bardzo nietypowa uroda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-15, 10:58   #1
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili

bardzo nietypowa uroda


Od kiedy tylko pamiętam miałam poważny problem z dobieraniem odpowiednich kolorów do mojej nietypowej urody.Nie mogę jej zaklasyfikować do żadnej z pór roku.Mam ciemną karnację, łatwo sie opalam i odrazu na piękny brązowy odcień. Jestem brunetką,ale ponieważ mój naturlny kolor włosów jest dość płowy maluje je- ostatnio jasnym kasztanem ze złotym połyskiem(Garnier naturiss).Cały problem w tym że przy tych ciemnych barwach mojej urody mam zielonoszare oczy.Do jakiej grupy pór roku mam więc zakwalifkować siebie?
Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 11:03   #2
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: bardzo nietypowa uroda

Możesz być latem ale nie dam gwarancji Mi przypominasz Carmen Electrę, ona tez ma mulatkową cerę i jasne oczy. Jeśli nie wiesz jak sie malować, poszukaj inspiracji u podobnych do siebie gwiazd
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 11:05   #3
merry_ann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Smile Dot.: bardzo nietypowa uroda

o

Edytowane przez merry_ann
Czas edycji: 2010-02-22 o 10:58
merry_ann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 11:12   #4
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: bardzo nietypowa uroda

Ja też jestem dziwna, mam włosy złoty blond (obecnie zafarbowane na złoty szatyn) + zielonoszare oczy (b.ciemne), ciemne brwi, rzęsy, ogólnie ciemna oprawa oczu i bardzo łatwo i szybko opalam się na brąz. Może jakiś typ mieszany? Choć czasem wydaje mi się, że jestem lato Może jakaś znawczyni podpowie?
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 11:17   #5
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: bardzo nietypowa uroda

mnie sie zdaje- ale zawsze podkreslam, ze jestem totalna amatorka- za kolor teczowki jeszcze niczego nie przesadza. Bardziej juz oprawa oczu, czyli brwi i rzesy. Sama mam naturalnie wlosy raczej mysie, na pewno nie jest to zdecydowany kolor (ani braz, ani czern, farbuje sie na ciemny braz), opalam sie szybko i od razu na braz, mam b. ciemna oprawe oczu i jasne zielone teczowki. Kiedys na wizazu pytalam o typ kolorystyczny, byly odpowiedzi, ze Lato, ale potem zdecydowanie ZIMA- za rada wizazanek przemalowalam wlosy na ciemniejszy absolutnie BEZ rudawych czy zlotawych refleksow, przyjrzalam sie swojej szafie i doszlam do wniosku, ze Zima bez watpienia;-)
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 16:59   #6
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: bardzo nietypowa uroda

Ja mam podobnie i jestem Zimą (przyslalam kiedys fotki i dziewczyny zgodnie stwierdzily, żem Zimka (-:. Czarne brwi,ciemnobrązowe wlosy, ciemniejsza karnacja (nie mulatka, ale troszke oliwkowawa) i do tego NIEBIESKIE oczy!!! Jasne - takie zimne (czasem bywaja zielone, w ogole są dziwne te moje ślepka). I opalam sie łatwiutko na baaaaaaaaaaardzo ciemny brąz ( wyglądam komicznie z jasnymi oczami i baaardzo ciemną opalenizną). Aha, dodam, że moje wlosy mają odcien popielaty braz - bez zlotawego odcienia. Sądzę, że Ty tez jestes zimą!!! Zresztą dobrze wygladam w kolorkach zimy, w letnich - okrrrrrrropicznie...
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 17:01   #7
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: bardzo nietypowa uroda

Cytat:
Napisane przez Neni1984
Ja też jestem dziwna, mam włosy złoty blond (obecnie zafarbowane na złoty szatyn) + zielonoszare oczy (b.ciemne), ciemne brwi, rzęsy, ogólnie ciemna oprawa oczu i bardzo łatwo i szybko opalam się na brąz. Może jakiś typ mieszany? Choć czasem wydaje mi się, że jestem lato Może jakaś znawczyni podpowie?
Neni, wprawdzie znawczynią nie jestem, ale wedlug mnie mozesz byc mieszańcem wiosna - jesień lub możesz być mocną wiosenką (-:
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 20:04   #8
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: bardzo nietypowa uroda

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
Od kiedy tylko pamiętam miałam poważny problem z dobieraniem odpowiednich kolorów do mojej nietypowej urody.Nie mogę jej zaklasyfikować do żadnej z pór roku.Mam ciemną karnację, łatwo sie opalam i odrazu na piękny brązowy odcień. Jestem brunetką,ale ponieważ mój naturlny kolor włosów jest dość płowy maluje je- ostatnio jasnym kasztanem ze złotym połyskiem(Garnier naturiss).Cały problem w tym że przy tych ciemnych barwach mojej urody mam zielonoszare oczy.Do jakiej grupy pór roku mam więc zakwalifkować siebie?
A ten zielonoszary kolor teczowki jest intensywny czy taki wyblakły,przygaszony ?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 21:29   #9
Makusia
Raczkowanie
 
Avatar Makusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 57
Dot.: bardzo nietypowa uroda

Ja też mam nietypowa urodę i nigdy do niczego nie umiałam się zaklasyfikować. Szczególnie tam, gdzie sa okreslone typy urody, zeby np. wybrac odpowiedni krem z filtrem itp.

Mam czarne włosy (chyba ciemniejszych naturalnych jeszcze nie widziałam) do tego baaardzo jasną karnację (w zimie i wtedy gdy nie ma słoneczka) i szaro-zielone oczy. Ale co jest najdziwniejsze! Jak już jestem na słońcu na wakacjach itp. z factorkiem 30 na ciele to opalam się zastraszająco szybko i to od razu na brąz. Jeszcze nie widziałam siebie czerwonej......Moja skóra jest jakaś dziwna.....
Makusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:33   #10
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dopowiedzenie...

a więc muszę wspomnieć,że mam delikatną oprawę oczu,tj. żadkie,cienkie rzęsy i wyskubane brwi(przez moje młodzieńcze, nieumiejętne próby regulacji).Oczy mam barwy mieszanej zielono-szare,nie są bardzo intensywne,raczej przygaszone,białka nie są też czysto białe,widac w nich lekko czerwone żyłki. Najbardziej denerwuje mnie to,że w żadnym opisie nie wspomnają o ciemnej karnacji....Przysłałaby m fotke,ale nie mam takiej by widac było dokładnie całą twarz.
Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.