"Koniec z hurtem - czas na detal" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-19, 21:49   #1
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Thumbs up

"Koniec z hurtem - czas na detal"


No i zarazilyscie mnie Od tygodnia dbam o swoja sylwetke (a duzo jej ) Cwicze codziennie pol godzinki (wczoraj zrobilam sobie wagary ), od jutra, poniewaz juz po sesji bede, zaczynam regularnie odwiedzac basen, a do tego doszla dietka
Motto dietki w temacie: wszystko, na co mam ochote, ale w ilosciach mniejszych niz do tej pory Dzis jakos mi nie wyszlo - niedzielne obiadki mamusi.. echh... tydzien nie minal, a ja juz 2 grzechy mam na koncie
No, ale zaraz zmykam na swoja wieczorna kapiel i masazyk antycellulitowy
Niesamowite to jest, po tygodniu stosowania regularnego - naprawde widac efekty uzywania przyzadu do masazu (jako ze jestem w Oriflame - uzywam ichniejszych kremow i przyzadu do masazu - rewelacja )
No i jeszcze cos. Wlasnie wrocilam ze swojego pierwszego biegania Trwalo to moze 15 minut, ale od czegos zaczac musze. prawda?
No i teraz wymiary (ojojoj... to teraz bedzie zobowiazanie...)
na wysokosci pepka - 87cm
biodra - 95,5cm
udko - 59cm
waga - 65kg
wzrost - 168cm
No to teraz zmykam sie pomoczyc troszke.
Aha, kilka pytan jeszcze mam do Was:
-czy lepsze sa kapiele czy raczej prysznic, jesli chce schudnac, czy to nie ma zadnego znaczenia?
-na imprezie trudno sie powstrzymac, jak wszyscy dookola piwko/winko/drinka, co wybierac? czy moze cwiczyc silna wole i soki zamawiac (moja silna wola to pomylka, chyba uzywana po kims dostalam, bo w ogole nie dziala... )
-czy to normalne, ze mnie wszystko boli po kilku dniach cwiczen? plecy przede wszystkim (cwicze z hantelkami 0,75kg)
Oj, ja nie wiem, co bym bez Was zrobila.. Siedzialam do tej pory troche po cichutku na tym forum, ale przegladalam sobie rozniaste wpisy i pare rzeczy juz zaczerpnelam od Was
Trzymajcie sie cieplutko
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:00   #2
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

No to gratulacje, pierwszy kroczek (podjęcie decyzji o pracy nad sobą) już za Tobą - wbrew pozorom to bardzo dużo

ad.1. Z tego co wiem to gorące kąpiele sprzyjają odchudzaniu.. hmm.. ale z drugiej sprzyjają też celulitowi (i bądź tu mądrym )
ad.2. No to jeszcze zależy czy często imprezujesz
ad.3. Tak, to normalne. Miałaś wcześniej jakiś kontakt ze sportem? Może po prostu się przetrenowałaś?
Aeroby (biegi, rower, pływanie etc) można uprawiać codziennie, ale ćw. z hantelkami radziłabym co drugi dzień - mięśnie muszą mieć czas, by odpocząć. Nie szalej na początek za dużo z ćwiczeniami, możesz się szybko zniechęcić

powodzenia
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:13   #3
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

"ad.1. Z tego co wiem to gorące kąpiele sprzyjają odchudzaniu.. hmm.. ale z drugiej sprzyjają też celulitowi (i bądź tu mądrym "

ha, no wlasnie ale sa rozniste sole do kapieli wyszczuplace- antycellulit np z firmy farmona, nie stosowalam to nie wiem czy dziala
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 23:04   #4
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

No to witamy i trzymamy kciuki, bedą momenty słabości, zwątpienia, ale jak się człowiek waży i te kg ubywająto jest bosko ) hmm co do alkocholu to wd mnie wystrzegaj się piwka !!ja wybieram wino lub drink = wódka z jakimś sokiem (kiedyś lubiałam z colą)


no to powodzenia
Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 23:39   #5
andariel
Raczkowanie
 
