Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-19, 14:35   #811
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Matko jestem w edynburgu i po przejsciu 500m musze sobie siadac na odpoczynek. Biedny tz zwiedza sam a ja czekam na lawce przy wejsciu

Sent from my E5823 using Tapatalk

hah ja chodzić mogę, ale stać w kolejce już nie. od razu mi słabo i gorąco...
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 14:37   #812
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
OMG!!!! Za trzy miesiące już mogę być mamą! To już tak bliskooooo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Mi zostało maksymalnie 15 tygodni.
Dzisiaj zaczęłam 23 tydzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi już tylko (aż) 12


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 15:02   #813
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Mi już tylko (aż) 12
Jeszcze raz pierwszy trymestr
Mi max 17 i juz odliczamy. Wczoraj zrobilam liste prezentow. Musze zrobic druga na Amazonie, bo jest kilka rzeczy, ktorych nie ma w centrum handlowym.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 15:09   #814
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Jeszcze raz pierwszy trymestr

Mi max 17 i juz odliczamy. Wczoraj zrobilam liste prezentow. Musze zrobic druga na Amazonie, bo jest kilka rzeczy, ktorych nie ma w centrum handlowym.

To cała wieczność!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 16:10   #815
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
hah ja chodzić mogę, ale stać w kolejce już nie. od razu mi słabo i gorąco...
Akurat stac nigdy nie moglam bo zaraz mdlalam

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 17:13   #816
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny, na grupie bliźniaczej pare dziewczyn doradza kupienie odrazu spacerówki (tylko takiej co się rozkłada całkowicie do płaskiego) zamiast gondoli. Rada ta była udzielona dziewczynie, która rodzi w lecie (w zimie to odradzają). Co Wy na to?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 17:15   #817
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na grupie bliźniaczej pare dziewczyn doradza kupienie odrazu spacerówki (tylko takiej co się rozkłada całkowicie do płaskiego) zamiast gondoli. Rada ta była udzielona dziewczynie, która rodzi w lecie (w zimie to odradzają). Co Wy na to?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio pytalam tak o opinie na temat bebetto 42 i tez chwalily. Juz nawet mi sie nie chce kombinować skoro znalazlam bebetto za dobrą cene

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 17:40   #818
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pytalam tak o opinie na temat bebetto 42 i tez chwalily. Juz nawet mi sie nie chce kombinować skoro znalazlam bebetto za dobrą cene

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kupiłaś już? Ja się trochę boję wagi tych wózków. „Mój” z gondolami waży 20 kg 🤦🏻☠♀️. Tez chwalony. W sumie nie znalazłam spacerówki podwójnej która rozkłada się do płaskiego. I nie wiem czy zawracać sobie tym głowę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 18:12   #819
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Kupiłaś już? Ja się trochę boję wagi tych wózków. „Mój” z gondolami waży 20 kg 🤦🏻♀️. Tez chwalony. W sumie nie znalazłam spacerówki podwójnej która rozkłada się do płaskiego. I nie wiem czy zawracać sobie tym głowę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie, po świętach jedziemy oglądać. Ale ten w sklepie dobrze sie prowadził, fakt byl trochę ciężki ale łatwo się nim manewruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Nie wiem czy tak łatwo znajdziesz spacerówke rozkładana na plasko. Ale czytalam, ze nawet przy wozkach 3w1 czesto kupuje sie później lepsza spacerówke. Moze w tym kierunku iść...

Za to ten bebetto ma dostawke (dobrze mowie?) Ze mozna foteliki wpiąć. Na jakim etapie wozi sie tak dzieci? Jak zaczynają siadać? Czy po prostu po ilus tam miesiącach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 18:42   #820
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Spacerowke (siedzisko) sie zaklada jak dziecko wyrosnie z gondoli albo jak zacznie siadac.
W foteliku zamiast gondoli, generalnie malenkie dziecko mozna wozic tylko przez krotki czas (np zakupy), na codzien i na dluzsze wyprawy jest to niebezpieczne. Nawet podczas dluzszej jazdy autem, powinno sie robic postoje i dziecko z fotelika wyciagnac.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Matko jestem w edynburgu i po przejsciu 500m musze sobie siadac na odpoczynek. Biedny tz zwiedza sam a ja czekam na lawce przy wejsciu

Sent from my E5823 using Tapatalk
Wspolczuje.
My mamy jechac na wycieczke w poniedzialek albo wtorek i szczerze nie wiem czy dam rade bo sporo chodzenia bedzie. Tylko, ze jak nie teraz to pozniej juz nigdzie sie nie rusze bo wiadomo, ze bedzie coraz ciezej a nie lzej.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 19:07   #821
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Spacerowke (siedzisko) sie zaklada jak dziecko wyrosnie z gondoli albo jak zacznie siadac.

