Mamy majowe 2019 część 9 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-16, 15:33   #4321
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

My juz w domu. Mala miala dzis 2 godzinna drzemkę i kolejna wypadałaby na 15 jak bylam w kawiarni. Tam oczywiście nie zaśnie, co pociągnęła cyca to się rozglądala. Już miałam wizję krzyku w wózku przy powrocie bo śpiąca, oczywiscie tak było A po zasnela mi pod sama klatka wzielam ja na śpiąca do domu, przy rozbieraniu się obudzila ale ululalam i spi na mnie.. ehh juz dawno się tak nie zestresowalam :/ chcialam jej podać obiadku przed wyjściem to nie chciała. I znów jest 16 a ona dzis tylko cyc. Jak wstanie to dam jej skórkę od chleba albo chrupka chociaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 18:01   #4322
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Z tym krztuszeniem i papkami chodziło mi między innymi o:IMG_20191116_184930~2.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 18:10   #4323
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Siemka

Kiedyś się na wątku zawsze mówiło, że mój Stasio grzeczny,nie? Dziś go pilnowała moja babcia i zadzwoniła do nas żebyśmy wracali bo jest niegrzeczny xD moja mama już też boi się go pilnować. Będziemy potrzebować opieki na 29.11, to damy go teściom - jedyne osoby, które nie wiedzą,jaki on się zrobił niedobry.

Wstawiłam właśnie sernik, po zrobieniu zorientowałam się że twarog był kilka dni po terminie. Umrzemy jak zjemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 18:17   #4324
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Siemka

Kiedyś się na wątku zawsze mówiło, że mój Stasio grzeczny,nie? Dziś go pilnowała moja babcia i zadzwoniła do nas żebyśmy wracali bo jest niegrzeczny xD moja mama już też boi się go pilnować. Będziemy potrzebować opieki na 29.11, to damy go teściom - jedyne osoby, które nie wiedzą,jaki on się zrobił niedobry.

Wstawiłam właśnie sernik, po zrobieniu zorientowałam się że twarog był kilka dni po terminie. Umrzemy jak zjemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie umrzecie kiedyś oglądałam program typu galileo na temat daty ważności jogurtów. Po terminie mają mniej dobroci, ale nie więcej złego XD obstawiam, że z twarogiem tak samo. Smacznego!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 18:25   #4325
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Siemka

Kiedyś się na wątku zawsze mówiło, że mój Stasio grzeczny,nie? Dziś go pilnowała moja babcia i zadzwoniła do nas żebyśmy wracali bo jest niegrzeczny xD moja mama już też boi się go pilnować. Będziemy potrzebować opieki na 29.11, to damy go teściom - jedyne osoby, które nie wiedzą,jaki on się zrobił niedobry.

Wstawiłam właśnie sernik, po zrobieniu zorientowałam się że twarog był kilka dni po terminie. Umrzemy jak zjemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z maluchami różnie bywa, ja nie potrafię przewidzieć jak moja się zachowa kiedy ją zostawiam z dziadkami. Raz jest super, innym razem ryk, zależy od dyspozycji dnia. I dlatego też staramy się z TŻ żeby któreś z nas zawsze wróciło na usypianie jej, bo to loteria czy dziadkom się uda, czy bedą ją bujać w płaczu godzinami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 18:55   #4326
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Moja to z jednej strony leń bo ćwiczyć jej się nie chce ale z drugiej to adhd, bo kręci się i rusza non stop. Ostatnio wszystko w łapy chwyta, trzeba uważać jak się z nią chodzi czy siada bo zaraz coś dorwie

Na urodziny chyba na chwilę pójdziemy, Lilka ma tylko trochę kataru (odciągam rano i wieczorem) a ten kolega też tylko katar więc chyba ok. Gorzej że coś nam drzemki nie siadły i może być marudna o tej godzinie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Mój też strasznie ruchliwy, ale już w brzuchu taki był

Liliana, ale historia z kocurkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 19:04   #4327
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Jeju laski chyba przez wizaż się zarażamy. Ja 38,5 stopni od wczoraj. Sesja odwołana, jutrzejszy wyjazd w goście odwołany. Leże w łóżku i śmierdzę

