Wasze propozycje :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-19, 14:23   #1
Sarah__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 10

Wasze propozycje :)


No więc tak - jestem brunetką [raczej jasną] o szarych oczach, raczej jasnej cerze. Włosy są tak do ramion [fryzjerka ostatnio zaszlała ] dośc intensywnie wycieniowane, z grzywką na bok. Z natury są one bardzo 'falowane', bo raczej jako kręcone [tak łądnie] nie można ich określić. Ale stosuje oczywiscie prostownice No i chciałabym zapytać, jaki makijaż polecacie to takiej "kompozycji". Głównie zalezy mi na pomysłach makijazu na oczy [wszystko tylko nie kredka... ]. Czeka mnie też dośc ważna impreza, a niestety nie mam w ogóle pomysły na fryzure [żeby ją upiąć czy coś....] doradźcie mi baaaaaardzo prosze Czekam moje drogie


Sarah__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 14:53   #2
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Wink Dot.: Wasze propozycje :)

wklej zdjecka to profejonalne wizazystki z WIZAŻU coś doradzą
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 17:02   #3
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Wasze propozycje :)

No jeśli nie chcesz kredki, to trudno coś takiego wykombinować...

Ostatnio są bardzo modne smoky eyes, które z resztą uwielbiam Można do nich zamiast czarnej kredki wykorzystać czarny, lub bardzo ciemny cień nakładając go zwilżonym pędzelkiem przez nasadę górnych rzęs i odrobinę wychodząc poza zewnętrzny kontur oka. Powinno się też musnąć nim zewnętrzny kącik oka przy rzęsach w dolnej powiece.

No, ale trzeba pamiętać, że taki makijaż raczej pomniejsza oko, więc trzeba się z tym liczyć Ale istnieją też smoky eyes - jasne z tego, co widziałam w gazetach ;] I one nie pomniejszają oczu ;]

Jeśli zdecydujesz się na taki makijaż, to musisz też pamiętać, żeby usta pozostawić raczej w jasnej tonacji. Jakiś lekki beżowy, transparentny błyszczyk, lub szminkę. Policzki pociągnięte jedynie rozświetlającym różem.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.