ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 12:59   #31
olka375
Raczkowanie
 
Avatar olka375
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Ja nie mam takiego problemu ale radziłabym fryzurki z rozpuszczonymi włosami. Najlepiej loki (obojętnie czy na grubych wałkach czy nie) albo na bombkę... tzn włosy trochę przed ramiona mocno podwinięte na końcach do wewnetrznej strony...
__________________
Mam już po co żyć - żyję na złość innym
olka375 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 07:56   #32
evelka88
Przyczajenie
 
Avatar evelka88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez emiki Pokaż wiadomość
hej, powrzucaj parę tych fotek, sama coś kombinuje z tymi opaskami ale nie mogę sie do nich przyzwyczaić
spoko pokombinuje troche zrobie fotek i ci wyśle
evelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 20:22   #33
gąsek
Przyczajenie
 
Avatar gąsek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1
GG do gąsek
Cool Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Ja jako dziecko miałam okropne kompleksy z powodu odstających uszu... Zawsze starałam się je ukryć, nawet w największe upały chodziłam w rozpuszczonych włosach. Aż w końcu moja babcia powiedziała mi, że mam odstające uszy, bo one rosną do słońca, i im bardziej je będę zakrywać, tym bardziej będą odstające ja, naiwna, oczywiście uwierzyłam... ale pomogło mi to. przestałam się tym przejmować. Minęło kilka lat i znów przestałam spinać włosy, odsłaniać uszy. Ze względów 'estetycznych', że tak powiem. Chciałam nawet pójść na operację, ale 3 tysiące piechotą nie chodzi... a nawet gdybym się szarpnęła, to prawie rok dochodzenia do stanu zupełnie zagojonego, zdrowego itd doprowadziloby mnie do szalu
A jak teraz przeczytalam te wszystkie odpowiedzi...

Doszłam do wniosku, że to moja sprawa, sprawa mojej wygody. I jeśli podobają mi się odstające uszy (wielokrotnie dochodziłam do wniosku, że są bardzo urokliwe ), to będę chodzić we włosach upiętych i zaczesanych za uszy! Nie oznacza to przecież, że muszę mieć włosy przylizane jak baletnica...

PS. Kojarzycie blond modelkę z reklamy Garnier Czysta Skóra? ona też ma lekko odstające uszy, a w niczym jej to nie przeszkadza
gąsek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 22:14   #34
evelka88
Przyczajenie
 
Avatar evelka88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

zgadzam się - to nie powinno nam utrudniać codziennego życia
powinniśmy to zaakceptować bo wkońcu takie sie urodziłyśmy i taki nasz urok i jeżeli decydujemy sie na operacje to tak jakbyśmy usuwali coś co jest nasze - to tak jakbyśmy zmieniali samą siebie
chociaż
operacja to jest też rozwiązanie - tale do tego trzeba mieć kasy a nie każde stać - dlatego nalezy zaakceptować siebie taką jaką jesteśmy... i pokochać swoje wszystkie niedoskonałości
evelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:51   #35
ewlin15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
jaka fryzura???????

jak bylabys taka mila to ja jestem zainteresowana i bardzo chcialabym zobaczyc te zdjecia bo ja naprawde nie wiem jak mam sie czesac aby to ukryc
ewlin15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 11:57   #36
laski_02
Przyczajenie
 
Avatar laski_02
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: jaka fryzura???????

evelka88 prosze cie żebyś mi tez przysłała te fotki jeśli możesz.
oki?
__________________
ona
laski_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 19:38   #37
werciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Smile Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Jeśli chcesz zamaskować odstające uszy, a przeszkadzają Ci włosy to najlepiej nosić elastyczną szeroką opaskę, która by przynajmniej częściowo zakrywała uszy, a jeśli nie to to przynajmniej podpierała włosy z przodu, aby nie przeszkadzały. Opaski są uniwersalne: nadają się zarówno na zimę i lato. A wszelkie operacje plastyczne są zbyteczne!
__________________
"Dobrze się płynie tylko pod prąd, z prądem płyną śmieci"

Z. Herbert
werciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 18:34   #38
Justylka
Raczkowanie
 
Avatar Justylka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 104
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