Tak ja wiem jak wyglada standardowe użycie wózka
Chodzi o użycie płaskiej spacerówki zamiast gondoli. Ona się niczym nie różni od gondoli poza tym ze nie jest „zabudowana” przy nóżkach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, po świętach jedziemy oglądać. Ale ten w sklepie dobrze sie prowadził, fakt byl trochę ciężki ale łatwo się nim manewruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Nie wiem czy tak łatwo znajdziesz spacerówke rozkładana na plasko. Ale czytalam, ze nawet przy wozkach 3w1 czesto kupuje sie później lepsza spacerówke. Moze w tym kierunku iść...

Za to ten bebetto ma dostawke (dobrze mowie?) Ze mozna foteliki wpiąć. Na jakim etapie wozi sie tak dzieci? Jak zaczynają siadać? Czy po prostu po ilus tam miesiącach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie z tego powodu mnie zastanawia ta opcja. Że często kupuje się inną spacerówkę.

Foteliki (te lupinki) wpinasz w wózek jak jesteś gdzieś autem i masz coś do załatwienia (jedziesz do przychodni, na szybkie zakupy itp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 19:10   #822
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Tak ja wiem jak wyglada standardowe użycie wózka
Chodzi o użycie płaskiej spacerówki zamiast gondoli. Ona się niczym nie różni od gondoli poza tym ze nie jest „zabudowana” przy nóżkach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mirabelka pytala od kiedy sie fotelikow uzywa.

Calkiem plaska spacerowka jest ok, tym bardziej latem. Chociaz mi sie taka opcja nie bardzo podoba, ale sporo osob tak dzieci wozi.
W UK ci biedniejsi woza noworodki w zwyklych parasolkach dla blizniakow z wkladka dla noworodka, zeby glowa nie latala, co moim zdaniem jest kiepskim pomyslem bo to nie ma zadnej amortyzacji, jest sztywne i te biedne dzieci az podskakuja na nierownosciach. Ale dobrej jakosci amortyzowana spacerowka, to nie jest zle rozwiazanie. Tym bardziej jak wozek trzeba np wnosic na pietro.
Mi na wadze nie zalezalo i kupilam wozek, ktory z gondola wazy 15 kg. Bedzie jedynie do auta wkladany, ja nie prowadze wiec bedzie to robil maz a co to 15 kg dla chlopa
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 19:24   #823
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Widzialam te wozki niby spacerowki co sie na plasko rozkladaja.
Moze jakbym termin maj czerwiec miala to ok. Koniec sierpnia w uk to juz czasem deszcz deszcz i jeszcze raz deszcz.


Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Ahh no i ja prowadze, tz jest w pracy dlugie godziny wiec zakupy itp na mojej glowie takze bede targac sie sama na 1 pietro.
Na szczescie klatke dziele tylko z 1 rodzina i jest na dole metr kw miejsca to licze ze zlozone kola nie beda przeszkadzac a gondole bede do gory wnosic.
Nie chce kol wnosic mam wszedzie wykladzinodywany....

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 19:40   #824
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
mirabelka pytala od kiedy sie fotelikow uzywa.


Tak, pod Mirabelki cytatem odpowiedziałam w sprawie fotelików

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Calkiem plaska spacerowka jest ok, tym bardziej latem. Chociaz mi sie taka opcja nie bardzo podoba, ale sporo osob tak dzieci wozi.

W UK ci biedniejsi woza noworodki w zwyklych parasolkach dla blizniakow z wkladka dla noworodka, zeby glowa nie latala, co moim zdaniem jest kiepskim pomyslem bo to nie ma zadnej amortyzacji, jest sztywne i te biedne dzieci az podskakuja na nierownosciach. Ale dobrej jakosci amortyzowana spacerowka, to nie jest zle rozwiazanie. Tym bardziej jak wozek trzeba np wnosic na pietro.
Bardzo dobry argument na NIE. Dodatkowo brak możliwości wpięcia łupinek. Ok, nie biorę już tego pomyslu pod uwagę, zwłaszcza, że oferta płaskich spacerówek dla bliźniaków jest zdeeecydowanie mniejsza i pewnie płaska+amortyzatory będzie nie do znalezienia Dzięki za opinię


Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Mi na wadze nie zalezalo i kupilam wozek, ktory z gondola wazy 15 kg. Bedzie jedynie do auta wkladany, ja nie prowadze wiec bedzie to robil maz a co to 15 kg dla chlopa

Eeee to w sumie nie taka wielka różnica. Zawsze można to traktować jako codzienny trening na siłowni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2019-04-19 o 19:42
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 08:53   #825
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Hej, dziewczyny! Jak tam samopoczucie już prawie ze świąteczne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 12:18   #826
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Piekna pogoda odespalam swoje i pelni energi ruszamy na podboj szkocji Screenshot_20190420-121845.jpg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 12:25   #827
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

travis super, udanego zwiedzania.


U mnie od rana nerwy bo mlody sie nie ruszal i myslalam, ze zamiast pojscia do kosciola z koszykiem, bedzie szpital. Prawie sie poryczalam. A mlody zrobil psikusa i chyba przysnal. Zjadlam bulke z wedlina, dwa paski czekolady, popilam zimna woda i dalam mu pol godziny na to, zeby sie ruszyl. No i sie ruszyl, do teraz szaleje

Gotuje warzywa na salatke a pozniej wezme sie za sernik i bigos.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 12:38   #828
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
travis super, udanego zwiedzania.





U mnie od rana nerwy bo mlody sie nie ruszal i myslalam, ze zamiast pojscia do kosciola z koszykiem, bedzie szpital. Prawie sie poryczalam. A mlody zrobil psikusa i chyba przysnal. Zjadlam bulke z wedlina, dwa paski czekolady, popilam zimna woda i dalam mu pol godziny na to, zeby sie ruszyl. No i sie ruszyl, do teraz szaleje



Gotuje warzywa na salatke a pozniej wezme sie za sernik i bigos.
Ja przestalam sie martwic jak jest dzien bez ruchow bo ile juz takich bylo i noepotdzebny stres

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

No i ponoc obe twraz spia po 18h na dobe

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 12:48   #829
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja przestalam sie martwic jak jest dzien bez ruchow bo ile juz takich bylo i noepotdzebny stres

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

No i ponoc obe twraz spia po 18h na dobe

Sent from my E5823 using Tapatalk
Wczesniej tez bym sie nie martwila, ale on sie juz badzo duzo rusza i w miare regularnie dlatego na tym etapie, kaza dzwonic jesli nagle przestaje sie ruszac na dluzszy czas. Czulam go jakos o 5-6 rano, gdy wstawalam do toalety. Pozniej juz nic az do po 10, jak na mojego lobuza, to byla bardzo dluga przerwa wiec gdyby sie nie zaczal ruszac, to musialabym dzwonic. Teraz od prawie 3 godzin rusza sie regularnie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-20, 13:10   #830
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny! Jak tam samopoczucie już prawie ze świąteczne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A gdzie tam, dzień jak codzień
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Piekna pogoda odespalam swoje i pelni energi ruszamy na podboj szkocji Załącznik 7673652

Sent from my E5823 using Tapatalk
Super!
Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Wczesniej tez bym sie nie martwila, ale on sie juz badzo duzo rusza i w miare regularnie dlatego na tym etapie, kaza dzwonic jesli nagle przestaje sie ruszac na dluzszy czas. Czulam go jakos o 5-6 rano, gdy wstawalam do toalety. Pozniej juz nic az do po 10, jak na mojego lobuza, to byla bardzo dluga przerwa wiec gdyby sie nie zaczal ruszac, to musialabym dzwonic. Teraz od prawie 3 godzin rusza sie regularnie.
U mnie nie był by to powód do zmartwień, ale każde dziecko jest inne. Już tak dobrze je znamy że wiemy kiedy coś jest nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 16:12   #831
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

To moje jakies leniwe porowcujac do was czasem nie czuje go 12 h

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 17:05   #832
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Moj tez wczesniej aktywny byl raz na kilka godzin. Zazwyczaj rano i wieczorem tylko go czulam, ale od okolo 2 tyg juz czuje go wyraznie, nawet jak stoje albo cos robie i maluch jest bardzo ruchliwy a to juz taki etap ciazy, ze ma swoj rytm wyrobiony.
Corka byla bardziej leniwa i czasem kilka godzin jej nie czulam, ale to byla u niej norma, niestety teraz nadrabia i nie moze na tylku wysiedziec.
Pewnie tez bym tak od razu nie panikowala dzis rano, ale z tymi przeplywami napedzili mi stracha a tu jeszcze 9 dni do USG.

