przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-14, 16:40   #4981
kasiakrak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez bb165 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, mam pytanie czy ktos ma wloski na clip in, klipsy? które zakłada sie kiedy chce? ja mam osobiscie na ringi i strasznie mi leca pojedyncze, mam juz je 3 tygodnie..l.. i polowe wlosow, kolezanka tez chce wlosy i zastanawia sie nad klipsami, czy ktos wie cos na ten temat?
napewno nic Ci nie odpadnie, stosuję włosy słowiańskie , włosy po przedłużeniu nie wypadają , można je farbować, kręcić , prostować , zachowują sie jak własne. i ceny też są bardzo przystępne.pozdrawiam. Katarzyna.
kasiakrak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 16:44   #4982
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Shakira 90 cm tasmy powinno wystarczyc moim zdaniem...ja mam metr i mi super zagescilo
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 16:56   #4983
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kurde,chyba moje otoczenie skapowało sie że mam sztuczne włosy bo ludzie którzy znają mnie "z widzenia" albo znajomi znajomych lub nowo poznani znajomi zaczeli mnie CIĄGNĄĆ ZA WŁOSY szok normalnie,wczoraj na dyskotece pare osób to zrobiło,pewnie mieli nadzieje że odpadną! z jednej strony mi sie spinka wyrwała z włosami nie wiem czy ktoś zauważył ale nie obchodzi mnie to i nastepnym razem zdziele po łeb osobe która mnie ciąga za włosy! bez przesady...mogą zapytać prawda? znajomi też to robili na początku ale nie tyle ciągneli co dotykami i mówili "ale Ci szybko włosy urosły" a te dałny z dyskoteki to masakra,i jeszcze bezczelie udają że to nie oni...

Przytrafiło sie Wam coś podobnego i wogóle jakaś przykra sytuacja związana z przedłużonymi włoskami?


DO PYTAJĄCYCH O KLIPSY:
Ja nosze włosy na klipsy i jestem w sumie zadowolona,jak dobrze je przyczepie to nie ma szans żeby sie odczepiły,czasami pod koniec dnia już włosy ciągną te moje i ściągam taśmy.W sumie założenie taśm nie jest czasochłonne,mi to zajmuje więcej czasu bo karbuje włosy i układam na styl "emo" więc ok pół godziny nie moje :/ Przyszyłam sobie dwie taśmy do siebie i do nich 4 klipsy,razem mam 4 taśmy ale że poprzyszywane to tak jakby dwie.Zastanawiam sie na przyszycie klpisów poziomo,może będzie lepiej trzymać...nie wiem musze pomyśleć...Mam żadkie włosy i nie zawsze mam o co zaczepić klpisy :/ Mam jakieś 90 cm taśmy i zagęszcza ok. Ogólnie to polecam,mało wyczuwalne i mało widoczne
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 18:52   #4984
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Joana Jaski Pokaż wiadomość
Reni,slonko.Gdzies bylo na forum ze bedziesz w Wawie 25 i26 pazdziernika , masz jeszcze miejsce?Gdybym sie zmiescila w tych dniach to byloby cudownie.Wybralam metode doszywanej tasmy do warkocza,ale ze wlosy mam cienkie i slabe to pomyslalam o sztucznych , coby lzej bylo.Czy takie wystepuja na tasmie ?Czy te najlepsze to dome- monofibre?Tak?Bo w sumie moglabym sie tu rozejrzec i kupic (mieszkam w Dublinie) , choc oprocz jakichs chinskich , to sklepow z wlosiem tu nie widzialam.I czy musze idealnie dobrac kolor ,czy mozna je farbnąć?Albo moze wybrac sobie kolor sztucznych docelowy , a swoje farbnąć.A jeszcze jedno,mam 3 dychy(dobra 35 )czy takim nastolatkom to sie jeszcze robi?Odezwij sie ,slonce, ja przylatuje do Wawy 24 ,wiec 25 czy 26 to dla mnie idealny termin.buziaki
mozemy 27 rano sie spotkac. prponowalbym wloski syntetyczne ale nie na tsmie tylko luzem. tasma moze okazac sie za ciezka , jesli wloksi sa cienitkie. faktycznie monofibre sa najlepsze . kolor? napisz jaki masz na głowie lub bedziesz miec i zalożymy jakie trezba. . pozdrawiam serdecznie.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 20:48   #4985
rorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny, mam pytanie bo wszyscy pytaja o koszt przedłuzania a ja chciałam zapytać czy którać z was orientuje się ile kosztuje zdjecie wlosow ktore byly robione metodą Racoon?
rorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 21:24   #4986
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny a co sadzicie o tym zakladzie?
http://www.allegro.pl/item254896889_...coon_50cm.html
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 09:51   #4987
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
JAK PRZEDŁUŻAĆ WŁOSY ZA POMOCĄ METODY Hairstript




Do wykonania przedłużania potrzebne będą: zgrzewarka, włosy na taśmie, szydełko, keratyna luzem.





