Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-04, 19:31   #61
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość

A jak używasz tego połączenia? Nie przyciemnia Ci włosów? Nie podrażnaa skóry głowy? Ja kiedyś to cebuli dodałam olejek herbaciany, też zalecany do włosów na str www o olejkach i głowa mnie później strasznie swędziała, a po cebuli nie zauważyłaś zielonkawego kolorku , bo z tego co pamiętam to stosowałaś, tylko z powodu specyficznego smrodku zaprzestałaś.
Wlosow mi nie przeciemniala, bo mam naturalne bardzo ciemne.
Zaprzestalam ta kuracje wlasnie dlatego ze czulam smrod kiedy wlosy byly wilgotne. To dobrze ze Tobie swedzi - t.zn. ze dobrze dziala, bo podaznia skure i stymuluje cybulki. U mnie tak bylo na ile pamietam tylko 1szy raz...
Wiec robilam tak: bralam tylko soczek z przecieru jednej sredniej cebuli, mieszalam to z polowa jajka (bo tez dobrze dziala na kondycje i wzmocnienie) i dodawalam do tego kilka kropiel olejkow eterycznych(na porost i w ogole na kondycje wlosow dobrze wplywaja rozmaryn, ylang-ylang, lawenda).
No i bodaj ze glownym warunkiem u mnie bylo trzymanie tej maseczki przez cala noc pod folia i chustka. Oczywiscie ktos trzyma godzine, no ale to jest mniej skuteczne. Robilam ja 2 razy na tydzien. Mam nadzieje ze wszystko dobrze wytlumaczylam
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 19:41   #62
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Kate07 Pokaż wiadomość
Używam go dopiero od miesiąca, więc niewiele mogę powiedziec na jego temat. Ale jest naprawdę bardzo wygodny w użyciu i ma przyjemny zapach, nie ma problemu z "sianem na głowie". Za kilka miesięcy mogę zdac dokładniejszą relację
Używasz już miesiąc a nie masz jeszcze efektów? a jak często trzeba go stosować? masz szampon czy odżywkę? po jakim czasie powinny pojawić się efekty? Przy nissimie u Tulipanny jakoś szybciej to poszło! Zmniejszyło chociaż wypadanie włosów, czy w ogóle widzisz jakieś pozytywne efekty? jak to stosujesz?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 19:47   #63
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Wlosow mi nie przeciemniala, bo mam naturalne bardzo ciemne.
Zaprzestalam ta kuracje wlasnie dlatego ze czulam smrod kiedy wlosy byly wilgotne. To dobrze ze Tobie swedzi - t.zn. ze dobrze dziala, bo podaznia skure i stymuluje cybulki. U mnie tak bylo na ile pamietam tylko 1szy raz...
Wiec robilam tak: bralam tylko soczek z przecieru jednej sredniej cebuli, mieszalam to z polowa jajka (bo tez dobrze dziala na kondycje i wzmocnienie) i dodawalam do tego kilka kropiel olejkow eterycznych(na porost i w ogole na kondycje wlosow dobrze wplywaja rozmaryn, ylang-ylang, lawenda).
No i bodaj ze glownym warunkiem u mnie bylo trzymanie tej maseczki przez cala noc pod folia i chustka. Oczywiscie ktos trzyma godzine, no ale to jest mniej skuteczne. Robilam ja 2 razy na tydzien. Mam nadzieje ze wszystko dobrze wytlumaczylam
Ja robiłam dokładnie jak Ty tylko bez olejków i nie wyciskałam soku bo wydawało mi się , że te "ścierki" też są cenne, ale zawsze po wysuszeniu głowy dokładnie sprawdzam czy gdzieś nie mam zlepka jajeczno-cebulowego bo wygląda to jak ogromne płaty skóry,podrażnienie miałam tylko raz po olejku herbacianym, rozmarynowego przestałam używać jak zobaczyłam jak widocznie przyciemnił mi włosy, z cebuli też po farbowaniu będę musiała zrezygnować, ale z tego co pamiętam te sposoby wyczytałaś na jakiejś rosyjskiej stronie www, nie masz stamtąd jakichś innych sposobów, mniej wpływających na kolor włosów, aczkolwiek tak samo skutecznych? ja niestety nie znam rosyjskiego
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 20:23   #64
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
ale z tego co pamiętam te sposoby wyczytałaś na jakiejś rosyjskiej stronie www, nie masz stamtąd jakichś innych sposobów, mniej wpływających na kolor włosów, aczkolwiek tak samo skutecznych? ja niestety nie znam rosyjskiego
No wiec cebula dziala podobnie do rzepy, ktora - przyspiesza krwiobieg w glowie i stad mamy szybszy porost. Jeszcze takie dzialanie ma wyciag z papryki i musztarda naprzyklad(tylko nie taka ktora jest u nas w sklepach a specjalna gotowana z proszka z ktorego robi sie musztarda - zeby byla bardziej ostra). Na tej stronie te maseczki sa bardzo popularne i niezle sie spisuja
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 21:11   #65
angela__
Rozeznanie
 
