Wrześniówki - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 12:59   #2071
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
My wybraliśmy "Wielką miłość" Seweryna Krajewskiego. Chcieliśmy jakąś z naszych pierwszych wakacji ale wszystkie te piosenki były o nieszczęśliwej miłości więc odpada. A wydaje mi się że ta piosenka super pasuje i jest ponadczasowa. Niestety jest bardzo mało piosenek o szczęśliwej miłości za to miliony o nieszczęśliwej

Aha i nie mamy już zamiaru iść na kurs tańca, bo do pierwszej piosenki się troszkę pobujamy i poćwiczymy wcześniej w domku a potem może sami się pouczymy np. z jakiejś płytki. Wcześniej planowaliśmy że musimy iść ale teraz zmieniliśmy zdanie
tez lubie tą piosenke ale dla mnie jest za bardzo oklepana.Pamietam czasy gdy kazda para miala to na pierwszy taniec

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaczek_s Pokaż wiadomość
my już jesteśmy na kursie tańca - takim "ekspresowym" bo wszystko zrobimy w 2 tygodnie. TŻ trochę marudził na początku... ale teraz jest zadowolony
Nie ćwiczymy żadnego układu, bo uważam, że zazwyczaj wychodzi to dość sztucznie... z my uzdolnieni po tym kątem nie jesteśmy. Więc tylko byśmy się niepotrzebnie stresowali. A piosenki jeszcze nie wybraliśmy... naszą piosenką jest Nothing else matters (Metallica) ale raczej tego nie będziemy tańczyć na weselu TŻ coś wspominał o piosenkach Niecierpliwi Piaska lub Angel Robbiego Williamsa... ale jeszcze jest czas żeby dokonać ostatecznego wyboru.
tez jestesmy na kursie, narazie bylismy 2 razy jeszcze zostalo 6 fajna sprawe taka nauka tanca, nie sadzilam ze sie nauczymy tanczyc plus do tego jest super zabawa

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze piosenki nie mam wybranej ale skłaniam się ku melodii z "Nocy i Dni". Niestety kursu tańca w mojej okolicy nie ma żadnego i mamy zamiar cwiczyc sami w domu. Układ mamy już ściągnięty z YouTube
Dziś jadę odebrać buciki ślubne i mm stresa. Boje się, że pomysł z czerwonymi butami będzie zły, że mi się nie spodobają i będę szukać bialych:/ No i Pani z salonu dzwoniąc wczoraj do mnie powiedziała mi, ze producent się pomylił i zrobili mi bezową podeszwę a miała by czarna. Kazała mi jednak przyjechać, ponieważ jej się taki kolor bardziej podoba i mi pewnie też przypadnie do gustu. I powiedziała też, że buty są czaderskie ale i tak się boję i chce mi się płakać na myśl co ja tam dziś zobaczę ...
moze pokazesz filmik z ukladem? tyle jest tych filmikow ze sama juz nie wiem ktory uklad najfajniejszy

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

ja napewno wiem ze bedziemy tanczyc walca....ale angielskiego czy wiedenskiego to nie wiem, nie doszlam jeszcze do tego czym sie roznią i piosenki tez jeszcze nie wybralam...
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 13:29   #2072
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
tez lubie tą piosenke ale dla mnie jest za bardzo oklepana.Pamietam czasy gdy kazda para miala to na pierwszy taniec

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------


tez jestesmy na kursie, narazie bylismy 2 razy jeszcze zostalo 6 fajna sprawe taka nauka tanca, nie sadzilam ze sie nauczymy tanczyc plus do tego jest super zabawa

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------


moze pokazesz filmik z ukladem? tyle jest tych filmikow ze sama juz nie wiem ktory uklad najfajniejszy

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

ja napewno wiem ze bedziemy tanczyc walca....ale angielskiego czy wiedenskiego to nie wiem, nie doszlam jeszcze do tego czym sie roznią i piosenki tez jeszcze nie wybralam...
Proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=_iOHxAaoP04

http://www.youtube.com/watch?v=wi2IgxBHnUM&NR=1



To moi faworyci

Różnica między walcami jak dla mnie jest dość prosta: w walcu angielskim występują takie podnoszenia i opadania a w wiedeńskim tego nie widać. Chyba, że się mylę i ktoś się lepiej orientuje???
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 13:53   #2073
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
tym fajnie to wyszło
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 14:18   #2074
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
tym fajnie to wyszło
Też mi się podoba. Tylko w czasie tego wirowania obym upadku nie zaliczyła Bo miejsca do tańca u nas tyle ile na filmie to za bardzo nie ma.
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 19:00   #2075
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Wrześniówki

