Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-17, 16:48   #721
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Super że wszystko ok Gratuluję stu procentowego siurka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 17:47   #722
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Juz po
Tz wpadl w poloeie. Definitywnie siurpien w w moim przypadku
Wszyatko ok to najwazniejsze

Sent from my E5823 using Tapatalk
Super że wszystko dobrze i gratuluję chłopca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 19:00   #723
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Nie boli, nie opieram się całym ciężarem ciała

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------



Kciuki za dobre wyniki
Ja idę w piątek, poprosiłam TŻta żeby wziął urlop i tam ze mną siedział i potem zawiózł do domu, bo nigdy nie wiadomo jak się zareaguje. Sama jesteś? Mam nadzieję, że pójdzie gładko.
Tak sama byłam.. tż sie nie kwapi za bardzo do chodzenia ze mną po lekarzach. Ale w sumie było ok. Po 1 ciąży juz wiedziałam czego sie spodziewać. Najgorzej między 10 a 20 min po wypiciu eliksiru uderzenie ciepła mdłości i lekkie poty a potem juz ok.
Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Kciuki


Ja jestem już 4 dzień chora Do gila doszedł mi kaszel. Dzieci w przedszkolu to trochę odsapnę i się położę.
Wczoraj byłam na pobraniu krwi i chyba przez to przeziębienie jakoś bardziej mnie bolało. Jak pomyślę, że będę mnie tyle razy nakłuwać przy tej glukozie to jeszcze bardziej mi słabo.

Dzidziuś w brzuszku szaleje. Córka codziennie się pyta co u niego słychać Słodkie to jest bo młodszego brata nie pamięta jak był mały. Jutro mam usg na nfz i ciekawe czy doktor określi płeć i ile mu przybyło przez tydzień.

Mamy problem z imieniem Której to małżonek był za tradycyjnymi ? Bo ja też z tych jestem ale nic mi nie pasuje.
Mamy w rodzinie Piotra, Adama, Marcina, Tomasza, Wojtka, Filipa, Mateusza, Jakuba...
Łukasz i Paweł odpadają bo wszystkich, których znam to wariaci

I musi być dosyć długie bo niestety nazwisko Tż-ta jest krótkie.
No i najlepiej jakiś w miarę święty (już widzę Wasze miny)
Uu to zdrówka..
no ja dzis miałam 3 wkłucia masakra ale do przeżycia..
A imię może Krzysztof?
Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
O rany. Piątka. I mnie dokładnie to samo. Mówi, że dziwnie tak, jak między nami jest bobas... ehhh... no prawie siłą go zaciągam do łóżka
Byłam dzisiaj u endodonty z moim ropniem pod zębem i sie dowiedziałam, ze zrobił wszystko co mógł, następnym krokiem jak by bolało jest pozbycie się zęba :/ szkoda by było...
Jeszcze dzisiaj o 13.30 diabetolog... dzień pełen atrakcji normalnie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Nie. Ja tam nie lubiłam jak ktoś mnie dotyka. Nie daję przyzwolenia na to. Ciekawe jakby się ktoś poczuł gdybym mu położyła dłoń na zadku albo na głowie. I to nie dla żartu tylko jeszcze z uwagą czy coś wyczuję. Chyba też ta osoba by się skonsternowała.

Mój Tż to w ogóle boi się go dotykać. W każdej ciąży musiałam wziąć jego łapkę żeby poczuł jak któreś kopało a on miał i jakieś opory. Niemalże jakby ten brzuch był jakąś relikwią.
Teraz to też nie chce się przytulać do mnie na przodzie bo mówi, że zgnieciemy Małego.
Ostatnio go próbowałam podejść o jakieś seksy to mówi, że absolutnie nie
Shiz, badzia.. jeśli to was pocieszy to u nas posucha chyba od stycznia. Zreszta ja nie nalegam, bo sie obawiam o tą moją szyjke . Nie mam zamiaru leżeć w szpitalu. A tż tez sam z siebie brzucha nie tknie... w 1 ciąży to samo. Taki typ

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja za 35 min i juz w szpitalu ba tz czekam zeby tylko w korku nie utknal bo sie poplacze.

