Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 15:41   #1591
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja mam ale te w tubkach - a Ty chyba piszesz o tych w szklanym opakowaniu jak ampułki lorealowskie ?
tak, tą w szklanej buteleczce kupiłam 10 ml jej jest.. na zdjęciu wygląda na sporą ta buteleczka, ale akurat mam krople do oczu 10 ml, i wiem, ze bedzie maleńka
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:41   #1592
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

10 ml raczej na jedno uzycie, te w tubkach sa po 15 i na krótkie włosy, mozna próbowac juz dzielic, chociaz ja nakładam całe 15
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 16:16   #1593
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
10 ml raczej na jedno uzycie, te w tubkach sa po 15 i na krótkie włosy, mozna próbowac juz dzielic, chociaz ja nakładam całe 15
a te po 10 i po 15 ml to chyba to samo tylko opakowanie inne;> tak wywnioskowalam z opisu na allegro, ale pewnosci nie mam
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 16:24   #1594
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Prosze powiedzcie mi jak stosować ampułke renew C, żeby były super efekty Moge nałożyć ją na całą noc czy lepiej nie?
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 16:29   #1595
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
a te po 10 i po 15 ml to chyba to samo tylko opakowanie inne;> tak wywnioskowalam z opisu na allegro, ale pewnosci nie mam
jest róznica

te w szklanej fiolce sa profesjonalne do uzytku w salonach, te w tubkach to kuracja przedłużająca do stosowania w domu, o trochę mniejszym stężeniu składników aktywnych, ale ja z tych tubkowych jestem bardzo zadowolona, a że ostatnio oddałam kilka tubek mamie, to przymierzam się do zakupu tych profesjonalnych, będe miała porówanie co mi lepiej słuzy.

poza tym te w szklanym opakowaniu są płynne jak Lorealowskie, a te w tubkach maja formę kremowej odzywki do włosów,
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 16:50   #1596
littledevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Venus
Wiadomości: 177
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dołaczam sie do waszej walki przed chwila wrocilam od fryzjera grrrrrr zapuszczam wlosy juz chyba dobry rok powiedzialam ze chce aby mie podciela koncowki a fryzjerka poszalala troche i obciela mi dobre 10 cm!! mam uraz do fryzjerow postanowilam ze zrobie wszystko aby moje wlosy jak najpredzej wrocily do swojej dlugosci
littledevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 16:53   #1597
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
jest róznica

te w szklanej fiolce sa profesjonalne do uzytku w salonach, te w tubkach to kuracja przedłużająca do stosowania w domu, o trochę mniejszym stężeniu składników aktywnych, ale ja z tych tubkowych jestem bardzo zadowolona, a że ostatnio oddałam kilka tubek mamie, to przymierzam się do zakupu tych profesjonalnych, będe miała porówanie co mi lepiej słuzy.

poza tym te w szklanym opakowaniu są płynne jak Lorealowskie, a te w tubkach maja formę kremowej odzywki do włosów,
Dzięki za odp przy okazji rozwiałaś moją inną wątpliwość, bo bałam się, że właśnie to moje mają taką gęstą konsystencję i nie bardzo będzie je się dało wyjąć z tej buteleczki na zdjęciu tak przynajmniej to gesto wyglądało ale skoro mówisz, że mają postac płynu to jestem spokojna pozdrawiam!!
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 17:39   #1598
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

mandarynko o ile mi wiadomo sa płynne, podobno do nich jest tez taki aplikator ze spryskiwaczem jak do Lorealowskich, ja mam taki własnie w domu i mam nadzieję, że będzie pasował i do tych z Matrixa, bo buteleczki wydaja mi sie byc takie same, jesli nie, to najwyżej będę przelewać do atomizerka, żeby łatwiej było aplikować
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 18:18   #1599
Peyton_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Powiedzcie proszę jakie preparaty - tabletki są najbardziej skuteczne w walce z cienkimi i wypadającymi włosami?? Na rynku jest cała masa tych specyfików wzmacniających i nie mam pojęcia na który się zdecydować poradźcie proszę !!
Peyton_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 19:08   #1600
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

