Jakie ciuszki ...?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-21, 22:58   #1
PaFFi
Przyczajenie
 
Avatar PaFFi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Question

Jakie ciuszki ...?!


Jestem Niska i mam masywne uda....jakie ciuszki moge kupowac...?!
PaFFi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 08:15   #2
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Jakie ciuszki ...?!

napewno nie biodrówki. Biodrówki optycznie skracają nogi i uda stają się lekko grubsze. Choć też nie powinnaś zakrywać nóg jakimiś szerokimi spodniami! Powinny być to spodnie, w miarę obcisłe, takie jak Ci się podobają, ale żeby jaknajmniej przypominały biodrówki.
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 08:26   #3
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Jakie ciuszki ...?!

Zgadzam sie..na pewno nie biodrówki...ale też,żeby nie były bardzo obcisłe..moja koleżanka ciężko chora na narcyzm (oj ciezko ciezko ahahaha ) miała bardzo masywne uda i nosila bardzo obcisle spodnie i to takie,ze sie zwezaly do dołu i to pokazywało jak bardzo jej sie tylek rozszerza im wyezej. Na pewno u Ciebie tak nie jest ale noszenie w takim wypadku tak wygladajacych spodni nie jest wskazane. Moga byc lekko obcisłe no i proste, są np świetne takie dżinsy A i jeszcze odradzam takich lóźnych bojówek..one starsznie skracaja nogi.
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 11:22   #4
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Jakie ciuszki ...?!

moja przyjaciółka ma taką figurę. Za to ona świetnie wygląda w takich płócienno lnianych spodniach z takiego dość luźnego lejącego sie materiały.Zalecane są jasne kolorki (beże, biele itp.) i do tego butki na takim średnim obcasiku..
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 05:18   #5
slonce5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 77
Dot.: Jakie ciuszki ...?!

A jak z gora czy tez masywna czy moze masz budowe gruszki tzn drobna gora i szerszy dol? Jak masywne uda to chyba najleoiej spodniczki w ksztalcie litery A takie trapezowe.
slonce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 08:56   #6
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Jakie ciuszki ...?!

ojj, nie zgodzę się.
jesli ma się masywne uda i szczupły brzuch (mój przypadek) to biodrówki są jak najbardziej wskazane.
zmniejszają dysproporcje pomiędzy krótkimi, grubymi nogami, a resztą.
dzieki temu cała sylwestra zachowuje proporcje (jak krótsze nogi, to krótszy stan spodni)
wierzcie mi, że to działa.
co do nogawek, to w zadnym wypadku zwężane do dołu albo zwężane w kolanach
najlepsze sa fasony albo zupełnie proste, albo rozszerzane od troche_ponad_kolanami (ale nie zwezane w kolanach!!!) albo spodnie szwedy, całe rozszerzane.

do tej pory nosiłam same luzne spodnie, bojówki i szwedy, ale bardzo chciałam sobie kupic obcisłe jeansy. i po 2 miesiacach biegania i przymierzania znalazłam biodrówki, rozszerzane od troche_ponad_kolanami.
sa boskie, nosze je non stop DD
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 09:53   #7
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Jakie ciuszki ...?!

Płaski brzuszek + grube uda- to pasuje do biodrówek? Pierwsze słyszę... Każdy stylista powie, że tak nie jest (Musisz to mieć - tvn style) Może i to sexownie wygląda ale skraca nogi!! Np taka britney spears biodrówki nosi, ma błaski brzuch, czy jennifer lopes czy beyonce, przeciez tak strasznie im skracają, że wyglądają wręcz jak karły ale każdy nosi to co lubi
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-27, 12:04   #8
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Smile Dot.: Jakie ciuszki ...?!

Co do sprawy biodrówek to obydwie strony moim zdaniem maja racje. Moze to dziwnie zabrzmialo, ale juz wyjasniam. Sama jestem posiadaczka dosc szerokich bioder i ostatnio troche przybralam w udach. Do tego różnica miedzy talia a biodrami to ponad 20 cm, co jeszcze bardziej uwydatnia wielkosc pupy. Musze powiedziec ze trzeba poprostu poprzymierzac rozne rodzake spodni i sprawdzic w czym jest komu dobrze. Ja mimo ze "stylisci odradzaja" nosze caly czas biodrówki. Nie powiem zeby we wszystkich mi bylo super. Poprostu przed zakupem mierze i poprostu patrze na to wszystko krytycznie, a najlepiej z przyjaciółka. Jesli biodrówki sa bardzo niskie, ze ledwo zaslaniaja majtki to sie zgodze ze nie wygladaja dobrze, ale takie normalne sa ok, szczególnie jesli sa odpowiednio "wytarte". Takie cieniowanie tez duzo daje. Czasami moze sie zaskoczyc ze cos co zupelnie nie jest przeznaczone dla naszej figury, moze całkiem fajnie pasowac. Dodam ze w moim przypadku poszukiwania spodni trwaja nieraz miesiac zanim znajde cos co mi naprawde odpowiada.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 12:43   #9
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Jakie ciuszki ...?!

O, dokładnie, powinny być wytarte

Wiadomo, że nawet dziewczyny z inna figurą chcą nosić biodrówki, to najlepsze spodnie na świecie A nie, jak się na filmach ogląda (starych) jak kobieta miała spodnie pod gardło
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:39   #10
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Jakie ciuszki ...?!

kazdy nosi to co lubi
a ja lubie biodrówki
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.