Avatar angela__
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 569
GG do angela__
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
ukh..a gdzie kupujesz to wszystko.? i ile płacisz ;>
szczerze, to jeszcze nie wypróbowalam tej mikstury , ale wydaje mi sie że produkty do jej zrobienia b. łatwo znalezc w sklepach zielarskich , a nawet aptekach
angela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 21:25   #66
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

,
Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
No wiec cebula dziala podobnie do rzepy, ktora - przyspiesza krwiobieg w glowie i stad mamy szybszy porost. Jeszcze takie dzialanie ma wyciag z papryki i musztarda naprzyklad(tylko nie taka ktora jest u nas w sklepach a specjalna gotowana z proszka z ktorego robi sie musztarda - zeby byla bardziej ostra). Na tej stronie te maseczki sa bardzo popularne i niezle sie spisuja
twierdzisz,że cebulę w tym przepisie można zamienić z rzepą lub papryczką chili(tego bym się bała) i spać w tym w nocy z olejkami i żółtkiem? domyślam się, że te wszystkie produkty są ostre czym pobudzają krwiobieg, ale wydaje mi się , że w cebuli korzystne działanie mają też inne składniki , których nie znajdziesz w innych produktach, czy sie mylę? a tak naprawdę, to wiadomo , który składnik z tych produktów odpowiada za wzrost? Skąd pomysł, żeby z tym spać? to też ma znaczenie czy można 8 godz w ciągu dnia z tym pochodzić?

Wspominałaś kiedyś coś o pieprzu?

A jakie jeszcze Rosjanki mają metody?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 21:31   #67
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

,
Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
No wiec cebula dziala podobnie do rzepy, ktora - przyspiesza krwiobieg w glowie i stad mamy szybszy porost. Jeszcze takie dzialanie ma wyciag z papryki i musztarda naprzyklad(tylko nie taka ktora jest u nas w sklepach a specjalna gotowana z proszka z ktorego robi sie musztarda - zeby byla bardziej ostra). Na tej stronie te maseczki sa bardzo popularne i niezle sie spisuja
twierdzisz,że cebulę w tym przepisie można zamienić z rzepą lub papryczką chili(tego bym się bała) i spać w tym w nocy z olejkami i żółtkiem? domyślam się, że te wszystkie produkty są ostre czym pobudzają krwiobieg, ale wydaje mi się , że w cebuli korzystne działanie mają też inne składniki , których nie znajdziesz w innych produktach, czy sie mylę? a tak naprawdę, to wiadomo , który składnik z tych produktów odpowiada za wzrost? Skąd pomysł, żeby z tym spać? to też ma znaczenie czy można 8 godz w ciągu dnia z tym pochodzić?

Wspominałaś kiedyś coś o pieprzu?

A jakie jeszcze Rosjanki mają metody?


