59   #2170
grunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ostrowiec/łódz
Wiadomości: 369
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez Estrella Pokaż wiadomość
Ja jak chciałam rozbić buty to napychałam do środka skarpet Są też jakieś spraye specjalne chyba,bo kiedyś mi w sklepie pani pokazywała.Więcej sposobów niestety nie znam
No ja do tej pory zakladałam na noge grubą skarpete i wkładałam dp buta- ale teraz noga mnie boli jak niewiem a efektu zero
grunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:38   #2171
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Są spraye rozciągające np w Deichmannie.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 18:40   #2172
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Katalinko, właśnie obejrzałam filmiki, dzięki za linki. Wspomnień czar Ładnie i romantycznie Ci to wyszło.
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:41   #2173
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez grunia27 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pomysł z tymi bańkami jest bardzo oryginalny

Dziewczyny mam pytanko nie znacie może jakiegoś domowego sposobu na rozbicie butów- kupiłam sobie w zeszłym roku półbuty tylko że prawą noge mam większą od lewej i prawy but jest na mnie za ciasny. do szewca nie zaniose bo nie są ze skóry i jak się pytałam to on nic nie da rady zrobić. prosze o rade
W daichmanie są takie spraye - shoe stretch dilatador. Kupiłam z rok temu i się sprawdziło lepiej od napychania skarpetami. Niby miał być do skór ale sprawdził się na butach i ze skóry i nie. Kosztował chyba koło 12 zł.

A poza tym polecam kupić preparat z firmy KIWI (ta od past do butów). Taka zielono różowa buteleczka. W Tesco kosztuje chyba 13 zł. Foot silk - psika się na skórę stóp, chroni przed otarciami, wilgocią itp. Dzięki temu przetańczyłam w nowych butach kilka wesel, panieński.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 18:50   #2174
grunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ostrowiec/łódz
Wiadomości: 369
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Dzieki wielkie- myslalam ze te kosmetyki nadają sie tylko do butów ze skóry ale skoro nie to musze je kupić
grunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:04   #2175
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
Katalinko, właśnie obejrzałam filmiki, dzięki za linki. Wspomnień czar Ładnie i romantycznie Ci to wyszło.
To nie mnie wyszło, tylko kamerzyście
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:11   #2176
grunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ostrowiec/łódz
Wiadomości: 369
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez katalinka17 Pokaż wiadomość
To nie mnie wyszło, tylko kamerzyście
A kogo miałaś za kamerzyste??bo naprawde fajna ta kaseta tzn ye urywki które nam pokazałaś
grunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:12   #2177
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

a myślałam że sama coś pokombinowałaś, tak zrozumiałam z Twojego postu, ale i tak fajnie, super wyglądaliście,
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 19:38   #2178
Ywanka
Zadomowienie
 
Avatar Ywanka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: TOS
Wiadomości: 1 590
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

katalinka17 super filmiki.
Fajnie tak Was zobaczyć.
__________________
Dzieci są jedyną formą nieśmiertelności, której możemy być pewni....
Ywanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:07   #2179
przeddzidzie
Raczkowanie
 
Avatar przeddzidzie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 302
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Witam!
Jak zwykle musiałam dużo nadrobić i nie wiem na co chciałam odpowiedzieć

Co do wieczorów panieńskich i kawalerskich ja sobie osobiście nie wyobrażam, żeby takiego nie mieć. Nie ma to być dla mnie okazja to zdrady czy do upicia się, ale do dobrej zabawy z koleżankami. Ostatniej takiej "beztroskiej". Z mężem jeszcze zdążę się wysiedzieć w domu lub na wspólnych imprezach. Ja lubię gdzieś wyjść sama z dziewczynami! Moim zdaniem trzeba mieć też tylko swoje życie a nie tylko to wspólne.

