Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 09:49   #2521
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

https://photos.app.☠☠☠☠☠☠☠/BTsT6JzSxUcx6HJ77
Ja mam taką siatkę i to chyba właśnie z naszego forum

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:52   #2522
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ojjj coś poszło nie tak tapatalk_1564815072854.jpg

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:58   #2523
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Koleżanki czy jak wypiorę w 40 stopniach i potem będę prasować to jest ok? Czy prać w 60? Jak wy robicie? No kurna jak ja tego nie widziałam? Dziękować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja białe pralam w 60 a kolorowe (różowe () )w 40

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:11   #2524
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ehh no ja mam większość kolorowych i boję się w 60 prać. Z drugiej strony jak i tak będę prasować to chyba wystarczy. Dobra idę nastawić pierwsze pranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:15   #2525
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ehh no ja mam większość kolorowych i boję się w 60 prać. Z drugiej strony jak i tak będę prasować to chyba wystarczy. Dobra idę nastawić pierwsze pranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie wystarczy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:56   #2526
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej dziewczyny

Tija dobrze, że sprawdziłas i wszystko ok się skończyło

Wczoraj przeczytałam na takiej jednej grupie, że dziewczyna w 37 tygodniu zaczęła nagle krwawić, wezwała karetkę i w szpitalu okazało się, że małemu nie bije już serduszko, 😪 Wstrząsnęło to mną bardziej niż przypuszczałam, rano wstałam i zaczęłam o tym rozmyślać. Takie rzeczy na tym etapie ciąży nie powinny się dziać 😢
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:40   #2527
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Tija dobrze, że sprawdziłas i wszystko ok się skończyło

Wczoraj przeczytałam na takiej jednej grupie, że dziewczyna w 37 tygodniu zaczęła nagle krwawić, wezwała karetkę i w szpitalu okazało się, że małemu nie bije już serduszko, Wstrząsnęło to mną bardziej niż przypuszczałam, rano wstałam i zaczęłam o tym rozmyślać. Takie rzeczy na tym etapie ciąży nie powinny się dziać
Z całym szacunkiem czytaj sobie takie historie ale nie przynosi ich tutaj. Myślę że żadnej z nas nie potrzebny jest teraz stres i czarne myśli które siła rzeczy po takich opowieściach gdzieś w głowie się kotłują. Jednym mniej innym bardziej bo wrażliwość nasza jest różna ale jednak. Myślę że z tym pękającym kroczem i tak już przegiełyśmy a co dopiero taka tragedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 11:45   #2528
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ultra przepraszam, jeśli kogoś tym zdenerwowałam nie mam w zwyczaju przynosić takich historii ani ich nawet czytać, akurat wczoraj przypadkiem się natknelam i mnie to jakoś poruszyło. Więcej tego na pewno nie zrobię
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:47   #2529
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem czytaj sobie takie historie ale nie przynosi ich tutaj. Myślę że żadnej z nas nie potrzebny jest teraz stres i czarne myśli które siła rzeczy po takich opowieściach gdzieś w głowie się kotłują. Jednym mniej innym bardziej bo wrażliwość nasza jest różna ale jednak. Myślę że z tym pękającym kroczem i tak już przegiełyśmy a co dopiero taka tragedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się z Tobą. Ja wolę czytać historie pozytywne, dobrze się nastrajać.

Dziś miałam takiego skurcza (sztuk jeden), że aż mnie powalił na ziemię. W ogóle dużo mnie dzisiaj boli, ciężko mi stać czy siedzieć, tylko piłka i leżenie dają radę. Wyklucza to większość fajnych aktywności, które chciałam dziś robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:57   #2530
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Tija dobrze, że sprawdziłas i wszystko ok się skończyło

