Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc? - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 22:17   #1171
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Dla mnie również wyjazdy to cenna rzecz i uważam, że przeżytych chwil, obejrzanych widoków, zwiedzonych miejsc i pięknych wspomnień nikt mi nie odbierze. Natomiast chciałabym znacznie ograniczyć jadanie na mieście, kosmetyki i takie przypadkowe, drobne wydatki jak soczek w kiosku czy guma do żucia
o tak tak podpisuję się pod tym czym się da!
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 23:07   #1172
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Dla mnie podróże nie są przepuszczaniem kasy - to coś bezcennego - poznawanie świata, masa wspomnień, których nikt ani nic nie odbierze, no może poza amnezją. :P
zgadzam się, jak pomyślę ile pieniędzy wydałam w tym roku na wakacje to ... miałabym piękne meble, a tak mebli nie mam ale za to co widziałam i przeżyłam to moje
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 08:18   #1173
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Moja siostra na przykład nie podróżuje aż tyle, zwykle raz do roku, krótko i zawsze kombinuje, by jak najbardziej zminimalizować koszty (np. dojazd tanimi liniami kolejowymi albo czymś samochodem, zakwaterowanie na kwaterze, w schronisku, czy po prostu u znajomych, żywienie się zupkami w proszku i serkami topionymi), za to inwestuje wszystkie zarobione pieniądze w rozmaity sprzęt, np.laptop, aparat lustrzanka, zestaw patelni, robot kuchenny. Też tak można.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 09:32   #1174
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

każdy robi jak uważa
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 14:48   #1175
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Moje rodzenstwo natomiast w ogole nie podrozuje, bo nie lubie. Sa domatorami, nie lubiacymi opuszczac swojego miasta. Ja mam odwrotnie, pare razy w roku robie sobie wakacje, kiedys jeden weekend w miesiacu spedzalam gdzies w gorach albo w jakims europejskim miescie. Jesli jednak ktos chce oszczedzic, to niestety wyjazdy najwiecej pieniedzy pochlaniaja. Ja sie ich na razie wystrzegam jak moge
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 10:23   #1176
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

ja tam kubię podróżować,ale mnie nie stać,jak nie pracuję a jak pracuję to nie mam czasu,bo wtedy każdą wolną chwilę odsypiam.

Apropo ciuchów przeszłam się po lumpach i chyba muszę kilkanaście kilo przytyć.fajne ciuchy zaczynają się tak od rozmiaru 44.Nie wiem skað oni je przywożą.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 14:03   #1177
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

ja dawno w lumpie nie byłam, obiecuję sobie od paru tygodni, że się przejdę, ale czasu mi brakuje
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 17:55   #1178
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Moja siostra na przykład nie podróżuje aż tyle, zwykle raz do roku, krótko i zawsze kombinuje, by jak najbardziej zminimalizować koszty (np. dojazd tanimi liniami kolejowymi albo czymś samochodem, zakwaterowanie na kwaterze, w schronisku, czy po prostu u znajomych, żywienie się zupkami w proszku i serkami topionymi), za to inwestuje wszystkie zarobione pieniądze w rozmaity sprzęt, np.laptop, aparat lustrzanka, zestaw patelni, robot kuchenny. Też tak można.
witam, ja mam podobnie- jestem domatorem- kiedy pierwszy raz się przeprowadzałam to bałam sie panicznie- bardzo przywiązuję się do mieszkania, choć jak wyjechałam z rodzinnego domu to ciągle przeglądam oferty wynajmu, ostatnio z powodu obniżek na rynku nieruchomości. Również nie mam zamiłowania do podróży, ja mogę podróżować samochodem- każdego wszędzie zawiozę, ale żeby tak na dłużej, chociaż każde moje wakacje czy urlop do których byłam sceptycznie nastawiona wypadały super, chociaż nie lubie sobie żałować na urlopie, jednak nie wydaje kasy na bibeloty, jako dziecko mamie znosiłam wszystkie śmieci teraz do siebie nic takiego nie zwożę, co do inwestowania to również lubie odłożyć na lepszy sprzęt czy coś do mieszkania, a często lepszy kosztuje.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiownik Pokaż wiadomość
ja dawno w lumpie nie byłam, obiecuję sobie od paru tygodni, że się przejdę, ale czasu mi brakuje
ja ostatnio zahaczyłam lumpik- tzn to jest taki lumpik z wydzieloną częścią typowo wagową używaną a druga część to nowe rzeczy z metkami, zazwyczaj z reserved, mohito, cropp itp. i kupiłam buty na zime z reserved. mam nadzieje ze bede w nich chodziła.
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 14:11   #1179
viola34
Raczkowanie
 