Co do tych produktów , to jak robiłam mieszankę trochę inna, ale też z tego forum, to udałam się do pobliskiej apteki, oni tam mają tylko podstawowe produkty , a resztę, trzeba zawsze zamawiać i są na następny dzień, w każdym razie byłam zaskoczona , gdyż wszystkie te produkty były tam na stanie, więc może spróbuj najpierw w aptece.
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 21:46   #68
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
twierdzisz,że cebulę w tym przepisie można zamienić z rzepą lub papryczką chili(tego bym się bała) i spać w tym w nocy z olejkami i żółtkiem?
Z zoltkiem i olejkami miesza sie tylko cebulke, a co do chili i rzepy, to raczej nie... przynajmniej nie spotykalam sie z czyms takim...

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
domyślam się, że te wszystkie produkty są ostre czym pobudzają krwiobieg, ale wydaje mi się , że w cebuli korzystne działanie mają też inne składniki , których nie znajdziesz w innych produktach, czy sie mylę?
mozliwe, tak na prawde nie znam sie na tym

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
a tak naprawdę, to wiadomo , który składnik z tych produktów odpowiada za wzrost?
ktos tu pisal jeszcze na starym forum, ze tu chodzi o siarke, chociaz co do wyciagu z chili, to nie wiem co on ma...

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
Skąd pomysł, żeby z tym spać? to też ma znaczenie czy można 8 godz w ciągu dnia z tym pochodzić?
Oczywiscie, ze mozna nie spac z tym wszystkim, tylko w nocy nie czujesz dyskomfortu z ta maseczka. Zrobilas ja, zasnelas, obudzilas sie i juz mozna zmywac

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
Wspominałaś kiedyś coś o pieprzu?
Na razie nie

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
A jakie jeszcze Rosjanki mają metody?
hmmm..... Tak na prawde od dawna nie bylam na tym forum, wiec jakos trzeba zajrzec i sprawdzic co tam nowego sie pojawilo....olejek z lopianu tez cieszy sie u nich popularnoscia, tylko ze tam on jest wszedzie i cena jest smieszna, a tu na ile wiem jest deficyt i nie kosztuje az tak tanio... Wlasnie uzywam tego rosyjskiego
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 21:55   #69
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Z zoltkiem i olejkami miesza sie tylko cebulke, a co do chili i rzepy, to raczej nie... przynajmniej nie spotykalam sie z czyms takim...


mozliwe, tak na prawde nie znam sie na tym


ktos tu pisal jeszcze na starym forum, ze tu chodzi o siarke, chociaz co do wyciagu z chili, to nie wiem co on ma...


Oczywiscie, ze mozna nie spac z tym wszystkim, tylko w nocy nie czujesz dyskomfortu z ta maseczka. Zrobilas ja, zasnelas, obudzilas sie i juz mozna zmywac

Na razie nie

hmmm..... Tak na prawde od dawna nie bylam na tym forum, wiec jakos trzeba zajrzec i sprawdzic co tam nowego sie pojawilo....olejek z lopianu tez cieszy sie u nich popularnoscia, tylko ze tam on jest wszedzie i cena jest smieszna, a tu na ile wiem jest deficyt i nie kosztuje az tak tanio... Wlasnie uzywam tego rosyjskiego
w poście z 2 go listopada 2007 wspominałaś o wyciagu z czerwonego pieprzu:P a jak stosujesz ten olejek z łopianu, wiem, że nie jest najtańszy buteleczka około 40 zł, ale nie wieszczy ma taki sam skład jak ten Twój? olejek ten działa równie dobrze przyspieszająco co cebula?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 22:04   #70
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
w poście z 2 go listopada 2007 wspominałaś o wyciagu z czerwonego pieprzu:P
no tak, ale wlasnie ze tylko wymienilam go i bez zadnych szczegolow

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
a jak stosujesz ten olejek z łopianu, wiem, że nie jest najtańszy buteleczka około 40 zł, ale nie wiesz czy ma taki sam skład jak ten Twój? olejek ten działa równie dobrze przyspieszająco co cebula?
Wymieszam go z oliwa z oliwy 50/50 i dodaje olejki eteryczne. I tez pod folje, chusteczke i na noc Sklad chyba jest podobny, ale o skutecznosci nic nie moge powiedziec poniwaz jak wiekszosc tu stosuje duzo metod i specyfikow, wiec.... trudno.... poza tym mam naturalny kolor, wiec mierzenie jest bardzo problematyczne i niedokladne...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 22:12   #71
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
no tak, ale wlasnie ze tylko wymienilam go i bez zadnych szczegolow


