kosmetyki profesjonalne na codzień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-21, 00:07   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

kosmetyki profesjonalne...pytanie do Agi


Wizazystki uzywaja kosmetykow profesjonalnych. Mam wiec pytanie, czym roznia sie te kosmetyki od tych dostepnych dla zwyklych smiertelniczek [img]icons/icon7.gif[/img]. Czy sa duzo drozsze od tych sprzedawanych w sklepach. I najwazniejsze gdzie sie je kupuje? Wiem, ze pewnie w specjalnych sklepach [img]icons/icon7.gif[/img](tylko jakich)... nie chodzi mi tu o konkretne adresy (bo i tak nie jestem w kraju)...Poniewaz w sklepach kosmetycznych nigdy nie spotkalam sie z profesjonalnymi kosmetykami... a moze jednak widze je czesto, tylko nie wiem o tym... chcialabym do wiedziedz sie gdzie mozna w takie cudenka sie zaopatrzyc?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-21, 00:07   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kosmetyki profesjonalne...pytanie do Agi

Wizazystki uzywaja kosmetykow profesjonalnych. Mam wiec pytanie, czym roznia sie te kosmetyki od tych dostepnych dla zwyklych smiertelniczek [img]icons/icon7.gif[/img]. Czy sa duzo drozsze od tych sprzedawanych w sklepach. I najwazniejsze gdzie sie je kupuje? Wiem, ze pewnie w specjalnych sklepach [img]icons/icon7.gif[/img](tylko jakich)... nie chodzi mi tu o konkretne adresy (bo i tak nie jestem w kraju)...Poniewaz w sklepach kosmetycznych nigdy nie spotkalam sie z profesjonalnymi kosmetykami... a moze jednak widze je czesto, tylko nie wiem o tym... chcialabym do wiedziedz sie gdzie mozna w takie cudenka sie zaopatrzyc?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-21, 08:39   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: kosmetyki profesjonalne...pytanie do Agi

Hej Nineczka [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie jest prawda,ze wizazysci posluguja sie wylacznie kosmetykami profesjonalnymi. Dotyczy to raczej charakteryzatorow, gdzie na planie czy sesjach uzywa sie faktycznie glownie srodkow profesjonalnych ( np. Benaya, Screen Face, Kryolan itd. - jest ich naprawde bardzo duzo). Sa to kosmetyki i srodki dostepne glownie w sklepach dla profesjonalistow. Najczesciej bardzo drogie i rzadko nadajace sie np.: do wykonania lekkiego makijazu dziennego.

Natomiast wizazysci maja swoje ulubione kosmetyki ( i zdarza sie,ze niektore z nich faktycznie naleza do tych srodkow profesjonalnych); Albo pracuja na konkretnej firmie - zwiazane jest to wtedy gl. z jakims kontraktem. Ale wtedy maja do dyspozycji kosmetyki powszechnie dostepne w handlu. Moga sie jedynie roznic paleta.
Natomiast czesto szkoly opieraj sie na jakiejs konkretnej firmie typu Malu Witz ( chyba tak sie to pisze ) , Peggy Sage czy Art Deco. I jak by sie uprzec to mozna nazwac je kosmetykami profesjonalnymi.
A najczesciej chodzi o to, ze w zestawach maja dodatkowo np. nietypowe kolory niektorych kosmetykow, ktore praktycznie nadaja sie wylacznie do efektow specjalnych.

Nina tam gdzie mieszkasz jest bardzo duzo takich firm i maja naprawde wspaniala oferte. Ale jezeli potrzebujesz je do uzytku prywatnego to raczej odradzam.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-21, 08:39   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: kosmetyki profesjonalne...pytanie do Agi

Hej Nineczka [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie jest prawda,ze wizazysci posluguja sie wylacznie kosmetykami profesjonalnymi. Dotyczy to raczej charakteryzatorow, gdzie na planie czy sesjach uzywa sie faktycznie glownie srodkow profesjonalnych ( np. Benaya, Screen Face, Kryolan itd. - jest ich naprawde bardzo duzo). Sa to kosmetyki i srodki dostepne glownie w sklepach dla profesjonalistow. Najczesciej bardzo drogie i rzadko nadajace sie np.: do wykonania lekkiego makijazu dziennego.

Natomiast wizazysci maja swoje ulubione kosmetyki ( i zdarza sie,ze niektore z nich faktycznie naleza do tych srodkow profesjonalnych); Albo pracuja na konkretnej firmie - zwiazane jest to wtedy gl. z jakims kontraktem. Ale wtedy maja do dyspozycji kosmetyki powszechnie dostepne w handlu. Moga sie jedynie roznic paleta.
Natomiast czesto szkoly opieraj sie na jakiejs konkretnej firmie typu Malu Witz ( chyba tak sie to pisze ) , Peggy Sage czy Art Deco. I jak by sie uprzec to mozna nazwac je kosmetykami profesjonalnymi.
A najczesciej chodzi o to, ze w zestawach maja dodatkowo np. nietypowe kolory niektorych kosmetykow, ktore praktycznie nadaja sie wylacznie do efektow specjalnych.