Haha przynioslam do pracy karton babeczek z napisem its a boy i polozylam tam gdzie mamy wspolne scaki i slodycze. Co ktos otworzyl karton zeby zobaczyc Co w srodku to taka konsternacja na twarzy i rozkimnka od kogo to jeden kolega zapytal glosno czyje to. Mowie ze moje a on przez 10 min myslal ze go wkrecam.
Inny otworzyl, popatrzyl, zamknal i poszefk po czym napisal maila do managera dzialu czy wie czyje to. Manager siedzi obok mnie i sie smieje

Sent from my E5823 using Tapatalk
Ahah fajny pomysł. Sama piekłaś???
To dziwne, że pracownicy nie wiedzą.. o mnie już w pracy w 13tc plotkowali że coś jest na rzeczy..
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 19:03   #724
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja też jutro na krzywą idę, u nas tylko jedno wkłucie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 19:27   #725
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Tak sama byłam.. tż sie nie kwapi za bardzo do chodzenia ze mną po lekarzach. Ale w sumie było ok. Po 1 ciąży juz wiedziałam czego sie spodziewać. Najgorzej między 10 a 20 min po wypiciu eliksiru uderzenie ciepła mdłości i lekkie poty a potem juz ok.



Uu to zdrówka..

no ja dzis miałam 3 wkłucia masakra ale do przeżycia..

A imię może Krzysztof?









Shiz, badzia.. jeśli to was pocieszy to u nas posucha chyba od stycznia. Zreszta ja nie nalegam, bo sie obawiam o tą moją szyjke . Nie mam zamiaru leżeć w szpitalu. A tż tez sam z siebie brzucha nie tknie... w 1 ciąży to samo. Taki typ





Ahah fajny pomysł. Sama piekłaś???

To dziwne, że pracownicy nie wiedzą.. o mnie już w pracy w 13tc plotkowali że coś jest na rzeczy..
Sama pieklam.
Ja pracuje w wiekszosci z facetami. Mniej plotek moze



Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 19:44   #726
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Udalo sie zalaczycScreenshot_20190417-194424.jpg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 20:29   #727
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Zjadła bym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 20:46   #728
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Udalo sie zalaczycZałącznik 7673144

Sent from my E5823 using Tapatalk
Ale super
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 20:58   #729
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Gratuluję Travis udanej wizyty)

U mnie tez wszystko dobrze chociaż mialam nerwy, bo w trakcie badania jak lekarz mruczał pod nosem co i jak to do mnie dotarlo jak dokladne to sa badania. Normalnie chyba kazda zylę sprawdził. Serce obejrzalam dokladnie. No i zgadza sie wszystko co do dnia z moimi wyliczeniami . Jest 21 +0. Michalek wazy 390 g, no i nic mu nie odpadło. Widac bylo bardzo konkretnie:p wiecie, mialam wrazenie ze Michałek byl grzeczny u lekarza. Wszyatko dal sobie zmierzyć. Słodki był. Dziwnie tak było po kolei wszystko obejrzeć. Nawet w mózgu:p ciesze sie bardzo, ze jest dobrze.
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 21:07   #730
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Gratuluję Travis udanej wizyty)



U mnie tez wszystko dobrze chociaż mialam nerwy, bo w trakcie badania jak lekarz mruczał pod nosem co i jak to do mnie dotarlo jak dokladne to sa badania. Normalnie chyba kazda zylę sprawdził. Serce obejrzalam dokladnie. No i zgadza sie wszystko co do dnia z moimi wyliczeniami . Jest 21 +0. Michalek wazy 390 g, no i nic mu nie odpadło. Widac bylo bardzo konkretnie:p wiecie, mialam wrazenie ze Michałek byl grzeczny u lekarza. Wszyatko dal sobie zmierzyć. Słodki był. Dziwnie tak było po kolei wszystko obejrzeć. Nawet w mózgu:p ciesze sie bardzo, ze jest dobrze.
Gratuluje
Mi szkoda ze nie mowia ani dlugosci ani wagi tutaj
Od nastepnej wizyty beda mierzyc brzuch ale to nie to samo przecierz.
No i to bylo moje ostatnie usg
Tez badali wszystko. Obwod glowy brzuszka dlugosc kosci w nogach, konczyny liczyli, kregoslup, nos, warga, mozg serduszko zoladek nerki przeplyw w nerkach, przeplyw krwi i tyle pamietam