Wymieszam go z oliwa z oliwy 50/50 i dodaje olejki eteryczne. I tez pod folje, chusteczke i na noc Sklad chyba jest podobny, ale o skutecznosci nic nie moge powiedziec poniwaz jak wiekszosc tu stosuje duzo metod i specyfikow, wiec.... trudno.... poza tym mam naturalny kolor, wiec mierzenie jest bardzo problematyczne i niedokladne...
hmm, to ja to spróbuje, jak ufarbuje włosy , żeby nie nabierały zielonkawego koloru z powodu cebuli, a jakie mozesz mi polecic olejki ktore nie przyciemniaja wlosow, a sa dobre na porost i ktore moge bez groznych konsekewencji ze soba zmieszac? a tak wlasciwe to jaki kolpr ma ten olejek z lopianu? pewnie nie zauwazylas zadnego wplywu na wlosy? czemu mieszasz go z oliwa? czy mozna mieszac go z czyms innym np nafta lub rycyna , a moze żoltkiem.

Wiadomo, że szczotkownie też przyspiesza wzrost , jako forma masażu, jakie więc polecacie szczotki poza tymi z włosia?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 23:01   #72
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
hmm, to ja to spróbuje, jak ufarbuje włosy , żeby nie nabierały zielonkawego koloru z powodu cebuli, a jakie mozesz mi polecic olejki ktore nie przyciemniaja wlosow, a sa dobre na porost i ktore moge bez groznych konsekewencji ze soba zmieszac? a tak wlasciwe to jaki kolpr ma ten olejek z lopianu? pewnie nie zauwazylas zadnego wplywu na wlosy? czemu mieszasz go z oliwa? czy mozna mieszac go z czyms innym np nafta lub rycyna , a moze żoltkiem.
Napewno olejek rycynowy, z lopianu i z oliwy sa jasne, wiec chyba nie musza przyciemniac. Co do nafty to jej wlasciwosci w ogole nie sa mi znane, na razie dla mnie tego starczy . Na ile wiem te olejki mozna bezproblemowo laczyc, ale nie jestem pewna, chociaz tak robie... Oliwe dodaje poniewaz ona jest znana ze swoich wlasciwosci nawilzajacych + musi leczyc rozdwojone koncowki, ale akurat z tymi kpncowkami nadal mam problem, chociaz wlosy nie farbuje, prawie nie uzywam suszarki, zero prostownicy, strzyzenie goracymi nozyczkami .... Same maseczki i wszystko dla ich zdrowia, a one sa takie okropne.... t.zn. sa nawilzone, ale rozdwajaja sie...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 23:13   #73
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

czyli mogę zamiast oliwy dać oleejek rycynowe i nafte lub żółtko?

a można dawać sam ten olejekz łopianu? dajesz olejek z oliwą na ale włosy? wiesz zawsze zastanawia mnie czy nie oslalbaim wlosow przez to ze spie w folii aluminiowej bo one wtedy nie oddychaja
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 23:46   #74
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
czyli mogę zamiast oliwy dać oleejek rycynowe i nafte lub żółtko?

a można dawać sam ten olejekz łopianu? dajesz olejek z oliwą na ale włosy? wiesz zawsze zastanawia mnie czy nie oslalbaim wlosow przez to ze spie w folii aluminiowej bo one wtedy nie oddychaja
Oczywiscie nie koniecznie musisz ten olejek z lopianu mieszac, moze nawet lepiej bedzie jak on bedzie w czystej postaci...bo powtarzam, nie jestem specjalista w tej dziedzinie mieszania srodkow. Mozna z oliwa, jak ja. Mi sie wydaje ze oliwa jest dosc neutralna substancja. Nalezy chyba do bazowych olejkow w masazhu, a inne sa jako dodatki. Pytasz o zoltko i nafte. Nistety nie wiem czy mozna je w ogole laczyc z olejkami.... wiec jak nikt nam nie podpowie, to lepiej nie laczyc Rowniez nie mam pojecia o istnieniu tego problemu z oddychaniem wloskow pod folia.... Ale to raczej mnie nie martwi jakos. BTW, nie uzywam folii aluminiowej, tylko takich czapeczek pod prysznic