Mam dla Was historię hit! Wczoraj jakoś chwilę po południu stwierdziliśmy z mężem, że idziemy na stare miasto z dzieckiem. On na spacer my Rossman, apteka, złotnik itp. Pół godziny spaceru już za nami, informacyjnie - szliśmy przez dwa głośne wielkie ronda. Stary w złotniku sam załatwił, do Rossmana weszliśmy razem. Zapłacił za zakupy, mówię do niego "wrzuć te zakupy do koszyka pod wózek". Koszyk ciężko dostępny, bo syn na leżąco jeździ w spacerówce. No i on chce włożyć tam zakupy i w tym momencie ma minę jakby ducha zobaczył i mówi do mnie 'wracamy do domu, mamy kota w wózku' myślałam, że sobie ze mnie żartuje ale w tym momencie akurat jakieś ciche miauknięcie usłyszałam. Mikro zawał na miejscu. Wyszliśmy z roska i na początku mówimy, że dobra nie wyciągamy jej z tego koszyka, że dojedziemy tak do domu. Ale ja w myślach miałam już jak to mój kot przestaszy się jakiegoś samochodu bądź tramwaju i nam ucieknie. Weszliśmy więc w boczną uliczkę starego miasta i wyciągnęliśmy ją. Miałam ją nieść do domu na rękach. Przesyłam może z 400 metrów. Mąż się śmiał, że wyglądam komicznie. Ruda baba w centrum starego miasta z biało czarny kotem na rękach
Ona się trzęsła ze strachu (a w domu to koci terminator!!) więc powiedziałam mężowi aby wszystko z torby wywalił i ją tam wsadzimy. Dotarliśmy bezpiecznie do domu. Najgorsze, że ona mogła nam wyjść z tego wózka w środku miasta i nawet byśmy tego nie zauważyli, wrócilibyśmy do domu i kota byśmy szukali. W 90 procentach zawsze sprawdzamy czy wszystkie zwierzaki są w domu i zazwyczaj śpią na łóżku albo stoją pod drzwiami gdy wychodzimy. Ten jeden raz nie sprawdziliśmy i mieliśmy kocią turystkę na pace!!
Jejciu ale historia z tym kotem 🤣 od razu ją dalej sprzedalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Jeśli tylko lekki katar to bym szła, jak coś poważniejszego to nie.

U nas dzisiaj ładna pogoda, więc korzystamy i wyszłyśmy na spacer. Wczoraj za to pojechałam z Alą do koleżanki, która jest od niej 1,5 m-ca starsza, a już raczkuje, siada prosto, przemieszcza się po całym domu, a moja nic... Już serio podejrzewam, że ona ma jakieś zaburzenia, ale nikt jej zdiagnozować nie potrafi. Ćwiczę z nią obroty od 3 tygodni i dalej nic nie załapała. Nie wiem co z tym robić i czy coś w ogóle czy olać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj leniuszek dopiero zaczal sie obracac na brzuszek i robi to tylko wtedy kiedy ma ochote od wczoraj obrocil sie 2 razy z brzuszka na plecka. Ja mysle ze nie ma co sie spinac. Przeciez dzieciaczki maja dopiero 6 miesiecy. Kazde sie rozwija w swoim tempie. Spokojnie. Ja mam kolezanke,ktorej mala w 7 miesiacu zaczela wstawac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 19:07   #4328
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Lilianna na raty musiałam twojego posta czytać i się zryczałam ze śmiechu Aż się cała rozmazałam!
Dużo zdrówka!

Moja notorycznie, prawie że za każdym razem, już od urodzenia, krztusi się podczas kp. To wszystko przez mój mega wypływ mleka. Ale radzi sobie, pokaszle i je dalej. Za to przy jedzeniu kawałków praktycznie nie ma problemu, czasem jak jej coś tam stanie to robi zwrotkę, wypluje i je dalej. Na papki ostatnio to nawet nie chce buzi otwierać.

Mieliśmy dziś sesję świąteczną. Ada super współpracowała, ale bardzo na poważnie, nie za bardzo chciała się uśmiechnąć. Już się boję jak nam te zdjęcia poprzesyła, bo te 5 w pakiecie to na bank nie starczy :bankrut:

A wiecie, że ja już ponad dwa tygodnie nie jem mięsa. Dziś robiliśmy flaki z boczniaków jutro robię ze 3 różne farsze i jadę do mamy na obiad, która nalepi mi pierogów jedne będą ruskie, drugie z kaszą gryczaną i pieczarkami, a trzecie z soczewicą, szpinakiem i fetą. Mniam!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 19:37   #4329
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Jest!! Ja!! Od czasu do czasu lubię sobie zmiksować zupę jarzynową na papkę, lepiej wchodzi ,
Miłego zwiedzania sq! Bardzo zimno?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki! A nie właśnie. Ja tu dzieciom zimowe Kombinezony wzięłam coś. Owszem jest 4 stopbie ale myślałam że to będzie takie mroźne 4 a to takie nadal jesienne 4 więc lajcik

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Jak Mała ma katar to chyba nie bardzo z nią do innych dzieci? Mieliśmy dzisiaj na urodziny iść ale się zorientowałam że chyba średnio z nią :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Zapytaj matkę dziecka czy sobie życzy.