A ja mam inny sposob na zamaskowanie odstajacych uszu
Gdy zabardzo wyprostowalam sobie włosy i były ulizane, uszy wychodzily kiedy chcialy. Wczesniej do maskowania uszu znalam tylko opaski ale one nie sa praktyczne trzeba miec kilka kolorow aby pasowaly do ubrań. Ja tez robie sobie taka opaske ale z włosów. Zbieram włoski do góry i upinam je, zostawiam tylko pasma koło uszu. Przylizuje pasmami uszy i zbieram oba z tylu, zwiazuje mocno gumka recepturka ( moze troszke bolec) psikam kolo uszu lakierem aby wlosy sie trzymaly. Takie uczesanie jest praktyczne, dobre do wlosow rozpuszczonych jak i upietych. Nic nie ma prawa wyjsc. Pozdrawiam
Justylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 16:22   #39
koti412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 151
Red face Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Odstających uszu nie mam,jedno troszenke wystaje ale to tam pestka,ale nie lubię ich mieć na wierzchu...Mam taka srednia dlugosc, do ramion, mocno wycieniowane na uszka i jest super, pomocna jest w tym grzywka, bo zostawiasz sobie kilka pasmow po bokach->oczywiscie na uszka i kiteczke robisz Najlepszy sposób-> mocno wycieniowane na uszkach i grzyweczka prosto-nad noskiem krocej a do brwi coraz dluzsza, takie kolko heh no i fryzurka boska, uszu nie widacA teraz to zapuszczam, bo chodzic 2 lata w takich poldlugich to nuda urosly mi juz dosc nawet dlugo BUZIAKI Powodzenia z uszkami
koti412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:22   #40
kasia1412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Hej , ja też mam taki sam problem jak Ty ;/
Mam wiele znajomych , którzy mówią mi ,że pasują mi te uszka do mojej twarzy
NA operacje brak pieniedzy .
Będąc dzieckiem nie zwracałam na to uwagi ! .
Jestem ciekawa jak Ty WYGLĄDASZ
I jeśli możesz to przeslij mi swoj photoblog
Pozdrawiam
kasia1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:06   #41
sysia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez Justylka Pokaż wiadomość
Ja tez mam odstajace uszka :P:P Ja po domu chodze w normalnym kucyku ( nie mam sie kogo wstydzic). Na w-f upinam włosy aby przytulaly uszy Do szkoly chodze w rozpuszczonych ( dobrze ze mam je puszyste i przykrywaja mi moje niedoskonalosci. Narazie na operacje nie mam kasy ale gdy wygram w totka moze sobie sprawie prezent. Teraz prostuje wlosy wiec nie sa takie puszyste i uszy wychodza na swiat ale coraz mniej mnie to obchodzi. Tez szukam fryzurki do mojej twarzy...
czesc. ja rowniez mam odstajace uszy. lecz mam bardzo zadkie wlosy . moglabys mi moze jakas faja fryzure polecic??
sysia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 13:12   #42
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez pcynesia Pokaż wiadomość
Macie jakieś pomysły na fryzury, które pasowałyby do kwadratowej lub okrągłej buzi? Wszystko byłoby idealnie gdyby nie to ze moim odwiecznym problemem są odstające uszy Poradźcie. PLEASE!

WItaj w klubie!

Generalnie chodzę w rozpuszczonych przez te uszy, ale nieraz kombinuje...

- robie sobię kitkę ale na bok. Zbieram wszystkie włosy na lewą stronę (ale nie za bardzo, taki delikatny skos) i chowam jedno ucho pod włosy, a z drugiej strony wypuszczam boczne włoski które zakrywają prawe ucho.
-albo szczepiam kręcone albo wyprostowane włosy (zależy co mam na głowie) klamrą. W taki trochę romantyczno- rozwichrzony sposób.Boki, grzywka i troche tyłu pozostaje luźna. Szczególnie boki zakrywają uszy.

- mozna tez pokombinować z opaskami takimi szmacianymi; ze zwykłymi też, również wypuszczając boki włosów!