Wczoraj przeczytałam na takiej jednej grupie, że dziewczyna w 37 tygodniu zaczęła nagle krwawić, wezwała karetkę i w szpitalu okazało się, że małemu nie bije już serduszko, Wstrząsnęło to mną bardziej niż przypuszczałam, rano wstałam i zaczęłam o tym rozmyślać. Takie rzeczy na tym etapie ciąży nie powinny się dziać
Agnieszka mnie czytaj takich rzeczy. Różne sytuacje są i nie ma się na to wpływu, a tylko teraz nie potrzebne się denerwujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem czytaj sobie takie historie ale nie przynosi ich tutaj. Myślę że żadnej z nas nie potrzebny jest teraz stres i czarne myśli które siła rzeczy po takich opowieściach gdzieś w głowie się kotłują. Jednym mniej innym bardziej bo wrażliwość nasza jest różna ale jednak. Myślę że z tym pękającym kroczem i tak już przegiełyśmy a co dopiero taka tragedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ultra oczywiście nie ma co się negatywnie nakręcać, ale Aga nie miała złych intencji. Każda z nas jest dorosła i te bardziej wrażliwe, też chyba zdają sobie sprawę że różnie może być. U nas też były na początku złe informacje i dziewczyny pisały, żeby dostać od nas wsparcie, choć wiadomo że ich straty też na nas wpływały.

A o tych pęknięciach ... No cóż. Przecież się zdarzają. Żadna zdecydowana na sn nie pobiegnie teraz załatwić sobie cc, bo na forum o ekstremalnym przypadkach ktoś pisał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:01   #2531
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Ja wolę czytać historie pozytywne, dobrze się nastrajać.

Dziś miałam takiego skurcza (sztuk jeden), że aż mnie powalił na ziemię. W ogóle dużo mnie dzisiaj boli, ciężko mi stać czy siedzieć, tylko piłka i leżenie dają radę. Wyklucza to większość fajnych aktywności, które chciałam dziś robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie próbuję wizualizować jak będę się relaksować i poddawać skurczom Dzięki temu kanał się ładnie otworzy a ja elegancko urodzę

Nie śmiejcie się, podobno to pomaga

No i patrzę, że słońce wyszło... Jednak puściłam to pranie.

Ja też nie mogę czytać ani słuchać tragicznych historii, za blisko porodów jesteśmy. To nie jest pora na myślenie, że komuś dziecko umrze.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 12:06   #2532
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A my właśnie po zakupach, czuje się jak flak ale mamy już wszystko kupione. Teraz porobić co zaplanowane (kalendarz zapełniony do końca następnego tygodnia) i można sobie spokojnie czekać. Akurat mąż wraca do pracy więc będę na leniucha katować seriale jak dzieciaki będą w szkole i będzie na to czas.

Wózek też ogarnęlismy, ma przyjść na początku października.

tija dobrze że skończyło się niegroźnie ja ostatnio też bym wywinela orła. Tyle że ja leciałam prosto na brzuch i miałam jeszcze obie ręce zajęte, dobrze że tz obok to wszystko rzucił i mnie złapał.
W ogóle mam jakiś nieogar ciazowy, bo zapominam że mam brzuch i co rusz gdzieś nim zaczepiam
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:07   #2533
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Gaiete, Fubizka, Chudziaszek macie rację lepiej się pozytywnie nastrajać i zaczynam znowu to robić. Na pewno sama będę też unikać już przykrych historii jak tylko się da. Ja wyobrażam sobie, że niedługo będę mieć córeczke przy sobie i nie mogę się doczekać 🥰 Dzisiaj wizyta i okaże się ile mała przypakowała, normalnie odliczałam dni, bo jestem taka ciekawa co u niej.
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:11   #2534
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja nie czytam żadnych historii ale czasem mnie jakieś posty zalewają na FB :/ cierpienie i tragedie też są wplecione w życie i nie da się ich zignorować, ale jak zobaczę coś to staram się to szybko wykasować z głowy. Ja jestem dość wrażliwa i mam depresyjna osobowość, więc dla mojej psychiki lepiej skupiać się na pozytywach.