Hej przyszłe panny młode

U nas na pierwszy taniec wybralismy piosenke Beyonce "Kissing you" (2 tyt."still in love") To Nasza piosenka przy której rycze a czasem nawet oboje ryczymy
Od razu było wiadomo ze to ta! jest bardzo spokojna i do tańca raczej kiepska za to do przytulania jak bardziej OK! więc Nasz taniec nie bedzie widowiskowy tylko typowo dla NAS! bez ukladów stresu...pewnie sie poryczymy i bedziemy sie wtulać w siebie
(chyba ze zje nas stres i w ogóle nie wyjdziemy na środek hehe) Podobaja mi sie walce i układy...ale nie dla nas to niestety...ale zamierzamy poćwiczyć więc moze uda nam sie znaleść sposób na ta piosenkę

USC załatwione, kościół i protokół też
ale dziewczyny chodzi mi po głowie coś co zrobiłam a mianowicie...byliśmy u Księdza spisać protokół...i ja w goracej wodzie kąpana wziełam kase na zapowiedzi, organistki, kwiaty, myślałam że kolejne spotkanie to !spowiedź! hehe...a Ksiądz nam mówi na koniec, jak już dalam ofiarę za ślub ( 500 zł, więc raczej wiadomo, że nie za zapowiedzi ) no i mówi że jeszcze raz mamy sie zjawić dwa tyg wczesniej ustalić kilka spraw. i zonk...tak mi sie jakoś głupio zrobiło bo dajac koperte nawet nie powiedziałam ze to za ślub...i pewnie lepiej gdybym dala przed samym ślubem a nie dwa mi-ce wcześniej...a tak to już nic nie dam...i nie wiem czy On wie że to juz za ślub...zawsze musze sie z czyms wyrwać!

...co myślicie...mój niemąż mówi , że... co za różnica kiedy i ile damy...ale ja sie głowię...
AHA obrączki juz poprawione i odebrane
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2010-07-08 o 19:04
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 20:38   #2076
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Heeeeeey Oto moje buciki. Podobają mi się A Wy co myślicie? Wiem, wiem, obcas mógłby mieć inny kolor np tez czerwony ale co tam. Wybraliśmy też w końcu obrączki. Normalnie dalibyścmy za nie 2600 ale że mieliśmy własne złoto ( tj mase pierścionków, jakiś sygnet, łańcuszki i bransoletkę ) to zapłacimy tylko 330zł za samą robociznę i jeszcze grawer mamy za frico ( foto obrączek ze strony apartu my mamy takie same )
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 20:51   #2077
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Hej
My nie mamy jeszcze konkretnej piosenki, ani układu. Tzn tak: układu wyuczonego nie chcemy, żeby się nie stresować- z resztą bardzo sztucznie to wygląda potem. Chcemy iść na kurs, ale bardziej po to by nauczyć sie co możemy ze sobą w tym tańcu zrobić, jak sie ruszać itp żeby nie tańczyć cały czas tak samo i potem to dowolnie mieszać.
Ja mam póki co dwie piosenki na oku:


http://www.youtube.com/watch?v=pCi_IeeD4bU - tylko jakoś ją zmiksować, żeby tego śmiesznego początku nie było

http://www.youtube.com/watch?v=a-Lp2uC_1lg - tylko trochę ją skrócić.

