Utrwalenie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-04, 21:03   #1
Jasylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2

Utrwalenie włosów


Hej Dziewczyny,
mam bardzo mało podatne włosy na kręcenie. Gdy je kręcę to szybko się prostują. Może wiece jak skutecznie je utrwalić? Pomóżcie, bo już niedługo idę na bal i marzą mi się fale.
Pozdrawiam Sylwia
Jasylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 10:02   #2
Gabriella77
Raczkowanie
 
Avatar Gabriella77
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Utrwalenie włosów

a ja używam bamboo style flexible control gel i ładnie się utrzymuje w ryzach
Gabriella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:58   #3
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Utrwalenie włosów

szczerze to tona lakieru/jakies trzymajace loki podpiecie i ciezko poradzic cos wiecej jak masz z natury proste wlosy.

mozesz sprobowac krecic na walakch na noc na mokro - ogolnie takie loki/fale trzymaja sie dluzej niz robione na cieplo z lokowka ale na ile to ( w polaczeniu z lakierem jak juz mowilam) Ci pomoze to ciezko powiedziec bo to zalezy indywidualnie do wlosow
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 10:10   #4
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Utrwalenie włosów

hejjjj, podbijam temat Niedługo mam wesele i zamierzam czesać się sama. Wymarzyłam sobie takie piękne grube loki podpięte z tyłu i już nawet opanowałam do perfekcji układanie i modelowanie takiej fryzury lecz mam problem z jej trwałością, po ok 2 h wszystko mi oklapuje i opada i prostuje się. Potrzębuje najlepiej czegoś mocnego może być coś sprawdzonego nawet fryzjerskiego chodzi o efekt, cena nie gra roli Pomóżcie przyszłej pannie młodej w potrzasku
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 09:09   #5
Milinkani
Przyczajenie
 
Avatar Milinkani
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Utrwalenie włosów

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
hejjjj, podbijam temat Niedługo mam wesele i zamierzam czesać się sama. Wymarzyłam sobie takie piękne grube loki podpięte z tyłu i już nawet opanowałam do perfekcji układanie i modelowanie takiej fryzury lecz mam problem z jej trwałością, po ok 2 h wszystko mi oklapuje i opada i prostuje się. Potrzębuje najlepiej czegoś mocnego może być coś sprawdzonego nawet fryzjerskiego chodzi o efekt, cena nie gra roli Pomóżcie przyszłej pannie młodej w potrzasku
To poważna sprawa, lepiej żeby było coś mega mocnego, ja mam parę takich awaryjnych wyjściowych pewniaków w tym też lakier którego używam dosyć często
Milinkani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 14:57   #6
Gabriella77
Raczkowanie
 
Avatar Gabriella77
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Utrwalenie włosów

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
hejjjj, podbijam temat Niedługo mam wesele i zamierzam czesać się sama. Wymarzyłam sobie takie piękne grube loki podpięte z tyłu i już nawet opanowałam do perfekcji układanie i modelowanie takiej fryzury lecz mam problem z jej trwałością, po ok 2 h wszystko mi oklapuje i opada i prostuje się. Potrzębuje najlepiej czegoś mocnego może być coś sprawdzonego nawet fryzjerskiego chodzi o efekt, cena nie gra roli Pomóżcie przyszłej pannie młodej w potrzasku
Gratulaaacje Sama pamiętam jak się szykowałam a to już ponad 5 lat, czas tak szybko leci, synek zaraz będzie miał 5 Moje włosy też są jak druty ale tak jak pisałam wcześniej bamboo style flexible control gel, lub może przeczytałam gdzieś kiedyś o takich fajnych kosmetykach co nazywają się podkładem wydłużającym trwałość stylizacji, living proof ma na pewno coś takiego z fryzjerskich ale za chiny nie wiem jak się nazywało ale poszukam i Ci wkleję jak chcesz
Gabriella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 09:54   #7
Milinkani
Przyczajenie
 
Avatar Milinkani
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Utrwalenie włosów

Cytat:
Napisane przez Gabriella77 Pokaż wiadomość
Gratulaaacje Sama pamiętam jak się szykowałam a to już ponad 5 lat, czas tak szybko leci, synek zaraz będzie miał 5 Moje włosy też są jak druty ale tak jak pisałam wcześniej bamboo style flexible control gel, lub może przeczytałam gdzieś kiedyś o takich fajnych kosmetykach co nazywają się podkładem wydłużającym trwałość stylizacji, living proof ma na pewno coś takiego z fryzjerskich ale za chiny nie wiem jak się nazywało ale poszukam i Ci wkleję jak chcesz

noo taki podkład jak działą to może być dobra sprawa.
Milinkani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 12:02   #8
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Utrwalenie włosów

