Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-12, 06:09   #2041
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Smile Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

U mnie się nic nie kupuje,ale tesciowie ostatnio na 2 rocznicę ślubu przynieśli mi storczyka. Dzisiaj 30 tc i na razie wszystko gra. Tylko chyba mi zylak wychodzi, a kolo pecherza czasami czuje ruszajacą kulkę wciskająca sie w pecherz,to chyba główka jak dluzej idę to taki smieszny ruch czuję, ze jesli to sie nasili to chyba bede latac do wc
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 08:19   #2042
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Nastal ten dzien kiedy ubierajac sie do pracy stwierdzam ze bielizne musze wymienic na rozmiar wieksza
Mam nadzieje ze juz woecej w dupsko nie pojdzie. To dziecko ma nabierac masy, nie ja

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 08:29   #2043
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Nastal ten dzien kiedy ubierajac sie do pracy stwierdzam ze bielizne musze wymienic na rozmiar wieksza
Mam nadzieje ze juz woecej w dupsko nie pojdzie. To dziecko ma nabierac masy, nie ja

Sent from my E5823 using Tapatalk


To i tak późno :p
Ja od dawna nosze takie majciochy z wyższym stanem :p

Ps: czekam na wizytę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:03   #2044
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Nastal ten dzien kiedy ubierajac sie do pracy stwierdzam ze bielizne musze wymienic na rozmiar wieksza
Mam nadzieje ze juz woecej w dupsko nie pojdzie. To dziecko ma nabierac masy, nie ja

Sent from my E5823 using Tapatalk
Mnie rozmiarowo jeszcze ujdzie, ale rolują się w dół na brzucholu i mało to wygodne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:26   #2045
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
To i tak późno :p
Ja od dawna nosze takie majciochy z wyższym stanem :p

Ps: czekam na wizytę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Powodzenia na wizycie.


Ja majty nosze w tym samym rozmiarze, co przed ciaza, chociaz czuje, ze sa troche bardziej opiete.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 09:53   #2046
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie... Co można kupić w prezencie na pierwszą rocznice ślubu? Brat męża będzie miał w ten weekend i kompletnie nie mamy pomysłu jak się za to zabrać...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


A może chcą coś konkretnego?
My tez robiliśmy obiad z okazji rocznicy pierwszej, a teściowie i szwagierka kupili nam na spółkę mikser, bo akurat nie mieliśmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 10:10   #2047
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Hej dziewczynki

Witam się po dłuższej nieobecności. 5 dni miałam wyjęte z życia. U nas upały 30 stopni a ja ....chora złapało mnie jakieś przeziębienie i nie życze żadnej z Was takiego choróbska na tych etapach ciąży. Nie miałam nawet siły wychodzić z łóżka. Jeszcze dodatkowo mój TŻ zaliczył SOR - przejechał sobie piłą spalinową po nodze. Więc mam inwalidę w domu . Jutro mam prenatalne 3 trymestru dowiem się co tam u Małego.
Mój też naciska na pęcherz nie raz mam wrażenie, że eksploduję niż dojdę do łazienki a tam sikam jak zwykle. I zauważyłam, że jak puści się mu muzykę to zaczyna "tańczyć "
O imprezach z okazji pierwszej rocznicy ślubu nie słyszałam. W naszych stronach bierzmowania nie traktuje się jako "imprezy" ale jest spotkanie w waskim rodzinnym gronie i po Mszy jakiś obiad czy coś w tym stylu. Tak bardziej nieoficjalnie.
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 10:54   #2048
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cześć Dziewczyny
Aktualizacja z mojego samopoczucia i kryzysu. Czuje się znowu jak młody Bóg 🥰 w nocy opieram brzuch na poduszce (bo inaczej mi „wisi” i bardzo boli, mam brzucho szpiczaste z niczym po bokach wiec te boki zastąpić muszę poduszką). I na tym tyle. Czasami jeszcze kłuje mnie w pachwinie. Chodzę sobie powolutku ale już cały dzień mogę chodzić. Schudłam tez dwa kilo. Nie chce myśleć co to było ogólnie ja mam mega problem z załatwieniem się poza domem. A jeszcze jak mam z kimś wspólną łazienkę to dopiero mam blokadę. Czekałam w szpitalu aż ta laska usnie i pod osłoną nocy niczym zbrodniarz szlam na posiedzenie cała w stresie, że ona się obudzi na siku wiem jak to wyglada, wiem że mam coś z głową. Ale co zrobić. Wiec wróciłam taka spięta ze szpitala i tydzień zajęło mi wyrzucenie tych zbędnych „emocji” i puszczenie blokady już we własnym domu. Dlatego mega się boje co to będzie po cesarce. Znowu będę do siebie dochodzić wieki.
Czekam na wizytę ❤️



Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
W koncu przykleilam kubusia i ciesze sie jak dziecko Załącznik 7679009

Sent from my E5823 using Tapatalk

Ale bosko

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Łałłałałałałał! Rodzice wpadli z obiecanym prezentem dla wnuka. Mój tata sam własnoręcznie zrobił kołyskę! Jest przegenialna! To tylko bobasa do kompletu brakuje, ale ten ma zakaz wychodzenia jeszcze przez miesiac Załącznik 7679111

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przepiękna!!! 🥰

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
To moja mama zrobila takie skarpeteczki, w dwoch rozmiarachZałącznik 7679128

Sent from my E5823 using Tapatalk

Cuda

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
co za poranek!
Najpierwsz wybierajac sie do pracy bylam przekonana ze ukradli mi auto. obeszlam wszystkie ulice obok domu, pamietajac ze zaparkowalam na konkretnej. zrezygnowana dzwonie do tz i pytam czy pamieta czy widzial auto wczoraj itp a on mowi ze tak i ze jest zaparkowane tam i tam. oczywiscie bylo LOL

Jadac do pracy wlaczylam jakis sport mode i mi obroty silnika na 4000 wskoczyly i nijak nie moglam tego zbic. wlasnie googluje jak to dziadostwo wylaczyc
a tu dopiero 9:40 rano.......

w poludnie mam usg watroby

Kalafior, tez to mam hahaha

Amnesia zdrówka dla Ciebie i męża.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2019-06-12 o 11:01
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 10:59   #2049
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Munsz mi pozamawial ubrania
W rozm 8/10 w dodatku, wiec w najblizszym czasie nie ponosze.
Nie wiem co go naszlo... moze juz tak spasztecialam, ze chociaz w ten sposob chcial mnie upiekszyc.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 12:34   #2050
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Nastal ten dzien kiedy ubierajac sie do pracy stwierdzam ze bielizne musze wymienic na rozmiar wieksza
Mam nadzieje ze juz woecej w dupsko nie pojdzie. To dziecko ma nabierac masy, nie ja

Sent from my E5823 using Tapatalk

Hehe Ja to już miałam 3 tygodnie temu
Biustonosze mnie cisną na te upały i wychodzę z siebie....

Wiedźminka- może komplet jakiś eleganckich kieliszków do wina czy szampana


Kocurasek - biedactwo z Ciebie. Bardzo współczuję tych wszystkich dolegliwości.

Amnesia- łoooooj.....choroba w lato to masakra Dobrze, że masz ten koszmarek za sobą.

JA mam jutro wizytę. Ale pewnie będzie tylko omówienie wyników krwi. Ja się dobrze czuję- w sensie bez twardnień, zgag. Nawet zaczęłam trochę z domu wychodzić Czasem Maluch wstawi się w kanał to już nie mogę. Co 3 kroki muszę wtedy przystanąć bo kłuje mnie i mam uczucie jakby zaraz chciał wypaść
Cierpię na bezsenność bo kładę się spać mocno po północy a pobudki po 7... a w nocy 3-4 pielgrzymki do wc. Też czasem mam wrażenie, że strasznie mi się chce siku a tego jest może ze 2 łyżki stołowe.