Edytowane przez Dog-Rose
Czas edycji: 2008-02-05 o 10:06
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 11:37   #75
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

bardzo ciekawa stronka o szczotkach i szczotkowaniu
http://www.wizaz.pl/images/fryzury/khaja/
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:50   #76
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
strzyzenie goracymi nozyczkami
dlaczego goracymi? i jak to robisz?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:00   #77
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
dlaczego goracymi? i jak to robisz?
Thermocut - strzyżenie gorącymi nożyczkami Wymagania klientów salonów fryzjerskich ciągle wzrastają. Klienci traktują fryzjera jako eksperta do spraw urody i dobrego samopoczucia, pragnąc jednocześnie osiągnąć swój główny cel, jakim są ZDROWE WŁOSY.
W odpowiedzi na potrzeby rynku firma Jaguar stworzył system Thermocut, który zmienia tradycyjne strzyżenie w kurację WELLNESS. Metoda ta opiera się na pomyśle uszczelniania końcówek włosów przy pomocy wysokiej temperatury.
Korzyści kuracji "Zdrowe włosy"
* Odżywianie i uszczelnianie końcówek włosów podczas strzyżenia zapobiega utracie substancji nawilżających i ochronnych.
* Eliminacja problemu rozdwajających się końcówek, uszkodzone wcześniej włosy są stopniowo obcinane, a proces uszczelniania zapobiega ich dalszemu rozdwajaniu.
* Regeneracja, biostymulacja pobudza włosy do samoregeneracji, co owocuje ich naturalnym wzrostem i wewnętrznym uzdrowieniem.
* Włosy stają się bardziej puszyste, nabierają połysku i lekkości, są łatwiejsze w pielęgnacji i bardziej podatne na układanie.

Źródło: http://www.denique.pl/pokaz.php?id=n...zial=thermocut
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:12   #78
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Thermocut - strzyżenie gorącymi nożyczkami Wymagania klientów salonów fryzjerskich ciągle wzrastają. Klienci traktują fryzjera jako eksperta do spraw urody i dobrego samopoczucia, pragnąc jednocześnie osiągnąć swój główny cel, jakim są ZDROWE WŁOSY.
W odpowiedzi na potrzeby rynku firma Jaguar stworzył system Thermocut, który zmienia tradycyjne strzyżenie w kurację WELLNESS. Metoda ta opiera się na pomyśle uszczelniania końcówek włosów przy pomocy wysokiej temperatury.
Korzyści kuracji "Zdrowe włosy"
* Odżywianie i uszczelnianie końcówek włosów podczas strzyżenia zapobiega utracie substancji nawilżających i ochronnych.
* Eliminacja problemu rozdwajających się końcówek, uszkodzone wcześniej włosy są stopniowo obcinane, a proces uszczelniania zapobiega ich dalszemu rozdwajaniu.
* Regeneracja, biostymulacja pobudza włosy do samoregeneracji, co owocuje ich naturalnym wzrostem i wewnętrznym uzdrowieniem.
* Włosy stają się bardziej puszyste, nabierają połysku i lekkości, są łatwiejsze w pielęgnacji i bardziej podatne na układanie.