Cytat:
Napisane przez Gabriella77 Pokaż wiadomość
Gratulaaacje Sama pamiętam jak się szykowałam a to już ponad 5 lat, czas tak szybko leci, synek zaraz będzie miał 5 Moje włosy też są jak druty ale tak jak pisałam wcześniej bamboo style flexible control gel, lub może przeczytałam gdzieś kiedyś o takich fajnych kosmetykach co nazywają się podkładem wydłużającym trwałość stylizacji, living proof ma na pewno coś takiego z fryzjerskich ale za chiny nie wiem jak się nazywało ale poszukam i Ci wkleję jak chcesz
dzięęęękuje byłoby super jakbyś mi wrzuciła link albo chociaż pełną nazwę bo nie ogarniam się w tych wszystkich seriach
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 08:48   #9
smerfna_dziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar smerfna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45
Dot.: Utrwalenie włosów

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
dzięęęękuje byłoby super jakbyś mi wrzuciła link albo chociaż pełną nazwę bo nie ogarniam się w tych wszystkich seriach
A może lakier? Ja na większe wyjścia używam takiego : http://hair2go.pl/pl/p/SESSION.SPRAY-370ml/210
smerfna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 10:08   #10
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Utrwalenie włosów

myślisz że tylko lakier utrzyma fryzure przez tyle godzin?
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 10:11   #11
smerfna_dziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar smerfna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45
Dot.: Utrwalenie włosów

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
myślisz że tylko lakier utrzyma fryzure przez tyle godzin?
lakiery fryzjerskie zupełnie inaczej utrwalają niż takie drogeryjne, ten jest serio niezniszczalny, przy okazji nie skleja ale tak jakby nie wiem jak to ująć "zapamiętuje kształt"? Nie umiem tego nazwać. Dla pewności możesz dokupić jakąś lekką piankę albo jak mówiła Gabriella77 poszukać takiego podkładu
smerfna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 10:14   #12
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Utrwalenie włosów

Cytat:
Napisane przez smerfna_dziewczyna Pokaż wiadomość
lakiery fryzjerskie zupełnie inaczej utrwalają niż takie drogeryjne, ten jest serio niezniszczalny, przy okazji nie skleja ale tak jakby nie wiem jak to ująć "zapamiętuje kształt"? Nie umiem tego nazwać. Dla pewności możesz dokupić jakąś lekką piankę albo jak mówiła Gabriella77 poszukać takiego podkładu
To fajno, bo też nie chce przesadzić w drugą stronkę żeby zrobić sobie na głowie hełm Nie obciążyć zbyt, żeby o północy też nie były tłuste
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 10:23   #13
smerfna_dziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar smerfna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45
Dot.: Utrwalenie włosów

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
To fajno, bo też nie chce przesadzić w drugą stronkę żeby zrobić sobie na głowie hełm Nie obciążyć zbyt, żeby o północy też nie były tłuste
Dlatego piankę trzeba wybrać delikatną np body builder
smerfna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 15:55   #14
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Utrwalenie włosów

Kiedyś miałam niesamowicie mocny lakier z Joico, ale był przywieziony ze Stanów, więc nie wiem czy jest do dostania w PL. Miał granatową butelkę (zmienili opakowania, więc pewnie bym go teraz nie odnalazła).
Moja druga miłość, bardziej dostępna to czarny Elnett. Też super utrwala bez efektu hełmu na głowie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-05-18 o 15:11 Powód: linki
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:08   #15
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Utrwalenie włosów

Cytat:
Napisane przez miszuna Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam niesamowicie mocny lakier z Joico , ale był przywieziony ze Stanów, więc nie wiem czy jest do dostania w PL. Miał granatową butelkę (zmienili opakowania, więc pewnie bym go teraz nie odnalazła).
Moja druga miłość, bardziej dostępna to czarny Elnett . Też super utrwala bez efektu hełmu na głowie

Kurcze nie mam jakoś zaufania do joico, strasznie niemiłe przeżycia z próbą Kpaka, po którym włosy były strasznie tłuste. I tak kupiłam ten lakier KM session spray. Na razie jeszcze nie układałam tak mega włosów ale po modelowaniu na szczotce bardzo ładnie utrzymał efekt, co mnie zdziwiło nie opadł nie oklapł po godzinach, efekt aż do wieczora.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-05-18 o 15:11 Powód: linki w cytacie
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 12:10   #16
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Utrwalenie włosów

Biegnę z recenzją. Ten lakier to strzał dziesiątkę, nie myślałam że serio temu podoła, raczej liczyłam na jak najdłuższy efekt ale to jak się spisał przeszło moje oczekiwania. Obficie spsikana fryzura (podpięte z jednej strony loki) wytrzymały aż do zejścia z parkietu nad ranem..... To jest szok, nic jeszcze nie utrzymalło mi loków dłużej jak 3 h max.... Użyłam naprawde obficie i nie spowodował efektu sztywnego hełmu, łatwo go można wyczesać do zera w razie problemów. Ta objętość, nie no szczerze jestem zaskoczona i zakochana. Najlepiej.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 09:19   #17
Jasylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Utrwalenie włosów

To który lakier ostatecznie użyłaś ?
Jasylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-31 10:19:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.