Avatar andariel
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 183
GG do andariel
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

No to witamy szanowną koleżankę
teraz to już się nam nie wywiniesz i będziesz musiała ciężko ćwiczyć
na imprezkach najlepsze winko tylko 100 cal w lampce a ile przyjemności
życzę dużo silnej woli
__________________
NAJPIEKNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU
andariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 08:44   #6
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

podpowiem co do kapieli

goraca kapiel moze "wypocic" wode z organizmu - zadziala na zasadzie sauny - jak dla mnie to tylko sztuczka

zimny prysznic moze ujedrnic cialko - sprawdzony na brzuszku- nie mam juz nadmiaru skory po odchudzaniu, ale nie wiem co bardziej zadzialalo- cwiczenia czy prysznic
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 22:05   #7
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

hmm.... Poki co robie tak: jednego dnia kapiel, drugiego prysznic.
Kolejne grzechy mam na sumieniu: dzisiejsze ciasteczka (mnooostwo ich, cale mnostwo) no ale zakonczenie sesji oblalam sokiem pomidorowym
Wiecie co? Nic tak nie mobilizuje, jak efekty. A juz troszke widoczne sa Samopoczucie doskonale, cera nabrala koloru (z natury blada jestem, tylko slowianskie rumience na policzkach), moze to troche tez od slonca (bo duuuzo przebywam na swiezym powietrzu) i ogolnie.. A najlepsze - moj facet zauwazyl, ze 'cos sie chyba zmienilo?' Ale niech jeszcze pozostanie tajemnica, co wyjezdza sobie na 2 miesiace, wiec bede miala czas, zeby doprowadzic sie do calkowitego porzadku
Dzieki wielkie za wsparcie
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 07:46   #8
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

kochane a soczek pomidorowy działa na odchudzanie??
suzana mam do ciebie pytanko w zwiazku z tą Twoją skórą na brzuchu.Ja od niedawna zauważyłam tak jakby celulit na brzuchu(a to nie może być celulit bardziej jak resztki niewygospodarowanej skóry brzucha) czym to można zwalcyć??
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 08:30   #9
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

Tylko zimny prysznic! Zacznij od letniej wody, pozniej przechodz do chlodniejszej. Do tego orzezwiający czy jakis inny firming zel pod prysznic i miodzio!
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 08:58   #10
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

nimfetko ja stosowalam na ta moja nieszczesna gromadzona latami skorke na brzuszku zimny prysznic, kawowy peeling. ale przede wszystkim cwicze brzuch. na dzien dzisiejszy nie mam takiego problemu. Twoja skorka powinna sie skurczyc
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 10:08   #11
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

Ha, ha mnie też zaraziłyście . wcześniej nie mogłam się zmobilizować, ale jak zaczęłam czytać wypowiedzi na forum- jakoś łatwiej no i przede wszystkim super porady. na własnych błędach ciężko, a tu najlepsze wypróbowane metody i wiem,że skuteczne. Od jakiegoś tygodnia ćwiczę aerobik w domu( przy płycie z Vity) zamiast ćwiczeń na mięśnie brzucha z vity - 6 weidera, do tego antycellulitowe hity- pod prysznicem rękawica sizalowa lub żel antycellulitowy lirene, potem masaż tym z wypustkami, no i niedługo( jak tylko przyjdą zamówione książki) dietka south beach. miałam takiego lenia,że całkiem się zaniedbałam i wyglądam nieciekawie, ale mam nadzieję na zmiany. Dzięki dziewzcyny za wszystkie super rady, nie wiem co bym bez was zrobiła, no i dla początkujących tak jak ja -WYTRWAŁOŚCI
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 10:12   #12
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

VelvetDream mamy podobne wymiarki!
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 20:06   #13
katiii23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar katiii23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 72
GG do katiii23
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