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 21:57   #731
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Gratuluję udanych wizyt

Ja na krzywą dopiero pójdę. Samopoczucie różne, raz lepiej raz gorzej. Ja jak na razie kupiłam Malej jeden zestaw: body spodnie i czapeczka. Ogólnie jest bardziej ruchliwa niż synek w pierwszej ciąży
A co do imienia to ja nie wiem jakie mi się podoba a tz chce Karolinke

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 22:07   #732
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Nie ma za co cieszę się że pomogło ja też robiłam badania w poniedziałek, moja hemoglobina jeszcze poniżej normy ale wynik lepszy niż miesiąc temu także wszystko na dobrej drodze



U nas też problem z imieniem
rozważamy między Adamem i Aleksandrem, maż jest bardziej za Adamem a ja za Aleksandrem ....
U mnie Teść ma na imię Adam. Gdzieś tam Olek też chodził.

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
U mnie już nie ma problemu od 10 lat wiedziałam, że mąż chce Wojtka i już się do tego przyzwyczaiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie pod koniec podstawówki wymyśliłam Krzysia i nawet moja córka do 7 miesiąca była Krzysiem (późno poznałam płeć).

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Lukas pięknie , sama bym brała dla potencjalnego chłopca, ale mój eks to Łukasz.

Ja czuje się dużo bardziej związana z maleństwem gdy ma imię. Tak samo z płcią, fajnie by było poznać przy porodzie, ale całą ciąże by mi czegoś brakowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Badzia , jeszcze mi Franciszek do głowy przyszedł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franciszek - mi się podoba ale nie wiem czy chcę

Mi się jeszcze Antek podoba ale jak pomyślę Antoni to widzę Macierewicza i czar pryska

Biedronka- Nataniel...Nie znam nikogo kto by się tak nazywał. Miałam kiedyś sąsiadów- Świadków Jehowy i tam był Jonatan i Samuel. Jakoś tak mi się z nimi skojarzyło.

A w ogóle na placu zabaw czasem jest dwójka chłopców co się nazywają Jonasz i Eliasz Ale przyznam, że nie miałam odwagi zapytać rodziców czemu akurat tak

Cytat:
Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
Dziewczyny... zrobilo mi sie odparzenie pod jedną piersią, czy moge uzyc masci typu bepanthen lub linomag? Czy macie moze jakies inne sprawdzone sposoby w ciazy.
Ja na wszelkie odparzenia dupkowe u dzieci zawsze używam mąki ziemniaczanej (skrobia ziemniaczana). Ale nie wiem czy pod piersią zadziała. Tani sposób- spróbuj a może akurat pomoże.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 22:15   #733
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Gratuluję udanych wizyt super że wszystko ok.
Ja dziś ruszyłam na zakupy bo moje piersi żyją własnym życiem i znowu zaczęły wylazic że stanika, także zaopatrzylam się w dwa nowe i łudzę się że do porodu wystarczą
Za to sukienek zero ładnych, więc na święta zostają mi spodnie i biała bluzka.
Mam wrażenie że z dnia na dzień jestem większa, zaczynam się nie akceptować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 22:28   #734
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
U nas poko co Jest Wybrane Lucas Emils.

Tylko e moj brat jest lukasz, i jak damy lucas, mojamama stwierzila ze jak weznie go na wiosce na spacer i zawola Lucas a nie lukasz, to pomysla ze nie ma zebow i sepleni

Powiedzialam ze ma sie cieszyc bojak jednak dziewczynka to Bedzie Pippa
Zrobiłaś mi wieczór



Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja za 35 min i juz w szpitalu ba tz czekam zeby tylko w korku nie utknal bo sie poplacze.

