Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-26, 12:04   #3061
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Emulsja raczej nie zaszkodzi, ale malowanie typowo lazienkowa, smierdzaca farba, bym sobie darowala. Bez ciazy mialam po niej zawroty glowy.
Zwykla magnolia angielska, zadna specjalna lazienkowa

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 12:39   #3062
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zwykla magnolia angielska, zadna specjalna lazienkowa

Sent from my E5823 using Tapatalk
Zwykla nie powinna zaszkodzic.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 13:01   #3063
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Zwykla nie powinna zaszkodzic.
Jak ogarne prasowanie i sprzatanie to ja szybko trzasne

Super tz dostal tel z lotwy i musi sie stawic w sprawie odziedziczonego mieszkania po mamie, musi wybrac termin miedzy 8 sierpnia a 9 wrzesnia
Ja mam termin na 24 sierpnia wiec Cokolwiek nie wybierzemy moze akurat urodzic sie Jak go nie bedzue

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 17:39   #3064
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Gratulacje chyba wymarzony poród taki szybki
czy szybki, to nie wiem. Wiem, ze wiele kobiet nie odczuwa boly przy tych skurczach przedporodowych. Ja niestety tak. Skurcze obudzily mnie o 3.30 rano. Jeszcze tak do 12.00 nawet jakos funkcjonowalam, ale potem juz nie. Bardzo mnie bolaly. Mialam troche strach jak na 17.00 poszlam do lekarz i mi powiedzil, ze rozwarcia jest zero i to moze porwac i dniami. Nie wyobrazam sobie sie tak meczyc np 48h. Ja sie meczylam 20 h i to bylo duzooo. Szczerze to te skurcze co 2 min sa lzejsze, bo trwaja 10 sekund a nie ponad minute.

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Pięknie gratuluję : cmok:
Jak się czujesz ?

A spoko. Ogolnie mozna powiedziec ze rodzilam tak jak chcialam i jak przewidywalam. To znaczy mialam wizje, ze bede duzo dluzej na tej fajnej sali porodowej, wskocze do wanny sie zrelaksowac itd, a bylam tam moze godzine, i to z tego 40 min PO porodzie haha. Do wanny zdazyli napusic moze 15 cm wody . A tak to jak chcialam, bez nacinania, bez znieczulenia, w dogodnej pozycji. Mam dwa powierzchowne pekniecia i na nie dwa szwy wiec spoko, nie mam w podwoziu jakiejs jesieni sredniowiecza Najbardziej nieprzyjemne jest chyba obkurczanie macicy. Bardzo szybko u mnie idzie, bardzo mi brzuch spadl. Pewnie pomaga, ze karmie piersia bez problemu, co 2h jak trzeba. Mala sie przysysa super. Tylko mi zasypia na cycku . Oczywiscie spie w odcinkach 1h jesli w ogole, wiec no coz...

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość

Ale Wam poszło dziewczyny, chyba jesteście stworzone do rodzenia
.
Do samego parcia w ostatniej fazie to moze nawet jestem. Moze dlatego, ze moje odzucie jest takie, ze bol jest w sumie do zniesienia, raczej potrzeba samokontroli i krzepy fizycznej. I wtedy pchasz i siup. To znaczy tak mowie ja, spec z doswiadczeniem 1 porodu ah ha ha



Shiz gratki! Duzy chlopiec!
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 07:02   #3065
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
2.30 odejscie wód, 5.48 Wojtek na świecie 10/10, 3170g, 54 cm. Taki sie maluteńki wydaje
Zażądałam znieczulenia, a jak polozna przyszla mnie do niego zbadac, to nagle rabanu narobila ze pelne rozwarcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje!
Ale nam idzie!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 07:32   #3066
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Nie mam czasu sprawdza wiadomosci pozostalych, ale ... jednak jestem mama lipcowa. Dzis o 4 rano urodzilam corke. 2740g, 9/9 Apgar. 22h mialam jakies meczace nic nie wnoszace skurcze. Lekarz nawet mnie badal po poludniu i przewidywal porod na piatek-sobote. Po polnocy zaczely sie szybsze skurcze, potem parte, zaraz odeszly mi wody i ledwo dojechalismy do szpitala. Mialam juz 10 cm rozwarcia, szybko poszlo, 5 pchniec moze i voila. Tak jak myslalam, rodzilan na kolanach, wiszac na chuscie.
Super, Klocki, gratuluje! Jak dzidzia ma na imię?

