spozniajacy sie okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-20, 10:08   #1
sistersuper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15

edit


edit

Edytowane przez sistersuper
Czas edycji: 2010-12-27 o 17:26
sistersuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:14   #2
asiullka103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 77
Dot.: spozniajacy sie okres

edit

Edytowane przez asiullka103
Czas edycji: 2010-04-27 o 13:24
asiullka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:22   #3
sistersuper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: spozniajacy sie okres

edit

Edytowane przez sistersuper
Czas edycji: 2010-12-27 o 17:33
sistersuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:37   #4
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: spozniajacy sie okres

Wydaje mi sie ze okres sie spoznia wlasnie przez te chorobska... Mi przy zwyklym przeziebieniu sie nawet spoznia.
Jednakże dla pewnosci zrob jeszcze 1 test
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:05   #5
kasiaped
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: spozniajacy sie okres

Hej Pisałam juz na kilku forach ale były one niestety mało aktywne więc nie uzyskałam odpowiedzi. A mam właśnie problem ze spóźniającym się okresem wszystkie posty jakie znalazłam to albo kilku dniowe albo do 2 tygodni opóźnienia. Natomiast ja jestem w 62 dniu cyklu ... czyli okres spoźnia mi się 2 miesiące.
Mam 15 lat i miesiączkuje od jakiś 4 lat. Miesiaczki nigdy nie miałam regularnie. były kilkudniowe opóźnienia ale tak długo nie zdażyło mi się. w ostatnich miesiącach dostawałam na przemian 13-tego , 22-go. W sierpniu dostałam znowu 13 wiec spodziewałam się na 22 .

Kilka dni przed terminam przeziębiłam się, miałam gorączke 38 i coś, była to angina, ale lekarz nie wiem dlaczego stwierdzil zenie potrzebuje antybiotyku zapisał rutinoscorbin i tabletki do ssania. Poczatkowo preszło mi ale cały czas czółam rope w buzi. Teraz necały miesiąc znowu mnie wzięło. Oprócz tego przez jakiś tydzień utrzymywała mi się temp 37. Niechorowałam od jakiś 2 lat , zawsze tylko katar albo lekki bol gardła.
Czy mogło to spwodować opóźnienie miesiączki o tak długi czas?

Ten tydzień kiedy byłam przeziębiona pobolewał mnie podbrzusze i kilka dni było mi niedobrze. W którys dzień oprócz [podbrzysza bolał mnie lewy jajnik. Był to dość intensywny ból, promieniował aż do nogi. W trym dniu musiałam byc w kościele dośc długo przez cały czas stałam i zrobiło mi się słabo.
Myślałam ze dostane okres. Raczej nie mam bolących menstruacji, oczywiście czasme się zdaża dlatego myślałam ze to właśnie akurat taki czas kiedy boli...

Ten ból bardzo mnie martwił więc przez kilka dni bardzo się stresowałam i wiem ze też mogło to opóźnić okres. Ale teraz jest ok i niestresuje się tak

Przez reszte czasu az do teraz czasami pobolewa mnie podbrzusze a czasami poprostu je "czuje" jezeli wiecie co mam na myśli. Ostatnio podczas wf, gdy prze 10 minut dośc intesywnie cwiczylismy zaczął mnie boleć dość mocno, gdy usiadłam presedł.

Co do jakiegoś nagełego sapdu wagi nie było raczej odwrotnie przybyło mi kilka kilogramów ale to bylo jeszcze przed moim ostatnim okresem.
Zmana klimatyczna tez raczej nie pownnła być przyczyna bo wakacje spędziłam w polsce.

Jest jeszce jedna rzecz... ponieważ były wakacje nie spedzałam ich zbyt aktywnie znaczy tylko spacery. A gdy zaczęł się szkoła to wiadomo wf ale także trenuje koszykówke 2 razy w tygodniu dośc intensywnie ...ale nigdy wcześniej nie miało to wpływu na okres.

Wiem że moj wpis jest może troche mało zrozumiały i długi ale jeżeli znajdzie się ktoś kto miałby troche czasu na przeczytanie i jakąś radę to bardzo prosze
z gory dziekuje
kasiaped jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 14:04   #6
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: spozniajacy sie okres

Mam pewien problem, który mnie bardzo zastanawia. Całe swoje życie odkąd zaczęłam miesiączkować, okres mialam bardzo regularny, ostatnie 4 okresy spóźniają mi sie do 5 dni. Czym to może być spowodowane ? Do tej pory czekałam, bo myślałam że to jakoś wróci do normy. Teraz czekam aż mi sie pojawi miesiaczka ( powinnambyła dostać wczoraj) i jak sie skończy wybiore sie do ginekologa. Martwi mnie to.
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.