gęste krecioły no i co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-04, 13:39   #1
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA

gęste krecioły no i co dalej?


mam naturalne loczki ,wlosy srednio długie takie do połowy plecow moze troszke dłuzsze i nie mam koncepcji jak je upiac jak uczesac zeby to jakos sie komponowalo z moja osoba moze jakies podpowiedzi?? jakies fotki ?? cos w czym moglabym smialo wyjsc na ulice.znudzily mi sie juz te ciagle tak samo uczesane wlosychoc wlasciwie ich nie czesze hahaha. no poradzcie bo umre zanudzona swoim wygladem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: bmp Sylwuchaa.bmp (99,4 KB, 12 załadowań)
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 15:11   #2
graziaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 17
Re: gęste krecioły no i co dalej?

Witaj Sylwio! Jestem w lekkim szoku bo jestesmy do siebie strasznie podobne! Tylko moje kudelki sa troche bardziej zakrecone hehe Znajomi mowia mi, ze bardzo pasuja mi wloski spiete w rostrzepany koczek na czubku glowy z wypuszczonymi swobodnie kosmykami wokol twarzy i za uszami. Sprobuj jestem pwena, ze Tobie tez bedzie pasowalo! Jeszcze kilka m-cy temu w ten sam sposob czesalam swoja przyjaciolke do slubu! Pozdrawiam
graziaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 15:20   #3
graziaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 17
Re: gęste krecioły no i co dalej?

A! I jeszcze jedno! Czy to jest Twoj naturalny kolor włosów? Jesli nie to jakiego kolorku uzywasz? To jest jakis odcien czerni? Napewno wszyscy w kolo twierdza, ze sliczne masz wloski takie jakie sa... ale Ty mimo wszystko czujesz, ze potrzebujesz zmiany, ze Twoje wloski sa juz nudne.. hehe Skad ja to znam???!!!
graziaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 16:11   #4
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA
Re: gęste krecioły no i co dalej?

wiesz tak naprawde to.....mam dwie fryzury jedna to prawie to co na zdjeciu(bo teraz mam o wiele dłuzsze wlosy no a kreca sie roznie raz baaardzo a araz mniej ) a droga to wlasnie ta o krorej pisalas i nic wiecej nie umiem wymyslec.dziekuje eeea moze masz jakies swoje zdjecie wzbudzilas we mnie ciekawosc hheheewyslij prosze fajnie znac kogos podobnego do siebie
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 16:15   #5
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA
Re: gęste krecioły no i co dalej?

tak i znowu masz racje wszystkim sie podobaja ,ale mi sie znudziły.naturalnie sa chyba jakies takie kasztanowe? nie wiem juz nie pamietam.Wiem ze w odcieniach brazu(jesli chodzi o włosy) jest mi zle tzn jest to wg.mnie taki wyglad .....bez charakteru bez wyrazu.
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 16:22   #6
graziaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 17
Re: gęste krecioły no i co dalej?

Szczerze Ci powiem, ze ja tez tylko te dwie fryzurki robie... nic oryginalniejszego wymyslec raczej niepotrafie niestety. Dlatego mam zamiar zglosic sie do Pani Grazynki zeby wyczarowala mi cos innego... jak na moj gust to te Twoje wloski nie wygladaja mi na kasztanowe! Moze to wina jakosci fotki Niemam narazie na kompie zadnej swojej fotki ale w najblizszym czasie postaram Ci sie ja wyslac. Tymczasem mam nadzieje ze powymieniamy sie swoimi doswiadczeniami zwiazanymi z naszymi zakreconymi główkami
graziaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 16:30   #7
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA
Re: gęste krecioły no i co dalej?

hahahaha zle mnie zrozumialas) pisalam ze naturalnie mam chyba kasztanowe wlosy a tak naprawde to juz nie pamietam.moze zle sie wyrazilam a farbuje na czarno niebieskawy.umiescilas suuuuper makijaz na forum wizazu straaaasznie mi sie podoba
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-04, 16:41   #8
graziaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 17
Re: gęste krecioły no i co dalej?

Haha! Wiesz, ze sama sie zorientowalam, ze zle Cie zrozumialam! haha Co do tego makijazu to tez straszliwie mi sie podoba! A moze Ty wiesz jakie to kolorki?
graziaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 17:06   #9
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA
Re: gęste krecioły no i co dalej?

nie wiem jakie to sa kolory,nie mam pojecia.
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-04, 18:05   #10
keri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 12
Re: gęste krecioły no i co dalej?

teoretycznie można je prostować za pomoca kosmetyków i wtedy cos kombinować, ale na moje włosy to nie działa ( tyle że mam takie bardzo mocno kręcone). można też pojedyncze pasma zwijać w rulony wokół własnej osi( niekoniecznie wszystkie) i przypinać, np. tylko zwinąć te nad czołem i spiąć na czubku głowy a reszta niech swobodnie opada albo wszystkie skręcić i upiąć spinkami żabkami tak żeby końcówki włosów tworzyły jakby kok ale pozostały kręcone( coś jak palemka)
keri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 10:10   #11
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA
ZDJECIE

dołączam wieksze zdjęcie moze wtedy ......
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SYLWIAA.jpg (97,1 KB, 2 załadowań)
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-06, 08:25   #12
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA
Re: gęste krecioły no i co dalej?

Grazynka.......pomóż.Juz tak mi sie znudzila moja fryzura ze boje sie ze znowu wpadne na jakis głupkowaty pomysł typu.....sciecie włosów(brzydko wygladam).Nie moge ich spinac jak radzila Keri bo to juz tez stosowalam i wygladam niepowaznie(no chyba ze cos zle robie), z reszta do pracy do eleganckiego ubioru taka fryzka nie pasuje,bo wygladam jak dziecko .załączam lepsze zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SYLWIAA.jpg (97,1 KB, 3 załadowań)
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 08:30   #13
SYLWUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 43
GG do SYLWUCHA
Re: gęste krecioły no i co dalej?

o kurde ale wtopa.......przepraszam juz wczesniej załączylam wieksze zdjecie .hmm......chyba dzisiaj za wczesnie wstalam PRZEPRASZAM nie chcialam sie powtarzac.
SYLWUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 21:30   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: gęste krecioły no i co dalej?

Hi!!
masz piekne włoski!!! lekko je wycieniuj, i nic wiecej nie rob!! bo pieknie Ci w tej dlugosci i fryzurze!! niejedno dziewcze CI zazdrosci!!
zreszta zciac nie , spiac nie? no to tylko rozpuszczone Cio zostaja
raczej tez nie prostuj bo musisz miec naprawde profesjonalny krem lub plyn aby to mialo efekt
mozesz natomiast lekko i luzno je podpinas czasem, ale mysle ze to robisz , i tez czasem zmieniać skret lokowkami lub waleczkami o roznych grubosciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (16,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwień3.jpg (158,3 KB, 1 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.