Mnie osobiście mega podoba się nr 2
a TŻtowi bardziej nr 1 więc nie wiem na czym stanie
W grę wchodzi jeszcze kilka instrumentalnych utworów

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Heeeeeey Oto moje buciki. Podobają mi się A Wy co myślicie? Wiem, wiem, obcas mógłby mieć inny kolor np tez czerwony ale co tam. Wybraliśmy też w końcu obrączki. Normalnie dalibyścmy za nie 2600 ale że mieliśmy własne złoto ( tj mase pierścionków, jakiś sygnet, łańcuszki i bransoletkę ) to zapłacimy tylko 330zł za samą robociznę i jeszcze grawer mamy za frico ( foto obrączek ze strony apartu my mamy takie same )

Mnie się osobiście nie podobają Czegoś wg mnie im brak mowa oczywiście o butach, bo obrączki ładne
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 23:38   #2078
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Heeeeeey Oto moje buciki. Podobają mi się A Wy co myślicie? Wiem, wiem, obcas mógłby mieć inny kolor np tez czerwony ale co tam. Wybraliśmy też w końcu obrączki. Normalnie dalibyścmy za nie 2600 ale że mieliśmy własne złoto ( tj mase pierścionków, jakiś sygnet, łańcuszki i bransoletkę ) to zapłacimy tylko 330zł za samą robociznę i jeszcze grawer mamy za frico ( foto obrączek ze strony apartu my mamy takie same )
jak dla mnie buciki ladne ale ja bym sie nie odwazyla, wole tradycyjne białe a co do obraczek to sliczne, choc mam calkiem w innym stylu
kazde obraczki sa piekne, w koncu mąż i zona je będą nosic

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Hej
My nie mamy jeszcze konkretnej piosenki, ani układu. Tzn tak: układu wyuczonego nie chcemy, żeby się nie stresować- z resztą bardzo sztucznie to wygląda potem. Chcemy iść na kurs, ale bardziej po to by nauczyć sie co możemy ze sobą w tym tańcu zrobić, jak sie ruszać itp żeby nie tańczyć cały czas tak samo i potem to dowolnie mieszać.
Ja mam póki co dwie piosenki na oku:


http://www.youtube.com/watch?v=pCi_IeeD4bU - tylko jakoś ją zmiksować, żeby tego śmiesznego początku nie było

http://www.youtube.com/watch?v=a-Lp2uC_1lg - tylko trochę ją skrócić.

Mnie osobiście mega podoba się nr 2
a TŻtowi bardziej nr 1 więc nie wiem na czym stanie
W grę wchodzi jeszcze kilka instrumentalnych utworów
mi sie nr 1 bardzo podoba nie slyszalam tej piosenki wczesniej moze ją sobie od ciebie odgapie
no chyba ze mi poradzicie co mozna wybrac do walca...cos pieknego ale nie oklepanego??

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

aaaaa i jeszcze jedno...dzis odwiedzilam niby hurtownie art slubnym i stwierdzam po raz setnym ze ci wszyscy sprzedawcy art i uslug slubnych normalnie żerują na naszym szczesciu
kupilam tylko balony, kotyliony, 2 koszyki, jakies serwetki, tablice rejestracyjne(papierowe), tablice na przywitanie gosci, figurke na stol panstwa mlodych do trzymania butelki, swieczki na tort i chyba tyle i wydalam 300zł przeciez to rozbój w bialy dzien
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 06:08   #2079
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

Mags1983 podziwiam Cię za odwagę bo ja bym nie wyszła w czerwonych butach na ślub. A będziesz mieć do tego jakieś czerwone dodatki - bukiet, biżuteria?

My wczoraj zamówiliśmy obrączki - z tym że moja będzie węższa i z 3 brylancikami. Na początku chciałam z białego złota ale w sumie potem doszłam do wniosku że może to wyglądać jak obrączka dana dziewczynie od chłopaka. A potem nie chcieliśmy udziwnień w stylu jakiś cięć na obrączkach bo jak widziałam kilka takich modeli na palcu faceta to bardzo mi się to nie podobało.

