Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 10:59   #4591
Marikaso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe


wielka szkoda, ze producenci sami "psują" swoje wyroby...
potem ktoś to interpretuje po swojemu (tak jak ja w tym przypadku) i wychodzi taki "babol".
A napiszecie mi jeszcze jak to jest, ze nr seryjny jest wycięty na buteleczce, a buteleczka jest zapakowana w kartonik, a kartonik zafoliowany. To kto te perfumy pakuje w pudełka i folie? Nie producent?
Marikaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 11:32   #4592
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Marikaso Pokaż wiadomość

wielka szkoda, ze producenci sami "psują" swoje wyroby...
potem ktoś to interpretuje po swojemu (tak jak ja w tym przypadku) i wychodzi taki "babol".
A napiszecie mi jeszcze jak to jest, ze nr seryjny jest wycięty na buteleczce, a buteleczka jest zapakowana w kartonik, a kartonik zafoliowany. To kto te perfumy pakuje w pudełka i folie? Nie producent?
na to pytanie nie odpowiem ,bo nie wiem
wiem ,ze w Outletach sa wycinane metki ,ale tam dostep łatwiejszy.
Mysle ,ze ktoras z dziewczyn udzieli odpowiedzi.
Ja nigdy nie zwracam uwagi akurat na wyciete kody ,nie sa dla mnie ważne.
Mam perfumy ,ktore sa u mnie ponad 15 lat i nadal dobre ,dlatego moze kody nie sa dla mnie wazne
zreszta jakos nie ogladam z nabożenstwem flaszeczek ,ktore zamawiam w polecanych ,otwieram i juz ..jedyny wyjatek to jak sie cos zepsuje ,mialam dwa takie przypadki ,zapsuty atomizer ,w produkcie Sisley i Diesel.W obydwu przypadkach zlozylam reklamacje i zostala uwzgledniona .Zamiast pultac sie na watku ,poprostu skontaktowalam sie z e-glamur Diesel ,tutaj nawet zdjecia nie chcieli tylko poprosili o odeslanie flakonu z dowodem zakupu ,spytali tylko czy chcem nową butelke czy zwrot pieniedzy pieniadze dostalam od razu na konto po otrzymaniu przez nich zwrotu,wybralam zwrot pieniędzy ,bo te buteleczki maja taki smieszny atomizer co sie psuje i z xyntią(sisley) zrobilam zdjęcie , wyslalam ,skontaktowalam sie telefonicznie ,poproszono mnie o wypelnienie druku reklamacji ,wyslalam razem z Soir de Luna i czekalam na nowy flakonik.Troszke to trwalo ,bo chyba ze 2 tygodnie ale ,to nie problem ,dostalam nowy flakon.Takie rzeczy sie zdarzaja bez wzgledu na to gdzie sie kupi .W stacjonarnej kiedys kupilam Clinique Aromatics Elixir i w polowie buteleczki tez odomowil współpracy atomizer ,perfumy zakupione w Poznaniu ponad 100km od domu ,skontaktowalam sie ,poproszono o odeslanie i dostalam nową butelke.Mnie nie ekscytuja takie rzeczy ,wszystko ma prawo sie zepsuc ,to tylko rzecz

czemu producenci mieszają ? nie wiem moge tylko spekulowac .
Drozeja produkty stosowane w perfumach ,mysle ,ze szuka sie podobnych zamiennikow ,zeby obnizyc koszty ,niby zapach ten sam ale juz inny,
Ja podalam przyklad Diora ,dziewczyny pisaly o innych markach ,a tak naprawde to podejrzewam ,ze kazda firma ma cos na sumieniu.
Wiele zapachow ,oryginalnych ,wyrozniających sie na tle tego co teraz sie pojawia , zostalo wycofanych , dla mnie to tez dziwne i bezsensowne ,bo nie umiem znaleśc na to odpowiedzi ,a jednak tak sie dzieje .
Nam tez sie zmienia odbior zapachow,czesto uzywamy jakiegos zapachu ,wracamy do niego po latach ,majac w pamieci i wielkie rozczarowanie ,az po x razy sprawdzamy czy to faktycznie ten sam zapach,ba nawet powrot po paru miesiacach moze byc rozczarowaniem ,ale tez sa takie ,ktore kiedys nam nie leżaly ,a teraz sa namietnie uzywane codziennie no tak juz jest ,dlatego w ocenie trzeba byc bardzo ostroznym ,bo latwo wystawic komus zła opinie ,a pozniej gorzej ja naprawic, obojetnie czego ona dotyczny
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW






Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2012-10-16 o 11:39
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:21   #4593
yellowmellow
Raczkowanie
 
Avatar yellowmellow
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław / Warszawa
Wiadomości: 340
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Albo piszą bo coś nie pasuje ja się zarejestrowałam jak dostałam te perfumy... bo coś mi się nie zgadza nadal...