Haha przynioslam do pracy karton babeczek z napisem its a boy i polozylam tam gdzie mamy wspolne scaki i slodycze. Co ktos otworzyl karton zeby zobaczyc Co w srodku to taka konsternacja na twarzy i rozkimnka od kogo to jeden kolega zapytal glosno czyje to. Mowie ze moje a on przez 10 min myslal ze go wkrecam.
Inny otworzyl, popatrzyl, zamknal i poszefk po czym napisal maila do managera dzialu czy wie czyje to. Manager siedzi obok mnie i sie smieje

Sent from my E5823 using Tapatalk
Albo naprawdę nie skumali albo jest solidarność męskich plemników

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
To super, ze tak dbaja. To w Polsce teraz takie cuda?
Trzymaj sie na tej wielkanocy o niskim IG.
Mi się wydaje, że teraz w Polsce wszystkim cukrzykom wydają za darmo glukometry. Moja babcia dostała w zeszłym a mamie wyszła cukrzyca w tym roku i też się kłuje.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Udalo sie zalaczycZałącznik 7673144

Sent from my E5823 using Tapatalk
Zdolniacha

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Gratuluję Travis udanej wizyty)

U mnie tez wszystko dobrze chociaż mialam nerwy, bo w trakcie badania jak lekarz mruczał pod nosem co i jak to do mnie dotarlo jak dokladne to sa badania. Normalnie chyba kazda zylę sprawdził. Serce obejrzalam dokladnie. No i zgadza sie wszystko co do dnia z moimi wyliczeniami . Jest 21 +0. Michalek wazy 390 g, no i nic mu nie odpadło. Widac bylo bardzo konkretnie:p wiecie, mialam wrazenie ze Michałek byl grzeczny u lekarza. Wszyatko dal sobie zmierzyć. Słodki był. Dziwnie tak było po kolei wszystko obejrzeć. Nawet w mózgu:p ciesze sie bardzo, ze jest dobrze.
Ja na swojej wizycie myślałam, że własnie oglądamy mózg a Pan doktor "O tu widzimy przekrój poprzeczny przez tułów". Moja wyobraźnia czasem nie ogarnia
Gratki dużego chłopczyka !!! Świetne wieści


Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Gratuluje
Mi szkoda ze nie mowia ani dlugosci ani wagi tutaj
Od nastepnej wizyty beda mierzyc brzuch ale to nie to samo przecierz.
No i to bylo moje ostatnie usg
Tez badali wszystko. Obwod glowy brzuszka dlugosc kosci w nogach, konczyny liczyli, kregoslup, nos, warga, mozg serduszko zoladek nerki przeplyw w nerkach, przeplyw krwi i tyle pamietam

Sent from my E5823 using Tapatalk
Nie będziesz może robiła jakiegoś nalotu na rodzinę w Polsce? To może przy okazji byś skombinowała jakąś prywatną wizytę.
Mimo wszystko cieszę się, że wszystko jest ok i Synek został Synkiem

Paulina 87
- Krzysia mam już w domu

Michał też ładne imię ale mam brata ciotecznego i Chrześniaka Michała...

Myślimy dalej

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych wizyt super że wszystko ok.
Ja dziś ruszyłam na zakupy bo moje piersi żyją własnym życiem i znowu zaczęły wylazic że stanika, także zaopatrzylam się w dwa nowe i łudzę się że do porodu wystarczą
Za to sukienek zero ładnych, więc na święta zostają mi spodnie i biała bluzka.
Mam wrażenie że z dnia na dzień jestem większa, zaczynam się nie akceptować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jakieś sztywniejsze te biustonosze czy miękkie bawełniane?
Ja chyba też muszę coś pokombinować bo nawet Tż ostatnio jak się przebierałam to stwierdził, że chyba mi ciasno.