Dziś jedziemy bo brata TŻ do Warszawy - będzie gril i zjawią się jeszcze dwie pary od niego z rodziny Zostajemy tam do niedzieli i w rano ruszamy na Kielce zaprosić już ostatnią partię rodziny TŻ No i zostali tylko znajomi
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 08:36   #2080
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość

My wczoraj zamówiliśmy obrączki - z tym że moja będzie węższa i z 3 brylancikami. Na początku chciałam z białego złota ale w sumie potem doszłam do wniosku że może to wyglądać jak obrączka dana dziewczynie od chłopaka. A potem nie chcieliśmy udziwnień w stylu jakiś cięć na obrączkach bo jak widziałam kilka takich modeli na palcu faceta to bardzo mi się to nie podobało.
My mamy bardzo podobne obraczki do tych na zdjeciu, tylko obie sa grubsze 6 mm ja tez na poczatku sie zastanawialam, zeby na mojej byly brylanciki ale jak zaczelam przymierzac to jednak w tradycyjnej najlepiej sie czulam
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 09:40   #2081
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Hej
My nie mamy jeszcze konkretnej piosenki, ani układu. Tzn tak: układu wyuczonego nie chcemy, żeby się nie stresować- z resztą bardzo sztucznie to wygląda potem. Chcemy iść na kurs, ale bardziej po to by nauczyć sie co możemy ze sobą w tym tańcu zrobić, jak sie ruszać itp żeby nie tańczyć cały czas tak samo i potem to dowolnie mieszać.
Ja mam póki co dwie piosenki na oku:


http://www.youtube.com/watch?v=pCi_IeeD4bU - tylko jakoś ją zmiksować, żeby tego śmiesznego początku nie było

http://www.youtube.com/watch?v=a-Lp2uC_1lg - tylko trochę ją skrócić.

Mnie osobiście mega podoba się nr 2
a TŻtowi bardziej nr 1 więc nie wiem na czym stanie
W grę wchodzi jeszcze kilka instrumentalnych utworów

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------




Mnie się osobiście nie podobają Czegoś wg mnie im brak mowa oczywiście o butach, bo obrączki ładne
Hehe dzięki Co do butów to wiadomo - kazdy ma inny gust i styl. Może jako calosc bardziej przypadną Co do gustu w sensie jak już założe kieckę, welon, bedzie fryzurka i makijaz i bukiet... Czyli za 2 miesiące i 10 dni

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
jak dla mnie buciki ladne ale ja bym sie nie odwazyla, wole tradycyjne białe a co do obraczek to sliczne, choc mam calkiem w innym stylu
kazde obraczki sa piekne, w koncu mąż i zona je będą nosic

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------


mi sie nr 1 bardzo podoba nie slyszalam tej piosenki wczesniej moze ją sobie od ciebie odgapie
no chyba ze mi poradzicie co mozna wybrac do walca...cos pieknego ale nie oklepanego??

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

aaaaa i jeszcze jedno...dzis odwiedzilam niby hurtownie art slubnym i stwierdzam po raz setnym ze ci wszyscy sprzedawcy art i uslug slubnych normalnie żerują na naszym szczesciu
kupilam tylko balony, kotyliony, 2 koszyki, jakies serwetki, tablice rejestracyjne(papierowe), tablice na przywitanie gosci, figurke na stol panstwa mlodych do trzymania butelki, swieczki na tort i chyba tyle i wydalam 300zł przeciez to rozbój w bialy dzien
Oj żerują na nas, żerują.
Rok temu straciłam dziadków i zauważyłam, jak firmy zerują na śmierci i smutku. Teraz zaś widzę jak robią to samo na szczęściu narzeczonych. Porazka ale co robić. Dla nich to tylko biznes.

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Mags1983 podziwiam Cię za odwagę bo ja bym nie wyszła w czerwonych butach na ślub. A będziesz mieć do tego jakieś czerwone dodatki - bukiet, biżuteria?

My wczoraj zamówiliśmy obrączki - z tym że moja będzie węższa i z 3 brylancikami. Na początku chciałam z białego złota ale w sumie potem doszłam do wniosku że może to wyglądać jak obrączka dana dziewczynie od chłopaka. A potem nie chcieliśmy udziwnień w stylu jakiś cięć na obrączkach bo jak widziałam kilka takich modeli na palcu faceta to bardzo mi się to nie podobało.