fubizka ja też puściłam dziś pranie ale ciuszkow 3-6 mscy, bo pranie zimą takiej ilości to dramat.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:20   #2535
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Gaiete, Fubizka, Chudziaszek macie rację lepiej się pozytywnie nastrajać i zaczynam znowu to robić. Na pewno sama będę też unikać już przykrych historii jak tylko się da. Ja wyobrażam sobie, że niedługo będę mieć córeczke przy sobie i nie mogę się doczekać 🥰 Dzisiaj wizyta i okaże się ile mała przypakowała, normalnie odliczałam dni, bo jestem taka ciekawa co u niej.
Nie przejmuj się, ja też czasem trafiam na jakieś okropne rzeczy i zawsze szybko blokuję albo przewijam.
Nie jestem jakoś mega wrażliwa, ale teraz organizm "nie jest mój" i jak raz nie przewinęłam, to potem bardzo żałowałam, bo aż mi się słabo zrobiło.
Całe nasze ciała musimy teraz nastawiać pozytywnie i przygotowywać do porodów
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja nie czytam żadnych historii ale czasem mnie jakieś posty zalewają na FB :/ cierpienie i tragedie też są wplecione w życie i nie da się ich zignorować, ale jak zobaczę coś to staram się to szybko wykasować z głowy. Ja jestem dość wrażliwa i mam depresyjna osobowość, więc dla mojej psychiki lepiej skupiać się na pozytywach.






fubizka ja też puściłam dziś pranie ale ciuszkow 3-6 mscy, bo pranie zimą takiej ilości to dramat.
Ja te 3-6 miesięcy też poprałam i włożyłam luzem do szuflady
Potem będę prać na bieżąco
Jeszcze fotelik mi zostało wyprać i pokrowiec na materacyk.

Aaaa i ten materac dla nas co kupiliśmy - o matko ale rewelacja Komfort spania nieporównywalny. Tylko teraz się boję, że mi na niego wody odejdą
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:26   #2536
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

Aaaa i ten materac dla nas co kupiliśmy - o matko ale rewelacja Komfort spania nieporównywalny. Tylko teraz się boję, że mi na niego wody odejdą
Gdzie w końcu kupiłaś? W jakiejś sieciówce? Ja do 3-4 miesięcy będę na kupnie to się chętnie dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:28   #2537
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Tak się teraz zastanawiam... dużo macie tych ciuszkow? Mi się wszystkie w rozmiarach 0-6 miesięcy zmieściły do dwóch szuflad w komodzie i się zastanawiam czy wystarczy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:39   #2538
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Gdzie w końcu kupiłaś? W jakiejś sieciówce? Ja do 3-4 miesięcy będę na kupnie to się chętnie dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Ikei ten: https://www.ikea.com/pl/pl/p/myrback...ialy-30272155/
Wszyscy polecali Hovag, ale dla nas był za miękki.

Przy obecnych wydatkach i jeszcze chęci odłożenia pieniędzy na taki profesjonalny to niestety nie był czas. Myślę, że na parę lat starczy
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Tak się teraz zastanawiam... dużo macie tych ciuszkow? Mi się wszystkie w rozmiarach 0-6 miesięcy zmieściły do dwóch szuflad w komodzie i się zastanawiam czy wystarczy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja mam 2 szuflady w paxie i wydaje mi się to bardzo dużo. Ale po prostu może rzedziej będę prać
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:44   #2539
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Nie ma co przesadzac z tymi ciuszkami, ja przy starszaku mialam bardzo duzo i w sumie co kilka dni robilam pranie, bo jak sie ulalo, czy ubrudzilo, to wiadomo, ze trzeba wyprac w miare szybko. Na sile ubieralam rozne, zeby chociaz kilka razy cos zalozyla, a i tak wiekszosc wyglada jak nowa, bo nie zdazyly sie zuzyc prawie wcale.