Avatar viola34
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 426
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Eno juz nie dramatyzujmy. Wcale nie jest tak, jak piszesz. Ja od kilku lat mieszkam sama, utrzymuje sie zupelnie sama, a nie mam jeszcze nawet 30stki. To samo z tym wyliczaniem. Przeciez czlowiek nie oszczedza cale zycie, no chyba, ze ma taka pacje lub robi to w ramach eksperymentu. Ale zycie jest po to, by z niego w jakims stopniu korzystac, a nie liczyc kazdy grosz. Progres dziewczyny, progres.
no nie wiem . Wszystko zależy od zarobków. Znam rodzinę która wynajmuje mieszkanie za 800, plus rachunki , mają jedno dziecko a ich dochody to łącznie 2500 zł. Niestety rodzin takich jest bardzo wiele a dobrą pracę znaleść w moim mieście to cud.
__________________
nie ważne kogo spotykasz po drodze , ważne kogo ze sobą zabierasz .....


Jestem boginią , jestem kobietą
viola34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:11   #1180
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Ja lubię liczyć każdy grosz, żaden nie zostanie wydany ot tak. Naprawdę - nawet jeden Kiedyś zapisywałam ile mam monet 1gr, 2gr, 5 gr, później dzieliłam w woreczki i wydawałam. Nie kupuję żadnych pączków, gum, picia na mieście. Ale podróży i jedzonka sobie nie odmówię, różnych produktów ulepszających zdrowie kota - też nie. Pyszne sushi wczoraj jadłam, no nie odmówiłabym sobie tego
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:08   #1181
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

byłam dzisiaj w lupie i kupiłam biały sweterek rozpinany za 2 euro
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 15:53   #1182
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Mimo zapisywania wszelkich wydatków, kupowania w 90% w Lidlu i Biedrze tego, co jem na bieżąco, nie umiem oszczędzić. Zresztą chyba nie mam czego oszczędzić .
A tak w ogóle to przeżyłam wczoraj szok cenowy - chciałam sobie coś kupić na urodziny, połaziłam po mieście i... chińszczyzna na bazarku (tzn. ubrania z Chin) kosztuje 75-100 zł (za cieniutką bluzeczkę).
I nic sobie nie kupiłam, mam gdzieś tę całą tandetę. Za to piwa się napiję, chociaż łeb się będzie cieszył, jak mawia mój wujek.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.

Edytowane przez trupiegi
Czas edycji: 2010-10-13 o 16:00
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 23:56   #1183
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Mimo zapisywania wszelkich wydatków, kupowania w 90% w Lidlu i Biedrze tego, co jem na bieżąco, nie umiem oszczędzić. Zresztą chyba nie mam czego oszczędzić .
A tak w ogóle to przeżyłam wczoraj szok cenowy - chciałam sobie coś kupić na urodziny, połaziłam po mieście i... chińszczyzna na bazarku (tzn. ubrania z Chin) kosztuje 75-100 zł (za cieniutką bluzeczkę).
I nic sobie nie kupiłam, mam gdzieś tę całą tandetę. Za to piwa się napiję, chociaż łeb się będzie cieszył, jak mawia mój wujek.
wiesz co, mnie kiedyś wmawiano, że u Chińczyka ubrania sątańsze, szczerze: g...wno prawda, rodzice zawsze ubierali mnie w lepsze gatunkowo ubrania- nie powiem, że drogie, ale za dzieciaka kupowali mi ubrania sprowadzane z Niemiec, potem już jak pojawiły się galerie i sieciówki to zazwyczaj tam, po pierwsze jak coś mi się zepsuje buty czy bluzka rozejdzie w praniu czy straci kolor to mogę ją zareklamować i jak mi się odwidzi za kilka dni to i zwrócę bez problemu, a na bazarku nikogo to nie interesuje. Fakt, że kupuję zazwyczaj większość rzeczy na promocjach i przecenach- wtedy są one niższe niż na bazarku, bo ładny sweterek znajdziesz za 30zł na pewno w reserved.