1. Oddzielić partię włosów na karku
2. Dopasowaną szerokością taśmę, przypiąć klipsami ku górze.

3. Szydełkiem przeciągnąć przez taśmę (przeciągnąć należy przez zszycie taśmy!) pasemko naszych włosów z górnej partii i pasemko włosów z dolnej partii.

4.+ 5. Złączyć obydwa pasemka i podłożyć specjalny szablon ochronny, chroniący leżące pod spodem włosy. Keratynowy drops rozgrzać na szczypcach zgrzewarki i kilka razy zacisnąć obydwa pasemka tak aby gorąca keratyna je połączyła.

Równie łatwo można dwa pasma połączyć mikroringiem.

6. Łączenie zrólować w palcach nadając smukły kształt.

7. Całość należy przymocować do włosów za pomocą pięciu takich łączen. Pierwsza partia jest gotowa po przewróceniu taśmy do dołu.

8.Można dodatkow na skroniach umiejscowic kilka pasemek włosów oprócz taśmy.

9. Po około 3-4 miesiącach należy usunąć (za pomoca specjalnego płynu) zgrzewy keratynowe i podciągnąć taśmę do góry po czym ponownie wykonać czynności od punktu 3.Można zgzrać te same pasemka lub przeciągnąć przez taśmę nowe.



renihair - mam pytanie, czy do tej metody nadaja sie tulejki termokurczliwe? czy lepiej zrobić z taśmy pasemka (zakończone keratyna) i przymocować je shrinkiesami? czy w tym drugim wypadku pasemka muszą wystawać bardzo ponad tulejke?
przyznam się że widziałam coś strasznego kilka miesiecy temu na ulicy.... kobieta miała włosy założone nad ringi i każda końcówka sterczała 1,5 moze 2 cm nad ringiem... wyglądało to koszmarnie.
poza tym boje się że po pocięciu taśmy włosy zaczną wypadać z zakończeń. czy da się temu jakoś zapobiec?
która za tych dwóch metod będzie mniej widoczna i wyczuwalna?
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 11:36   #4988
doris82
Przyczajenie
 
Avatar doris82
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny a czy takie zestawy kupuje sie na allegro???? czy da sie rade samemu to zrobic????
doris82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 12:51   #4989
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Marta_24_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o tym zakladzie?
http://www.allegro.pl/item254896889_...coon_50cm.html
hej.ja nie polecam!wlasnie tam sobie wloski zrobilam i po jednym myciu mam sztywna szczotę!uzywam dobrych kosmetykow ale i tak nic nie pomaga.sa gorsze od moich!a podobno pani Ania zalozyla mi slowianskie...
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:35   #4990
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
renihair - mam pytanie, czy do tej metody nadaja sie tulejki termokurczliwe? czy lepiej zrobić z taśmy pasemka (zakończone keratyna) i przymocować je shrinkiesami? czy w tym drugim wypadku pasemka muszą wystawać bardzo ponad tulejke?
przyznam się że widziałam coś strasznego kilka miesiecy temu na ulicy.... kobieta miała włosy założone nad ringi i każda końcówka sterczała 1,5 moze 2 cm nad ringiem... wyglądało to koszmarnie.
poza tym boje się że po pocięciu taśmy włosy zaczną wypadać z zakończeń. czy da się temu jakoś zapobiec?
która za tych dwóch metod będzie mniej widoczna i wyczuwalna?
powiem tak. tasma zaczepiona na pasemkach napewno nie wytrzyma długo. jest dosc ciężka i hmm..bedzie zwisac, czyli robic tzw. firanke/ jesli jednak zdecydujesz sie na te metode to mozesz uzyc wszystkiego. mikroringu, tulejki, kaertyny shrenkesa..chiociaz ten ostani nie..pod shrenkes musisz miec koncówke kartynowa. on sie stapia z keratyna i trzyma bdb. zadna inna koncówka sie nie sprawdzi. koncówki moga lekko wychodzic ale pare milimetrów nie więcej. te koncówki nie dosć , ze beda szpetnie wygladac to jeszcze te knówki pod wpływem śrdków chemicznych, wody będa sie strzepic i tym samym wyczesywac.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:59   #4991
Joana Jaski
Przyczajenie
 