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
2.30 odejscie wód, 5.48 Wojtek na świecie 10/10, 3170g, 54 cm. Taki sie maluteńki wydaje
Zażądałam znieczulenia, a jak polozna przyszla mnie do niego zbadac, to nagle rabanu narobila ze pelne rozwarcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo! Gratulacje

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Kloocki lego, shiz wielkie gratulacje, czekamy na zdjecia waszych pociech

Jak sobie pomysle ze w najgorszym razie mi.zostalo 6 tyg to mnie oblewa pot
Przynajmniej dzis temp spadla i deszcz padal w nocy takze jest czym oddychac

Sent from my E5823 using Tapatalk
Mam dokładnie to samo... Termin na 23.08 i nie wiem jak ja to wytrzymam w tych upałach.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Jak ogarne prasowanie i sprzatanie to ja szybko trzasne

Super tz dostal tel z lotwy i musi sie stawic w sprawie odziedziczonego mieszkania po mamie, musi wybrac termin miedzy 8 sierpnia a 9 wrzesnia
Ja mam termin na 24 sierpnia wiec Cokolwiek nie wybierzemy moze akurat urodzic sie Jak go nie bedzue

Sent from my E5823 using Tapatalk
Może im szybciej tym lepiej? Bo pewnie bardziej Ci się przyda, jak już dzidziuś będzie na świecie? Ale nie zazdroszczę. Ja mojemu tż zabroniłam jechać na 5dniowe szkolenie do Warszawy na początku sierpnia :P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 09:00   #3067
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Super, Klocki, gratuluje! Jak dzidzia ma na imię?





Brawo! Gratulacje







Mam dokładnie to samo... Termin na 23.08 i nie wiem jak ja to wytrzymam w tych upałach.







Może im szybciej tym lepiej? Bo pewnie bardziej Ci się przyda, jak już dzidziuś będzie na świecie? Ale nie zazdroszczę. Ja mojemu tż zabroniłam jechać na 5dniowe szkolenie do Warszawy na początku sierpnia :P
No tak a co zrobie jak poleci 8 sierpnia a ja zaczne rodzic? Z lotwy nie wroci w 5godzin tylko minimum 24
Nie mam tu rodziny, mamy itp
Owszem kolezanka bedzie Z nami przy porodzie ale nie chce rodzic tylko Z kolezanka

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 11:26   #3068
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
No tak a co zrobie jak poleci 8 sierpnia a ja zaczne rodzic? Z lotwy nie wroci w 5godzin tylko minimum 24
Nie mam tu rodziny, mamy itp
Owszem kolezanka bedzie Z nami przy porodzie ale nie chce rodzic tylko Z kolezanka

Sent from my E5823 using Tapatalk
Jesli musi jechac i nie ma opcji zeby pojechal pozniej, to tego nie przeskoczysz i nie ma co sie nastawiac, ze akurat urodzisz jak on wyjedzie. Sila wyzsza, na pewne rzeczy nie mamy wplywu, ale sam stres moze wywolac porod, wiec najlepiej wyluzowac i nastawic sie na to, ze TZ zdazy wrocic.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 12:37   #3069
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
No tak a co zrobie jak poleci 8 sierpnia a ja zaczne rodzic? Z lotwy nie wroci w 5godzin tylko minimum 24
Nie mam tu rodziny, mamy itp
Owszem kolezanka bedzie Z nami przy porodzie ale nie chce rodzic tylko Z kolezanka

Sent from my E5823 using Tapatalk
No tak, doskonale Cię rozumiem, ale ryzyko porodu rośnie wraz z kolejnymi dniami sierpnia, prawda? Więc jeśli musi jechać i nie ma innej opcji, to chyba najbezpieczniej na początku?

