Wella Magma-help,jak to działa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-04, 23:12   #1
dona17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3

Wella Magma-help,jak to działa


witam,
kupilam bardzo okazyjnie Welle Magme (proszek,odcien 36,zloto-fiolet), za dwa dni ide do fryzjerki aby mi cos z tym zrobila, jednak jestem praktycznie pewna, ze nie bedzie wiedziala jak sie do tego zabrac, nie pracuje ona na welli, a z tego co czytalam to dosyc powiedzmy specjalistyczny zbieg podpowiedzcie mi kochani jak sie to naklada, na calosc, czy pojedyncze pasma? z czym sie rozrabia proszek-czytalam, ze Magma nie wymaga wczesniejszego rozjasniania, czyli nie z utlleniaczem? mam farbowane fioletowe wlosy, obecnie z odrostami do pokrycia, czy dobrze rozumiem, ze zabieg Magmą to jednoczesnie , przy uzyciu jednego proszku kolor na calosc i pasemka? jak to dziala? naprawde nie wiem jak jej wytlumaczyc jak sie to robi, pomozcie!
dona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 10:19   #2
dona17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wella Magma-help,jak to działa

prosze was, pomozcie, jesli ktokolwiek wie jak sie obchodzic z Magmą, bo jutro ide do fryzjerki (mala miejscowosc, fryzjerka starsza pani) i bedzie masakra! plis dwa słowa....
dona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 10:11   #3
veroniczka
Przyczajenie
 
Avatar veroniczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świdnica
Wiadomości: 2
Dot.: Wella Magma-help,jak to działa

magma jest srodkiem rozjasniajacym i zarazem nadajacym kolor nie naklada sie jej na calosc w zaleznosci jaki chcesz uzyskac kolor czy mocniejszy czy slabszy taka dodajesz wode procentowa im slabsza woda tym bardziej stonowany odcien a im mocniejsza tym bardziej wyrazny i widoczny jest to drogi ale bardzo dobry srodek wiem ze troszke za pozno ci odpisalam ale mam nadzieje ze twoja fryzjerka znala sie na tym
veroniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.