A swoją drogą nie wiedziałam, że można wycinać kody i przeklejać. Czego to ludzie nie wymyślą....

I piszę, że podejrzewam, a nie że wiem... :P
yellowmellow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:56   #4594
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

mam pytanie do dziewczyn, ktore ostatnio w e-glamour robily zakupy...dostalyscie jakies probki?
powiem, ze jestem hmmm...rozczarowana, bo zrobilam zamowienie na ponad 500zl i ani jednej probki nie mialam

i nie chodzi o probki, ale o sam fakt...(i tak zwykle obdarowywalam nimi kolezanki i rodzine) ...najpierw zlikwidowali darmowa przesylke, teraz gratisowe probki...co bedzie nastepne?

na szczescie zachowali dobre ceny
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:02   #4595
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn, ktore ostatnio w e-glamour robily zakupy...dostalyscie jakies probki?
powiem, ze jestem hmmm...rozczarowana, bo zrobilam zamowienie na ponad 500zl i ani jednej probki nie mialam

i nie chodzi o probki, ale o sam fakt...(i tak zwykle obdarowywalam nimi kolezanki i rodzine) ...najpierw zlikwidowali darmowa przesylke, teraz gratisowe probki...co bedzie nastepne?

na szczescie zachowali dobre ceny
zamawiając Rose d'Arabie dostałam - chyba 3 - w sierpniu to było.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:20   #4596
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn, ktore ostatnio w e-glamour robily zakupy...dostalyscie jakies probki?
powiem, ze jestem hmmm...rozczarowana, bo zrobilam zamowienie na ponad 500zl i ani jednej probki nie mialam

i nie chodzi o probki, ale o sam fakt...(i tak zwykle obdarowywalam nimi kolezanki i rodzine) ...najpierw zlikwidowali darmowa przesylke, teraz gratisowe probki...co bedzie nastepne?

na szczescie zachowali dobre ceny
kilka dni temu dostalam 2 probki
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:27   #4597
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
zamawiając Rose d'Arabie dostałam - chyba 3 - w sierpniu to było.
Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
kilka dni temu dostalam 2 probki
do moich wczesniejszych zamowien tez wrzucali probki...a teraz nie, to sie zdziwilam, ale widze, ze to przypadek

dzieki
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 16:51   #4598
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Marikaso Pokaż wiadomość
IPerfumy-moja koleżanka dostała od nich podróbkę. Napisała do nich- prosili o zwrot towaru. Kasę oddali i przeprosili. Nie wiem czy taka ich taktyka, czy faktycznie raz im się podróbka trafiła. Ja jednak nie zaryzykuje tam zakupów.
Jakos nie wierze

Cytat:
Napisane przez Marikaso Pokaż wiadomość
hm, dlaczego bzdura? Akurat koleżanka miała w domu końcówkę Eternity i porównała. Te z iperfumy na dnie butelki ,na naklejce z numerem seryjnym produktu , numer seryjny miały bardzo dokładnie wycięty. To, ze zapach był duzo mnie trwały to by jeszcze mogło przejśc, ale wycięcie numeru bardzo juz "podpadło". Zachowali sie bardzo OK- bo oddali kase przeprosili i napisali, że produkt odeślą do producenta. Tak jak napisałam- byc może raz jeden się to zdarzyło!

"zbyt latwo przychodzi szafowanie slowem ,szkoda ,wielka szoda,eh." - to prawda, bardzo łatwo przychodzi szafowanie słowem
Wydaje mi sie, ze raczej nie chcieli sie użerac z klientką, która i tak wie lepiej skoro mowiła, ze to podroba

A wycięty numer to nie żaden dowód...

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Marikaso Pokaż wiadomość
ok , odszczekuje mój "wyrok" odnośnie sprzedawania przez iperfumy podróbek.
Jednak człowiek cale zycie sie uczy)) Nie wpadłabym na ten "myk" z wycinaniem kodów.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2012-10-16 o 16:54
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 18:47   #4599
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 482
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

kupiłam w perfumeria.pl (pedet) tester Mariah Carey M i jestem w szoku. Zapach ulatnia się dosłownie po minucie!
Wcześniej kupowałam u nich kilka razy i byłam zadowolona. Nie wiem, co teraz zrobić. Akurat te perfumy odznaczają się mocą i trwałością. A tu czuję się, jakbym wodą się pryskała.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:23   #4600
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
kupiłam w perfumeria.pl (pedet) tester Mariah Carey M i jestem w szoku. Zapach ulatnia się dosłownie po minucie!
Wcześniej kupowałam u nich kilka razy i byłam zadowolona. Nie wiem, co teraz zrobić. Akurat te perfumy odznaczają się mocą i trwałością. A tu czuję się, jakbym wodą się pryskała.
reklamuj.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 13:36   #4601
asaszan
Przyczajenie
 