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Jesli musi jechac i nie ma opcji zeby pojechal pozniej, to tego nie przeskoczysz i nie ma co sie nastawiac, ze akurat urodzisz jak on wyjedzie. Sila wyzsza, na pewne rzeczy nie mamy wplywu, ale sam stres moze wywolac porod, wiec najlepiej wyluzowac i nastawic sie na to, ze TZ zdazy wrocic.
Też tak myślę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 14:11   #3070
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Pewnie macie racje tylko ja z tych co w takuch sytuacjach panikuja

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 15:45   #3071
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Super, Klocki, gratuluje! Jak dzidzia ma na imię?
Dzidzia ma na ilie Lila Tutaj fotos.
Tak krzyczalam, zeby wiecej dla noworodka nie kupowac ciuchow ze sie dokrzyczalam. Plywa mi we wszystkim poza moze 3 spioszkami, jest malutka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Unknown.jpeg (70,1 KB, 104 załadowań)
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 15:55   #3072
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
S
Może im szybciej tym lepiej? Bo pewnie bardziej Ci się przyda, jak już dzidziuś będzie na świecie? Ale nie zazdroszczę. Ja mojemu tż zabroniłam jechać na 5dniowe szkolenie do Warszawy na początku sierpnia :P
Ja tam nie chce nikogo straszyc, ale moj maz mial o 9 rano w srode lot do Tijuany. Mial jechac na dwa dni, z pracy. Od poczatku mi sie to nie podobalo, ale myslalam, no bez przesady. Jak tu nagle obudzily mnie skurcze o 3 rano. W panice odwolywal wyjazd. I bum, w czwartek rano bobas. A meza mialo nie byc do wieczora tego dnia
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 16:19   #3073
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Ja tam nie chce nikogo straszyc, ale moj maz mial o 9 rano w srode lot do Tijuany. Mial jechac na dwa dni, z pracy. Od poczatku mi sie to nie podobalo, ale myslalam, no bez przesady. Jak tu nagle obudzily mnie skurcze o 3 rano. W panice odwolywal wyjazd. I bum, w czwartek rano bobas. A meza mialo nie byc do wieczora tego dnia
Wlasnie tego sie obawiam

Tz planuje leciec na 48h max ale mimo wszystko wolalabym zeby to byl dystans 5h w aucie a nie 2 godzinny lot bo tego sie nie zorganizuje odrazu jesli cos, do auta zawsze moze wskoczyc i za pare h byc na miejscu



Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 16:36   #3074
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Dzidzia ma na ilie Lila Tutaj fotos.
Tak krzyczalam, zeby wiecej dla noworodka nie kupowac ciuchow ze sie dokrzyczalam. Plywa mi we wszystkim poza moze 3 spioszkami, jest malutka
Slodka.
Moj wczoraj skonczyl 3 tygodnie i nadal normalnie leza na nim tylko body i spiochy "tiny baby", ktore sa chyba do 2,7kg. Ale ja tych malenkich nie dokupuje bo sensu nie ma, dostalismy kilka ze szpitala a poza tym zakladam mu nb i 0-3. W 0-3 sie topi, ale na wystawe sie z nim nie wybieram wiec najwazniejsze, zeby byl ubrany i bylo mu cieplo. I tak podkula nozki przez wiekszosc czasu wiec nogawki sie zsuwaja.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 17:16   #3075
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Nie mam czasu sprawdza wiadomosci pozostalych, ale ... jednak jestem mama lipcowa. Dzis o 4 rano urodzilam corke. 2740g, 9/9 Apgar. 22h mialam jakies meczace nic nie wnoszace skurcze. Lekarz nawet mnie badal po poludniu i przewidywal porod na piatek-sobote. Po polnocy zaczely sie szybsze skurcze, potem parte, zaraz odeszly mi wody i ledwo dojechalismy do szpitala. Mialam juz 10 cm rozwarcia, szybko poszlo, 5 pchniec moze i voila. Tak jak myslalam, rodzilan na kolanach, wiszac na chuscie.
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
2.30 odejscie wód, 5.48 Wojtek na świecie 10/10, 3170g, 54 cm. Taki sie maluteńki wydaje
Zażądałam znieczulenia, a jak polozna przyszla mnie do niego zbadac, to nagle rabanu narobila ze pelne rozwarcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Jak ogarne prasowanie i sprzatanie to ja szybko trzasne