ja miałam problem z oszczędzaniem, jednak ostatnio zaczęłam wypłatę dzielić na tygodniówki- tzn dzielę ile mogę tygodniowo wydać- póki co całkiem fajnie się sprawdza i potem nawet zostaje mi coś i bez problemu mogę sobie coś kupić, u mnie sporo jedzenia się marnuje, na tym mogłam sporo zaoszczędzić, na chemii- nie mówię tu o kosmetykach tylko o chemii domowej, płyny do płukania, sporo tego miałam, proszki. hmmmm i powiem tu bez zbędnego podlizywania się, że poczytałam trochę ten wątek od czasu do czasu błysnę jakąs mniej lub bardziej interesującą wypowiedzią i coraz więcej widzę błędów w tym co robiłam i jak żyłam, jak wiele wydawałam bez sensu pieniędzy, naprawdę organizacja to podstawa można tak się zorganizować, żeby i sobie od czasu do czasu coś kupić i na piwno starczy i się nie głoduje. chociaż wcale nie mówię, że czasami jest ciężko. bo bywa, wiadomo, popyt przewyższa podaż, nasze potrzeby są nieograniczone i przewyższają nasze możliwości finansowe
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 05:54   #1184
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

U mnie na bazarku to jest tanio,ale tylko na tym co przyjeżdża dwa razy w tygodniu.No i zareklamować wymienić też można...
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:27   #1185
Creed84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
U mnie na bazarku to jest tanio,ale tylko na tym co przyjeżdża dwa razy w tygodniu.No i zareklamować wymienić też można...
Również koło siebie mam bazar - tam staram się kupować "zdrowe" tanie jedzenie .

ciuchy w SH . czasami coś w promocji.

resztę jedzenia kupuję w lidlu większe zakupy raz w tygodniu.

oszczędzanie u mnie to inwestycja w siebie - to przynosi więcej $ z czasem już nie mówiąc o doświadczeniu i zadowoleniu z życia =)
__________________
Partner to część życia, a nie Jego sens.

Remember: Girls want a MAN, not a child.
Creed84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:12   #1186
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

też ustalam ile mogę w tygodniu wydać i jak na razie tego się trzymam
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 17:48   #1187
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
U mnie na bazarku to jest tanio,ale tylko na tym co przyjeżdża dwa razy w tygodniu.No i zareklamować wymienić też można...
to ja mam inne bazarki, bynajmniej takie jak wyżej opisałam pamiętam.

Ja zauważyłam, że moje zadowolenie wzrasta przy realizacji planu wydania np: 100zł tygodniowo. Naprawdę, biorąc pod uwagę, że genetycznie naznaczona jestem niepunktualnością i brakiem zorganizowania- moja mama to szalona kobieta, wiecznie spóźniona itp , to jak utrzymam sztywne ramy wydatków to mi z tym dobrze, jakby to było mega istotna sprawa. Z czasem wejdzie m w krew.
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 21:22   #1188
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

niestety wijemy gniazdko, więc o oszczedzaniu nie ma mowy...

o, jedynie z braku czasu na łażenie po sklepach zużywam zapasy herbaciane z szafy
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 08:08   #1189
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Pisząc o tym, że przeraziły mnie ceny na bazarku, nie znaczy, że tam kupuję. Spacerując po mieście w poszukiwaniu sklepów zaszłam na bazarek popatrzeć sobie co mają. Ceny są tam nieźle wywindowane. A najgorsze są babcie handlujące jajkami z supermarketu (jajka z chowu klatkowego) i wciskające, ze to świeżutkie jajeczka z wioseczki.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 08:35   #1190
Creed84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Pewnie niektóre z was drogie Panie już znacie te adresy...

Dla chcący oszczędzić , są to linki do stron które umożliwiają nabycie usług np spa , fryzjer , zabieg , restauracje, lokale, oraz zniżki na karnety na siłownię itd od 50% do 80% taniej - SPRAWDZONE . :

http://www.groupon.pl/oferty/trojmiasto


http://gruper.pl/trojmiasto

http://gruperia.pl/%3Cfront%3E/results/taxonomy%3A2

Dla osób budujących =) :

http://wgrupiekupie.muratordom.pl/
__________________
Partner to część życia, a nie Jego sens.