Zawsze kiedy juz chcę upiąc włosy to robię to w taki sposób aby boki jakoś zwisały.
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:08   #43
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

czesc dziewczyny!! czytam wasze posty i przypominam sobie jak ja przezywalam ze swoimi uszami. mam odstajace lekko uszka jakies 3 lata temu mialam z tego powodu straszne kompleksy...(jednym slowem mialam hopla na punkcie moich uszow!!!) na noc zakladalam opaski bo myslalam ze to pomoze jednak bez skutku. dzis sie z tego smieje, nie mam kompleksow wrecz przeciwnie podobaja mi sie moje uszka. im wloski macie wyzej podniesione u nasady tym uszy staja sie mniej widoczne.
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:17   #44
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

jesli ktoras z was ma wlosy za lopatki to proponuje zostawic grzywke a przy uszkach i z gory zebrac wloski zrobic mala bombke i wlosy spiac z tylu u gory spinkami a reszte wlosow zostawic rozpuszczone bardzo ladnie wyglada a przytym uszka staja sie mniej widoczne!!!
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:59   #45
karola93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 47
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Hej! Mam kłopot... Od dawna szukam fryzury która pasowała by do mojej twarzy. Moim odwiecznym problemem są odstające uszy. Może ktoś ma jakiś pomysł?? Mam długie blond włosy, na których pojawiają się lekkie fale. Moje koleżanki namawiają mne na różnego typu koki czy kucyki, ale jeszcze nigdy nie powiedzialam im dlaczego nie chce sie na nie zgodzic. One nie mają takiego problemu jak ja. Rodzice namawiają mnie bym obcieła włosy na krótko, ale ja wiem ze wtedy nie zdolam ukryc moich uszu, dlatego proszę pomóżcie mi! Czekam na odpowiedz
__________________
Karola
karola93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:08   #46
kasia1412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Karola93 .. radze nie scinac włosow , bo uszka będą wtedy bardziej widoczne .
kasia1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 07:59   #47
karola93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 47
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Dzięki za radę Pisałam na innym forum dziewczyny poleciły mi wystopniować grzywkę na bok. Co o tym myślisz?
__________________
Karola
karola93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:37   #48
shaani
Raczkowanie
 
Avatar shaani
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 76
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Ja również mam odstające uszy, ale najgorsze jest to, że mam małą głowę, a uszy są na dodatek dość duże, włosy mam natomiast całkowicie prościutkie i chociaż gęste to cienkie więc sprawiają wrażenie przyklapniętych. Jak byłam młodsza mama zawsze obcinała mnie na typowego pazia i oczywiście było widać...potem zawsze marzyłam o długich włosach jednak nabawiłam się kompleksów i od tego czasu się męczę, wciąż próbuję zapuszczać włosy, ale zanim zdążą naprewdę urosnąć ścinam je do połowy szyi i stopniuję- to dobre rozwiązanie, ale na krótko, wciąż trzeba biegać do fryzjera, układać włosy, nic fajnego nie da się z nimi robić...najchętniej zrobiłabym operację rodzice jednak oprócz tego, że nie mają kasy to mówią, że mogę to zrobić dopiero jak sama zacznę zarabiać czyli w wieku przynajmniej 25 lat...nie wiem czy wtedy bedzie mi nadal na tym tak zależało. Teraz postanowiłam nauczyć się żyć taką jaka jestem i planuję zapuścić włosy i zrobić coś wtym rodzaju:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (48,1 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz3.jpg (7,7 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 1.jpg (26,2 KB, 173 załadowań)
shaani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:47   #49
shaani
Raczkowanie
 
