Praca w Camaieu- która z was miała do czynienia?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 08:25   #1
truskawa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 137

Praca w Camaieu- która z was miała do czynienia??


Ten wątek kieruje do wszystkich dziewczyn, które miały bądź mają nadal styczność z firmą Camaieu. Otrzymałam wczoraj telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną i chcialabym się dowiedziec jak w Camaieu wygląda cała rekrutacja czy tylko idzie się na rozmowę i poźniej czeka na telefon czy jeszcze jest jakiś dzień próbny czy cuś? O co pytają w ogóle na rozmowie? Aaa i jak płacą za 1/2 etatu i czy atmosfera jest do wytrzymania? Dziekuje z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam
truskawa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:23   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Praca w Camaieu- która z was miała do czynienia??

Wpisz sobie w Google "praca Camaieu" i wyskoczy Ci ogrom wątków, a przede wszystkim wielki wątek na Kafeterii - generalnie jeśli chociaż 10% z tego, co dziewczyny tam piszą jest prawdą, to uciekaj.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:36   #3
truskawa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 137
Dot.: Praca w Camaieu- która z was miała do czynienia??

czytałam już i za wiele jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną ( o co pytają ) sie nie dowiedziałam, ani ile etapów ma rekrutacja więc dlatego tutaj piszę
truskawa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:46   #4
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Praca w Camaieu- która z was miała do czynienia??

Cytat:
Napisane przez truskawa20 Pokaż wiadomość
czytałam już i za wiele jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną ( o co pytają ) sie nie dowiedziałam, ani ile etapów ma rekrutacja więc dlatego tutaj piszę
Najpierw rozmowa, potem dzień próbny. Rozmowa trwa kilkanaście minut (oczywiście, zalezy to od kierownika danego sklepu). Ja osobiście się zraziłam tym, jak potraktowali mnie i inne dziewczyny (byłam w Camaieu w Magnolii- Wrocław). Zwykły wyzysk. Z tego co pamietam, to na pół etatu próponowali 800 zeta, ale jeszcze mozna było w miesiącu więcej godzin sobie wyrobić. Na rozmowę możesz iść, ale jak ci zaproponują dzień próbny to upomnij się o kasę, bo Caritas to ty nie jesteś. Niestety, wiele sklepów oszukuje młodych ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy, że za nawet godzinę czy dwie probne się nalezy zapłata. Powodzenia.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 22:55   #5
madusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 66
Dot.: Praca w Camaieu- która z was miała do czynienia??

Hej Ja pracowałam w Camaieu. Miałam 3 etapy rekrutacji- 1 przez telefon, 2- rozmowa kfalifikacyjna, 3 - godzina próbna. Ogólnie trzeba mieć mocną psychikę do tej pracy. Ciagle nocki, wyprzedaże, 10 dni Camaieu, implantacja itp...Jeśli chcesz wiedzieć coś konkretnego pisz na priv. Zarobki 800 zł brutto. Za nadgodziny róznie 9-10 zł brutto zależy ile dni jest do przepracowania w danym miesiącu.
madusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.