IIII nic mi się nie chce... oprócz sprzątania. Albo mi się załączyło już wicie gniazda albo nie wiem. Jeszcze tak czysto nie miałam od kilku lat Oczywiście okna i firanki czekają na łaskę Tż-ta bo nie będę ryzykowała.

Pewnie po urodzeniu znów utknę w bałaganie na kolejne kilka lat
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 12:45   #2051
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Zeby mnie staniki cisnely to bym sie cieszyla LOL przed ciaza mialam 32B teraz 32C i ustalo
Natomiast dupsko zawsze mialam okragle a robi sie mega okragle teraz i rozmiar 10 (polski 38) powoli jakos tak ciasnawy
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 13:06   #2052
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Wiesz, póki żyłam sobie w rodzinnych stronach to np do głowy by mi nie przyszło, żeby robić imprezę na bierzmowanie, nawet nigdy nie słyszałam żeby ktoś coś takiego robił. Przeprowadziłam się tylko 160km i nagle się okazało, ze tutaj to normalne. Tak samo normalne jest tutaj robienie jakiejś małej imprezy (rodzice, rodzeństwo etc) z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Nie wnikam, bo dla mnie to dziwne. Po prostu próbuje się dostosować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O widzisz, dlatego mnie to zaciekawilo. Ja sie z tym nie spotkalam. Ale jak parze, to albo cos do domu albo np talon do restauracji td.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Nastal ten dzien kiedy ubierajac sie do pracy stwierdzam ze bielizne musze wymienic na rozmiar wieksza
Mam nadzieje ze juz woecej w dupsko nie pojdzie. To dziecko ma nabierac masy, nie ja

Sent from my E5823 using Tapatalk
LOL ja nie zmienilam, ale moge nosic tylko niektore gacie - te wieksze z wyzszym stanem

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Munsz mi pozamawial ubrania
W rozm 8/10 w dodatku, wiec w najblizszym czasie nie ponosze.
Nie wiem co go naszlo... moze juz tak spasztecialam, ze chociaz w ten sposob chcial mnie upiekszyc.
Moze to subtelna aluzja, zebys przewidziala schudniecie po ciazy
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:07   #2053
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Martynka kup munszowi zestaw na gym sugerujac ze musi popracowac nad miesniami

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:27   #2054
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Moze to subtelna aluzja, zebys przewidziala schudniecie po ciazy
Tez tak pomyslalam w pierwszej chwili, ale on twierdzi, ze niespodzianke chcial mi zrobic
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Martynka kup munszowi zestaw na gym sugerujac ze musi popracowac nad miesniami

Sent from my E5823 using Tapatalk
No to chyba mu kupie wredny prezent na dzien ojca.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:29   #2055
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja po wizycie
Mała się przekręciła i jest ułożenie miednicowe :/ następna wizyta 3 lipca mam nadzieje ze przekręci się jednak głowa w dol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 13:52   #2056
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Ja po wizycie
Mała się przekręciła i jest ułożenie miednicowe :/ następna wizyta 3 lipca mam nadzieje ze przekręci się jednak głowa w dol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niby dopiero w 34 tyg jak nie jest glowa w dol to mozna sie martwic

Moje od samego poczatlu glowa w dol i uciska pecherz okropnie a tu jeszcze 10 tygodni

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 14:23   #2057
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cześć dziewczyny. Te upały mnie wykończą. Do tego ból pleców mnie męczy. Stopy tak mi puchną, że musiałam kupić nowe buty, bo sandały z zeszłego lata wyglądają jak sznurek na baleronie.... nie mówiąc już o tym, że ledwo się schyliłam, żeby zapiąć jednego, drugiego już nie dałam rady. To sobie ponarzekałam. Zdecydowanie wolę koniec ciąży zimą.
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 15:38   #2058
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Niby dopiero w 34 tyg jak nie jest glowa w dol to mozna sie martwic