Malinova dziekuje za tabelke

Ja ostatnio w Lidlu wylozylam sobie pieknie zakupy z tylu wozka na tasme, po czym chcialam sie przecisnac miedzy barierke i wozek zeby wyciagnac to, co z przodu. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy sie tam nie zmiescilam musialam poczekac, az dostane sie do kasy i dopiero to powyciagalam tak poprostu zapomnialam, ze mam brzuch.
Nie moge sie tez doczekac, az mala bedzie na swiecie, ze wzgledu na starszaka...tak bym chciala czasami sobie go ponosic, potanczyc, poprzytulac...a tu dzwigac nie wolno. Bardzo mi tej bliskosci z nim brakuje
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 12:46   #2540
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
W Ikei ten: https://www.ikea.com/pl/pl/p/myrback...ialy-30272155/

Wszyscy polecali Hovag, ale dla nas był za miękki.



Przy obecnych wydatkach i jeszcze chęci odłożenia pieniędzy na taki profesjonalny to niestety nie był czas. Myślę, że na parę lat starczy





Ja mam 2 szuflady w paxie i wydaje mi się to bardzo dużo. Ale po prostu może rzedziej będę prać
Jeśli nie będzie dużo ulewac i się co chwile przesikiwac

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Nie ma co przesadzac z tymi ciuszkami, ja przy starszaku mialam bardzo duzo i w sumie co kilka dni robilam pranie, bo jak sie ulalo, czy ubrudzilo, to wiadomo, ze trzeba wyprac w miare szybko. Na sile ubieralam rozne, zeby chociaz kilka razy cos zalozyla, a i tak wiekszosc wyglada jak nowa, bo nie zdazyly sie zuzyc prawie wcale.

Malinova dziekuje za tabelke

Ja ostatnio w Lidlu wylozylam sobie pieknie zakupy z tylu wozka na tasme, po czym chcialam sie przecisnac miedzy barierke i wozek zeby wyciagnac to, co z przodu. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy sie tam nie zmiescilam musialam poczekac, az dostane sie do kasy i dopiero to powyciagalam tak poprostu zapomnialam, ze mam brzuch.
Nie moge sie tez doczekac, az mala bedzie na swiecie, ze wzgledu na starszaka...tak bym chciala czasami sobie go ponosic, potanczyc, poprzytulac...a tu dzwigac nie wolno. Bardzo mi tej bliskosci z nim brakuje
Ja tam mojego normalnie nosze a jest większy od Twojego

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:50   #2541
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

No i jeśli w ogóle wejdzie w te najmniejsze ciuszki

Ale ja 90% ubranek dostałam, dokupiłam tylko z 3 pary półśpiochów, 2 kaftaniki 3 body i z 3 pajace. No i kombinezony do wózka.

Teraz zgarnęłam jeszcze z giveboxa ubranka na 18 miesięcy bardzo ładne. Sama też sporo rzeczy oddaję jak tylko mogę ale jest to uciążliwe, bo ludzie się umawiają, ja czekam na nich a oni nie przychodzą
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:05   #2542
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No i jeśli w ogóle wejdzie w te najmniejsze ciuszki



Ale ja 90% ubranek dostałam, dokupiłam tylko z 3 pary półśpiochów, 2 kaftaniki 3 body i z 3 pajace. No i kombinezony do wózka.



Teraz zgarnęłam jeszcze z giveboxa ubranka na 18 miesięcy bardzo ładne. Sama też sporo rzeczy oddaję jak tylko mogę ale jest to uciążliwe, bo ludzie się umawiają, ja czekam na nich a oni nie przychodzą
Myśmy dostali 99%
To takie smutne jak się nie ma za bardzo co dokupic

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:10   #2543
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Myśmy dostali 99%
To takie smutne jak się nie ma za bardzo co dokupic

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
No dokładnie
Ale jeszcze się jej nakupuję ubrań
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:40   #2544
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No dokładnie

Ale jeszcze się jej nakupuję ubrań
Hahaha a jak sama zacznie wybierać to będzie masakra