Remember: Girls want a MAN, not a child.
Creed84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:43   #1191
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Ja korzystam z Groupon i faktycznie można nieźle zaoszczędzic

A co do kupowania "chińszczyzny" to powiem Wam dziewczyny, że ja się nieźle obkupiłam będąc z Tajlandii, kupiłam m.in. 3 pary prześlicznych sandałków, każda para po... 8 zł kupiłam sobie też jakieś sukienki bluzki, koszule i wcale nie jest to jakiś "szajs", a u nas w miejscach typu nieistniejącego już KDT, Maximusa, allegro te rzeczy są o wiele wiele droższe. Pewnie nie raz na metkach widziałyście "made in thailand" i faktycznie widziałam wiele rzeczy dostępnych właśnie np. na allegro. Nawet przyznam, że ostatnio będąc w jednej z tych bluzek a'la nietoperz (kupionej w Tajlandii za całe 7zł ) zostałam zaczepiona przez 2 panie i dopytywały gdzie mogą taką kupic

I jeszcze jedno odnośnie cen ciuszków - będąc u rodziców w Indiach przeżyłam szok... Kupiłam polo Pumy (w normalnym centrum handlowym, w sklepie Pumy) za jedyne 45zł! I to było polo z nowej kolekcji! Kupiłam drugie i sprzedałam w Polsce na allegro za 90zł Dodam tylko, że po powrocie sprawdziłam ile kosztuje takie polo w polskim sklepie - 169zł Także teraz proszę tatę o kupowanie mi firmowych ciuszków tam na miejscu - za taką cenę to nawet nie ma się co zastanawiac
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 19:56   #1192
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Pisząc o tym, że przeraziły mnie ceny na bazarku, nie znaczy, że tam kupuję. Spacerując po mieście w poszukiwaniu sklepów zaszłam na bazarek popatrzeć sobie co mają. Ceny są tam nieźle wywindowane. A najgorsze są babcie handlujące jajkami z supermarketu (jajka z chowu klatkowego) i wciskające, ze to świeżutkie jajeczka z wioseczki.

haha to prawda z tymi jajkami, a za czasow ustroju poprzedniego podobno jezdzono z jajkami za granice dodatkowo 'ubarwiajac' je zeby wygladaly na jeszcze bardziej naturalne
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 22:33   #1193
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

kupiłam dzisiaj super komplecik bielizny za 2 funty to się nazywa oszczędność
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 11:12   #1194
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

No i kupi łam na bazarku 2 marynarki i 2 spódnice razem za 130 zł.Jak się zniszczą to wywalę i kupię nowe w podobnych cenach.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:00   #1195
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

wczoraj troszkę poszalałam, ale jestem zadowolona kupiłam sobie troszkę ciuchów
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:28   #1196
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Ja wczoraj kupiłam sweter, szalik Tżtowi, i longa dla mnie. Ogolnie to niewiele ciekawych rzeczy jest w sklepach.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:56   #1197
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ogolnie to niewiele ciekawych rzeczy jest w sklepach.
to sprzyja oszczedzaniu
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:07   #1198
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Ja jestem z siebie dumna,że udało mi się oprzeć weekendowi zniżek z Avanti
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 05:53   #1199
superja25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 26
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Ja odkryłam fajny sposób na sprawienie sobie drobnych prezentów ale tyczy sie tylko takich jak ja roztrzepanych co to gdzies położa rzeczy a potem ich nie mogą znaleźć. Zaczełam robić generalne porzadki i prac rzeczy przed sezonem zimowym. Efekt: 42 zł znalezione w kieszeniach:P , kilka nowych w torebkach z paragonami kosmetyków kolorowych z rossmana:P , 2 nowe koszulki, i ulubiony t shirt męża. A co najważniejsze czystrze mieszkanie. I tak sie poczułam jakbym ze sklepu wróciła z zakupami i pełnym portfelem:PP
__________________
DO WAKACJI MNIEJ o 5 kg
superja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 06:42   #1200
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Taaak, słabe kolekcje sprzyjaja oszczedzaniu heh
Ja ostatnio tez prałam i segregowałam przed zima, ale niestety nic nie znalazlam :P Moze dlatego, ze robie to dosc regularnie i takie niespodzianki rzadko sie zdarzaja, choc sa bardzo mile
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.