Dziś jedziemy bo brata TŻ do Warszawy - będzie gril i zjawią się jeszcze dwie pary od niego z rodziny Zostajemy tam do niedzieli i w rano ruszamy na Kielce zaprosić już ostatnią partię rodziny TŻ No i zostali tylko znajomi
W rodzinie uchodzę za ekscentryczkę więc spodziewają się chyba czegoś Odpuściłam sobie sukienkę w kolorze więc chociaż buty muszą być mocnym akcentem.
Co do czerwonych dodatków to będę miała czerwone usta w stylu retro i czerwony bukiet. Do tego temat przewodni wesela czyli czerwone jabłka

Dziewczyny a będziecie miały jtorebki? Bo w sumie pomyślałam nad jakąś sakiewką ale jeszcze tak do końca nie jestem przekonana. Jak myślicie?
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 12:56   #2082
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Wrześniówki

hymm..torebka raczej nie ale też o tym myślałam...wykorzystam świadkową

A ja butki mam żółte...tzn bedę mieć...bo jutro zamawiam...bukiet też żółty,lub biało-żółty na czarnej rączce... czarno srebrną biżuterie i biało-czarną sale z żółtymi dodatkami jak kwiaty i świece. Ojjj wrzesień już niedaleko......Mi i TŻ-owi koncepcja sie b. podoba...a rodzina uważa ze dziwne kolory...zwłaszcza buty...wszyscy sie dziwią na kolorowe buty i czarne dodatki a panie w sklepie nie rozumieją o co mi chodzi...hehe a le cóż...tak mam

Mags1983 mi sie buty podobaja sa matowe tak??... i faktycznie mocny akcent!
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2010-07-09 o 13:02
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 13:42   #2083
aniaczek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 87
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Heeeeeey Oto moje buciki. Podobają mi się A Wy co myślicie? Wiem, wiem, obcas mógłby mieć inny kolor np tez czerwony ale co tam.
Ja jeszcze butów nie kupiłam... bo od 2 miesięcy szukam w kolorze fuksji... Te Twoje są świetne. Też myślałam o tym fasonie, ale muszę mieć niższe. Sukienkę mam uszytą do 7cm obcasów.
Ostatnio znalazłam stronkę z butami na której mogę zamówić takie buty jak akurat mi sie podobają i do tego zrobią mi je z mojego materiału więc jest szansa, że bądę miec moje wymarzone butki - takie coś jak na zdjęciu tylko chyba z pełnym czubkiem Jakby co zawsze mam alternatywe - kupno białych butów i doczepienie do nich kwiatka z fuksjowej satyny.
__________________
Nasz Dzień: 25.09.2010
aniaczek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 14:28   #2084
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
hymm..torebka raczej nie ale też o tym myślałam...wykorzystam świadkową

A ja butki mam żółte...tzn bedę mieć...bo jutro zamawiam...bukiet też żółty,lub biało-żółty na czarnej rączce... czarno srebrną biżuterie i biało-czarną sale z żółtymi dodatkami jak kwiaty i świece. Ojjj wrzesień już niedaleko......Mi i TŻ-owi koncepcja sie b. podoba...a rodzina uważa ze dziwne kolory...zwłaszcza buty...wszyscy sie dziwią na kolorowe buty i czarne dodatki a panie w sklepie nie rozumieją o co mi chodzi...hehe a le cóż...tak mam

Mags1983 mi sie buty podobaja sa matowe tak??... i faktycznie mocny akcent!
Alez ciekawie sie u Ciebie zapowiada. Koniecznie pochwal sie nam po wszystkim zdjeciami. Moze kogos zainspirujesz???

Fajnie, ze buciki Ci sie spodobaly
Sa leciutko blyszczace.

Cytat:
Napisane przez aniaczek_s Pokaż wiadomość
Ja jeszcze butów nie kupiłam... bo od 2 miesięcy szukam w kolorze fuksji... Te Twoje są świetne. Też myślałam o tym fasonie, ale muszę mieć niższe. Sukienkę mam uszytą do 7cm obcasów.
Ostatnio znalazłam stronkę z butami na której mogę zamówić takie buty jak akurat mi sie podobają i do tego zrobią mi je z mojego materiału więc jest szansa, że bądę miec moje wymarzone butki - takie coś jak na zdjęciu tylko chyba z pełnym czubkiem Jakby co zawsze mam alternatywe - kupno białych butów i doczepienie do nich kwiatka z fuksjowej satyny.
Jesli to firma witt to ja wlasnie u nich zamawialam. Maja pewne ograniczenia jednak wybor jest tak duzy ze pewnie znajdziesz coś dla siebie.
Nie wiem jak moja wysokosc obcasa bedzie wygladala do sukienki. Mierzylam do niej o 2 cm nizsze buciki wiec chyba powinno byc ok.
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 13:11   #2085
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Tu są moje buciki, które kupiłam już pół roku temu :P My z pierwszym tańcem się boimy, bo nie stać nas na lekcje tańca, a narzeczony nie jest w tym za dobry. Będziemy ćwiczyć do ślubu i postarać się nie skompromitować xD Wybraliśmy piosenkę:
Joe Cocker & Jennifer Warnes - Up Where We Belong, bardzo ładna
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 20:21   #2086
aniaczek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 87
Dot.: Wrześniówki

