Cienkie, opadające włosy u faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-22, 11:07   #1
krash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24

Cienkie, opadające włosy u faceta


Witam,

Od razu chciałem prosić moda, żeby nie przenosił tematu do zbiorowego odnośnie fryzur męskich - nikt tam praktycznie nie zagląda, a mi potrzebna jest fachowa pomoc. Otóż jestem posiadaczem bardzo cienkich, opadających włosów. W moim przypadku w grę wchodzą jedynie krótkie albo średniej długości włosy - pierwsze niezbyt mi odpowiadają ze względu na kształt mojej głowy (czoło nie tyle co wysokie, ale linia włosów zaczyna się za miejscem, gdzie kończy się czoło, dlatego wygląda to tak, jakbym miał wypukłe czółko), a drugie wymagają stylizacji która na pewno włosom nie służy (pianka, suszarka, guma). Myślałem nad zapuszczeniem dłuższych włosów, ale nie wiem, czy w moim wypadku wchodzi to w grę.
Ogólnie chciałem zapuścić mniej więcej takie włosy jak na obrazku.
Problem w tym, że nie mam przedziałku naturalnego na środku głowy, tj. linia włosów jest idealnie prosta.
Więc jakie, Waszym zdaniem, włosy byłyby dla mnie najodpowiedniejsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z9362318X.jpg (33,0 KB, 120 załadowań)
krash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 23:15   #2
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Cienkie, opadające włosy u faceta

Bardzo cienkie wlosy i zapuszczanie to chyba nie jest dobry pomysl tymbardziej,ze dluzsze wlosy trzeba po myciu wysuszyc zeby je ukierunkowac ( jak sam mowisz nie masz przedzialka na srodku wiec musialbyc za pomoca kwadratowej szczotki i suszarki je kierunkowac),najlepiej uzywac jakiejsc pianki czy sprayu do stylizacji a na koniec jeszcze pasty do wlosow co by jakos to wygladalo (aby nie byly przyklapniete do skory co by uniknac efektu nie dbania o wlosy ) co na dluzsza mete by je niezle oslabilo i zniszczylo niestety,popros fryzjera o dobranie Ci fryzury do ksztaltu glowy ,jak Cie zobaczy to bedzie jej latwiej cos doradzic niz tak przez komputer nie widzac jakie masz wlosy i jaki ksztalt glowy czolo zawsze mozna fajnie zatuszowac jakas grzywka tymbardziej ,ze teraz sa bardzo na czasie u facetow
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 10:21   #3
krash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: Cienkie, opadające włosy u faceta

Przedziałka jako takiego nie mam, ale włosy, z powodu ich faktury łatwo ukierunkować po prostu lekko je zwilżając i zaczesując w odpowiedni kierunek grzebieniem, dlatego zrobienie przedziałka problemem nie jest - gorzej z postawieniem ich. Aktualnie mam włosy może 5-6 cm, a postawienie ich na samą gumę graniczy z cudem - opadają pod ciężarem kosmetyku.
Grzywek nie toleruję, po prostu dla mnie to śmiesznie wygląda, zawsze byłem zwolennikiem nieładu na głowie, któremu nadałem odpowiedni kształt.
Jedyne dłuższe włosy, które mi odpowiadają to takie, jak na zdjęciu - z grzywką na boki. Niestety, nie wiem jak to się u mnie spisze, osoby z czarnymi włosami zazwyczaj mają je grube, a ja niestety, cienkie. Co prawda, gdy miałem nieco dłuższe niż aktualnie włosy całkiem sensownie wyglądał taki przedziałek, z tym, że włosy były przynajmniej dwukrotnie za krótkie. Niestety, fryzjerka - stylistka stwierdziła, że widzi mnie w innych włosach (wysoka góra, krótkie boki, do tego krótkie bokobrody) i obcięła mnie po swojemu zapewniając, że po tym cięciu włosy gdy podrosną będą o wiele lepiej wyglądały. Sama poleciła mi piankę, z tym, że ona w inny sposób je stylizowała (pianka na palce w drugiej ręce suszarka i wczesywała piankę we włosy dopóki nie zaschła).
krash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:18   #4
beatabeata86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Cienkie, opadające włosy u faceta

Przede wszystkim do mycia włosów należy zacząć używać nie tylko szamponu ale i dobrej odżywki. Chodzić regularnie do fryzjera, najlepiej barbera czyli stricke męskiego. On na pewno zrozumie twoją sytuację i pomoże. Wszelkie kosmetyki znajdziesz w sklepie []Mój facet też nie ma najlepszych włosów ale dzięki ofercie sklepu po wyżej poprawiła się kondycja jego czupryny.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-06-16 o 10:27 Powód: Link.
beatabeata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 13:00   #5
marcel856
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 5
Dot.: Cienkie, opadające włosy u faceta

Dokładnie,dobre kosmetyki to polowa sukcesu, ważne żeby nie zajechać sobie włosów jakas tanią pasta z biedronki. Potwierdzam, w xxx maja doskonały kosmetyków nie tylko do włosów ale również do bród z czego jestem bardzo zadowolony

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-08 o 14:37 Powód: Reklama.
marcel856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-20 14:00:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.