grube łydki.... - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 06:45   #901
mlumixy
Raczkowanie
 
Avatar mlumixy
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: grube łydki....

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
a no masz racje, jazda na rowerze wzmacnia miesnie lydek co za tym idzie zwiekszenie ich objetosci steper tak samo i bieganie oczywiscie tez

sama z wlasnego przekonania wiem ze meega ciezko "zrzucic lydki" dlatego ja juz dawno przestalam sie nimi przejmowac. 9 lat temu bylam swiecie [przekonana ze nigdy nie ubiore krotkich spodenek ani spodniczki. A teraz smigam w lecie jedynie w krotkich spodenkach i miniowkach. Przyzwyczajenie poprostu. Tymbardziej ze my dziewczyny juz tak mamy ze w naszych oczach te lydki wygladaja 50 x szerzej niz w oczach innych

Takze ja mam rade taka aby je polubic i przestac ukrywac nozki przed swiatem
też racja... co jak co ale z łydkami ciężko cokolwiek zrobić niestety ich wielkość uwarunkowana jest genetycznie spróbuje poćwiczyć z dwa miesiące, jeżeli nie zauważe efektów to sam sobie spokój i będę musiala je zaakceptowac
__________________
nowy cel POLE DANCE
mlumixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 08:49   #902
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: grube łydki....

zeby zrzucic lydki to by najlepiej lezec i nic nie robic, zeby miesnie zaczely zanikac hehehehhe z bezczynnosci.

nobo przeciez samo chodzenie wzmacnia miesnie lydek.. (miesien trojglowy lydki zgina stope podeszwowo) takze.. tak naprawde to wszystko co robimy w pozycji stojącej wzmacnia łydki.. da sie z nimi zyc, ja sie przyzwyczailam chociaz potrzebowalam troche czasu zeby przestac sie ich wstydzic.
teraz za to mam ta satysfakcje ze kazdy mi mowi ze mam ladnie zarysowane miesnie tylnej strony podudzia. cos za coś
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:00   #903
mlumixy
Raczkowanie
 
Avatar mlumixy
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: grube łydki....

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
zeby zrzucic lydki to by najlepiej lezec i nic nie robic, zeby miesnie zaczely zanikac hehehehhe z bezczynnosci.

nobo przeciez samo chodzenie wzmacnia miesnie lydek.. (miesien trojglowy lydki zgina stope podeszwowo) takze.. tak naprawde to wszystko co robimy w pozycji stojącej wzmacnia łydki.. da sie z nimi zyc, ja sie przyzwyczailam chociaz potrzebowalam troche czasu zeby przestac sie ich wstydzic.
teraz za to mam ta satysfakcje ze kazdy mi mowi ze mam ladnie zarysowane miesnie tylnej strony podudzia. cos za coś
nikt nie jest idelany i nieraz na wiele rzeczy nie mamy wpływu niestety. Jedynym wyjściem z sytuacji jest lifting łydek ale kto ma na to pieniądze i czas na okres rekonwalescencji
__________________
nowy cel POLE DANCE
mlumixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.