Avatar asaszan
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

perfumeo sama jakiś czas temu szukałam informacji i niewiele znalazłam, ale zakupy zrobiłam (kontrolnie za pobraniem) i jestem zadowolona. Perfumy miały być za 5 dni, przyszły po dwóch, nie mam powodu kwestionować ich oryginalności.
asaszan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 13:57   #4602
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 482
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
reklamuj.
Szczerze mówiąc, nie opłaca mi się odsyłać ich do nich na mój koszt, ponieważ cena była naprawdę okazyjna (49PLN)
Wysłałam im maila z opisem moich zastrzeżeń i napisałam, że liczę na jakiś przychylny gest z ich strony, inaczej zabieram zabawki i będę kupować gdzieś indziej.
A to, co kupiłam, do jakby woda z domieszką zapachu. Psik i znika.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:21   #4603
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, nie opłaca mi się odsyłać ich do nich na mój koszt, ponieważ cena była naprawdę okazyjna (49PLN)
Wysłałam im maila z opisem moich zastrzeżeń i napisałam, że liczę na jakiś przychylny gest z ich strony, inaczej zabieram zabawki i będę kupować gdzieś indziej.
A to, co kupiłam, do jakby woda z domieszką zapachu. Psik i znika.
A czego od nich oczekujesz niby, jakiego gestu? Skąd mają wiedzieć, że woda nie jest trwała, mają wierzyć Ci na słowo ? .
A woda może nie za świeża już, może w złych warunkach transportowana, przechowywana
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 21:12   #4604
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 482
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A czego od nich oczekujesz niby, jakiego gestu? Skąd mają wiedzieć, że woda nie jest trwała, mają wierzyć Ci na słowo ? .
A woda może nie za świeża już, może w złych warunkach transportowana, przechowywana
sądzę, że jednak wiedzą, co sprzedają. A mi szkoda wydać kasę na przesyłkę, bo nie są to perfumy za 300 tylko za 49, więc nie opłaca się.
Powinni mieć towar pełnowartościowy, bo zapewniają o tym na swoich stronach. Ja zapłaciłam, bo wierzyłam na słowo, że sprzedają dobre produkty.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 21:26   #4605
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
sądzę, że jednak wiedzą, co sprzedają. A mi szkoda wydać kasę na przesyłkę, bo nie są to perfumy za 300 tylko za 49, więc nie opłaca się.
Powinni mieć towar pełnowartościowy, bo zapewniają o tym na swoich stronach. Ja zapłaciłam, bo wierzyłam na słowo, że sprzedają dobre produkty.
wyboldowane - a co sprzedaja, wedlug Ciebie?
co do pelnowartosciowego produktu - wiesz, jesli jest zafoliowany i nie ma mozliwosci przetestowania go, to trudno, aby sprzedawca mial wiedziec, co siedzi w srodku - jesli chodzi o perfumy zlezale, zle przechowywane.
a jesli reklamacje przyjma, to zwroca Ci pieniadze za wysylke.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:09   #4606
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 482
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wyboldowane - a co sprzedaja, wedlug Ciebie?
co do pelnowartosciowego produktu - wiesz, jesli jest zafoliowany i nie ma mozliwosci przetestowania go, to trudno, aby sprzedawca mial wiedziec, co siedzi w srodku - jesli chodzi o perfumy zlezale, zle przechowywane.
a jesli reklamacje przyjma, to zwroca Ci pieniadze za wysylke.
w tym pzrypadku to jest tester w kartonowym pudełku, więc można przed wysłaniem sprawdzić, czy dobre.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:16   #4607
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
w tym pzrypadku to jest tester w kartonowym pudełku, więc można przed wysłaniem sprawdzić, czy dobre.
i nastepny argument na nie..bo perfumy byly uzywane?

Sprzedawca nie koniecznie musi znac zapachy ich trwalośc itd...on je tylko sprzedaje
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:32   #4608
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
w tym pzrypadku to jest tester w kartonowym pudełku, więc można przed wysłaniem sprawdzić, czy dobre.
mialam dodac juz w poprzednim poscie to, co czarnazuzia napisala nizej - ze dopiero by byl raban, ze perfumy uzywane byly!

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
i nastepny argument na nie..bo perfumy byly uzywane?

