Perfumy w Ryanair - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 20:50   #1
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932

Perfumy w Ryanair


hej, widzialam watki poswiecone aktualnym promocjom cenowym w Sephorze, rossmanie, superpharmach, wolnoclowce i innych...ale nie moglam znalezc watku dotycacego linii lotniczych Ryanair- a czasem mozna na pokladzie na swietne oferty trafic
na dodatek jak na zlosc nie moge znalezc ich aktualnej oerty nigdzie w necie moze ktos z was ostatnio lecial i cos ciekawego zauwazyl/ pamieta?
lece niedlugo i chcialabym wieziec czy nastawiac sie na zakupy na pokladzie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 22:17   #2
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Perfumy w Ryanair

Ja nie na temat, bo chciałem tylko powitać Ciebie z powrotem na perfumach i pogratulować fenomenalnego awka A jeszcze przed chwilą w ciąży byłaś
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 22:23   #3
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Perfumy w Ryanair

hej hej Gryksiu, milo cie znow widziec sama sie dziwie ze przed chwila w ciazy bylam a tu juz mala roczek swietowala ostatnio
no ale na perfumy za bardzo nie wracam bo cholerka strasznie uzalezniacie, nakrecacie, sam wiesz sie czlowiekowi zachciewa mnostwa roznosci raz mnie Sabb zdybala no i jakos za jej namowa wlazlam na Scent bar- ale powiem ci ze sie poczulam jakbym przez pomylke sie znalazla na cudzej imprezie gdzie nikogo nie znam i nie wiem o co kaman...
w ogole to powinnam miec wizazowy odwyk bo ostatnio odkrylam targowisko (wiem wiem zapozniona jestem) no i wymienilam jakies 20 buteleczek ale tez cholercia wciaga jak nie wiem...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 22:58   #4
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Perfumy w Ryanair

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
hej hej Gryksiu, milo cie znow widziec sama sie dziwie ze przed chwila w ciazy bylam a tu juz mala roczek swietowala ostatnio
Ale ten czas szybko leci! A roczek w czerwcu był, dwudziestego któregoś (coś mi się kojarzy data narodzin)?

Cytat:
no ale na perfumy za bardzo nie wracam bo cholerka strasznie uzalezniacie, nakrecacie, sam wiesz sie czlowiekowi zachciewa mnostwa roznosci
Myyy?! No co Ty! To niemożliwe

Cytat:
raz mnie Sabb zdybala no i jakos za jej namowa wlazlam na Scent bar- ale powiem ci ze sie poczulam jakbym przez pomylke sie znalazla na cudzej imprezie gdzie nikogo nie znam i nie wiem o co kaman...
Doskonale pamiętam Ciebie ze SB przecież, w końcu stamtąd się znamy - więc to na pewno nie jest "cudza impreza" Wpadaj śmiało, jak tylko będziesz miała chęć

Cytat:
w ogole to powinnam miec wizazowy odwyk bo ostatnio odkrylam targowisko (wiem wiem zapozniona jestem) no i wymienilam jakies 20 buteleczek ale tez cholercia wciaga jak nie wiem...
Wciąga jak jasna cholera, fakt

---

Że niby OT?!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 23:18   #5
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Perfumy w Ryanair

w lipcu,22 jak wedlowska czekolada

no to widac trafilam ostatnio na dzien w ktorym sobie zrobiles wolne od SB i poszedles pic gdzie indziej
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 23:24   #6
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Perfumy w Ryanair

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
w lipcu,22 jak wedlowska czekolada
I w imieniny Marii/Magdaleny A June i July zawsze mi się myliły (niemieckie Juni i Juli też)

Cytat:
no to widac trafilam ostatnio na dzien w ktorym sobie zrobiles wolne od SB i poszedles pic gdzie indziej
Bardzo prawdopodobne

Btw - pooglądałem fotki sobie, super
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:01   #7
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Perfumy w Ryanair

A tak w temacie, to lecialam 15 lipca to nic ciekawego nie bylo niestety. Same oklepane Acqua Di Gio, Fahrenheity itd. Nic godnego uwagi.
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 12:30   #8
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Perfumy w Ryanair

no wlasnie, zestaw standard to z tego co pamietam Armani diamonds, dkny wman, very irresistible, zapchy celebrytek i takie bzdurki...

ale pytam bo np w ofercie aerlingusa widzialam Chloe i limitowana Elle, bylam ciekawa czy moze ryanek tez ma cos podobnego...
no i wlasnie nie wiem,lece z dublina i jesli na polkadzie nic by ciekawego nie bylo to chetnie bym wpadla jeszcze na lotnisku do sklepu Jo Malone...no ale z drugiej strony czasem ryanek tez ma perelki cenowe,kiedys Stelle 50tke za 20 euro kupilam...

a nie mieli czasem eaudemoiselle? nie kojarzysz?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 18:30   #9
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Perfumy w Ryanair

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
no wlasnie, zestaw standard to z tego co pamietam Armani diamonds, dkny wman, very irresistible, zapchy celebrytek i takie bzdurki...

ale pytam bo np w ofercie aerlingusa widzialam Chloe i limitowana Elle, bylam ciekawa czy moze ryanek tez ma cos podobnego...
no i wlasnie nie wiem,lece z dublina i jesli na polkadzie nic by ciekawego nie bylo to chetnie bym wpadla jeszcze na lotnisku do sklepu Jo Malone...no ale z drugiej strony czasem ryanek tez ma perelki cenowe,kiedys Stelle 50tke za 20 euro kupilam...

a nie mieli czasem eaudemoiselle? nie kojarzysz?
Dokladnie tak, standarty takie, Diamonds, J.Lo itd.
Ja lecialam z Wrocławia do Rzymu, gdzie nadal zreszta jestem to nic ciekawego w samolocie nie bylo. Natomiast na lotnisku we Wro w duty free wynalazłam Fragile EDP. Nie pamietam jednak ceny.. Na pewno ponad 200 zl/ 50 ml
Eaudemoiselle na pokladzie samolotu nie bylo

W najblizyszm czasie - 18 sierpnia, lece Ryanem, tym razem z Pizy do Berlina, ciekawe czy tam bedzie cos ciekawego.
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:16   #10
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Perfumy w Ryanair

oni maja chyba standarowo to samo na wszystkie loty... no nic, zobacze jak bede leciala, za poltora miesiaca wracam to najwyzej w drodze powrotnej cos kupie jesli beda mieli powalajace rzeczy...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.