Witam jestem kolejną zarażoną!!!!!!!!!!!!!!!!z araz zaczynam te ćwiczenia na brzuch a jutro biegnę po centymetr do sklepu!!!!!Miło wiedzieć że nie jestem osamotniona w tym koszmarze!!!!POWODZENIA!! !!
katiii23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 23:40   #14
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

ale mi milutko dzien minal
A czemu sie tak ciesze? Bo spotkalam kumpla, ktorego milion lat chyba nie widzialam, no i stwierdzil, ze wyladnialo mi sie (to chyba takie moje czary-mary: od tygodnia, nawet gdy siedze sama w pokoju, to ZAWSZE wyprostowana i wciagniety Pan Brzuch uhhh... do tej pory to jak worek kartofli niechlujnie chodzilam... )
Od tygodnia juz trwam w swoim postanowieniu (pierwszy raz w zyciu tak dlugo ) i jeszcze nie chce mi sie rezygnowac. Co prawda, coraz bardziej sobie ulatwiam.. Na przyklad dzis sobie spacerkowalam caly dzien, a wieczorkiem poszlam pobiegac, zamiast cwiczen w domu, ktore zaczynaja mi sie nudzic... Z jedzonkiem zas sie stala rzecz niesamowita...
Moje odchudzanie zaczelam od eksperymentu.. zeby nie czuc glodu wieczorem, postanowilam pewnego dnia sie tak najesc na sniadanie, potem dopchac na obiad, ze nie bylam w stanie zjesc kolacji... No i sie udalo przestawilam w ciagu jednego dnia swoj organizm na niejedzenie przed snem i to bez zadnych wyrzeczen, a nawet wrecz przeciwnie Na wadze i tak jeszcze nie widac efektow (od dluzszego czasu waga mi skacze od 63 do 65, dzis wieczorem bylo 64... a moze jednak juz zaczelo spadac? )... Kolejny krok to bylo przyzwyczajenie sie do czestych i malych posilkow. Problemu nie bylo takze - jakos mi posmakowalo tak jedzenie wszystkiego po trochu, tyle warzyw teraz swiezutkich mozna dostac, ze az sie nie moge doczekac rana, jak juz pojde na targ i pokupuje tych zdrowych pysznosci
No, alem sie rozpisala...
AHGATTA - to teraz bedzie mi juz zdecydowanie razniej Jak znajdziesz jakis sposob, by skutecznie nasze podobne wymiarki zmniejszyc - to koniecznie pisz
Dobranoc
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 16:39   #15
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

zmniejszam, zmniejszam.. jak się da. Dostałam wreszcie te książki o diecie south beach i tam jest wszystko o mnie!! że najbardziej tyję w okolicach brzucha tzn. jabłko, głód insulinowy i takie tam, tak, że od poniedziałku rozpoczynam tę osławioną na naszym forum i nie tylko dietę, ale już się powoli przerzuciłam na warzywka, drób itp bo akurat to bardzo lubię, nawt kawę piję bez cukru w co mój mąż nawet nie wierzył( dopóki nie spróbował), wcześniej słodziłam 3 łyżeczkitylko trudniej z owocami, ale od poniedziałku STOP!! nie wierzę w moją wewnętrzną przemianę ale wsparcie Wizażanek robi swoje
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 16:45   #16
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: "Koniec z hurtem - czas na detal"

co do tego kumpla VelvetDream mnie też spotkało dzisiaj coś miłego, dosiadł się do mnie prosząc o ogień kolo i po krótkiej pogawędce zaprosił na piwko, nie pamiętam kiedy ostatni raz mnie coś takiego spotkało a kolo był całkiem, całkiem więc te początki dbania o siebie chyba coś dają.
P.S.Oczywiście z zaproszenia nie skorzystałam, tylko grzecznie odpowiedziałam,że szukam prezentu dla TEsCIOWEJ i niestety nie mam czasu
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.