Moje od samego poczatlu glowa w dol i uciska pecherz okropnie a tu jeszcze 10 tygodni

Sent from my E5823 using Tapatalk


No mam nadzieje ze się jeszcze przekręci
Niecałe dwa tyg temu była normalnie główka w dol a tu dziś zonk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 16:04   #2059
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Byłam na wizycie u doktorka u którego NIE rodzę. Jak zobaczył moją szyjkę to powiedział, że po weekendzie urodzę W ciągu tygodnia skróciła się o 1 cm, z 35 na 25 mm. Dał duphaston (któraś z Was bierze?), luteinę, kazał leżeć i w piątek zaprosił na pessar. I miałam zgrzyt co zrobić z drugim doktorkiem, ale w końcu do niego zadzwoniłam i mu powiedziałam że poszłam na monitoring szyjki i zalecono pessar. Co on na to. No i jutro mam jechać do niego do szpitala, on twierdził w rozmowie, że nie ma tragedii . Nie wiem co robić. Którego słuchać. Nie wiem w sumie co on mi jutro powie, może tez się wystraszy. No nie wiem. Ehh jak nie urok to sraczka.



Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Munsz mi pozamawial ubrania

W rozm 8/10 w dodatku, wiec w najblizszym czasie nie ponosze.

Nie wiem co go naszlo... moze juz tak spasztecialam, ze chociaz w ten sposob chcial mnie upiekszyc.

E no. Mógł Ci kupić spadochrony. Widocznie tak Cię „widzi” to miłe 🥰

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Hehe Ja to już miałam 3 tygodnie temu

Biustonosze mnie cisną na te upały i wychodzę z siebie....



Wiedźminka- może komplet jakiś eleganckich kieliszków do wina czy szampana





Kocurasek - biedactwo z Ciebie. Bardzo współczuję tych wszystkich dolegliwości.



Amnesia- łoooooj.....choroba w lato to masakra Dobrze, że masz ten koszmarek za sobą.



JA mam jutro wizytę. Ale pewnie będzie tylko omówienie wyników krwi. Ja się dobrze czuję- w sensie bez twardnień, zgag. Nawet zaczęłam trochę z domu wychodzić Czasem Maluch wstawi się w kanał to już nie mogę. Co 3 kroki muszę wtedy przystanąć bo kłuje mnie i mam uczucie jakby zaraz chciał wypaść

Cierpię na bezsenność bo kładę się spać mocno po północy a pobudki po 7... a w nocy 3-4 pielgrzymki do wc. Też czasem mam wrażenie, że strasznie mi się chce siku a tego jest może ze 2 łyżki stołowe.



IIII nic mi się nie chce... oprócz sprzątania. Albo mi się załączyło już wicie gniazda albo nie wiem. Jeszcze tak czysto nie miałam od kilku lat Oczywiście okna i firanki czekają na łaskę Tż-ta bo nie będę ryzykowała.



Pewnie po urodzeniu znów utknę w bałaganie na kolejne kilka lat

Dziękuję
Ja się super czuję, mam mnóstwo energii ale jak mus to mus.

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Ja po wizycie
Mała się przekręciła i jest ułożenie miednicowe :/ następna wizyta 3 lipca mam nadzieje ze przekręci się jednak głowa w dol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ma jeszcze czas

Cytat:
Napisane przez agaciaaas Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Te upały mnie wykończą. Do tego ból pleców mnie męczy. Stopy tak mi puchną, że musiałam kupić nowe buty, bo sandały z zeszłego lata wyglądają jak sznurek na baleronie.... nie mówiąc już o tym, że ledwo się schyliłam, żeby zapiąć jednego, drugiego już nie dałam rady. To sobie ponarzekałam. Zdecydowanie wolę koniec ciąży zimą.