Źródło: http://www.denique.pl/pokaz.php?id=n...zial=thermocut

a jak to wykonujesz w zaciszu domowym?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:24   #79
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
a jak to wykonujesz w zaciszu domowym?
Robie to w salonie, bo w domu sie nie da. Sa takie specjalne elektryczne nozyczki krorych temperature mozna regulowac. Podczas strzyzenia nic nadzwyczajnego sie nie odczuwa - jak zwykle strzyzenie. Bylam juz 3 razy z przerwami w 2 mies., ale zadnych efektow nie zauwazylam....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowosci1.jpg (8,7 KB, 29 załadowań)
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 13:34   #80
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Thermocut - strzyżenie gorącymi nożyczkami Wymagania klientów salonów fryzjerskich ciągle wzrastają. Klienci traktują fryzjera jako eksperta do spraw urody i dobrego samopoczucia, pragnąc jednocześnie osiągnąć swój główny cel, jakim są ZDROWE WŁOSY.
W odpowiedzi na potrzeby rynku firma Jaguar stworzył system Thermocut, który zmienia tradycyjne strzyżenie w kurację WELLNESS. Metoda ta opiera się na pomyśle uszczelniania końcówek włosów przy pomocy wysokiej temperatury.
Korzyści kuracji "Zdrowe włosy"
* Odżywianie i uszczelnianie końcówek włosów podczas strzyżenia zapobiega utracie substancji nawilżających i ochronnych.
* Eliminacja problemu rozdwajających się końcówek, uszkodzone wcześniej włosy są stopniowo obcinane, a proces uszczelniania zapobiega ich dalszemu rozdwajaniu.
* Regeneracja, biostymulacja pobudza włosy do samoregeneracji, co owocuje ich naturalnym wzrostem i wewnętrznym uzdrowieniem.
* Włosy stają się bardziej puszyste, nabierają połysku i lekkości, są łatwiejsze w pielęgnacji i bardziej podatne na układanie.

Źródło: http://www.denique.pl/pokaz.php?id=n...zial=thermocut
dziekuje za odpowiedz
Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Robie to w salonie, bo w domu sie nie da. Sa takie specjalne elektryczne nozyczki krorych temperature mozna regulowac. Podczas strzyzenia nic nadzwyczajnego sie nie odczuwa - jak zwykle strzyzenie. Bylam juz 3 razy z przerwami w 2 mies., ale zadnych efektow nie zauwazylam....
ile to kosztuje?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:37   #81
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz

ile to kosztuje?
Nie ma za co
w "TRENDY" kolo 90zl.... Ale nie w kazdym tym salonie sa te nozyczki, wiec trzeba troche poszukac jak ktos chce...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:39   #82
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Nie ma za co
w "TRENDY" kolo 90zl.... Ale nie w kazdym tym salonie sa te nozyczki, wiec trzeba troche poszukac jak ktos chce...
rozumiem ze po tym wlosy sie nie rozdwajaja? tylko te gorace... jakos zawsze kojarzy mi sie ze koncowki wlosow narazone na duza temperature (lokowka, prostownica) sa w zlym stanie... jak to u Ciebie wyglada?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:47   #83
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
rozumiem ze po tym wlosy sie nie rozdwajaja? tylko te gorace... jakos zawsze kojarzy mi sie ze koncowki wlosow narazone na duza temperature (lokowka, prostownica) sa w zlym stanie... jak to u Ciebie wyglada?
T.zn. ze niby nie musza sie rozdwajac, bo te nożyczki niby zamykają łuski włosa i w taki sposob wlosy sa nawilzone, bo wilgoc nie wychodzi przez koncowki, poza tym przez koncowki nie przenikaja szkodliwe substancje z naszego otoczenia do samego wlosa. Taka jest teoria, ale nie wiem czy rzeczywiscie jest tak w praktyce. U mnie to co bylo przed tym strzyzeniem jest w takiej samej kondycji teraz - ani lepiej, ani gorzej, wiec nie wiem czy rzeczywiscie sa takie efektowne. Sproboj tu w wyszukiwarce o nich poszukac, bo to juz nie jest az taka nowa metoda, wiec chyba ktos sie juz wypowiadal o nich
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:02   #84
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
T.zn. ze niby nie musza sie rozdwajac, bo te nożyczki niby zamykają łuski włosa i w taki sposob wlosy sa nawilzone, bo wilgoc nie wychodzi przez koncowki, poza tym przez koncowki nie przenikaja szkodliwe substancje z naszego otoczenia do samego wlosa. Taka jest teoria, ale nie wiem czy rzeczywiscie jest tak w praktyce. U mnie to co bylo przed tym strzyzeniem jest w takiej samej kondycji teraz - ani lepiej, ani gorzej, wiec nie wiem czy rzeczywiscie sa takie efektowne. Sproboj tu w wyszukiwarce o nich poszukac, bo to juz nie jest az taka nowa metoda, wiec chyba ktos sie juz wypowiadal o nich
ciekawe czy faktycznie pomaga, czy to chwyt na wydawanie pieniedzy przez wlosomaniaczki tak sie dopytuje bo nigdy o tym nie slyszalam ale juz wiem co chcialam i jakos nie jestem przekonana do takich uslug dalej bedzie wlosy mi scinac mama
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:15   #85
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ciekawe czy faktycznie pomaga, czy to chwyt na wydawanie pieniedzy przez wlosomaniaczki tak sie dopytuje bo nigdy o tym nie slyszalam ale juz wiem co chcialam i jakos nie jestem przekonana do takich uslug dalej bedzie wlosy mi scinac mama
no i chyba masz racje, ja sobie jeszcze ze 2 razy sproboje i tez wroce do normalnego strzyzenia. Bo jeszcze mowia ze mozna sie spodziewac efektow po 3-5 razie, wiec zobaczymy jak to bedzie i czy cos sie zmieni....
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:18   #86
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
no i chyba masz racje, ja sobie jeszcze ze 2 razy sproboje i tez wroce do normalnego strzyzenia. Bo jeszcze mowia ze mozna sie spodziewac efektow po 3-5 razie, wiec zobaczymy jak to bedzie i czy cos sie zmieni....
to napisz jakby byl jakis efekt nieoczekiwany
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:20   #87
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
to napisz jakby byl jakis efekt nieoczekiwany
Oczywiscie Bede informowac o wszystkich moich sukcesach zwiazanych z wlosami
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:06   #88
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