Avatar shaani
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 76
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Dodam jeszcze, że dobrym rozwiązaniem są jakieś loki czy fale, ale miałam okazję to srawdzić tylko na studniówce. Za to wszystkie wasze wypowiedzi na temat przyciskania uszu opaskami budzą we mnie groze po prostu uszy po czymś takim bolą i można się nawet nabawić jakichś ran...Wiązanie kucyka zakrywając włosami uszy sprawdzi się za to tylko w przypadku bardzo grubych włosów lub małych uszu. Wynika z tego, że jedynymi dobrymi sposobami jest stopniowanie włosów, zwiększanie objętości piankami i suszarką, loki, fale, ale nie rezygnujmy z długich włosów ja za każdym razem żałuję ścięcia i to chyba utwierdza mnie w kompleksach...
shaani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 14:13   #50
kasia1412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Karola93... z twojego opisu dowiadujemy się ,że chodzisz w rozpuszczonych włosach i koleżanki nie wiedzą jeszcze nic o twoich uszkach ?
W Tym roku modne są długie włosy ;D Więc radze nie scinać , tylko zapuszczać.;]
Grzywka na bok nie jest złym pomysłem Wydaje mi się ,że będzie Ci pasowac.
Czoło masz wysokie ..??używasz prostownicy...?
Wiem ,że od prostownicy niszczą sie włosy , ale jezeli dotejpory jej nie używałaś to warto wypróbowac Odrazu masz modną ,ladną fryzurke ,jeszcze z tą grzywką ;D.mmm ;p
Jesli chcesz miec spięte wloski , to przykrywaj je lekko włosami na uszy . Nie masz się czego wstydzic
kasia1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 15:52   #51
nasteetune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

widze ze nie tylko ja mam takie problemy tez mam odstajace uszy, bardzo dlugo bylo to moim kompleksem, jak bylam mlodsza to zawsze nosilam rozpuszczone wlosy ktore je zaslanialy. ale rok temu poszlam do fryzjera, ktory fajnie mi je obcial i pocieniowal ze jak zwiazalam wlosy to uszy byly czesciowo zasloniete, od tamtej pory nosze fryzury takie jakie mi sie podobaja nie zwracajac uwagi na uszy nikt mi jeszcze nie zwrocil uwagi ze mam odstajace uszy, zaakceptowalam to ze takie sa i dobrze mi z tym
no ale nic na sile...
pozdrawiam
nasteetune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 15:53   #52
karola93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 47
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Moje koleżanki chyba jeszcze nie wiedzą choć próbuję im to sugerować. Jakoś nie mam odwagi żeby powiedzieć o tym wprost. No, ale cóż kiedyś będę musiala . Nie używam prostownicy, choć kilka razy koleżanka prostowała mi włosy Mam problem z określeniem typu mojego czoła ;( Więc Ci nie powiem bo nie wiem. I tak do końca nie wiem co z tą grzywką. Koleżanki doradzają żebym nie ścinała . Prześle ci zdjątko na prywatnych wiad. To może ty określisz mój typ czoła Pozdrawiam
__________________
Karola
karola93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:57   #53
ZosiaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

hej!!! ja też mam odstające uszy, wszyscy mówią mi że przesadzam z ukrywaniem ich ze nie są takie straszne, ale same wiecie jak to jest jak sie ma kompleksy to chocby 1000 ludzi tłumaczyło ze nie jest tak zle to i tak nie dadza rade przekonac... teraz mam włosy troche za ramiona i susze je na grubą szczotkę tak zeby byly dobrze uniesione, ale jeszcze całkiem niedawno miałam krótki mocno wycieniowane raz mialam grzywke a raz nie. szczerze mówiąc uwazam ze jest to lepsza opcja- nie trzeba suszyc na szczotke, wiele mniej czasu zajmuje suszenie a jak są dobrze wycieniowane to nawet suszarka jest niepotrzebna, wystarczy troche pianki a jak wyschną troche jakiej pasty modelującej czy czegos w tym rodzaju, rozczochrac troche fryzurke i gotowe. tez mam manie zakrywania uszu, na ulice nie wyjde w spiętych włosach, czasem sie smieje bo w domu siedze w kucyku i czasem jak ktos przychodzi to zapominam rozpuscic wlosy. ale zeby w kucyku wyjśc do ludzi...jakos nie moge sie przekonac ha niedługo będę znów sieniowac włoski i nie moge sie doczekac jak suszenie ich znow bedzie zajmowalo ma 5 minut a nie 15 czy 20
ZosiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 10:57   #54
kasiaa124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez jokas Pokaż wiadomość
widze, że nie tylko ja mam problem z uszami... moja podstawowa zasada nigdy nie robić kucyków ani koków, nic..... jedynie w gre wchodzą rozpuszczone włosy ewentualnie jeśli jest jakaś impreza to robie sobie loczki ... hihihih ja do swoich uszu już sie przyzwyczaiłam nikt mi z ich powodu nie dokuczał mówili tylko że wyglądam jak ELF-ka bo koniuszki uszów wystają mi spoza włosów

