Prace Interwencyjne pytanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-09, 11:21   #1
MARTA ZYCH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2

Prace Interwencyjne pytanie?


Czy ktoś się orientuj jakie jest wynagrodzenie netto na pracach interwencyjnych i czy są płacone pół na pół? Bardzo proszę o pomoc?

Edytowane przez MARTA ZYCH
Czas edycji: 2010-10-09 o 11:56
MARTA ZYCH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 14:35   #2
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: Prace Interwencyjne pytanie?

Ja w tej chwili jestem w dwóch firmach inwentaryzacyjnych
Jedna znana Rgis a druga taka w moim mieście .. babka jest koordynatorem i ma swoją firmę w domu, ale jeździ się codziennie na inwentaryzacje

W RGISie mają stawkę 7,30 zł netto /h lub 8,30 zł netto w godzinach 22-6 . Niestety Rgis ma inwentaryzacje tylko nocne. za dojazd powyżej 2h jest płacone chyba 5 zł .. za wyjazd dzienny 20 zł chyba (z noclegiem-na więcej niż 24h)
Mało tych inwentaryzacji jest, bo ja załapałam się w ciągu 2 miesięcy aż na .. dwie :/ Rachunek za pierwszy miesiąc to 33 zł za nocke :/ a teraz dostanę parę groszy więcej, bo dłużej siedzieliśmy, a liczą sobie wypłatę co do minut odbitych wg skanera :/ .. czyli im dłużej jest się w systemie tym lepiej dla naszej kieszeni :/

Ja w tej chwili pracuję też u takiej babki na inwentaryzacjach i jestem duzo bardziej zadowolona .. praca w różnych miastach kraju tylko muszę dojechać z domu do domu tej Pani i ona jeździ swoim samochodem do miejsc pracy. Przeprowadzamy inwentaryzację i wracamy do domu I tak codziennie. Przeżyłam swój pierwszy tydzień pracy i z początku nie byłam zadowolona ze względu na moją chorobę lokomocyjną i można się domyślić jak zakończyła się moja pierwsza podróż autem :P
Później z dnia na dzień było juz co raz lepiej
I bardzo mi się podoba już
Do tego studiuję zaocznie i zajęcia mam w piątki/soboty/niedziele i wiem, ze nie dostałabym pracy z wolnym piątkiem ;/ Takze z tego względu tez się cieszę, bo Pani pyta się przy wpisywaniu w grafik czy potrzebuję wolnego gdzieś
Myślę, że tu się zatrzymam na dłużej Fakt .. kasy wieeelkiej z tego nie ma, ale i też nie pracuję dzień w dzień tylko ok 10 dni w miesiącu i reszta wolne
Na czesne starczy co mnie zadowala
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907

nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 21:19   #3
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Prace Interwencyjne pytanie?

Cytat:
Napisane przez nikaczekolada Pokaż wiadomość
Ja w tej chwili jestem w dwóch firmach inwentaryzacyjnych
Jedna znana Rgis a druga taka w moim mieście .. babka jest koordynatorem i ma swoją firmę w domu, ale jeździ się codziennie na inwentaryzacje

W RGISie mają stawkę 7,30 zł netto /h lub 8,30 zł netto w godzinach 22-6 . Niestety Rgis ma inwentaryzacje tylko nocne. za dojazd powyżej 2h jest płacone chyba 5 zł .. za wyjazd dzienny 20 zł chyba (z noclegiem-na więcej niż 24h)
Mało tych inwentaryzacji jest, bo ja załapałam się w ciągu 2 miesięcy aż na .. dwie :/ Rachunek za pierwszy miesiąc to 33 zł za nocke :/ a teraz dostanę parę groszy więcej, bo dłużej siedzieliśmy, a liczą sobie wypłatę co do minut odbitych wg skanera :/ .. czyli im dłużej jest się w systemie tym lepiej dla naszej kieszeni :/

Ja w tej chwili pracuję też u takiej babki na inwentaryzacjach i jestem duzo bardziej zadowolona .. praca w różnych miastach kraju tylko muszę dojechać z domu do domu tej Pani i ona jeździ swoim samochodem do miejsc pracy. Przeprowadzamy inwentaryzację i wracamy do domu I tak codziennie. Przeżyłam swój pierwszy tydzień pracy i z początku nie byłam zadowolona ze względu na moją chorobę lokomocyjną i można się domyślić jak zakończyła się moja pierwsza podróż autem :P
Później z dnia na dzień było juz co raz lepiej
I bardzo mi się podoba już
Do tego studiuję zaocznie i zajęcia mam w piątki/soboty/niedziele i wiem, ze nie dostałabym pracy z wolnym piątkiem ;/ Takze z tego względu tez się cieszę, bo Pani pyta się przy wpisywaniu w grafik czy potrzebuję wolnego gdzieś
Myślę, że tu się zatrzymam na dłużej Fakt .. kasy wieeelkiej z tego nie ma, ale i też nie pracuję dzień w dzień tylko ok 10 dni w miesiącu i reszta wolne
Na czesne starczy co mnie zadowala
Autorce chodziło o prace Interwencyjne a nie o Inwentaryzacyjne.
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 22:27   #4
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: Prace Interwencyjne pytanie?

no to wtopa .. bo przyznam sie bez bicia ze nie przeczytałam dokładnie
wiesz.. na szybko przeczytałam początek-koniec słowa i wyszło co wyszło A mi sie teraz z tego śmiać chce :P
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907

nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.