Kup sobie japonki w rossmanku albo innym c&a za 15 zł i oblecisz do końca. Ja tylko w takich gąbkach teraz łażę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 17:50   #2060
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Agaciaaas- ja od tygodnia popylam w klapeczkach. Zawiązywac nie trza i jeszcze troche opuchlizny się zmieści

Kocurasek- skonsultuj ze swoim lekarzem, ale pessar to nic złego, a zabezbieczy bobaski. Ja biorę luteinę, spasmolinę i magnez na tę moją szyjkę (27mm, przy 25 tez by zalozyli pessar i dali sterydy)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 18:01   #2061
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Glowa mnie boli, cisnienie podskoczylo, glowa peka. Dzwonilam do szpitala, to polozna najpierw, ze to cisnienie nie jest zle, sle jak jej powiedzialam, ze teraz mam 140/80 a moje normalne to 100/60 albo nizej, to nagle zmienila zdanie. Stwierdzila, zebym pojechala na opoeke nocna zeby mi tam sprawdzili jeszcze raz, bo moze aparat mi sie zepsul i zeby mocz sprawdzili czy nie mam bialka.
Mocz sama sprawdzilam, bialka nie mam a aparatu jestem pewna na 100% i czuje, ze mam wysokie cisnienie, wiec jechac kawal drogi tylko w celu sprawdzenia, to strata czasu. Ciezko z nimi dojsc do ladu. Wszedzie spychologia.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 18:15   #2062
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Glowa mnie boli, cisnienie podskoczylo, glowa peka. Dzwonilam do szpitala, to polozna najpierw, ze to cisnienie nie jest zle, sle jak jej powiedzialam, ze teraz mam 140/80 a moje normalne to 100/60 albo nizej, to nagle zmienila zdanie. Stwierdzila, zebym pojechala na opoeke nocna zeby mi tam sprawdzili jeszcze raz, bo moze aparat mi sie zepsul i zeby mocz sprawdzili czy nie mam bialka.

Mocz sama sprawdzilam, bialka nie mam a aparatu jestem pewna na 100% i czuje, ze mam wysokie cisnienie, wiec jechac kawal drogi tylko w celu sprawdzenia, to strata czasu. Ciezko z nimi dojsc do ladu. Wszedzie spychologia.
Ale jak sprawdza i faktycznie wysokie moze cos dadza?
Jak daleko masz do szpitala?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 18:51   #2063
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ale jak sprawdza i faktycznie wysokie moze cos dadza?
Jak daleko masz do szpitala?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Rozmawialam z gp przez tel i powiedzial, ze z takim cisnienoem i bolem glowy mam jechac do szpitala bo oni w przychodni nie sa w stanie nic zrobic. Zalatwiam opieke dla corki i bede jechac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 18:56   #2064
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Sama wiesz jak sie czujesz
Moje cisnienie czasem jest 120/80 czasem 140/100 i ani gp ani midwife nic nie mowili
Jedziesz na matsrnity unit czy zwykle a&e?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 19:21   #2065
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Rozmawialam z gp przez tel i powiedzial, ze z takim cisnienoem i bolem glowy mam jechac do szpitala bo oni w przychodni nie sa w stanie nic zrobic. Zalatwiam opieke dla corki i bede jechac.
Jedź jedź. Trzymamy kciuki, zeby to tylko pierdoła jednorazowa była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 19:25   #2066
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny, dwa pytania


1. Do gondoli do wozka na wysciolke cos? Ja bede tez gondoli uzwac jako drugiego lozeczka w salono-przedpokoju (bo i tak musze tam wozek postawic). Zakladalam ze kupie wysciolke wodoodporna i do tego przescieradlo, ale widze ze sa tylko przescieradla. Jak wy uzywacie gondoli?