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dzizas, siedzę w parku. Kazik spi. I taka sytuacja: idzie jakaś patomatka lub ciotka kilka metrów przed dzieckiem, drze się do niego teksty typu " jeszcze raz tak powiesz to się do mnie nie zbliżaj" non stop po chamsku się odzywa z tych kilku metrów do tego dziecka (okolo 8 lat) i teraz zawracali a ten chłopczyk do mnie "dzień dobry". Pomijając, że on w krótkim rękawku, ja i inni śmiertelnicy w kurtkach zimowych

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
A może to siostra?

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Eeeee, chyba podziękuję...
Gdzieś ( u Komsty?) Słyszałam że kp ma udowodnione zmniejszanie libido.Wiesz, zależy jak duże dziecko co za pato! Ja bym chyba na policję zadzwoniła? Krótki rękaw i tej porze roku to chyba podchodzi pod zaniedbanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co Ty 8latek? Ile ja widzę w kościele rozbierajacyhc się takich dzieci i afera że on ona nie będą się ubierali bo gorąco. Trwz taka byłam. Do dziś jak idę gdzieś z mamą to potrafi mi powiedzieć żebym się przebrala bo aż głupio wygląda. Dodajmy że kozaków ani botkowk jescze w tym roku nie nosiłam. Kurtkę nadal wiosenna lub skórzana...

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ale moja nawet nie wykazuje zainteresowania jakąkolwiek formą ruchu. Jak ją odłożę tak leży, ewentualnie dopełźnie do najbliższej zabawki i ją przekłada z ręki do ręki przez pół godziny. A widuję też inne półroczniaki i są energiczne, ruchliwe, kombinują jak zmienić pozycję, a ona nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No skoro popelznje do zabawki to coś umie
Weź pod uwagę że ssa ludzie ruchliwi i mniej. Alicję które znam są spokojniejsze z natury

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 19:46   #4330
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Lilianna na raty musiałam twojego posta czytać i się zryczałam ze śmiechu Aż się cała rozmazałam!
Dużo zdrówka!

Moja notorycznie, prawie że za każdym razem, już od urodzenia, krztusi się podczas kp. To wszystko przez mój mega wypływ mleka. Ale radzi sobie, pokaszle i je dalej. Za to przy jedzeniu kawałków praktycznie nie ma problemu, czasem jak jej coś tam stanie to robi zwrotkę, wypluje i je dalej. Na papki ostatnio to nawet nie chce buzi otwierać.

Mieliśmy dziś sesję świąteczną. Ada super współpracowała, ale bardzo na poważnie, nie za bardzo chciała się uśmiechnąć. Już się boję jak nam te zdjęcia poprzesyła, bo te 5 w pakiecie to na bank nie starczy :bankrut:

A wiecie, że ja już ponad dwa tygodnie nie jem mięsa. Dziś robiliśmy flaki z boczniaków jutro robię ze 3 różne farsze i jadę do mamy na obiad, która nalepi mi pierogów jedne będą ruskie, drugie z kaszą gryczaną i pieczarkami, a trzecie z soczewicą, szpinakiem i fetą. Mniam!
Bardzo się cieszę, że czytanie mojej historii z kotem w roli głównej wywołuje takie emocje
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 20:20   #4331
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dzięki! A nie właśnie. Ja tu dzieciom zimowe Kombinezony wzięłam coś. Owszem jest 4 stopbie ale myślałam że to będzie takie mroźne 4 a to takie nadal jesienne 4 więc lajcik



Zapytaj matkę dziecka czy sobie życzy.



A może to siostra?



Co Ty 8latek? Ile ja widzę w kościele rozbierajacyhc się takich dzieci i afera że on ona nie będą się ubierali bo gorąco. Trwz taka byłam. Do dziś jak idę gdzieś z mamą to potrafi mi powiedzieć żebym się przebrala bo aż głupio wygląda. Dodajmy że kozaków ani botkowk jescze w tym roku nie nosiłam. Kurtkę nadal wiosenna lub skórzana...