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:41   #2545
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja wiem Aga że nie miałaś złych zamiarów. Przeczytałaś, poruszyło cię i chciałaś się podzielić, wiec luz
Ja mam ciuszkow 56,62 całą szuflade i w tym są już pieluchy i 2 rożki, tak że mało ale mam nadzieję że nie ZA mało
Też dzisiaj puściłam drugie i chyba ostatnie pranie - pieluszki. Wiecie co flanelowe pieluchy wg mnie wymiatają! Są takie miękkie i chłonne żałuję że nie kupiłam wszystkich flanelek.
Weźcie mnie wygońcie do łazienki posprzątać bo leżę jak kłoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:46   #2546
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Ja wiem Aga że nie miałaś złych zamiarów. Przeczytałaś, poruszyło cię i chciałaś się podzielić, wiec luz
Ja mam ciuszkow 56,62 całą szuflade i w tym są już pieluchy i 2 rożki, tak że mało ale mam nadzieję że nie ZA mało
Też dzisiaj puściłam drugie i chyba ostatnie pranie - pieluszki. Wiecie co flanelowe pieluchy wg mnie wymiatają! Są takie miękkie i chłonne żałuję że nie kupiłam wszystkich flanelek.
Weźcie mnie wygońcie do łazienki posprzątać bo leżę jak kłoda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wygonię Cię, bo ja też miałam sprzątać łazienkę i tak mi się nie chce, że zdecydowałam zamiast tego iść z dzieckiem na plac zabaw po szkole

Margosia - ja mam trzy szuflady w komodzie i są to ubranka na 0-6mcy, tak na oko. Nie wiem, czy to dużo czy mało, ale też prawie wszystkie dostałam, więc wyszłam z założenia, że jak czegoś mi braknie, to kupię po prostu na bieżąco.

Fubizka - ja też sobie wyobrażam często poród, w ogóle w każdej sytuacji, kiedy mnie coś boli, staram się przypominać sobie, że mam oddychać, żeby mi to weszło w nawyk. A co do materaca - polecam podkład pod prześcieradło ja tak będę spać od dzisiaj, bo przy mojej pierwszej zaczęło się właśnie od odejścia wód w nocy.

Btw znalazłam bardzo fajny wózek na olx, czekam na odpowiedź od babki, ale jeśli faktycznie wszystko jest w nim sprawne, to będę się umawiać jak najszybciej na obejrzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 14:09   #2547
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Położę podkład gdzieś w 36tc. Tylko pytanie czy on nie przecieknie?
Łazienkę ostatnio sprzątam tylko na bieżąco, większe szorowanie zlecam mężowi.

Mi się z kolei nie chce iść ćwiczyć a wiem, że będę się czuła lepiej, bo tak to jak flak totalny. Uwaga wstaję i idę!!!

Edytowane przez Fubizka
Czas edycji: 2019-09-11 o 14:15
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 14:21   #2548
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja dziś mam za sobą mycie okien i sprzątanie generalne w sypialni i salonie.. Zrobiłam też 3 prania, obiad, wyrwalam wiaderko marchewki i wiaderko buraczkow i teraz leżę i czekam aż mój synuś się obudzi.. Uff..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 14:34   #2549
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Piszecie o ciuszkach... Ja ostatnio dostałam ich sporo, a to od sąsiadki, a to od kuzynki, a to od kogoś tam i się uzbieralo tyle, że nie mam gdzie tego kłaść:P Moja mama tak patrzyła na te ciuchy i Stwierdziła, że pewnie nawet raz mała wszystkich nie założy... A ja na to, że najwyżej rzadziej pranie bede robić, nie będę musiała się stresować, że przesika mi wszystko w dwa dni 😂 chociaż tak zauważyłam po rodzinie, że chłopcy jednak częściej wszystko moczą niekontrolowanie niż dziewczynki
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 15:28   #2550
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Ja dziś mam za sobą mycie okien i sprzątanie generalne w sypialni i salonie.. Zrobiłam też 3 prania, obiad, wyrwalam wiaderko marchewki i wiaderko buraczkow i teraz leżę i czekam aż mój synuś się obudzi.. Uff..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oho, komuś się odpalił syndrom wicia gniazda

Fubizka - ja mam taki wodoodporny, śliski, więc chyba nie powinien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.