Plastry odchudzające - pomagają czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-05, 16:34   #1
karolinabi
Przyczajenie
 
Avatar karolinabi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 19

Plastry odchudzające - pomagają czy nie?


Mam 16 lat. Niby nie mam nadwagi (wzrost 173, waga 64 kg), ale chciałabym zrzucić z 5 kg. Myślałam o dietach, ale boję sie efektu jo-jo. Znacie jakies dobre diety, które nie wpłyną na zdrowie? Ćwiczę, ale jakoś cieżko gubię kilogramy, bo mam złą przemianę materii (po rodzicach) . Głównie zalezy mi na chudszych biodrach, bo brzuch nie jest taki tragiczny. Są jakieś ćwiczenia na łydki, bo mam jakieś małe wcięcie miedzy stopą, a łydką? Myślałam o plastrach odchudzajacych, co je w tv reklamują. Nie wywołują one efektów ubocznych? Mogę je stosować w moim wieku? I pytanie za 100 punktów - pomagaja one chociaż???!!! Pomózcie .
karolinabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 16:42   #2
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plastry odchudzające - pomagają czy nie?

Nic dziwnego, ze ciężko gubisz kilogramy, skoro nie masz właściwie czego gubić. Z tego, co napisałaś wynika, że masz idealne proporcje między wzrostem a wagą. A ćwiczenie nóg raczej je wzmocni i umasywni, niż wyszczupli. Moja znajoma miała podobne dylematy i przerobiła temat na własnej skórze. Zamiast wysmukleć, zrobiła się masywniejsza i pluła sobie póxniej w brodę.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 17:47   #3
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Plastry odchudzające - pomagają czy nie?

nie ma się z czego odchudzać, a jak chcesz wysmuklić się i nabrac ładniejszych kształtów to polecam stretching, pilates, basen.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:46   #4
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Plastry odchudzające - pomagają czy nie?

Na wysmuklenie dobrze działa też callanetics.A o plasterkach jest już wątek,poszukaj go,a tam wszystko pisze wszystko.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 17:37   #5
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Plastry odchudzające - pomagają czy nie?

pozaty żeby ćwiczenia działały - wyeliminuj słodycze, piwo, tłuste potrawy - obiady bez tłustych sosów, zamiast bułeczek ciemnie pieczywko i takie tam małe nie drastyczne zmiany
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 17:51   #6
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Plastry odchudzające - pomagają czy nie?

Karolinko jestes mlodziutka, musisz miec w sobie duzo energii, ochoty do walki i pojdzie z gorki. po pierwsze -nie daj sie omamic reklamie po drugie- jesli czujesz sie zle ze swoim cialkiem - a masz do tego prawo- to sie nie poddawaj - moze wez sie za jakis sport? siedzenie przeciez w niczym nie pomoze, tzn nie zmieni Twojego toku myslenia. poza tym masz dopiero 16 latek, dojrzewasz, wykorzystaj fakt ze masz w sobie duzo mlodzienczej energii. nie musisz sie odchudzac by gubic kilogramy - a mysle ze nie koniecznie o nie tu chodzi.

a co do cwiczen wyszczuplajacych nozki to przeszukaj linki, duzo tego tutaj jest wyszczuplanie nie wiaze sie z umiesnianiem nog! mozesz je ujedrnic, wysmuklic itp.
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 18:15   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Plastry odchudzające - pomagają czy nie?

Poszukaj watkow o skakance,podobno wyszczupla troszke nogi(plus rozciaganie).
Moze basen??
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.