Avatar Joana Jaski
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ok. Reni moze byc 27.Co do koloru to mam taki szary "odrostowy" po nieudanym farbowaniu.W kazdym razie najladniej mi w jasnych,choc probowalam przestawic sie na ciemne ,ale wygladalam smutniasto.Wlosy mam cienkie ," cztery w siedmiu rzedach" wprawdzie ,ale trzymaja sie w miare mocno,ale jak nie da sie na tasmie to trudno.A co bys proponowala ,Reni, ringi? Troche sie ich boje,ale co tam . Zreszta , zobaczycz,"pomacasz" i zdecydujesz , jak sie spotkamy.A co do zakupu tych wlosow ,to na co mam jeszcze zwrocic uwage , oprocz tego ze ma byc napisane ze sa monofibre?I czy one sa z koncowkami czy bez, czy na tasmie?
__________________
joanajaski
Joana Jaski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 14:05   #4992
Joana Jaski
Przyczajenie
 
Avatar Joana Jaski
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No tak ,oczywiscie nieuwaznie doczytalam.To ze nie na tasmie ,to juz skumalam.Soryyy
__________________
joanajaski
Joana Jaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 14:54   #4993
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
te koncówki nie dosć , ze beda szpetnie wygladac to jeszcze te knówki pod wpływem śrdków chemicznych, wody będa sie strzepic i tym samym wyczesywac.
powiem szczerze ze sie zgubilam ;] mowisz tu o koncowkach zrobionych z keratyny czy o koncowce w postaci kawalka tasmy (właśnie sie zorientowałam, ze mozna w ten sposob zinterpretowac to co napisalam:/)?
chodzilo mi oczywiscie o koncowki keratynowe. boje sie ze moga wypadac z nich wlosy.
czyli można zrobić tak, żeby końcówka wystawała tylko 1mm nad tulejką bez ryzyka, że będzie się słabo trzymać?
zastanawiam się też czy w momencie zgrzewania już tulejek, moje włosy nie przykleją się do końcówki keratynowej... czy to możliwe?
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 16:55   #4994
monia_k16
Przyczajenie
 
Avatar monia_k16
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
GG do monia_k16
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Witam wszystkie wizażanki. Tak napaliłam się na przedłużanie włosów, zawsze podobały mi się długie włosy ale moje naturalne są za cienkie żeby je hodować. Tak czytam Wasze posty i widze że zdania są podzilone co do sposobu przedłużania włosów, niewiem co dla mnie byłoby dobre. A jeszcze jest taka sprawa że wątpie, że w moim otoczniu ktoś robi takie włosy niedrogo, bo pewnie w salonach to oczywiście że robią i pewnie za okolo 1000zł a na to mnie nie stać. Może znacie kogoś w okolicach białegostoku, kto robi takie włoski i żeby była to osoba sprawdzona, z góry dziękuję za odpowiedzi
monia_k16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 17:48   #4995
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dzieki za odpowiedz, dobrze wiedziec, bo jak bym wydala ponad tysiaka i miala problemy po myciu A dziewczyny z dolnoslaskiego gdzie przedluzaja wlosy?
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 18:18   #4996
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ciekawa sprawa... raz poszukujesz dziewczyn z dolnośląskiego,raz z Sosnowca..a nagle pytasz o konkretny salon z Poznania...a najdziwniejsze jest to,że odpowiada Ci osoba,która o tym salonie od dłuższego czasu pisze a jeszcze najdziwniejszy jest fakt,że zarejestrowałaś się akurat kilka dni temu..Wyczuwam małe nadużycie...Marto_24_vel Aneto-polish vel szanowna katarzynko vel hollywoodvel w końcu p.Kasiu...
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 18:45   #4997
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Widze, ze tu jakas konspiracja panuje.Prosze mnie za slowka nie lapac i zapytac sie normalnie jak czlowiek.Wiec mieszkam w Walbrzychu dlatego tez szukalam kogos z dolnoslaskiego,ale jak nikt mi nikogo nie polecil zaczelam szukac wszedzie, cztery kolka mam wiec przemieszczac sie moge, ale nigdy o zadnym Sosnowcu nic nie pisalam Zadnego salonu tez nie zaproponuje w reklamie bo nie znam, chce tylko dowiedziec sie gdzie mozna przedluzyc fajnie wloski i wymienic sie spostrzezeniami
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 19:52   #4998
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Przepraszam,byłaś na wątku dotyczącym przedłużania w sosnowcu.Faktycznie nie wspomniałaś o nim pisemnie.Wbrew pozorom forum to odwiedzają inteligentne wizażanki,które zresztą pozdrawiamszczególnie Panią Renię oraz Jasterkę
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 20:43   #4999
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a to moja historia
dziś kilka słów o wlosach jakie zamówiłam na allegro .hmmm..zamówiłam na taśmie dla celów własnych zeby poekserymentować..pomijam fakt , ze czekałam na nie 3 tyg. bo pan kung-fu -karate- mistrz prosto ze wschodu nie chciał mi podać konta( a to łobuz). kiedy już w końcu dotar do mnie ten chiński szczyt techniki padłam i to bynajmniej nie z wrażenia. no cóż..włosy wyglądają jaby były conajmniej zrobione z konopii a nie z ścięte z głowy azjaty z dziada-pradziada...ale...pragnąc wygladac jak naszybciej jak słynna Victoria postanowiła zafarbować ten chiński pażdzierz i założyc jak najszybciej. włosy wytrzymały farbowanie i o dziwo prostownice. niestety w dotyku pozostawiaja wiele do zyczenia , i raczej nie wróże im długiego życia ,ale w końcu mam 2 metry tego cuda..tylko nie wiem czy trzymać w szufladzie czy może od razu sie na tym powiesić.
szewc w dziurawych butach chodzi
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 20:57   #5000
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Reniu, no to zareklamuj konkretnie tego delikwenta! Kto to taki?!
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 20:58   #5001
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

