Odrost , a zapuszczanie włosów naturalnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-05, 16:10   #1
melssa_gg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3

Odrost , a zapuszczanie włosów naturalnych


Hej dziewczyny ! Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Aktualnie mam włosy pofarbowane na brąz. Wcześniej miałam ciemny brąz prawie czarny jednak fryzjerka ściągnęła mi kolor i zrobiła brąz. Jednak stwierdziłam, że chce wrócić do swojego naturalnego koloru włosów i zapuszczam odrost. Czy jeśli odrost osiągnie odpowiednią długość to fryzjer będzie w stanie zafarbować wcześniej farbowane włosy na kolor zbliżony do naturalnego z pominięciem mojego odrostu lub zrobić z nich ombre oczywiście z zachowaniem mojego naturalnego odrostu, gdyż szkoda jest mi go zafarbować. Oczywiście wszystko odbywałoby się u profesjonalnego fryzjera. Mój naturalny kolor będzie raczej ciężko uzyskać, gdyż jest to taki mysi ciemny blond. Może nie jest on zbyt ciekawy, ale stwierdziłam, że wolę mieć naturalne i zdrowe włosy. Kolor po farbowaniu nigdy w 100 % mi nie odpowiadał. Mam dopiero 17 lat i nie chce farbować włosów już do końca życia. Żałuje tej decyzji, gdyż farbowanie to duży wydatek, odrosty i ciągłe problemy z włosami.
melssa_gg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 07:40   #2
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Odrost , a zapuszczanie włosów naturalnych

Tak, ale ten farbowany brąz, który teraz masz, będzie musiała rozjaśnić, bo twój ciemny mysi blond jest jednak jaśniejszy (domyślam się, że jest).
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-06 08:40:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.