Super tz dostal tel z lotwy i musi sie stawic w sprawie odziedziczonego mieszkania po mamie, musi wybrac termin miedzy 8 sierpnia a 9 wrzesnia
Ja mam termin na 24 sierpnia wiec Cokolwiek nie wybierzemy moze akurat urodzic sie Jak go nie bedzue

Sent from my E5823 using Tapatalk
Nie wiem co doradzić. Ja się cykam czy swojemu Tż pozwolić w środę jechać 400 km w delegację.

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Dzidzia ma na ilie Lila Tutaj fotos.
Tak krzyczalam, zeby wiecej dla noworodka nie kupowac ciuchow ze sie dokrzyczalam. Plywa mi we wszystkim poza moze 3 spioszkami, jest malutka
Śliczna pucia Na zdjęciu nie wygląda na Maleństwo

Jak się czujesz?

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Ja w czwartek jakiś bezndziejny humor miałam po tej wizycie u ginekolog. Ale przespałam w miarę ostatnie 2 noce i lepiej psychicznie się czuję.
Maluch od 22-24 tak daje mi po kiszkach, że aż mam łzy w oczach. Moje Maluchy nie były takie aktywne, zawsze każdy mnie pytał czy mnie bolały ruchy dziecka w brzuchu a ja nie wiedziałam o co chodzi- aż do teraz.

Wiedźminka- ja mam ostatnio akcje, że ok. 4 idę na siku a potem jestem tak głodna, że muszę zjeść takie jakby przedśniadanie bo nie zasnę. Jakiś jamochłon mi się włączył
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 17:43   #3076
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny ogromne gratulacje. W końcu zaczynają się porody.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 18:33   #3077
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Kto nastepny?

Olka czy Panna Migotka?


Chyba ze ktos sie w kolejke wcisnie hihi

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2019-07-27 o 18:45
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 18:36   #3078
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

A ja walczę z laktacją. Nie wiem. Póki co jeszcze troche ssal, ale ostatnie kilka podejsc, to jego zlosc, a moje lzy, a wole miec najedzonego bobaska niz nieszczesliwego bobaska, wiec podalam 2x mm i jezeli jakies lekkie proby sie nie powioda, to nie mam zamiaru sie bardziej stresowac, bo oboje na tym tracimy. Zobaczymy. Moze w domu sie uda, moze doradca cos zaradzi. Wkurza mnie, ze na oddziale nie ma jednego fotela/krzesla z podlokietnikami i jedyna opcja z raną na kroczu, to na lezaco, albo na taborecie. Co jedna polozna to inne zdanie. Jak juz przyszla jakas prukwa, nacisnela piersi, powiedziala, ze puste (chociaz wiem, ze naciskanie to nie wyznacznik) to juz sie totalnie rozkleilam. No nic. Poki spi, powalcze z laktatorem i zobaczymy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 18:44   #3079
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
A ja walczę z laktacją. Nie wiem. Póki co jeszcze troche ssal, ale ostatnie kilka podejsc, to jego zlosc, a moje lzy, a wole miec najedzonego bobaska niz nieszczesliwego bobaska, wiec podalam 2x mm i jezeli jakies lekkie proby sie nie powioda, to nie mam zamiaru sie bardziej stresowac, bo oboje na tym tracimy. Zobaczymy. Moze w domu sie uda, moze doradca cos zaradzi. Wkurza mnie, ze na oddziale nie ma jednego fotela/krzesla z podlokietnikami i jedyna opcja z raną na kroczu, to na lezaco, albo na taborecie. Co jedna polozna to inne zdanie. Jak juz przyszla jakas prukwa, nacisnela piersi, powiedziala, ze puste (chociaz wiem, ze naciskanie to nie wyznacznik) to juz sie totalnie rozkleilam. No nic. Poki spi, powalcze z laktatorem i zobaczymy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shiz kiedy wychodzosz?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 18:53   #3080
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Shiz kiedy wychodzosz?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Jutro, pewnie kolo 14.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 19:33   #3081
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Post Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Kto nastepny?