Co do facetów zgadzających się na prostytutki na swój kawalerski to dla mnie to jest żenujące. Wydaję mi się, że żaden mężczyzna na poziomie by sobie na to nie pozwolił. Bo w końcu trzeba mężczyznę traktować jak gatunek homo sapiens a nie jak zwierzę. Czy w ciągu całego życia tylko ten jeden wieczór będzie okazją do zdrady??NIE!! Będzie zapewne dużo innych sytuacji, w których będzie musiał wykazać się rozumem. Nie wiem co bym zrobiła gdybym dowiedziała się o tym jakby Marcin miał mieć prostytutkę na kawalerskim. Najprawdopodobniej do ślubu by nie doszło. Wie co o tym sądzę - to byłoby dla mnie upokorzenie! No i po co mi facet bez swojego zdania co kolegom ulega??

Katalinka ja tez bym prosiła o ten filmik
__________________
Syneczek
przeddzidzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 20:23   #2180
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cześć dziewczyny
Nie wiem co się dzieje, nie mam czasu nadrabiać zaległości Relacja będzie pewnie jutro, dziś padam z nóg.

Aha, najważniejsze, nie jestem w ciaży
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:44   #2181
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Kasiuni_a super że wpadłaś przyjmij moje gratulacje i witaj wśród mężatek. tylko szybko wpadnij jutro do nas i zdaj nam tą relacje bo się niecierpliwimy.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:54   #2182
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
a myślałam że sama coś pokombinowałaś, tak zrozumiałam z Twojego postu, ale i tak fajnie, super wyglądaliście,
Pisałam przecież, że tylko wycięłam końcówkę i początek z reszty kasety. Po prostu zrobiłam cięcie filmu.

Acha, zapomniałam się pochwalić, dziś mija nam 5 lat odkąd oficjalnie jesteśmy razem!!!!
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:04   #2183
grunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ostrowiec/łódz
Wiadomości: 369
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez katalinka17 Pokaż wiadomość

Acha, zapomniałam się pochwalić, dziś mija nam 5 lat odkąd oficjalnie jesteśmy razem!!!!
Gratulacje takiego stażu i dziekuje za wiadomość
grunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:06   #2184
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Elsi ja jeszcze przed slubem pisalam wam ze bede miala banki

Cytat:
Napisane przez katalinka17 Pokaż wiadomość
Pisałam przecież, że tylko wycięłam końcówkę i początek z reszty kasety. Po prostu zrobiłam cięcie filmu.

Acha, zapomniałam się pochwalić, dziś mija nam 5 lat odkąd oficjalnie jesteśmy razem!!!!
no to gratulacje. obejzalam filmiki. bardzo fajnie zrobione ach az mi sie moje plytki zachcialo obejzec

kasiunia witaj

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2009-09-01 o 21:08
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:14   #2185
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
Elsi ja jeszcze przed slubem pisalam wam ze bede miala banki
A mnie gdzieś to umknęło i dziś pierwszy raz o bańkach czytałam.

Katalinka Gratulacje !!!!
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:17   #2186
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Dzięki dziewuszki, niestety osobno spędzamy tę rocznicę...cały sierpień i ten tydzień widujemy się tylko w w weekendy...
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:38   #2187
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

katalinka podeślesz mi też ten link? Z chęcią bym obejrzała Ja na swój nadal czekam...
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:16   #2188
Ywanka
Zadomowienie
 
Avatar Ywanka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: TOS
Wiadomości: 1 590
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez katalinka17 Pokaż wiadomość
Acha, zapomniałam się pochwalić, dziś mija nam 5 lat odkąd oficjalnie jesteśmy razem!!!!
GRATULACJE!!!!


kasiuni_a szybko o relacje poprosimy!
__________________
Dzieci są jedyną formą nieśmiertelności, której możemy być pewni....
Ywanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:21   #2189
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez kasiuni_a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie wiem co się dzieje, nie mam czasu nadrabiać zaległości Relacja będzie pewnie jutro, dziś padam z nóg.

Aha, najważniejsze, nie jestem w ciaży
Kasiunia fajnie że jesteś. Kurcze teraz to ja do jutra nie wytrzymam
A co do ciąży to ja takie nadzieje w Tobie pokładałam a tu nic. Ehh...
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:49   #2190
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

cześć dziewczyny
zabieram się za czytanie zaległości, ale naskrobałyście
fajne te nowe emotki

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Andromedaa piękna relacja pochwalisz się jakimiś zdjęciami?