nareszcie znalazłam idealne buty na ślub wprawdzie nie są w kolorze fuksji... ale też nie są białe. Przerzuciłam się na czerwony - bo te buty poprostu są dla mnie idealne TŻ mnie namawiał, żebym je kupiła bo mu się bardzo spodobał pomysł z kolorowymi butami On będzie teraz musiał założyc czerwony krawat...
__________________
Nasz Dzień: 25.09.2010
aniaczek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 20:43   #2087
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

C do torebki to też zamierzam wykorzystać świadkową ale włoże tam np. błyszczyk, chusteczki, roletke małą z perfumami i może puder.
Resztę czyli np. rajstopy , nitka i inne będą w pokoju nad salą więc torebka świadkowej będzie mi w sumie trochę tylko służyć. Oczywiście ja też służę jej pomocą jak np. żeby schować jej w pokoju rajstopy czy kilka kosmetyków.
Chciałabym żeby w torebce były tylko najbardziej potrzebne rzeczy

Byliśmy w weekend u brata TŻ i jego żony. W piątek dojechaliśmy na 19 i zjechało się kilka osób z rodzinki na grila. Balowaliśmy do 4 rano. W sobotę poszliśmy troszkę pozwiedzać Warszawę i potem znów grill. Oczywiście celem było ich zaproszenie. A w niedziele zajechaliśmy do jego rodziny w okolicach Kielc też pozapraszać.
Wkurzyłam się bardzo jak jedna osoba powiedziała żebyśmy się nie spodziewali ich raczej w kościele. Byłam w szoku bo zapraszam na ślub a potem na wesele. Jak ja po cichu zapytałam dlaczego ma ich nie być w kościele to powiedział że sam nie wie więc poprosiłam żeby zapytał - w końcu różne są sytuacje. A on że mogą się zgubić czy coś. No normalnie myślałam że oszaleje to przyjadą jakieś 100 km na sale ale już 16 km do kościoła to nie raczą. Ehhh zdenerwowałam się.
Też macie takich gości?

Ogólnie wyjazd był super szczególnie pobyt u jego brata i żony - to są super ludzie
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 22:50   #2088
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez aniaczek_s Pokaż wiadomość
nareszcie znalazłam idealne buty na ślub wprawdzie nie są w kolorze fuksji... ale też nie są białe. Przerzuciłam się na czerwony - bo te buty poprostu są dla mnie idealne TŻ mnie namawiał, żebym je kupiła bo mu się bardzo spodobał pomysł z kolorowymi butami On będzie teraz musiał założyc czerwony krawat...
butki śliczne-gdzie je zakupiłaś???????też bym takie chciała,ale chyba jednak zdecyduję się na ecru....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 23:00   #2089
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez aniaczek_s Pokaż wiadomość
nareszcie znalazłam idealne buty na ślub wprawdzie nie są w kolorze fuksji... ale też nie są białe. Przerzuciłam się na czerwony - bo te buty poprostu są dla mnie idealne TŻ mnie namawiał, żebym je kupiła bo mu się bardzo spodobał pomysł z kolorowymi butami On będzie teraz musiał założyc czerwony krawat...
bardzo ladne buciki kupilabym sobie takie na poprawiny mozna wiedziec gdzie kupowalas?