Na święta akurat będę miała kieckę. Tylko przydałyby się jakieś rajstopy większe bo ostatnio jak się schyliłam to mi się zsunęły z brzucha. Niefajne to było.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 22:28   #735
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja w tej ciazy nie mam problemu z imieniem. Corka w sumie imie dostala dopiero po porodzie a mlody juz ma. Najpierw sie z mezem zarlismy wybierajac imie dla chlopca i dziewczynki. Pozniej zaczelam sie zwracac do brzucha imieniem zenskim, ktore dawno mi sie podobalo a ze wyszedl chlopak, to nadalam mu podobne imie meskie i maz nie mial nic do gadania. To synus mamusi jest Smiac mi sie tylko chce jak maz co jakis czas pyta "to jak maly ma na imie?". Ojdziec zapamietac nie moze
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 22:55   #736
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja w tej ciazy nie mam problemu z imieniem. Corka w sumie imie dostala dopiero po porodzie a mlody juz ma. Najpierw sie z mezem zarlismy wybierajac imie dla chlopca i dziewczynki. Pozniej zaczelam sie zwracac do brzucha imieniem zenskim, ktore dawno mi sie podobalo a ze wyszedl chlopak, to nadalam mu podobne imie meskie i maz nie mial nic do gadania. To synus mamusi jest Smiac mi sie tylko chce jak maz co jakis czas pyta "to jak maly ma na imie?". Ojdziec zapamietac nie moze
U mnie z córką było to samo. Do końca nie byłam zdecydowana. Położna przy porodzie się pyta "a jak córka będzie miała na imię?" To mówię, że Izabela..."Izabela, wychodź...no już" no i tak mi było dziwnie, że jednak poprosiłam o wypisanie w dokumentacji Małgosia.

Ciężko wybrać imię. Ok. Krzyś był łatwy bo sobie jako dziecko go wymyśliłam i później wszystkie Krzyśki, z którymi miałam do czynienia były bardzo fajne więc czułam, że dobrze robię.
A jak dla córki wybierałam to od razu myśląc o imieniu miałam przed oczyma koleżanki, znajome- jakie one są, czy je lubię czy nie itp. No i nie było łatwo.
Dopiero jak się wybiera imię dla dziecka dowiadujemy się ile osób nie lubimy

O Krzysiu, że miał być Krzysiem wiedziałam tylko ja. I gdy wszyscy się pytali jak Syn będzie miał na imię to ja na przekór, że Marcel. Dziwili się. Teśców kiedyś przylukałam w stodole jak gadali o tym imieniu "Marcel?" co to za imię?! - teściowa. Teść odpowiada "NO był kiedyś jakiś Marcel w naszej rodzinie"..."Ehh...Niech sobie robią co chcą..."

A teraz mi ten Marcel też chodzi po głowie. A Marcela nie znam żadnego- ani małego ani dużego ani z tv.

Jutro USG- a może Marcelina wyjdzie?!
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 23:52   #737
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

W pierwszej ciąży od razu wiedzieliśmy, że Alyssa. Rodzina moja nie była zadowolona a teraz jest Alysska i nikt innego imienia nie widzi. Chociaż tym razem chyba się nie będę chwalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 05:46   #738
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Badzia987 kupiłam usztywniane staniki, miękkie bawełniane będę nosiła tylko po porodzie do momentu ustabilizowania się lektacji. Tak mi poradziła przy pierwszej ciąży Pani w sklepie z bielizną co by mój biust nie dopadła grawitacja
Badzia987 mnie też położna zapytała jak będzie miało dziecko na imię i tak mówila, ale po porodzie mi się odwidzialo i zapisalismy inaczej.
Martynka przypomnisz jakie imię wybraliście?
Mi Krzyś też się podoba, ale szanowny małżonek ma tak na imię więc dla mnie odpada.
Dla mnie to trudny temat wybór imienia, zresztą ja się w sklepie na kolor majtek nie potrafię zdecydować a co dopiero na imię dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 07:07   #739
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Zrobiłaś mi wieczór











Albo naprawdę nie skumali albo jest solidarność męskich plemników







Mi się wydaje, że teraz w Polsce wszystkim cukrzykom wydają za darmo glukometry. Moja babcia dostała w zeszłym a mamie wyszła cukrzyca w tym roku i też się kłuje.







Zdolniacha







Ja na swojej wizycie myślałam, że własnie oglądamy mózg a Pan doktor "O tu widzimy przekrój poprzeczny przez tułów". Moja wyobraźnia czasem nie ogarnia

Gratki dużego chłopczyka !!! Świetne wieści









Nie będziesz może robiła jakiegoś nalotu na rodzinę w Polsce? To może przy okazji byś skombinowała jakąś prywatną wizytę.