Nina tam gdzie mieszkasz jest bardzo duzo takich firm i maja naprawde wspaniala oferte. Ale jezeli potrzebujesz je do uzytku prywatnego to raczej odradzam.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-21, 20:00   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki profesjonalne...pytanie do Agi

Dziekuje Ci za odpowiedz. Pytalam tak z ciekawosci. Tyle razy slyszalam o profesjonalnych kosmetykach.. chocby u fryzjera [img]icons/icon7.gif[/img].. chcialam wiec wiedziec, czy i wizazystki takimi sie posluguja.Dzieki za inforamcje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-21, 20:00   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kosmetyki profesjonalne...pytanie do Agi

Dziekuje Ci za odpowiedz. Pytalam tak z ciekawosci. Tyle razy slyszalam o profesjonalnych kosmetykach.. chocby u fryzjera [img]icons/icon7.gif[/img].. chcialam wiec wiedziec, czy i wizazystki takimi sie posluguja.Dzieki za inforamcje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 10:52   #7
Miotla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 9
Kosmetyki profesjonalne

Witam,
Czy któraś z Was używała, albo była malowana kosmetykami do makijażu
profesjonalnego, takimi jak Kryolan, Alcina, Bi-Kor? Jaki efekt na twarzy?
Czy w świetle dziennym nie ma się wrażenia (i wyglądu) maski na twarzy?
Pytam, bo znalazłam wizażystkę, która oferuje ślubny makijaż tymi
kosmetykami, a mam lekkie opory, bo boję się efektu sztuczności. Ślub dosyć
wcześnie i trochę się martwię, że w świetle słonecznym będę wyglądać jak
matrioszka z botoksem...
Miotla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-21, 11:20   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

uzywanie takich profesjonalnych kosmetyków świadczy dobrze o wizazystce ,ja sama używam niektórych profesjonalnych ,niektórych z górnej pólki a także np. ceini Inglota.

zawsze robie makijaż próbny i wtedy klientka sie decyduje (nigdy ,odpukac ,nie zrezygnowała).

komsetyki profesjonalne dają mozliwosc osiagnięcia prawie idealnego wyglądu (jelsi uzywa sie ich umiejetnie i nie robi maski zamiast twarzy )

zrob makjiaz próbny i pamietaj ,że w sukni, fryzurze bedziesz inaczej wyglądała niz w zwykłym ciuchu i włosach
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 12:28   #9
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

ja podobnie jak paula78 używam kryolanu. jestem zadowolona. sprawdza sie zarówno do makijaży ślubnych jak i na sesje zdjęciowe ))
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 14:35   #10
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Kryolan tak jak i inne marki mają kosmetyki o róznych konsystencjach_ możesz znaleźć za równo lekkie jak i cięższe. Nie powinnaś się obawiać efektu maski, a poza tym po makijażu próbnym sama się przekonasz czy dany makijaż Ci odpowiada;-)
pzdr i powodzenia
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 15:16   #11
Kisia77
Przyczajenie
 
Avatar Kisia77
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cześć !!Od dawna przeglądam forum wizażu i parę dni temu postanowiłam dołą



czyć do Was. Dziś odważyłam się pierwszy raz coś napisać.

Zdecydowanie polecam Kryolan, sama na tych kosmetykach robiłam swoje pierwsze kroki w wizażu.
Kisia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-11, 20:05   #12
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

A ja dzis wyprobowalam kosmetyki Alciny i musze przyznac ze sa swietne! juz plnauje zakupy super blyszczyki, dlugo sie utrzymuja na ustach, ladny zapach i konsystencja, bardzo ladne roze czekam wlasnie na maila z cennikiem
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:47   #13
anikab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
kosmetyki profesjonalne na codzień?

Wiele oostatnio czytałam na temat kosmetyków które można kupować jedynie w sklepach profesjonlaych z artykułami dla charakteryzatorów. Czy kosmetyków tego typu np korektorów, podkładów czy cieni mozna uzywac na codzień? Może macie jakieś doświadczenia?
anikab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:52   #14
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: kosmetyki profesjonalne na codzień?

Kosmetyków profesjonalnych używa się raczej na jakieś konkretne okazje, wielkie wyjścia itp Przynajmniej mi się tak wydaje Są to na ogół kosmetyki kryjące mocniej niż zwykła podkłady np, najczęściej stosowane do sesji zdjęciowych itp
Ale poczekaj na odpowiedzi bardziej doświadczonych dziewczyn w tym temacie
Pozdrawiam ciepło
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.