No skoro popelznje do zabawki to coś umie
Weź pod uwagę że ssa ludzie ruchliwi i mniej. Alicję które znam są spokojniejsze z natury

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A propo Alicji. W podstawówce miałam koleżankę, która szybko biegała. Bardzo szybko

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 21:09   #4332
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Wiecie co, pamiętam jak urodziłam.i wszystko było takie nowe i przerażające i wtedy sobie myslalam ze mogłaby miec juz pol roku bedzie łatwiej bedzie jadła coś więcej niż tylko piers. Przyszedł ten czas a ja znow czuje się jak głupia tak jak wtedy w te pierwsze dni po przyjściu ze szpitala ze sobie nie poradzę.. jakis mam psychiczny spadek formy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Obgadałam tu Stasia a jego chyba brzuszek bolał. To kontynuacja tematu który podjęłam na FB a propos tego, ile czasu może nie być kupy. Wrazliwe osoby proszę o nie czytanie dalej bo będzie opis

Tż uspal go na rękach około 5 i spał do 6 a potem zaczął płakać, prężyć się i chciałam zajrzeć w pampka i w tym momencie zaczął się biedak załatwiać. Robił kupkę i płakał, a ona wyszła taka totalnie jak u dorosłego człowieka wyglądająca. Do tego twarda i w ogóle. Myślę, co mu mogło wczoraj zaszkodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lily A jak tam sytuacja z kupka Stasia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 21:17   #4333
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Wiecie co, pamiętam jak urodziłam.i wszystko było takie nowe i przerażające i wtedy sobie myslalam ze mogłaby miec juz pol roku bedzie łatwiej bedzie jadła coś więcej niż tylko piers. Przyszedł ten czas a ja znow czuje się jak głupia tak jak wtedy w te pierwsze dni po przyjściu ze szpitala ze sobie nie poradzę.. jakis mam psychiczny spadek formy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Lily A jak tam sytuacja z kupka Stasia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aktualnie wszystko w normie

Było po drodze jedno zatwardzenie, staram się unikać na razie marchewki i banana, często daję jabłko starkowane, dużo wody do popicia i jak na razie jest git

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 21:22   #4334
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Wiecie co, pamiętam jak urodziłam.i wszystko było takie nowe i przerażające i wtedy sobie myslalam ze mogłaby miec juz pol roku bedzie łatwiej bedzie jadła coś więcej niż tylko piers. Przyszedł ten czas a ja znow czuje się jak głupia tak jak wtedy w te pierwsze dni po przyjściu ze szpitala ze sobie nie poradzę.. jakis mam psychiczny spadek formy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Lily A jak tam sytuacja z kupka Stasia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poradzisz sobie matka! Tak, pamiętam te nasze wyczekiwania do 6 m-cy XD

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Aktualnie wszystko w normie

Było po drodze jedno zatwardzenie, staram się unikać na razie marchewki i banana, często daję jabłko starkowane, dużo wody do popicia i jak na razie jest git

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A propo banana, zasluzowuje więc przy katarach, kaszlach bym nie dawała. To tak przy okazji napiszę co wiem

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Aktualnie wszystko w normie

Było po drodze jedno zatwardzenie, staram się unikać na razie marchewki i banana, często daję jabłko starkowane, dużo wody do popicia i jak na razie jest git

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A poje z doidy? U nas wczoraj chciał doidy zjeść, dzisiaj coś tam wypił, buzi już tak szeroko nie otwierał, a później puszczał bąbelki z wody

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 21:42   #4335
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Liliana ja to bym chciała zobaczyć minę twojego tz w.momencie kiedy znalazł kota w wózku
Ps. To samo pomyślałam że może siostra apropo tego dzieciaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Siemka

Kiedyś się na wątku zawsze mówiło, że mój Stasio grzeczny,nie? Dziś go pilnowała moja babcia i zadzwoniła do nas żebyśmy wracali bo jest niegrzeczny xD moja mama już też boi się go pilnować. Będziemy potrzebować opieki na 29.11, to damy go teściom - jedyne osoby, które nie wiedzą,jaki on się zrobił niedobry.

Wstawiłam właśnie sernik, po zrobieniu zorientowałam się że twarog był kilka dni po terminie. Umrzemy jak zjemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie umrzecie te daty spożycia są umowne, jogurt/ twaróg/ nabiał ogólnie ma tolerancję bodajże miesiąc, czekolady, mąki, cukry i inne takie to i do roku nawet
Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Jejciu ale historia z tym kotem 🤣 od razu ją dalej sprzedalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Moj leniuszek dopiero zaczal sie obracac na brzuszek i robi to tylko wtedy kiedy ma ochote od wczoraj obrocil sie 2 razy z brzuszka na plecka. Ja mysle ze nie ma co sie spinac. Przeciez dzieciaczki maja dopiero 6 miesiecy. Kazde sie rozwija w swoim tempie. Spokojnie. Ja mam kolezanke,ktorej mala w 7 miesiacu zaczela wstawac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jezu ale szybko moja też jest leniuszek, jak jej się zachce to się obróci też uważam że każde dziecko jest inne, jedne idą szybciej w rozwoju inne trochę wolniej. I najgorsza rzecz którą można zrobić to porównywanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 05:30   #4336
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Eceea, nie mamy doidy pije z bboxa, czasami że szklanki delikatnie z moją pomocą.