humawit z
vitapil
magnez b6
cynk
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 20:02   #1601
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
ja też nie lubię za bardzo mieć pocieniowanych włosów-może i jak się je ułoży to fajnie wyglądają,ale moim zdaniem bardziej na takich włosach pocieniowanych widać zniszczenie,rozwojone końce,ogólnie są trudniejsze w pielęgnacji i układaniu
Jestem dokladnie tego samego zdania wiec takze podcinam regularnie wloski zeby jak najszybciej pozbyc sie cieniowanych Na nich bardziej zniszczone widac
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 06:37   #1602
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny - którą odżywkę Scwarzkopfa Bonacure chwalicie - nawilżającą czy dwufazową (obie w sprayu)?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 06:59   #1603
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ta nawilżająca jest dwufazowa Mam ją, użyłam 3 razy, ale jak dotychczas, to mnie nie powaliła...
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 07:20   #1604
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
mandarynko o ile mi wiadomo sa płynne, podobno do nich jest tez taki aplikator ze spryskiwaczem jak do Lorealowskich, ja mam taki własnie w domu i mam nadzieję, że będzie pasował i do tych z Matrixa, bo buteleczki wydaja mi sie byc takie same, jesli nie, to najwyżej będę przelewać do atomizerka, żeby łatwiej było aplikować

na zdjęciu w aukcji nie ma aplikatora są normalnie zamknięte buteleczki.. no zobaczymy pewnie jutro albo pojutrze je dostane wiec sie okaze
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 07:21   #1605
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

aaa zapomnialam spytac... na jak dlugo nakladacie te ampulki? bo w aukcji napisane, ze na 3 min... ale w sumie przy maskach tez tak pisza a niektore z nas w nich spia stad moje pytanie - czy z ampułkami jest tak samo?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 08:27   #1606
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
nie ma za co, oby tylko u Ciebie działała

a przy okazji przypomniało mi sie jeszcze o odzywce Kerastase, której miałam próbkę, bardzo fajna i po umyciu włosy rzeczywiście bardziej odbite i jakby ich więcej
o ile mnie pamięć nie myli, to była Masque Volumactive, ale zawsze można beliczka podpytać
Tak Mad, to była Volumactive Świetna odżywka dla cienkich, wrażliwych włosów. Jak dla mnie idealna na zimę, nie obciąża praktycznie wcale włosów, dobrze nawilża. Cieszę się, że próbka Ci się spodobałą Mad
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 08:49   #1607
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
aaa zapomnialam spytac... na jak dlugo nakladacie te ampulki? bo w aukcji napisane, ze na 3 min... ale w sumie przy maskach tez tak pisza a niektore z nas w nich spia stad moje pytanie - czy z ampułkami jest tak samo?
ja nakładam na 15-30 minut, zalezy czy biorę kąpiel w wannie, czy tez chce mi się zejśc na parter pod prysznic
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 09:06   #1608
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja nakładam na 15-30 minut, zalezy czy biorę kąpiel w wannie, czy tez chce mi się zejśc na parter pod prysznic
czyli jednak dobrze myslalam ze trzeba troche dluzej ja potrzymac a nakladasz tez jakas folie na to jak przy masce czy to nie ma to znaczenia?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 09:25   #1609
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
czyli jednak dobrze myslalam ze trzeba troche dluzej ja potrzymac a nakladasz tez jakas folie na to jak przy masce czy to nie ma to znaczenia?
jesli chodzi o te ampułki w szkalnych, to z Matrixa własnie do mnie leca, ale napisze jak robię z ampułkami Loreala czy Welli - a więc po umyciu szamponem nakładam cąłą ampułkę na wlosy, potem zostawiam na 10 minut soute, po tym czasie nakładam maskę nawilżającą tak od połowy włosów i zostawiam pod folią - w wannie - bez niczego pod prysznicem (prysznic to super sauna dla włosów)

taki sposób nakładania poleciła mi moja fryzjerka, zreszta tak tez robiła mi wczesniej w salonie - czyli ampułka - głowa na kilka minut pod saunę - potem dołozenie maski nawilżającej i znowu sauna na włosy.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 09:43   #1610
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
jesli chodzi o te ampułki w szkalnych, to z Matrixa własnie do mnie leca, ale napisze jak robię z ampułkami Loreala czy Welli - a więc po umyciu szamponem nakładam cąłą ampułkę na wlosy, potem zostawiam na 10 minut soute, po tym czasie nakładam maskę nawilżającą tak od połowy włosów i zostawiam pod folią - w wannie - bez niczego pod prysznicem (prysznic to super sauna dla włosów)

taki sposób nakładania poleciła mi moja fryzjerka, zreszta tak tez robiła mi wczesniej w salonie - czyli ampułka - głowa na kilka minut pod saunę - potem dołozenie maski nawilżającej i znowu sauna na włosy.
aaa dzięki na takie cos bym nie wpadla nie wiedzialam w ogole ze mozna polaczyc ampulke z maska
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 10:20   #1611
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Ta nawilżająca jest dwufazowa Mam ją, użyłam 3 razy, ale jak dotychczas, to mnie nie powaliła...