2. Jakie pieluchy wielorazowe - u nas sa dwa rodzaje - na napy i na rzepy (foto). Na rzepy wydaja sie bardziej elastyczne w zapinaniu, ale znowu napy lepiej chyba by trzymaly. Ktore uwazacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 61825002_2205882096197456_1494726886197035008_n.jpg (79,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18033368_1435148753173027_9009874613047453742_n.jpg (84,4 KB, 45 załadowań)
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 19:50   #2067
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

1- mam tylko prześcieradło, ewentualnie dołożę pieluszkę flanelową czy tetrową. Jak chcesz coś wodoodpornego, to są maty pod prześcieradło w rozmiarze kołyskowym 40x90.
2- nie znam odpowiedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 20:14   #2068
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Nie pomyslalam o przescieradle do wozka

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 21:02   #2069
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja też noszę klapki, ale już takie mało wyjściowe są chciałam nowe, ale trafiłam na fajne sandałki, luźne i bez zapięcia. Mam nadzieję, że się sprawdzą, bo sił na chodzenie po sklepach brak.

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dwa pytania


1. Do gondoli do wozka na wysciolke cos? Ja bede tez gondoli uzwac jako drugiego lozeczka w salono-przedpokoju (bo i tak musze tam wozek postawic). Zakladalam ze kupie wysciolke wodoodporna i do tego przescieradlo, ale widze ze sa tylko przescieradla. Jak wy uzywacie gondoli?

2. Jakie pieluchy wielorazowe - u nas sa dwa rodzaje - na napy i na rzepy (foto). Na rzepy wydaja sie bardziej elastyczne w zapinaniu, ale znowu napy lepiej chyba by trzymaly. Ktore uwazacie?
Ja używałam tylko prześcieradła. W razie potrzeby prałam materacyk.

Napy bardziej trwałe, rzepy wygodniejsze i szybciej się zapina. A tak już bardziej przyszłościowo, to większe dziecko szybko załapuje rozpinanie rzepów moim zdaniem najlepiej mieć i takie i takie.
Zazdroszczę, że masz u siebie MamaKoala, mają boooskie wzory! <3
__________________


Edytowane przez agaciaaas
Czas edycji: 2019-06-12 o 21:03
agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 21:08   #2070
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Sama wiesz jak sie czujesz
Moje cisnienie czasem jest 120/80 czasem 140/100 i ani gp ani midwife nic nie mowili
Jedziesz na matsrnity unit czy zwykle a&e?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Na maternity jestem. Oczywiscie chca mnie zbyc bo udalo.im sie uchwycic jeden normalny pomiar na kilka. Czekam na lekarza.
Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Jedź jedź. Trzymamy kciuki, zeby to tylko pierdoła jednorazowa była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieje, ze to jednorazowe, ale kojarze, ze wczoraj podobnie sie czulam, tylko, ze nie bylo az tak zle, wiec podejrzewam, ze juz wczoraj mialam problem. Niestety nie sprawdzalam cisnienia.
Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dwa pytania


1. Do gondoli do wozka na wysciolke cos? Ja bede tez gondoli uzwac jako drugiego lozeczka w salono-przedpokoju (bo i tak musze tam wozek postawic). Zakladalam ze kupie wysciolke wodoodporna i do tego przescieradlo, ale widze ze sa tylko przescieradla. Jak wy uzywacie gondoli?

2. Jakie pieluchy wielorazowe - u nas sa dwa rodzaje - na napy i na rzepy (foto). Na rzepy wydaja sie bardziej elastyczne w zapinaniu, ale znowu napy lepiej chyba by trzymaly. Ktore uwazacie?
1. Mata do przewijania jednorazowa i na to pielucha flanelowa.
2. Pieluchy z rzepami sa sztywniejsze na brzuszku przez rzep, ale latwiej je regulowac. Z napami sa bardziej miekkie.
Ja mam oba rodzaje.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.