Sprzedawca nie koniecznie musi znac zapachy ich trwalośc itd...on je tylko sprzedaje
wyboldowane - no, dokladnie.

tak ze jezeli uwazasz, ze jest cos z nimi nie tak, to pakuj je w koperte (koszt z koperta listem poleconym ekonomicznym to koszt okolo 6 zl) i reklamuj.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 12:58   #4609
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

ktoś poleci / odradzi którąś z tych 3 proszę?

http://perfumoteka.pl/
http://perfumeria-24h.iai-shop.com/
http://www.mojaperfumeria.pl/
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 18:48   #4610
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam
Czy ktoś kupował w perfumerii http://www.belmea.pl/
Znalazłam tam Glorie
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:55   #4611
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
Witam
Czy ktoś kupował w perfumerii http://www.belmea.pl/
Znalazłam tam Glorie

Zobacz tutaj: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...85&postcount=1
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 10:16   #4612
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 482
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

oddzwonili do mnie i zapewnili, że tester jest oryginalny, ale jeżeli w mojej subiektywnej opinii zapach jest słaby, to doradzają porównanie z zapachem w perfumerii stacjonarnej.
Szczerze mówiąc, to jest chyba najlepsze wyjście z sytuacji. Po prostu porównam, bo może rzeczywiście coś mi się ubzdurało.
Acha, powiedzieli, że przy następnym zamówieniu położą mi mały upominek...
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 10:31   #4613
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
oddzwonili do mnie i zapewnili, że tester jest oryginalny, ale jeżeli w mojej subiektywnej opinii zapach jest słaby, to doradzają porównanie z zapachem w perfumerii stacjonarnej.
Szczerze mówiąc, to jest chyba najlepsze wyjście z sytuacji. Po prostu porównam, bo może rzeczywiście coś mi się ubzdurało.
Acha, powiedzieli, że przy następnym zamówieniu położą mi mały upominek...
przed reklamacja oczywiscie nalezy zrobic takie porownanie, myslalam, ze to zrobilas.
wyboldowane - a Ty mialas jakies watpliwosci co do tego?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-10-19 o 10:33
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 11:13   #4614
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 482
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
przed reklamacja oczywiscie nalezy zrobic takie porownanie, myslalam, ze to zrobilas.
wyboldowane - a Ty mialas jakies watpliwosci co do tego?
znałam wcześniej zapach i wg mnie był bardzo mocny, no ale to było już kilka lat temu. Rzeczywiście, powinnam była przypomnieć sobie przed zakupem.
Jestem zadowolona i mile zaskoczona szybką reakcją sklepu.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 11:15   #4615
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
znałam wcześniej zapach i wg mnie był bardzo mocny, no ale to było już kilka lat temu. Rzeczywiście, powinnam była przypomnieć sobie przed zakupem.
daj znac, jak sprawdzisz w perfumerii, bo zaraz sie okaze, ze nawet perfumy gwiazd podlegaja reformulacji^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 23:01   #4616
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hej, Chciałabym kupić mojemu TŻtowi Paco Rabanne 1 million, ale niespecjalnie uśmiecha mi się wydawanie 250 zł za 50 ml np. w Douglasie. Dlatego też pomyślałam o internetowych perfumeriach. Czy ktoś kupował w którejś z nich te perfumy o pojemności 100 ml i może z czystym sumieniem zaświadczyć o ich oryginalności?? Boję się wydać kilkaset złotych na tandetną podróbkę.... Widziałam w internecie, że za 100 ml można zapłacić już od 200 zł. Czy to nie jest zbyt tanio??Z góry wielkie dzięki za wszystkie sugestie
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 23:13   #4617
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Hej, Chciałabym kupić mojemu TŻtowi Paco Rabanne 1 million, ale niespecjalnie uśmiecha mi się wydawanie 250 zł za 50 ml np. w Douglasie. Dlatego też pomyślałam o internetowych perfumeriach. Czy ktoś kupował w którejś z nich te perfumy o pojemności 100 ml i może z czystym sumieniem zaświadczyć o ich oryginalności?? Boję się wydać kilkaset złotych na tandetną podróbkę.... Widziałam w internecie, że za 100 ml można zapłacić już od 200 zł. Czy to nie jest zbyt tanio??Z góry wielkie dzięki za wszystkie sugestie
A szukałaś w polecanych perfumeriach? A u sprawdzonych sprzedawców z allegro? Listy są na początku wątków i mają oryginały na pewno.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 10:03   #4618
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
A szukałaś w polecanych perfumeriach? A u sprawdzonych sprzedawców z allegro? Listy są na początku wątków i mają oryginały na pewno.

A......dzięki . Myślałam, że te listy są już nieaktualne. Nie zauważyłam daty edycji.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 10:08   #4619
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
A......dzięki . Myślałam, że te listy są już nieaktualne. Nie zauważyłam daty edycji.
Toż to prawie podstawa naszego foruma. Miłych zakupów!
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 17:30   #4620
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hej, zdecydowałam się ostatecznie zamówić Paco Rabanne 1 million w e-glamour . Zastanawiam się nad kupnem zestawu perfumy + żel pod prysznic, ale obawiam się, że w zestawie żel może mieć krótką datę ważności. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Kupujecie kosmetyki/perfumy raczej osobno, czy w zestawach?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.