Trudności napotykane w biznesie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 13:11   #1
Mirabella24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Arrow

Trudności napotykane w biznesie.


Witam Wizażanki

Piszę pracę o trudnościach,jakie kobiety moga napotkać w biznesie(przy otwarciu,prowadzeniu właśnej firmy,w pracy itp.)I żeby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat i zaczerpnąc informacji z samego źródła-od Was-Wizażanek(które zakładają, już prowadzą,bądź są dopiero na etapie planowania własnej firmy,albo robią karierę jako pracownice) kieruję pytanie,które padło wyżej:
Jakie Wy problemy napotkałyście/napotykacie w biznesie?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i podzielenie się własnymi doświadczeniami
Mirabella24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 10:36   #2
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Trudności napotykane w biznesie.

Jako pracownik mogę CI powiedzieć,że najwieksza przeszkoda jest to,że jestem kobietą, młoda kobieta, na dodatek płodną! Za kazdym razem mezcyzni i nie tylko bo kobiety tez dawali odczuć - bo zajde w ciaze, a jak zaszłam to mega problem,ze zawiodłam.
Porównujac mnie i mojego meza- skonczyłam super specjalność i robie pierdołowate tabelki w pracy za marne pieniądze. Moj TZ zrobił z takiej specjalnosci tylko podyplomowke, a studia ma z troszke innej dziedziny ekonomii i co? I on robi kariere - awans, zmiana pracy na duza lepsza.
Takie zycie...
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:46   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Trudności napotykane w biznesie.

Ja również uważam, że jest spora dyskryminacja kobiet oraz osób młodych. A jak się jest i tym i tym równocześnie to juz w ogóle przechlapane.

Ja może robię więcej niż "tabelki" w pracy, ale naprawdę ile się osłuchałam przez ostatnie kilka lat gdzie "tak naprawde powinno byc moje miejsce" to ksiazke mozna by spisac.

Ale ogolnie biznes jest dosc brutalny, trzeba miec duze i bardzo stabilne poczucie wlasnej wartosci by to wszystko znosic na codzien.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:28   #4
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Trudności napotykane w biznesie.

Ja póki co mam na tyle szczęścia, że nikt nie robił mi żadnych problemów. Ale słyszałam o wielu takich nieprzyjemnych incydentach...
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.