Hmm miałam na myśli te 2 - bo juz sama nie wiem:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6447 - to ta dwufazowa

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14477 a to nawilżająca.....

chyba że ja coś pokręciłam
Czym sie róznią? Która lepsza????
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 10:45   #1612
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Z tego co mi wiadomo, to jest to ta sama odżywka, tylko opakowanie zmienili
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 10:49   #1613
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Hmm miałam na myśli te 2 - bo juz sama nie wiem:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6447 - to ta dwufazowa

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14477 a to nawilżająca.....

chyba że ja coś pokręciłam
Czym sie róznią? Która lepsza????
ja miałam kiedyś ta pierwsza - kupowałam u fryzjera, ale to było dobre 3-4 lata temu, teraz mam ta druga kupiona na Allegro, obie sa dwufazowe i podejrzewam, że po prostu firma zrobiła nowe opakowania i trochę zmienione nazwy, zwazywszy, że u mojego fryzjera stoja już nowe opakowania, a i na stronie www firmy sa juz tylko takie opakowania jak przy drugiej odzywce
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 11:36   #1614
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziękuję dziewczyny, gapa ze mnie. Swoją drogą moja lista zakupów przekracza już 200 zł...buuuuuuuuu co w domu powiedzą....

Tylko dalej się motam co wybrac do prostownicy..ech cięzki wybór mam.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 11:54   #1615
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja też się czaję na coś do prostowania. Ostatnio w Superpharm widziałam krem hot liss z loreala w promocji za 11 zł, ale nie kupiłam, a teraz żałuję nie miałam go jeszcze, chciałabym coś, co bardzo dobrze nawilży moje przesuszone włosy i ochroni przed prostownicą... Cały czas się waham, czy nie wybrać lepiej czegoś z profesjonalnych kosmetyków. Tylko co??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:01   #1616
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Ja też się czaję na coś do prostowania. Ostatnio w Superpharm widziałam krem hot liss z loreala w promocji za 11 zł, ale nie kupiłam, a teraz żałuję nie miałam go jeszcze, chciałabym coś, co bardzo dobrze nawilży moje przesuszone włosy i ochroni przed prostownicą... Cały czas się waham, czy nie wybrać lepiej czegoś z profesjonalnych kosmetyków. Tylko co??
Hot liss nie jest zły,ale trzeba uważać z ilościa,bo może przeciążyć włosy.Ja polecam spray'e do prostowania mam Iron Guard CHI Farouka,ale fajny też chyba jest spray Sleek Look Matrixa
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:02   #1617
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dzięki Tripka
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 14:45   #1618
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Kasia5558 dziękuję Ci bardzo chociaż pierwsze słyszę o takiej firmie jak Sebastian Popytam moją fryzjerkę.
Madlaine mam z Kerastase szampon Bain Volumactive ale niestety nic nie daje Jedynie odżywka a co do Matrixa to jak tylko uzbieram pieniążki to napewno ją sobie kupię.
Pozdrawiam
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 18:41   #1619
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Hot liss nie jest zły,ale trzeba uważać z ilościa,bo może przeciążyć włosy.Ja polecam spray'e do prostowania mam Iron Guard CHI Farouka,ale fajny też chyba jest spray Sleek Look Matrixa

Hmm.....dla mnie różowy hot liss jest tragiczny, jedyne co zrobił z włosami to natłuścił. Po wyprostowaniu efekt gorszy niz przed - włsoy szybko zaczynały falowac, w ogóle były jakieś takie nieładne, nieświeże. Nie polecam!

Mam tez spray Osis flatliner, jest lepszy ale za to matuje, trochę usztywnia włosły..zadowlal mnie średnio.

dziś opróćz góry kosmetyków zamówiłam krem DIVINE a Alfaparfu. Jak przyjda moje cudeńka opisze wrażenia. Pozdrawiam
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 20:14   #1620
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja mam hot lissa i jestem bardzo zadowolona. Używam nie za wiele, włoski wygładza, nabłyszcza i ładnie pachnie. Mam też spray RB, jest też ok. Dwa naraz w zbyt dużej ilości obciążają, więc trzeba uważać. W sumie RB nie chroni przed ciepłem prostownicy, ale ładnie nabłyszcza. Myślę też o czymś do prostowania, ale póki co przez miesiąc nie będę prostować, więc mam duuużo czasu do namysłu.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.