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
C do torebki to też zamierzam wykorzystać świadkową ale włoże tam np. błyszczyk, chusteczki, roletke małą z perfumami i może puder.
Resztę czyli np. rajstopy , nitka i inne będą w pokoju nad salą więc torebka świadkowej będzie mi w sumie trochę tylko służyć. Oczywiście ja też służę jej pomocą jak np. żeby schować jej w pokoju rajstopy czy kilka kosmetyków.
Chciałabym żeby w torebce były tylko najbardziej potrzebne rzeczy
u mnie niestety nie bedzie tak wygodnie moj lokal nie posiada zadnych pokoi wiec pewnie torba "pierwszej pomocy" zostanie na zapleczu hehe
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 10:08   #2090
aniaczek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 87
Dot.: Wrześniówki

kupiłam je w sklepie KAZAR - w Bydgoszczy jest np w Focusie... miałam szczęście bo akurat promocje cenowe się zaczęły
__________________
Nasz Dzień: 25.09.2010

Edytowane przez aniaczek_s
Czas edycji: 2010-07-12 o 10:10
aniaczek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 10:34   #2091
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

My po weekendzie w górach. Było cudownie! i Kolejne 5 zaproszeń poszło
Nasi goście nic nie komentują, w sensie negatywnym dla mnie, oprócz żony mojego chrzestnego, ale ona ma oddzielne tory, bo chyba coś z główką nie tak
Częściej się spotykałam na weselach znajomych, że np ktoś przychodził tylko do kościoła, niż że przychodził tylko na salę. No ale różne ludzie mają pomysły
Co do torebki- ja jej na pewno nie będę miała. myślę że grubsze rzeczy (buty, pończochy itp) będą w jakiejś torbie, lub reklamówce na zapleczu, natomiast puder, błyszczyk itp albo u świadkowej w torebce, albo też gdzieś na zapleczu, to już kwestia do uzgodnienia
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 13:22   #2092
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez aniaczek_s Pokaż wiadomość
nareszcie znalazłam idealne buty na ślub wprawdzie nie są w kolorze fuksji... ale też nie są białe. Przerzuciłam się na czerwony ...
też je miałam na oku ale ja w Kazarze musiałabym mieć połówki
Ale dziewczyny polecam wybrać się tam po buty dla przyszłych małżonków można trafic na fajne promocje

ja sobie wszystkie potrzebne rzeczy spakuję do jakiejś torby i będe ją trzymac gdzieś na zapleczu, lub waśnie w pokoju przy sali
dodatkowa torba dla PM + bukiet no to juz robi się tego bardzo dużo
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 19:16   #2093
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Witajcie dziewczyny po dlugiej przerwie Ciezko powrocic do codziennosci po "urlopie"... dwa tygodnie intensywnego zalatwiania spraw, ale jestem bardzo zadowolona, bo juz sie niczym nie musze martwic u ksiedza wszystko dopiete na ostatni guzik, kwiaciarnia, buty, dodatki,wodka, autobus.... jedynie wystroj kosciola i bolerko do przymiarki we wrzesniu
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:30   #2094
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

no to ładnie to ja sie chyba muszę wziąść za wszystko
ale zaproszenia juz prawie rozdane, zjeździliśmy pół Polski w dwa weekendy, było super. Teraz już tylko kilka na miejscu i możemy się wziąśc za resztę. W pierwszej kolejności obrączki bo ciągle nie wybrane.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:04   #2095
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: Wrześniówki

Cześć dziewczęta, dawno nie miałam czasu do was zajrzeć, bo u mnie dużo się dzieje Obroniłam się i TŻ też a teraz prawie zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania i czeka nas wielki remont normalnie zero zwalniania tempa
Ze ślubnych spraw podpisaliśmy protokół i prawie rozdaliśmy zaproszenia. Szukałam butów i byłam załamana ofertą w sklepach, w końcu zamówiłam, zobaczymy jakie przyjdą
Teraz zawiadomienia, ustawić stałą pracę, garniak, buty, biżuteria oj będzie się działo
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 23:45   #2096
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

a nam w koncu przyszly zaproszenia są piekne ale i tak sprzedawcy wystawie negatywa wrrrr po pierwsze wyslano zaproszenia bez kopert, po drugie z inna kokardka niz mialo byc po trzecie inny rozmiar zaproszen, jakies takie niestandardowe ze nie moglam dobrac zadnych kopert (noi zapomnialam dodac ze czas oczekiwania na zaproszenia ponad miesiac:/)no ale jakos sobie dalam rade z tym wszystkim i juz udalo nam sie 3 zaproszenia dzis rozwiesc
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013