Olka czy Panna Migotka?


Chyba ze ktos sie w kolejke wcisnie hihi

Sent from my E5823 using Tapatalk
ja bym bardzo chciała, bo niedługo zamkną nam szpital, ale coś na razie Adasiowi się nie spieszy. Staram się dużo spacerować i chodzić po schodach, ale nic się nie dzieje.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 19:49   #3082
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
ja bym bardzo chciała, bo niedługo zamkną nam szpital, ale coś na razie Adasiowi się nie spieszy. Staram się dużo spacerować i chodzić po schodach, ale nic się nie dzieje.
Skaczesz na pilce?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 19:51   #3083
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ej, ja kupilam pilke w sobote, a w poniedzialek juz bylam w szpitalu (co prawda, bo tentno malemu spadlo, ale co tam) a juz 5 dni pozniej mam bobaska. Przypadek? Nie sadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 19:56   #3084
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Wysprzątałam baaaaardzo dokładnie kuchnię, każdy jeden zakamarek do którego dałam radę sięgnąć. Padam na twarz, a mój kręgosłup mnie nienawidzi.. ale liczę na to, że dzisiaj chociaż ze zmęczenia uda mi się normalnie usnąć i przespać całą noc! Oczywiście nie licząc wycieczek do kibelka
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 20:08   #3085
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Kto nastepny?

Olka czy Panna Migotka?


Chyba ze ktos sie w kolejke wcisnie hihi

Sent from my E5823 using Tapatalk


Oj, ja tez bym już chciała... tp mam na dzisiaj, mała w srode miała już 3,5kg, w srode miałam masaż szyjki, w czwartek myłam okna, wczoraj posprzątałam mieszkanie i nic... ani pół skurczu... tylko w nocy wstawałam chyba co 20 minut do kibelka, albo się napić, albo spać nie mogłam... a ostatnie 2-3 noce były już całkiem ok z 2-3 pobudkami na siku...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 20:13   #3086
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ej, ja kupilam pilke w sobote, a w poniedzialek juz bylam w szpitalu (co prawda, bo tentno malemu spadlo, ale co tam) a juz 5 dni pozniej mam bobaska. Przypadek? Nie sadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieje ze nie przypadek
Ja dzis dokladnie 36 i zaczelam skakac, narazie po 30 min dziennie chce
Nie chce lokatora jeszcze wyganiac, ale nie chcislabym przenosic

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 20:55   #3087
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość

Śliczna pucia Na zdjęciu nie wygląda na Maleństwo

Jak się czujesz?[COLOR="Silver"]
Niby nie jest taka mala, bo 48 cm i 2740g to taka ok waga dla noworodka-dziewczynki. Ale tak jak martynki bobas, tylko nb, w tych 0-3 sie topi. Moze jest gesta jak mama hahaha ze mnie sie smieja, ze mam wysoka gestosc, bo duzo waze jak na maly rozmiar.

Czuje sie jako tako. Mielismy ciezka noc. Bobas przetwarzal pierwsza normalna kupe (smolka byla super pierwszej doby), ciagle puszczala baki, miala czkawke i byla niespokojna. Trzeba ja bylo non stop nosic.
Nie wiem czy to od tego czy od czego, ale ...nabiegly mi krwia galki oczne! Wygladam jak zul po dekadzie picia Udalo mi sie dzis zlapac dwie drzemki, polezalam z rumiankiem ale nie pomoglo
Na plus, brzuch prawie kompletnie mi juz opadl! Nie powiem, zebym wygldadal jak sprzed ciazy (RIP szesciopak), ale w ogole nie wygladam jakbym w ciazy byla niedawno, nie liczac linii.

