Jaką szcotkę wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-14, 12:48   #1
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna

Jaką wybrać? Pomocy!!


Cześć kobietki!
Mam następujące do Was pytanie: jaką wybrać szczotkę do układania włosów? To jest dla mnie problem, ponieważ rok temu tak skutecznie wkręciłam sobie włosy w szczotkę że musiałam je odciąć razem ze szczotką! Wydawało mi sie, że kiedyś na KWC widziałam opis szczotek, ale teraz ich tam nie ma . Bardzo prosze Was o pomoc Pozdrowionka
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 12:59   #2
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Jaką wybrać? Pomocy!!

Nie przejmuj się, jak mi fryzjerka na komunię jakieś 30 lat temu wkręciła włosy w szczotkę, to mi podczas rozczesywania po uroczystości wylazła połowa... Moja matka mówi, że do tej pory mi jeszcze nie odrosły
Niepotrzebnie odcinałaś włosy - należało położyć się w wannie i pod wodą same "uwolniłyby się" od szczotki. Pamiętaj, żeby następnym razem zapytać się starszych koleżanek szczgólnie, gdy będziesz chcciała np. odciąć sobie palec z powodu źle umalowanego paznokcia Najpierw do mnie zadzwoń, Zło ma mój telefon
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 13:16   #3
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Re: Jaką wybrać? Pomocy!!

Heleno kochana!
Uprzejmie donoszę, że zanim wycięłam sobie te moje nieszczęsne włosy , to mało tego, że je moczyłam, ja nakładałam odżywkę, szampon, byłam zdesperowana, latałam po mieszkaniu jak poparzona, a jak ryczałam! I czym bardziej próbowałam szczotkę wykręcić z włosów to jeszcze bardziej zapętlałam się! Ja nie obcięłam włosów w ogóle, ja tylko wycięłam to miejsce ze szczotką . Potem czekałam prawie rok żeby w tym miejscu włosy odrosły, przeżyłam koszmar... teraz się z tego śmieję i mam nadzieję, że następna szczotka będzie lepsza, bo jak babcię kocham następnym razem to wyrwę sobie resztę włosów.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 14:34   #4
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Jaką wybrać? Pomocy!!

A ja nie układam włosów Same sobie schną - a rozczesuję grzebieniem. A jak już mi się zdarzy extra wyjście to wtedy używam suszarki-szczotki I włosy mam
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.