etna1976....chyba troszke przesadzilas?
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-10-15 o 21:19
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 21:01   #5002
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Reniu, no to zareklamuj konkretnie tego delikwenta! Kto to taki?!
hi..hi...nazywa sie Guy Ngoli Panzu . nie zartuje
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 21:25   #5003
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
etna1976....chyba troszke przesadzilas?
tak,chyba tak...już stopuję
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 21:43   #5004
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

aneta_polish...czemu piszesz zepodobno zalozyla Ci slowianskie?
z tego co pisalas o sobie, to znasz sie na tym bardzo dobrze... ??
wiec powinas od razu zobaczyc czy wlosy sa dobrego gatunku
ja juz po dotyku, moge przewidziec co moze sie stac z nimi po myciu...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 22:12   #5005
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tak jak obiecalam wysylam zdjecia i dalszy opis wlosow zamowionych u angela_2013
Pani Anna, powiedziala tu na Forum, ze mam je umyc..(wczesniej mnie o tym nie poinformowala, choc bardzo szczegolowo o nie wypytywalam, mam zachowana poczte) co wydaje sie dziwnym, wlosy krecone u innego spzredawcy(niestety nie mial czerwonych)sa krecone mniej i bardziej, w zaleznosci jakie sie chce zamowic
na szczescie kolor zszedl o pol tonu i wlosy nie staly sie gumowate, nie poplataly sie za bardzo, dlatego nie wystawilam tej Pani negatywa, tylko neutrala, ale i tak podejrzewam ze jej komentarz bedzie zarzucal mi klamstwo, jak to zrobila mnie tu i innym osobom niezadowolonym na allegro...
ale ja akurat sie tym najmniej przejmuje
chce tylko pokazac jak dobre komentarze czesto sie nie pokrywaja z prawda, dziwi mnie tez taka spzredaz na allegro, ze nie mozna kupic kilku pasm, wlasnie dla kontroli, pzrecie pzresylke placi klient
w niemczech mozna zamawiac juz od 10 pasm...to jest udugodnienie, bo ja wole stracic te pare zlotych,niz kilkadziesiat
i potem sie wyklocac o zwrot, jezeli takowy wogole istnieje
poprostu trzeba barzdo uwazac , i kupowac z naprawde sprawdzonych zrodel
dodam ze czerwone wlosy sa po wysuszeniu dyfuzorem na srodku do utrwalania skretu
mialam juz od tego innego spzredawcy wlosy ze zdjecia ,krecone brazowe, i po myciu skret byl taki sam, przyszly tez krecone anie jak w tym przypadku wygladzone
dzis tez zafarbowalam druga partie (bo przyszly w wdwuch wiazkach po 25)na czerwono, te sa pomaranczowo czerwone, trochesie zniwelowaly.. moze je wykorzystam w pokazach fryzur....bo klientowi, raczej ich nie zaproponuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00003.JPG (32,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1a1d201c35c4f51d4750f7ba748bea4f.jpg (65,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00002.JPG (37,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6d908bb6dc71485f7851b9df5a67d74f.jpg (62,3 KB, 24 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 22:27   #5006
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

grażynko zadowolona jesteś z przedłużania? Jaką metodą wykonujesz ten zabieg? Jakie wlosy polecasz slowianskie?