jeśli chodzi o zniszczone-rozdwajające się końcówki to często zdarza sie przy zapuszczaniu włosów, to z własnego doświadczenia polecam olejek tara jasmine lub do włosów ciemnych dabur amla do nabycia na allegro, ja stosuje go tylko na końce i jestem zadowolona z efektów

a tak w ogóle to zauważyłam, że mało się dzieje ostatnio na forum, niewiele jest nowych sposobów? czyżby znane już były wszystkie?
a może jakieś specjalistyczne zabieg w salonach np jakies fale magnetyczne itp?

Edytowane przez kitay
Czas edycji: 2008-02-05 o 15:29
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:15   #89
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o zniszczone-rozdwajające się końcówki to często zdarza sie przy zapuszczaniu włosów, to z własnego doświadczenia polecam olejek tara jasmine lub do włosów ciemnych dabur amla do nabycia na allegro, ja stosuje go tylko na końce i jestem zadowolona z efektów
Eeehhhh..... naczytalam sie teraz tyle o tym indyjskim olejku Amla .... http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=amla JUZ CHCE! Nawet napisane jest ze przyspiesza porost.... Koniecznie sproboje w najblizszym czasie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:45   #90
Kate07
Raczkowanie
 
Avatar Kate07
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
Używasz już miesiąc a nie masz jeszcze efektów? a jak często trzeba go stosować? masz szampon czy odżywkę? po jakim czasie powinny pojawić się efekty? Przy nissimie u Tulipanny jakoś szybciej to poszło! Zmniejszyło chociaż wypadanie włosów, czy w ogóle widzisz jakieś pozytywne efekty? jak to stosujesz?
A więc tak:
Posiadam maskę do włosów farbowanych. Powinno się ją stosowac ok. 2 lub 1 raz w tygodniu.
Jeśli chodzi o efekty, to na pewno mniej wypadają (a właściwie prawie w ogóle, tylko trochę przy myciu). Podkreślam, że rozjaśniałam włosy, więc bardzo mi się zniszczyły. I zauważyłam, że zaczynają mi wyrastac nowe włoski. Ale jak powiedziałam, to dopiero miesiąc. Poza tym nie wiem, czy to zasługa tego specyfiku, bo razem z nim uzywam jeszcze kilku innych, piję pokrzywę (też od miesiąca:P) i biorę tabletki. Zastanawiałam się nad kupieniem Nissimu, ale przeczytałam, że nie działa w przypadku włosów farbownych, tak więc zrezygnowałam. Pozdrawiam
Kate07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.