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
A ja walczę z laktacją. Nie wiem. Póki co jeszcze troche ssal, ale ostatnie kilka podejsc, to jego zlosc, a moje lzy, a wole miec najedzonego bobaska niz nieszczesliwego bobaska, wiec podalam 2x mm i jezeli jakies lekkie proby sie nie powioda, to nie mam zamiaru sie bardziej stresowac, bo oboje na tym tracimy. Zobaczymy. Moze w domu sie uda, moze doradca cos zaradzi. Wkurza mnie, ze na oddziale nie ma jednego fotela/krzesla z podlokietnikami i jedyna opcja z raną na kroczu, to na lezaco, albo na taborecie. Co jedna polozna to inne zdanie. Jak juz przyszla jakas prukwa, nacisnela piersi, powiedziala, ze puste (chociaz wiem, ze naciskanie to nie wyznacznik) to juz sie totalnie rozkleilam. No nic. Poki spi, powalcze z laktatorem i zobaczymy...
Bardzo wspolczuje, koniecznie do doradcy. Prukwe olej, dasz rade
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:34   #3088
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Niby nie jest taka mala, bo 48 cm i 2740g to taka ok waga dla noworodka-dziewczynki. Ale tak jak martynki bobas, tylko nb, w tych 0-3 sie topi. Moze jest gesta jak mama hahaha ze mnie sie smieja, ze mam wysoka gestosc, bo duzo waze jak na maly rozmiar.



Czuje sie jako tako. Mielismy ciezka noc. Bobas przetwarzal pierwsza normalna kupe (smolka byla super pierwszej doby), ciagle puszczala baki, miala czkawke i byla niespokojna. Trzeba ja bylo non stop nosic.

Nie wiem czy to od tego czy od czego, ale ...nabiegly mi krwia galki oczne! Wygladam jak zul po dekadzie picia Udalo mi sie dzis zlapac dwie drzemki, polezalam z rumiankiem ale nie pomoglo

Na plus, brzuch prawie kompletnie mi juz opadl! Nie powiem, zebym wygldadal jak sprzed ciazy (RIP szesciopak), ale w ogole nie wygladam jakbym w ciazy byla niedawno, nie liczac linii.







Bardzo wspolczuje, koniecznie do doradcy. Prukwe olej, dasz rade
Przekrwione oczy gdzies slyszalam ze to od wysilku przy porodzie

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Czytajac co piszecie, postanowilam zabrac noworodkowy rozmiar ubranek. Jeden zestaw wezne tylko 0-3 w razie gdyby trafil mi sie wiekszy dziec

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:38   #3089
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Klocki lego śliczna córeczka. Super ,że juz porod za Tobą🙂
Shiz z tą laktacją to ja się tak obawiam.. napisz jak to wyglądało
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 21:41   #3090
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze nie przypadek
Ja dzis dokladnie 36 i zaczelam skakac, narazie po 30 min dziennie chce
Nie chce lokatora jeszcze wyganiac, ale nie chcislabym przenosic
oj uwazaj... ja w zeszly weekend mialam dwa biegi: 5km i 3 km (oba szlam marszem, bieglam tylko do mety). Maz byl wydygany, ze duzo, a ja do niego, ze co sie moze stac, najwyzej zaczne rodzic. I 3 dni pozniej.....

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Przekrwione oczy gdzies slyszalam ze to od wysilku przy porodzie


[/COLOR]Czytajac co piszecie, postanowilam zabrac noworodkowy rozmiar ubranek. Jeden zestaw wezne tylko 0-3 w razie gdyby trafil mi sie wiekszy dziec

Sent from my E5823 using Tapatalk
Tez tak slyszalam, ale nie mialam przekrwionyvh od razu po. Dopiero dzis jak sie obudzilam.

Ja wzielam pol na pol ciuszki, te 0-3 byly bezuzyteczne
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.