Mimo wszystko cieszę się, że wszystko jest ok i Synek został Synkiem



Paulina 87
- Krzysia mam już w domu



Michał też ładne imię ale mam brata ciotecznego i Chrześniaka Michała...



Myślimy dalej

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------





Ale jakieś sztywniejsze te biustonosze czy miękkie bawełniane?

Ja chyba też muszę coś pokombinować bo nawet Tż ostatnio jak się przebierałam to stwierdził, że chyba mi ciasno.



Na święta akurat będę miała kieckę. Tylko przydałyby się jakieś rajstopy większe bo ostatnio jak się schyliłam to mi się zsunęły z brzucha. Niefajne to było.
Oficjalnie mozna latac tylko do 28 tyg ciazy, potem juz tylko z zaswiadczeniem od lekarza.
Mi zalezy zeby dziecko urodzilo sie to to ma odrazu trzy obywatelstwa, polskie po mnie, lotewskie po tz no i angielskie bo ja tu jestem juz 12 lat ( obywatelstwa nie mam bo zawsze wole te 1500 funtow wydac na wycieczke a nie biurokracje)
Jesli po 28 tyg polece do pl i cos by sie stalo ze utkne w szpitalu czy dostane zakaz lotu spowrotem, byloby ciezko

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-18, 07:41   #740
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Jutro USG- a może Marcelina wyjdzie?!


U nas dziewczynka będzie Marcelina, a chłopiec... nie wiem, nie potrafimy się dogadać. Ja uparcie obstaje przy Ignacym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 08:05   #741
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt !
Travis świetne te ciasteczka
Shiz super ,że jednak z Twoim cukrem nie jest tak źle
I trzymam kciuki za wszystkie krzywe cukrowe !

A co do imienia to my z mężem tak już przylgneliśmy do imienia Igor ,że nie wyobrażamy sobie ,ze to mógłby być Dawid,Adam czy inny Michał
Marianna ja też z dnia na dzień mam wrażenie że mam coraz większy brzuch. Jeszcze 2 tygodnie temu zapinałam się w ulubioną bluzę dresową a teraz już mega ciśnie. Chociaż według koleżanek wyglądam bardzo dobrze bo tylko brzuch się powiększa i już widać po mnie ,że jestem ciężarna

Dziewczyny robicie jakies zamówienia z apteki takie już wyprawkowe ? Ja zamierzam po świętach wszystko kupić ,zeby było już z głowy. Tylko od każdego słyszę co innego ,że to trzeba tego nie i zgłupiałam 😬
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 08:19   #742
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Dziewczyny robicie jakies zamówienia z apteki takie już wyprawkowe ? Ja zamierzam po świętach wszystko kupić ,zeby było już z głowy. Tylko od każdego słyszę co innego ,że to trzeba tego nie i zgłupiałam
Ja na razie nie. Jeszcze wogóle nie orientowałam się co będzie wogóle potrzebne na razie pokój, meble, inne pierdoły i chyba apteczne rzeczy zostawię na koniec (na czerwiec). Do końca czerwca chcę mieć wszystko gotowe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 08:25   #743
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja na razie nie. Jeszcze wogóle nie orientowałam się co będzie wogóle potrzebne na razie pokój, meble, inne pierdoły i chyba apteczne rzeczy zostawię na koniec (na czerwiec). Do końca czerwca chcę mieć wszystko gotowe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z apteka ja tylko minimum. Sklepy sa, tz nogi ma

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 08:35   #744
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Gratuluję Travis udanej wizyty)



U mnie tez wszystko dobrze chociaż mialam nerwy, bo w trakcie badania jak lekarz mruczał pod nosem co i jak to do mnie dotarlo jak dokladne to sa badania. Normalnie chyba kazda zylę sprawdził. Serce obejrzalam dokladnie. No i zgadza sie wszystko co do dnia z moimi wyliczeniami . Jest 21 +0. Michalek wazy 390 g, no i nic mu nie odpadło. Widac bylo bardzo konkretnie:p wiecie, mialam wrazenie ze Michałek byl grzeczny u lekarza. Wszyatko dal sobie zmierzyć. Słodki był. Dziwnie tak było po kolei wszystko obejrzeć. Nawet w mózgu:p ciesze sie bardzo, ze jest dobrze.