Hormony wala mi dzis na glowe. Zdazylam opieprzyc meza, obrazic sie na niego i poryczec bo mi sie wtracil do mojej salatki.
Dobrze, ze poszedl do pracy bo mam jeszcze bigos do dokonczenia, musze upiec sernik i posprzatac, obawiam sie, ze jego "pomoc" skonczylaby sie kolejna awantura. Generalnie nie lubie jak ktos sie wtraca w gary, ale dzisiaj z reakcja przeszlam sama siebie

Jeszcze jak na zlosc ktos licytuje pieluchy wielo, na ktore sie napalilam, wiec pewnie przejda kolo nosa.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 17:22   #833
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mój dzieciak jest nieobliczalny. 3 dni szaleje, a pozniej siedzi grzecznie (jak dziś). Poza tym przestał "pukać" w mój brzuch, teraz raczej czuję jak się przekręca, przeciąga. Dziwne uczucie.
Zrobiłam na święta jogurtowca z truskawkami i jeszcze zrobie ciasto na mące kokosowej, no i muszę sobie zrobić wyprawkę żywieniową na 2 dni. A tak to dzisiaj się lenię. Nawet mi się nie chciało iść na spacer

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 17:31   #834
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja jeszcze tylko sernik i nic wiecej nie robie. Rano ugotuje barszcz bialy z torebki i zrobie jajka z majonezem. Mam to gdzies, wystarczy mi salatka warzywna i bigos. Tez mam prawo odpoczac a nie w kazde swieta stac przy garach od rana do nocy.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 20:47   #835
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Podziwial Was
Na szczescie wsrod moich znajomych nie ma tradycji stania przy garach bo ida swieta.
Cieszymy sie z 4 dni wolnych i planujemy kamping, egg hunt w pracu, wyjazd nad morze, czy wyscie Na obiad do restauracji.
I tym spodobem nikt przy garach stac nie musi, dzieci szczesliwe a rodzice odpoczna

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 21:28   #836
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja jestem tradycjonalistka. Koszyk wielkanocny musi byc i tak samo wigilia.
Za jedzeniem restauracyjnym srednio przepadam. Moj maz gotuje takie cuda na codzien, ze jak jem cos w restauracji, to na ogol jest gorsze niz to, co mam w domu. Moj bigos z tona grzybow suszonych i jalowcem oraz obsuszana kielbasa, jest nie do podrobienia. Na Boze Narodzenie nie pojadlam bo mialam ciagle mdlosci i zamiast kwasnego czulam gorzkie, wiec teraz sobie odbije

Ogolnie uwielbiam domowe jedzenie i sam klimat tez, jedyny problem polega na tym, ze jako jedyna z rodziny, ktora tutaj mam, potrafie piec ciasta wiec nikt tego za mnie nie zrobi. Salatki, pierogi czy wlasnie bigos, tez zawsze robie ja, bo najmniej pracuje wiec sie utarlo, ze niby najwiecej czasu mam (tyle, ze reszta towarzystwa nie ma dzieci, wiec teoretycznie po 8 godzinach pracy dosyc wolnego czasu maja). No ale wszyscy wiedza, ze "martynka zrobi".
Ale jeszcze tylko jutro a w poniedzialek i wtorek bedzie czas na relaks.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 21:31   #837
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ciasta lubie piec i umiem, zawsze torty na wszyatkie urodziny robie ja ale ze ani ha ani tz slodyczy nie jemy to nie ma potrzeby piec czesciej.
Ja pierwsze 5 lat tez bylam tradycjonalistka a potem mi przeszlo. Ale ja nie wierzaca wiec na koszyku wielkanocnym mi sie zalezy

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 22:17   #838
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

To ja znowu uwielbiam jeść poza domem. Codziennie bym mogła. Piec też nie umiem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-21, 06:23   #839
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
To ja znowu uwielbiam jeść poza domem. Codziennie bym mogła. Piec też nie umiem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Codziennie moze nie ale raz w tyg jemy out. No ale na urlopie jak teraz to nie ma wyjscia
Uwielbiam carter&miller albo hard rock cafe. Tak samo jak wszelkie curry house ale tu niestety tz brzuch nie daje rady

wesolego jajka mamusie, ja zaczynam 23 tydzien dzis

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-21, 07:07   #840
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Wesołych Świąt ☺ U mnie 21+0 ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.