P.S. Grażynko dzieki za pw, nie mialam czasu odpisać ale to zrobie
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 23:37   #5007
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Noa czym polega metoda przedluzania na mikroringi i tulejki??
Jak pozniej sie sciaga te ringi?
Czytalam ze je sie poprostu otwiera ale jak?? skoro trzeba je zacisnac na wlosach??
A moze ktos moze udostepnic jak to wyglaa w praktyce krok po kroku albo opis tych metod.
Bede wdzieczna za odpowiedz
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 00:07   #5008
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

slonko.. ja to jestem dobry teoretyk na ten temat...
mimo moich "negatywnych" opinii na ten temat..postanowilam..ze moze sie jakos pzrelamie hihihii zrobie to dla wolajacych o to moich klientek..
po dlugich poszukiwaniach, sprawdzaniach na roznyc Targach Fryzjerskich w Polsce, a od dwóch lat w Niemczech, postanowilam ze metoda na microringi , moze bedzie najbardziej korzystna dla wlosow, najmniej obciazajaca..ale to moje zdanie..
byl koles u mnie w salonie zrobil szkolonko jak sie zaklada..nawet mi zalozyl..bo wiadomo na sobie sie sprawdza..ale rano jzu nie mialam pasemka..poprostu zapomnialam ..i je wyrwalam..moja wina!
potem zakladalam klientc,byla idealna..bo nie chciala ich nosic ..tylko potzrebne byly mi do uczesania pieknego koka slubnego , a jej ilosc wlosow nie dawala mi takiej mozliwosci
, ale poprosilam ja zeby ich nie sciagala, tym bardziej ze jechala na wakacje, wiec ekstremalne warunki..a dla mnie laika ...dobry sprawdzian!!
pierwszy byl po weselu..w dzien poprawin..musiala to rozczesac..umyc
dostala wszelkie instrukcje, i nic nie spadlo!!nawet je pokecila i wygladal pieknie
no..nad morzem sie powyciagaly..
potem zasiegnelam rady naszej moniq..ze lepsze sa tulejki, tzn dla mnie dla metody, ktora ja chce robic..i faktycznie...dla mnie , jest to trwalsza metoda, wlosy sa prawie nienaruszone....sma oczywiscie mam pare pasm na grzywie(8)
pamietam(prawie zawsze )ze je mam
przezyly morska wode ,bo bylam na wakacjach..mam je juz miesiac..sa odrosty ok1,5 cm..i teraz bede je sciagala
dopiero wtedy..zastosuje na klientach
pozakladam w piatek dziewczynom, jak pozwola...na fajnej dla mnie imprezie..
czeszemy laseczki na wyborach Miss Polonia w Niemczech...
poprosze rowniez o opinie, nawetnie chodzi mi juz o wlosy jakie zaloze, ale o metode,jakdlugo sie trzymaja, czy nie pekaja wlosy, chcoc zdaje sobie sparwe ze niebedzie za bardzo obiektywna, bo zalezy jak beda sie tym opiekowaly, ale zawsze jakies nowe opinie beda
wlosy mam slowianskie rosyjskie i indyjskie
w sumie , farbowalam juz kazde z nich..., slowianskie , rosyjskie farbuja sie dobrze
mialam tez klientke , ktora u mnie farbowala wlosy na tasmie(byly rozne, w zaleznosci od rodzaju)potem ktos tam jej przyszywal...ale dla mnie to wyglada tragicznie,szczegolnie przy wlosach cienkich...chociaz efekt mojej pracy. tzn dofarbowanie do wlosow naturalnych oraz dostopniowanie ich,bylo niezlym efektem, co udokumentowalam na wizazu...(samochwala..w kącie stala )
tak wiec moje male doswiadczenia ci nic nie powiedza, ale jak zapyatsz Renii i Moniq..to sie dowiedz...
dodam jedno jeszcze..nikt nigdy nie pzrekona mnie do metod na goraco...
caluski
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 00:18   #5009
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a czym sie roznia te mikroringi od tulejek??? Jak sie zaklada te i te???
bo ja ciemna jestem w tych sprawach
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 03:29   #5010
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

...ogladalam zdjecia z tego salonu. tragedia w zyciu nie widzialam tak brzydko zrobionych wlosow!!!!
Cytat:
Napisane przez Marta_24_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o tym zakladzie?
http://www.allegro.pl/item254896889_...coon_50cm.html
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.