Gratuluję udanej wizyty

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
U mnie Teść ma na imię Adam. Gdzieś tam Olek też chodził.







Ja sobie pod koniec podstawówki wymyśliłam Krzysia i nawet moja córka do 7 miesiąca była Krzysiem (późno poznałam płeć).







Franciszek - mi się podoba ale nie wiem czy chcę



Mi się jeszcze Antek podoba ale jak pomyślę Antoni to widzę Macierewicza i czar pryska



Biedronka- Nataniel...Nie znam nikogo kto by się tak nazywał. Miałam kiedyś sąsiadów- Świadków Jehowy i tam był Jonatan i Samuel. Jakoś tak mi się z nimi skojarzyło.



A w ogóle na placu zabaw czasem jest dwójka chłopców co się nazywają Jonasz i Eliasz :D Ale przyznam, że nie miałam odwagi zapytać rodziców czemu akurat tak







Ja na wszelkie odparzenia dupkowe u dzieci zawsze używam mąki ziemniaczanej (skrobia ziemniaczana). Ale nie wiem czy pod piersią zadziała. Tani sposób- spróbuj a może akurat pomoże.

Ale cudne

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych wizyt super że wszystko ok.
Ja dziś ruszyłam na zakupy bo moje piersi żyją własnym życiem i znowu zaczęły wylazic że stanika, także zaopatrzylam się w dwa nowe i łudzę się że do porodu wystarczą
Za to sukienek zero ładnych, więc na święta zostają mi spodnie i biała bluzka.
Mam wrażenie że z dnia na dzień jestem większa, zaczynam się nie akceptować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Łączę się w bólu ☹️

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
U mnie z córką było to samo. Do końca nie byłam zdecydowana. Położna przy porodzie się pyta "a jak córka będzie miała na imię?" To mówię, że Izabela..."Izabela, wychodź...no już" no i tak mi było dziwnie, że jednak poprosiłam o wypisanie w dokumentacji Małgosia.



Ciężko wybrać imię. Ok. Krzyś był łatwy bo sobie jako dziecko go wymyśliłam i później wszystkie Krzyśki, z którymi miałam do czynienia były bardzo fajne więc czułam, że dobrze robię.

A jak dla córki wybierałam to od razu myśląc o imieniu miałam przed oczyma koleżanki, znajome- jakie one są, czy je lubię czy nie itp. No i nie było łatwo.

Dopiero jak się wybiera imię dla dziecka dowiadujemy się ile osób nie lubimy



O Krzysiu, że miał być Krzysiem wiedziałam tylko ja. I gdy wszyscy się pytali jak Syn będzie miał na imię to ja na przekór, że Marcel. Dziwili się. Teśców kiedyś przylukałam w stodole jak gadali o tym imieniu "Marcel?" co to za imię?! - teściowa. Teść odpowiada "NO był kiedyś jakiś Marcel w naszej rodzinie"..."Ehh...Niech sobie robią co chcą..."



A teraz mi ten Marcel też chodzi po głowie. A Marcela nie znam żadnego- ani małego ani dużego ani z tv.



Jutro USG- a może Marcelina wyjdzie?!

Jakie to prawdziwe

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt !

Travis świetne te ciasteczka

Shiz super ,że jednak z Twoim cukrem nie jest tak źle

I trzymam kciuki za wszystkie krzywe cukrowe !



A co do imienia to my z mężem tak już przylgneliśmy do imienia Igor ,że nie wyobrażamy sobie ,ze to mógłby być Dawid,Adam czy inny Michał

Marianna ja też z dnia na dzień mam wrażenie że mam coraz większy brzuch. Jeszcze 2 tygodnie temu zapinałam się w ulubioną bluzę dresową a teraz już mega ciśnie. Chociaż według koleżanek wyglądam bardzo dobrze bo tylko brzuch się powiększa i już widać po mnie ,że jestem ciężarna



Dziewczyny robicie jakies zamówienia z apteki takie już wyprawkowe ? Ja zamierzam po świętach wszystko kupić ,zeby było już z głowy. Tylko od każdego słyszę co innego ,że to trzeba tego nie i zgłupiałam

Ja już część mam kupioną z apteki. Zamówiłam z pomocą siostry i przyszło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:54   #745
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt !
Travis świetne te ciasteczka
Shiz super ,że jednak z Twoim cukrem nie jest tak źle
I trzymam kciuki za wszystkie krzywe cukrowe !