Ja też mam odstające uszy i mam 14 lat. ja mam włosy gdzies tak za szyje iz awsze nsoze rozpuszczone włosy bo kiedys i nawet nie dawno chłopaki z klasy sie z moich uszu smieli i tez wstydze sie pokazywac moje uszy
kasiaa124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 11:16   #55
paulutkowa
Zakorzenienie
 
Avatar paulutkowa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: trn . ♥
Wiadomości: 4 251
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

kasia ja mialam tak samo : )
a marzy mi sie kitek
__________________






paulutkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:44   #56
slonce_00
Rozeznanie
 
Avatar slonce_00
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 633
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

ja tak samo mam odstające uszy
paranoja jakaś zwłaszcza że jedno bardziej odstaje niż drugie

i niestety nie mam pojęcia jak sie czesać a strasznie mi się podoba takie wlosy spięte w kucyk byle jak wsuwkami taki artystyczny nieład . ale z moimi uszami nie wygląda to fajnie ...
__________________

'postaramy się, postaramy i znowu będzie pięknie'



slonce_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:30   #57
xxangelaxx94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

.

Edytowane przez xxangelaxx94
Czas edycji: 2009-11-04 o 21:23
xxangelaxx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 16:55   #58
evelka88x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:28
evelka88x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 12:52   #59
M Ona 3344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Talking

Hej Wszystkim!Ja tez jak Wy mam odstające uszy ;/ Bardzo mi głupio z tego powodu i w ogóle wstyd mi ;/ Najgorzej jest właśnie teraz-w lato ;/ Chciałabym spiąć je ,ale jednak wstydzę sie gdzieś wyjść bo je widać ;/ To jest taka męczarnia,że masakra! W domu jeszcze spinam no bo każdy wie,że mam je odstające..Rodzice mi mówią,że chyba jeszcze nie widziałam odstających uszu że mam lekko odchylone Ale ja wiem,że je mam odchylone ;/ Bardzo mi przykro z tego powodu..A operacji boję się poddać..Bo nie wiem jakie mogą być komplikacje a głównym powodem jest brak kaski ;/ Wiem,że jestem taka a nie inna,że taką mnie stworzył Bóg..Wiem,że ludzie maja inne bardziej poważne problemy..Ale ja się naprawdę wstydzę..Na w-fie tez jest głupio mam rozpuszczone włosy i jeszcze mam grzywkę na bok [ ale teraz ją spinam do góry] a przedtem miałam na bok i zakrywałam za ucho to jak biegałam to mi latała i musiałam non stop ją poprawiac dając ją za uszy !!! ..Masakra!! Co mam zrobić,żeby jakoś je zakryć,ale tak,żeby je jakoś tak związać do góry czy coś?Bo jest lato a długie włosy na upał to koszmar!!!!!!!!Nawet jak je rozpuszczę ale i tak się męczę strasznie to je lekko widać,a szczególnie jedno ucho .. Proszę Was wyślijcie jakieś zdjęcia jak Wy to robicie bo czytam czytam ale dalej nie wiem jak Pozdrawiam Wszystkich Gorąco! Czekam na odpowiedz !!! Z niecierpliwoscia


Widzę,że wysłałam 2 wiadomości No ale na temat .. Licze na szybka odpowiedz .. Pozdrawiam jeszcze raz ;*

Czy ktoś mi tu kiedyś odpisze ? Czekam na odpowiedz bo naprawde mam doła

?

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-09 o 15:13 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji. Wątek można podbijać- ale nie co kilka/kilkanaśice minut
M Ona 3344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 14:08   #60
Pinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Mam dokładnie 18 lat i ten sam problem( z tego co jak narazie próbowalam to spinanie włosów z tyłu na klamerkę i przód zostaje przynajmniej po szyi jest chłodno.. przerypane z tymi uszami://
Pinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 23:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.