Edytowane przez czaszka_
Czas edycji: 2010-07-13 o 23:46
czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 08:32   #2097
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Mi już zostały tylko 2 zaproszenia do rozdania, z 32 :P Byłam bardzo z nich zadowolona, od początku mogłam wybrać sobie jak chcę żeby wyglądały i tak wyglądały ostatecznie. Zamówiłam od pana z allegro wrzosowy kolor wstążki, bo w takim kolorze będę miała dodatki na ślubie
Obrączki już też są od jakiegoś czasu, leżą u narzeczonego w domu. Już się nie mogę doczekać kiedy znowu je założe
O mieszkaniu też będziemy musieli pomyśleć, żeby kilka dni przed ślubem je tam uporządkować i wcześniej wszystkiego co nasze naznosić. Oj, napracujemy się mróweczki xD
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:14   #2098
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

My zaproszenia rozwieźliśmy już jakiś czas temu, potwierdziło nam póki co 90 os, czas mają do końca miesiąca, a i mamy już już obrączki wyszły pięknie nie mogę się na nie napatrzeć, ustaliliśmy już wstępnie menu, wystrój sali i jak będzie przebiegał ten dzień z właścicielem.

Ale o zgrozo mamy inny problem parafia mojego, Tż się podzieliła i nie mogą znaleźć jego dokumentów A czas ucieka...

Garnitur Tż-owi będziemy kupować dopiero na koniec sierpnia bo traci na wadze jak szalony, dobrze że ma z czego gubić, pozazdrościć facetom przemiany materii, z resztą moja suknia dopiero zacznie się szyć z takich samych powodów dopiero w sierpniu, trochę się boję czy zdążą.

A poza tym szukam drobiazgów: przypinki, papier na winietki, taśmy, balony do samochodów gości i biżuteria.

idę dzisiaj szukać nowej kosmetyczki i fryzjerki, po próbnych się załamałam, a kasa ucieka

Także ogółem jesteśmy daleko w lesie...
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 10:18   #2099
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Wrześniówki

Witam Wrzesnioweczki !!!!
Dolaczam do Was rowniez. Nasz wielki dzien to 4.09.2010 r. Juz sie nie moge doczekc. Praktycznie wszystko mamy jyz zalatwione. Nawet goscie juz zaproszeni. Zostaly nam takie kosmetyczne sprawy jak ustaldnie menu, spotkanie z grajkami i kupno wodeczki (ale to juz jak bedziemy znali ostateczna liczbe gosci), no i moj Tz nie ma jeszcze stroju ale to da sie zalatwic w jeden dzien



Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Heeeeeey Oto moje buciki. Podobają mi się A Wy co myślicie? Wiem, wiem, obcas mógłby mieć inny kolor np tez czerwony ale co tam. Wybraliśmy też w końcu obrączki. Normalnie dalibyścmy za nie 2600 ale że mieliśmy własne złoto ( tj mase pierścionków, jakiś sygnet, łańcuszki i bransoletkę ) to zapłacimy tylko 330zł za samą robociznę i jeszcze grawer mamy za frico ( foto obrączek ze strony apartu my mamy takie same )
Co do obraczek. Mam pytanko do Mags1983
. Skad taka cena za ten wzor?? Ja mam dokladnie ten sam model i na stronie producenta czyli firmy Apart ich cena to ok 1600 zl za komplet. Nam sie udalo kupic taniej. Dostalismy rabat u jubilera i komplet nas wyniosl ok 1300 zl. Wiem ze cena moze byc rozna w zaleznosci od wagi obraczek ale nie wydaje mi sie by bylo to az 1000 zl. Jesli chodzi o buty sa rewelacyjne choc jak dla mnie za odwazne. Jestem tradycjonalistka. Pozdrawiam serdecznie.
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:12   #2100
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

no to jestem o jedną sprawę do przodu, umówiłam się już na makijaż i zrobienie szponów, próbny makijaż zrobiła mi od ręki wyszedł super, ekstra, fryzjer też już załatwiony uff
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.