A co do imienia to my z mężem tak już przylgneliśmy do imienia Igor ,że nie wyobrażamy sobie ,ze to mógłby być Dawid,Adam czy inny Michał
Marianna ja też z dnia na dzień mam wrażenie że mam coraz większy brzuch. Jeszcze 2 tygodnie temu zapinałam się w ulubioną bluzę dresową a teraz już mega ciśnie. Chociaż według koleżanek wyglądam bardzo dobrze bo tylko brzuch się powiększa i już widać po mnie ,że jestem ciężarna

Dziewczyny robicie jakies zamówienia z apteki takie już wyprawkowe ? Ja zamierzam po świętach wszystko kupić ,zeby było już z głowy. Tylko od każdego słyszę co innego ,że to trzeba tego nie i zgłupiałam
Ja planuje na apteka gemini zamawiac typowo higieniczne rzeczy. Inne typu rożki, woreczki na pokarm itp. Biore z hubi world na alledrogo. Wczoraj zaczęłam wrzucac sobie w zakladki to co potrzebne i zamówie nie dlugo. Jesli będą mieli jakies maści itp (nie patrzylam ) to tez juz tam zamowie
Co do brzuszka, mnie wybrzuszlo tydzien temu. Nic nie bylo widac a potem nagle z dnia na dzień coraz większy że nawet tż zauważa. A jak ide ulica to co chwila wzrok na brzuszek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:01   #746
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja planuje na apteka gemini zamawiac typowo higieniczne rzeczy. Inne typu rożki, woreczki na pokarm itp. Biore z hubi world na alledrogo. Wczoraj zaczęłam wrzucac sobie w zakladki to co potrzebne i zamówie nie dlugo. Jesli będą mieli jakies maści itp (nie patrzylam ) to tez juz tam zamowie
Co do brzuszka, mnie wybrzuszlo tydzien temu. Nic nie bylo widac a potem nagle z dnia na dzień coraz większy że nawet tż zauważa. A jak ide ulica to co chwila wzrok na brzuszek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludzie sie patrza na brzuch jak jakies nienormalne zjawisko a kazdy sie tak urodzil
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:20   #747
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ludzie sie patrza na brzuch jak jakies nienormalne zjawisko a kazdy sie tak urodzil
Oj tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:35   #748
Monika_Ch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cześć dziewczyny!

Od ponad miesiąca do dziś byłam Waszą skrytą czytelniczką, jakoś pomyślałam, że raźniej jest wiedzieć, że nie tylko ja rosnę jak na drożdżach i schizuję czasem z różnych powodów

Aktualnie jestem w 22 tc, tydzień temu miałam połówkowe, lekarz nie odnalazł siurka, ale mąż nadal ma nadzieję że przy porodzie się okaże że siurek był schowany między nóżkami
Monika_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:45   #749
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Monika_Ch Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Od ponad miesiąca do dziś byłam Waszą skrytą czytelniczką, jakoś pomyślałam, że raźniej jest wiedzieć, że nie tylko ja rosnę jak na drożdżach i schizuję czasem z różnych powodów

Aktualnie jestem w 22 tc, tydzień temu miałam połówkowe, lekarz nie odnalazł siurka, ale mąż nadal ma nadzieję że przy porodzie się okaże że siurek był schowany między nóżkami

Witamy
napisz do Shiz do Cie dopisze na 1sza strone, dziewczynek mamy deficyt

Na kiedy masz termin jesli moge spytac?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:48   #750
Monika_Ch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Witamy
napisz do Shiz do Cie dopisze na 1sza strone, dziewczynek mamy deficyt

Na kiedy masz termin jesli moge spytac?
26.08 wg ginekologa chociaż na zdjęciu z połówkowego sugerowany termin to 23.08, ale te pare dni mi chyba różnicy nie robi
Monika_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.