Wczoraj zrobiliśmy eksperyment i daliśmy mu Apap, który polecił nam lekarz przy tym jak ząb poprzednio mu wychodził. I dziś noc super. Czyli te masakryczne noce to po prostu zęby. Apapu dawać codziennie oczywiście nie będzie ale po prostu uzbrajam się w dużo cierpliwości, jak już się upewniłam, co go dręczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 06:29   #4337
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Lilly, jaki to Apap? W jakiej formie? Jakiś dla dzieci?
Dzień dobry
U nas dalej gluty. Mniejsze już, ale jednak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 06:33   #4338
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Lilly, jaki to Apap? W jakiej formie? Jakiś dla dzieci?
Dzień dobry
U nas dalej gluty. Mniejsze już, ale jednak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas już po glutach, ale teraz kilka razy kichnął ;( oby nie znowu przeziębienie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 06:41   #4339
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Lilly, jaki to Apap? W jakiej formie? Jakiś dla dzieci?
Dzień dobry
U nas dalej gluty. Mniejsze już, ale jednak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe, no raczej nie dla dorosłych ))

Apap dla dzieci forte w syropie, podajemy doustną strzykawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 07:05   #4340
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Eceea, nie mamy doidy pije z bboxa, czasami że szklanki delikatnie z moją pomocą.

Wczoraj zrobiliśmy eksperyment i daliśmy mu Apap, który polecił nam lekarz przy tym jak ząb poprzednio mu wychodził. I dziś noc super. Czyli te masakryczne noce to po prostu zęby. Apapu dawać codziennie oczywiście nie będzie ale po prostu uzbrajam się w dużo cierpliwości, jak już się upewniłam, co go dręczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wieszz że to. Może. Wcale nie działanie pbolowe a uspokajające tak zadziałało?
żeby będą teraz trwały z rok. Nie ma co. Trzeba brać na klate jak jest

Dzień doby cisniemy zwiedzać dalej!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 07:10   #4341
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

W ogóle wczoraj u tych znajomych daliśmy dzieci na matę, ta druga obróciła się na brzuch i patrzy na moją. Która w tym czasie 3 razy zdążyła uciec na podłogę

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 07:48   #4342
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Dzień dobry ☺

U nas wieczór super, wróciliśmy po 23. Między kolacjac a kinem udało mi się jeszcze kupić buty i spodnie.
Fifi do tego czasu spał i nie jadł, położyłam się i od 1 do rana już cyrki, więc ja zombi straszny. No ale kawa i jakoś się trzymam, zaraz zbieramy się do Kościoła.
Chcemy jeszcze na początku grudnia też gdzieś wyskoczyć we dwójkę.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 08:26   #4343
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Sq, może i masz rację

Agadzie, sto lat!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 08:54   #4344
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87339339]Dzień dobry ☺

U nas wieczór super, wróciliśmy po 23. Między kolacjac a kinem udało mi się jeszcze kupić buty i spodnie.
Fifi do tego czasu spał i nie jadł, położyłam się i od 1 do rana już cyrki, więc ja zombi straszny. No ale kawa i jakoś się trzymam, zaraz zbieramy się do Kościoła.
Chcemy jeszcze na początku grudnia też gdzieś wyskoczyć we dwójkę.[/QUOTE]Fajnie, że wieczór się udał. U nas w nocy mały zaczął cudować, zamiast normalnie zasnąć czy cycku odrywał się, odwracał itp. masakra, do tej pory tylko w dzień tak robił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 08:57   #4345
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Jeju przy jednym to było tak prosto wyjść a teraz dupa, nikt nie zostanie z Krzysiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 09:30   #4346
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Mi łatwiej teraz wyjść...
Ale samej. Z mężem to faktycznie bez szans aktualnie...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 09:45   #4347
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Dzięki

Jestem stara!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 09:45   #4348
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Mi łatwiej teraz wyjść...
Ale samej. Z mężem to faktycznie bez szans aktualnie...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 09:48   #4349
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Hehe, no raczej nie dla dorosłych ))

Apap dla dzieci forte w syropie, podajemy doustną strzykawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha. Olce się nie da nic strzykawka do buzi wepchnąć. Wypluwa i wypycha językiem. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 10:33   #4350
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Dzięki

Jestem stara!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Urodziny? Wszystkiego dobrego

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 12:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.