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
ale kiedy ailwys u nas na wizażu była bo ja nie pamiętam
ja też nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez Andromedaa Pokaż wiadomość



... a propos zeszłej soboty i tego skandalu poprzedzającego ostani ze ślubów, to nas na szczęście ominął, gdyż z parkanu kościoła zniknęlismy parę minut przed 20, jedyne, co nas zadziwiło, to pustki w perspektywie kolejnego ślubu. Dopiero na następny dzień doszły nas słuchy o dziwnych i napranych weselnikach...

o jaki skandal chodziło własciewie? Bo słyszałam tylko, że coś się działo ale nie wiem co

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
michel a spróbuj na targu wszystkie dziewczyny były bardzo zadowolone
Cytat:
Napisane przez michel82 Pokaż wiadomość
Chyba nie mam innego wyjścia
aż tak ci się nie podobają wiązanki p. Eli? Nie martw się, ona dużo umie i zrobi ci tradycyjny bukiet jesli nie chcesz jakiś oryginalnych

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Za dużo by opowiadać, ale chodzi o ten dom, w którym niby mamy mieszkać. Nie mam już nerwów, nie chce tam mieszkać i wiem, że na pewno nie będę tam szczęśliwa. Mam tego po prostu dosyć.


---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez katalinka17 Pokaż wiadomość
Aguś, wyślę ci linka, będzie łatwiej.
ja też mogę prosić linka ?

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na forum. Ta swietna stronke i jej adres dostałam od Elsi81. Troszke sie gube jeszcze ale szybko sie ucze.
witaj u nas

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
No własnie co do tego to dopiero bede szukała dlatego odwiedziłam ta stronke. Chcialabym sie poradzic bo dopiero bede wszystko zamawiac, ustalac.Mysle ze na 2010 rok juz nie mam szans a szkoda bo bardzo bym chciala.Marzy mi sie slub w Magnacie. Co myslicie??
ostatnio czytałam ogłoszenie w ostrowieckiej,że Magnat ma wolne terminy na 2010 rok. My rezerwowaliśmy wszystko we wrześniu na lipiec więc może i wam się uda

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość


Nie wiem na ile mogę się tu rozpisać, ponieważ moja przyjaciółka sama ma ochotę tu wejść i opisać to co jej się nie podobało (usługi kwiaciarni Tara).
Co do Tary to postaram się żeby znajoma mi to wszystko opisała i Wam tu wkleję.
widzę, że kolejna osoba niezadowolona z usług tej kwiaciarni


Cytat:
Napisane przez veroeve Pokaż wiadomość

Viris przypomniała mi o czym, o co chciałam Was zagadnąć już dawno temu, ale wylatywało mi z głowy. Chodzi o wieczory panieńskie a nawet bardziej o kawalerskie. Otóż ja mam bardzo wrogi stosunek do tych imprez, a głównie do kawalerskich, ponieważ wszystkie, o których słyszałam w Krakowie przebiegają z obecnością prostytutek. I najzabawniejsze jest to, że nie chodzi o jakiś konkretny światek, gdzie to akurat jest standardowe zachowanie facetów, ae nawet o te bardziej "spokojen" towarzystwa. Po prostu zawsze znajdzie się dobry kumpel, który zamawia panienki. Akurat my nie mieliśmy wieczorów, więc nas to nie dotyczy. Niemniej jednak daje się zauważyć pewien trend, który mnie zdecydowanie odrzuca. A jakie są Wasze doświadczenia?
ja nigdy nie miałam takich doświadczen, mój mąż też więc to chyba dotyczy tylko większych miast. U nas nie było by nawet gdzie zamówić takiej pani.
W sobotę mąż był na wieczorze kawalerskim naszego świadka i było 9 chłopaków, zrobili sobie grilla i pili tylko taki scenariusz męskich wieczorów znam.
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.